320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas andre26 Vaata postitust
    Okei..võib-olla FB teab, et mulle need "usume bläku-bläku" teemad ei meeldi ja ei kuva otsingus neid

    Kommentaar


      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
      Narkokuritegevus on võrreldav sisuliselt massimõrvaga, nii et rohked aastad igati teenitud. Aga midagi nii rumalat öelda, et parem oleks võinud juba kellegi tappa kui narkoga vahele jääda. No ma ei tea, mul pole sõnu.

      Ja mida see palk siia puutub? Mitte miski ei vabanda välja kuritegu, ei töötus, väike palk ega minemajooksnud naine.

      Ma poleks aga kaugeltki nii skeptiline, et loo tõeksosutumisel jalgpallimaine nüüd nii rikutud saaks. Ei juhtu sellest suurt midagi, nagu ka kümnevõistluse mainele ei mõjunud Rahnu-keiss kuidagi.
      kle, see, kui keegi irooniliselt lambajuttu tõmbab, ei tähenda veel, et peab kohe tõsimeeli täisjura vastu ajama ...teada ju, et mõrvarid pääsevad tingimisi aeg-ajalt, aga massimõrva mõiste mine tee endale kiiresti mõne koraani-kummardajast rahvarohkes kohas enesetappu plaaniva habemiku juures selgeks

      mõnuaine jaoks sind keegi tagant ei sunni.., kuuli, noa, trotüüli, kirve või kurika "pakkumise" puhul sulle ei saa nagu suurt valida...või mis?
      Kapten Trumm

      Kommentaar


        mõnel on uskumatu komme ikka üle-dramatiseerida. võrrelda massimõrvaga... eeldada, et tapmine on etem....ei ole muidugi mehele kohane tegu, ent ometi ikka natuke võib piiri pida.ja mis kalju mainesse puutub, siis rääkida, et see rikub nüüd nii hirmsasti seda, et peaks hakkama päästma pmst klubi, ma ei nõustuks ka sellega. on palju, kes pole kuuldki kaljust ja enamiku keda natuke huvitab, neid arvan konsa isiklikud sigadused ei mõjuta, kui nüüd muud midagi välja ei kooru. ja natuke ei tahaks uskuda, nende kuulujuttude taustal, mis mõnda aega levisid, et kaljus polnud neid keegi kuulnud ka mitte....

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Myrgel.. ise kirjutasid? Väga arukas lugemine hommikucappuccino kõrvale. Kõrgeviis, laik ja muud derivaadid!
          Ühinen täielikult isand Stoki seisukohaga.

          Kommentaar


            Ma usun küll, et Myrgel selle kirja pani. Too mees pole just suu peale kukkunud
            Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

            Kommentaar


              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
              Ühinen täielikult isand Stoki seisukohaga.
              Sama siin!

              Kommentaar


                kas nüüd oleks vaja pulitzeri ja kommuuni feispuuki?

                Kommentaar


                  mis uued koledad lood need on, millele EPL-i tänases artiklis vihjatakse? et lähiajal selguvat Kalju kohta uusi halbu asju ??

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Leivo-Tigu Vimb Vaata postitust
                    mis uued koledad lood need on, millele EPL-i tänases artiklis vihjatakse? et lähiajal selguvat Kalju kohta uusi halbu asju ??
                    Link?
                    Bii a Old diivil ..::::::History Kurat::::::..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Leivo-Tigu Vimb Vaata postitust
                      mis uued koledad lood need on, millele EPL-i tänases artiklis vihjatakse? et lähiajal selguvat Kalju kohta uusi halbu asju ??
                      Ma tean, et millele vihjatakse, aga kuna tegu pole minu infoga, siis ma seda ka ei ütle. Muidu on jälle mingi "Dannar Leitmaa ütles Soccerneti foorumis seda ja seda".

                      Kommentaar


                        Aga kes siis ütleb? Tulin just lõunalt ja valisin seal sirvimiseks puhtjuhuslikult ÕL. Tundub, et oli vale valik.
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dareth Vaata postitust
                          Aga kes siis ütleb? Tulin just lõunalt ja valisin seal sirvimiseks puhtjuhuslikult ÕL. Tundub, et oli vale valik.
                          Teade VÕIB tulla täna ja EI pruugi üleüldse Kaljuga seotud olla.

                          Kommentaar


                            Ja Konsa küsib teda küsitlevalt ajakirjanikult: "Kes on Dannar Leitmaa?"

                            Kommentaar


                              Tundub,et siis eesti meistriliigas kõik proffi klubid on räpased. Pole ime, et ükski suur ettevõte ei soovi oma õla alla panna.
                              Bii a Old diivil ..::::::History Kurat::::::..

                              Kommentaar


                                Algselt postitas soxx Vaata postitust
                                Link?
                                http://www.epl.ee/news/sport/oliver-....d?id=65254956
                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Teade VÕIB tulla täna ja EI pruugi üleüldse Kaljuga seotud olla.
                                "...Nõmme Kalju kohta selgumas mitmeid detaile ..."
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X