320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    minna kettasse selle peale, et fännid ja lapsed mängivad pärast hooaja lõppu omavahel naljaviluks ühe lõbusa mängu? või selle peale, et soccernet sellest imepisikese uudisnupu tegi? ja ma arvasin, et olen kõike näinud.

    tegelikult ka, kui loll peab olema, et tõsimeeli arvata, nagu oleksid fännid endale meeleheitlikult võidetavat vastast otsinud.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Ah mis siin foorumis täiesti mõttetu asja pärast seletada. Iseenesest küllaltki lahe ettevõtmine ja üpris naljakas saab kindlasti olema kuidas kalju fännid liduvad ning Romario korjama hakkab .
      EHk peaks enne hooaega fännimängugi korraldama.
      FC Flora

      Kommentaar


        Algselt postitas Kuno Vaata postitust
        Ma ei imesta, et fännikultuur Eestis ei arene kui peakolus asju nii lahatakse...
        Hea, Kuno
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          http://game.lolnews.info - любишь футбол? раскрути свою команду до топа, покажи всем, что Россия - рулит! футбол, чемпионат, россия, голы, команды, спартак, ...


          kurat, Flora fännisats lõi meile värava

          fännide fännid kah hoos.

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            minna kettasse selle peale, et fännid ja lapsed mängivad pärast hooaja lõppu omavahel naljaviluks ühe lõbusa mängu? või selle peale, et soccernet sellest imepisikese uudisnupu tegi? ja ma arvasin, et olen kõike näinud.

            tegelikult ka, kui loll peab olema, et tõsimeeli arvata, nagu oleksid fännid endale meeleheitlikult võidetavat vastast otsinud.
            Ma küsin kus ma kettasse läksin? Või olen ma valesti aru saanud sõna kettasse minema tähendusest hetkel? Ainukesed, kes kettasse läksid olid Kalju tegelased hetkel irvitamise peale ja võib-olla ka sa ise (vähemalt kirjutise tõsidust arvestades)

            Aga ma vastan ise su viimasele lausele: kui loll peab olema, et mitte aru saada, et see kõik irvitamise ja terava tõmbamisena oli kirjutatud?

            Soccerneti artikkel on kirjutatud stiilis nagu oleks mingi tõsine mäng tulemas ja meelelahutus nagu lihtsalt iga jumala jalgpallimäng ikka...selles suhtes nõrk artikkel muidugi.

            Kommentaar


              kõik on chill, ma ei viitsi iga kord smileyt juurde panna, aga noh palun -

              lihtsalt see irvitamine ajas omakorda irvitama, sest oli taustsüsteemi arvestades täiest naeruväärne. ja hetkeks tekkis küll tunne, et võtsid asja väga tõsiselt. võib-olla on ka siin tausta viga. aga küta terviseks.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Mulle meeldis vintsu ütlus ühel korral, et "ballack on päriselus jummala normaalne inimene (kuidagi sellise mõttega), aga foorumis läheb täiesti imelikuks" ehk leppige nüüd ära. Smail

                Kommentaar


                  Mina jälle olin oma eelmises elus normaalne inimene, nüüd krt tegelen jalgpalliga
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                    Mina jälle olin oma eelmises elus normaalne inimene, nüüd krt tegelen jalgpalliga
                    Mõttekoht...

                    Kommentaar


                      A mul on ettepanek: Ballack, stfu.

                      Ja kui Ballack ei suuda stfu, siis teised, stfu.

                      Vi**u, ma ei saa hästi aru... Küsisin mõni aeg tagasi, et djuudid, mis Flora fännisektoris teha, et elu elusamaks läheks. Miku ja Kesa ainsatena üldse reageerisid... Ja nüüd oled sa, Ballack siin Kalju teemas ja pead sõnasõda Lillade Pantritega või mis nad iganes olid... Fakit, noh. Millal Flora fännide koosolek tuleb, et plaane teha ja selle kõrvale õltsi võtta, selle asemel, et õltsi võtta ja selle kõrvale, noh... Mitte midagi teha?

                      Kao koju, Ballack (oma teemasse) ja teeme asju. Nahui sai torgid siin?

                      (Ma külmetasin pool päeva kalavetel ja lasin elu kala kahvast minema, nii-et jah, ma olen pisavalt pissed, et sihuke tiraad telefoniekraanil viitsida sisse toksida. Aga see ei muuda asja mõtet. Stfu.).

                      Kommentaar


                        Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                        ...
                        See ei ole asi, mida arutada internetis. Ei siin ega ka lõustaraamatus. See reede jäi kahjuks ära see kuna liiga paljud olid Tallinnast eemal, külmetusega audis jne. Detsembris tuleb meil see üritus kus räägime sellest

                        EDIT: Oleme mõelnud sellele küll välismängudele minekutel (mis ja miks Eestis hetkel asjad nii on)...kalkuleerinud seda, mis toimub nii meil kui teistel...suht ebaloogilisi asju on ikka väga palju...aga nagu just ütlesin...internetis ei ole mõtet selle üle arutleda, vaid silmast silma. Seda tuleb arutada kas enne mängu või eraldi kokku saades...peale mängu ei ole mõtet arutleda kuna emotsioone liiga palju.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          ehk leppige nüüd ära. Smail
                          Ei ole meil Vincentiga mingit kana kitkuda ega muud sellist ega sarnast nii, et ole mureta

                          Kommentaar


                            Kes võitis siis üldse?
                            Täna hommikul vist pidi toimuma

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                              Kes võitis siis üldse?
                              Pantrid
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar




                                Väike uudistekipp ka mängust

                                Kommentaar

                                Working...
                                X