320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tuli üks klassikaline ja õpetlik anekdoot meelde:
    Poeg läheb pankurist isa juurde küsimusega:" Isa ma ei saa hästi aru, kuidas pangad raha teenivad! Inimesed toovad teile raha, aga nad võtavad selle ka ju pangast välja "
    Isa:"Poeg ole hea too külmkapist tükk pekki!"
    Poeg käib külmkapi juures ära ja naaseb pekitükiga...
    Isa:" Ja nüüd ole hea vii see pekk tagasi"
    Poeg tuleb tagasi, ikka veel hämmeldunud, mispeale isa lausub:" Vaata sõrmed jäid ju rasvaseks."
    Järeldused võib igaüks ise teha, kas või kuidas see praeguse keissiga haakub
    ROHE-VALGE SURMANI

    Kommentaar


      Mul on hea meel tõdeda, et Nõmme Kaljul on nii palju raha üle, et ollakse valmis advokaadibüroole seda andma.

      Kommentaar


        oot. mulle ei j6ua ikka kohale, et kuidas saavad klubiga mitteseotud isikud vip sektorisse? Et j2rgmine hooaeg saaksin ka Kadriorus sinna pehmetele toolidele istuma? Vahet pole, et klubiga seotud ei ole. Need pressikad on suht nali juba.

        Kommentaar


          Ma ütlen lisaks ka seda, et see kihlveoasi võib (ei pruugi) keerata Kalju vastu.

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            oot. mulle ei j6ua ikka kohale, et kuidas saavad klubiga mitteseotud isikud vip sektorisse? Et j2rgmine hooaeg saaksin ka Kadriorus sinna pehmetele toolidele istuma? Vahet pole, et klubiga seotud ei ole. Need pressikad on suht nali juba.
            Ei tea küll kuidas Kaljus see käib aga mina näen nelja varianti:

            1) Sponsorid (vaevalt ta sponsor oli).
            2) Maksti VIP kohtade eest.
            3) Tuttavad.
            Nüüd neist kolmest variandist edasi siis järgmine skeem (ehk siis variant 4)...persioon nimega x ei viitsi/ei saa minna mängule ja annab kutse teisele persoonile y, kes läheb mängule. (neljanda variandiga oleks isegi saanud käia T Kalevi VIP sektoris mängudel).

            Kommentaar


              advokaadibüroo nimes on vist K täht esimese nime lõpust puudu

              Kommentaar


                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                oot. mulle ei j6ua ikka kohale, et kuidas saavad klubiga mitteseotud isikud vip sektorisse? Et j2rgmine hooaeg saaksin ka Kadriorus sinna pehmetele toolidele istuma? Vahet pole, et klubiga seotud ei ole. Need pressikad on suht nali juba.
                Minu meelest saab iga tont sinna minna kui tahab. Võin küll eksida, aga koha peal viibides on alati tundunud, et keegi seal kätt küll ette ei pane ja VIPi võib igaüks minna.

                Kommentaar


                  Minu meelest saab iga tont sinna minna kui tahab. Võin küll eksida, aga koha peal viibides on alati tundunud, et keegi seal kätt küll ette ei pane ja VIPi võib igaüks minna.

                  Kätt ei panda ette ainult enesekindlalt käituvatele ilusatele tüdrukutele

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mister Vaata postitust
                    Minu meelest saab iga tont sinna minna kui tahab. Võin küll eksida, aga koha peal viibides on alati tundunud, et keegi seal kätt küll ette ei pane ja VIPi võib igaüks minna.

                    Kindlasti eksid. Kalju kodumänge turvab minu teada firma Securitas ja neil on 100 aastane kogemus. Nemad juba suvalisi tölle sinna ei laseks.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                      oot. mulle ei j6ua ikka kohale, et kuidas saavad klubiga mitteseotud isikud vip sektorisse? Et j2rgmine hooaeg saaksin ka Kadriorus sinna pehmetele toolidele istuma? Vahet pole, et klubiga seotud ei ole. Need pressikad on suht nali juba.
                      lihtne. saad kellegi teise vip pileti(kes ei saa mängule minna vms).
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Alates Martini eilsest postituses on elu Kalju teemas jälle käima läinud. Juba ligi 150 postitust 32 tunniga, kahjuks küll mitte just kõige meeldivamatel teemadel.

                        Kommentaar


                          Eestlase õelus on kohati ikka päris kohutav. Ma saan aru, et iga kolmas kommentaator proovib siin veel ära panna, aga kas see on vajalik? Üks huvitav seik - natukene naljakas, et prokuratuur ei ole nimetanud teisi nimesid ja toob välja ainult ühe mehe nime ja seda ka seoses Nõmme Kaljuga?

                          Milles need teised kaks siis nii erilised on, et neid ei nimetata või kus kohast tuleb selline õiglus, et kui kuritöös on seotud kolm inimest, et siis toome neist ühe välja. Minu meelest võiks siis juba kõik kolm nime avalikuks teha ja ka rääkida konkreetsest süüdistusest. Aga see selleks.

                          Teades Kunot, siis soovin Kaljule jõudu ja jaksu. Eestis ei ole ühtegi teist inimest, kes on viimase viie aasta jooksul niimoodi kohalikku vutti arendanud ja oma aega ning raha siia alla pannud kui seda on teinud Kuno Tehva.

                          Ütlemata kurb on see, et kogu meistritiitli võitmist varjutab nüüd selline täiesti idiootne uudis ühest mängijast, kes on ise oma tee valinud ja korraliku pa*aga hakkama saanud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            lihtne. saad kellegi teise vip pileti(kes ei saa mängule mina vms).
                            Antud mängul oli Kadrioru keskmine tribüün üks suur "VIP sektor", kuhu pääses ilma erilise vaevata. Ei olnud vaja näidata VIP-kaarti, piletit ega mingit muud tõendavat dokumenti. Antud alas oli inimesi seinast-seina. Käib mingi räme spekuleerimine, muud midagi.

                            VIP-sektoris oleks võinud jõlkuda nii Ericbana, Dannar, Jasper või isegi kurikuulus Väina Rein kui keegi neist oleks tahtnud seda teha.. kohal olid sponsoreid, toetajaid, mängijaid, treenereid, fänne, legende ja ka Piiri Unn, kes kringlil lasi heamaitsta..
                            Last edited by Silver; 13.11.12, 22:34.

                            Kommentaar


                              Jah, okei VIP-i on lihtne saada. Aga näiteks miks klubi ei lasknud seda kutti sealt turvadel ära viia? Kas see siis ei tähenda, et klubi jaoks on okei, et mitmel korral narkokuritegude eest kinni istunud mees VIP sektoris figureerib ja nii klubi mainet rikub? Ausalt öeldes ei päde minu meelest ka see "oleme jalgpalli kaudu tuttavad" argument. Kui mul oleks sarnane tuttav/sõber, kes mitmel korral kohtulikult selliste kuritegude eest karistada on saanud, siis ma ei teeks temaga enam mingisugust tegemist ja lõpetaks igasugused suhted. Või olen ma ainuke, kes nii teeks? Lihtne olnuks ju natist kinni võtta ja kuhugi pööbli hulka mängu vaatama tõsta. Millegipärast seda aga ei tehtud.

                              Kommentaar


                                sa oled vist ainukene jah

                                Kommentaar

                                Working...
                                X