320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Jah, okei VIP-i on lihtne saada. Aga näiteks miks klubi ei lasknud seda kutti sealt turvadel ära viia? Kas see siis ei tähenda, et klubi jaoks on okei, et mitmel korral narkokuritegude eest kinni istunud mees VIP sektoris figureerib ja nii klubi mainet rikub? Ausalt öeldes ei päde minu meelest ka see "oleme jalgpalli kaudu tuttavad" argument. Kui mul oleks sarnane tuttav/sõber, kes mitmel korral kohtulikult selliste kuritegude eest karistada on saanud, siis ma ei teeks temaga enam mingisugust tegemist ja lõpetaks igasugused suhted. Või olen ma ainuke, kes nii teeks? Lihtne olnuks ju natist kinni võtta ja kuhugi pööbli hulka mängu vaatama tõsta. Millegipärast seda aga ei tehtud.
    wtf? kurjategija saab karistuse vanglas. üritustel võivad kõik käia. nüüd peavad kõik pileteid müüvad üritused hakkama jälgima oma kliente?
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
      Jah, okei VIP-i on lihtne saada. Aga näiteks miks klubi ei lasknud seda kutti sealt turvadel ära viia? Kas see siis ei tähenda, et klubi jaoks on okei, et mitmel korral narkokuritegude eest kinni istunud mees VIP sektoris figureerib ja nii klubi mainet rikub? Ausalt öeldes ei päde minu meelest ka see "oleme jalgpalli kaudu tuttavad" argument. Kui mul oleks sarnane tuttav/sõber, kes mitmel korral kohtulikult selliste kuritegude eest karistada on saanud, siis ma ei teeks temaga enam mingisugust tegemist ja lõpetaks igasugused suhted. Või olen ma ainuke, kes nii teeks? Lihtne olnuks ju natist kinni võtta ja kuhugi pööbli hulka mängu vaatama tõsta. Millegipärast seda aga ei tehtud.
      Et kui keegi on karistada saanud ja seaduslikult on vabaduses siis ei tohi mitte ühelegi sportmängule, kontserdile jne minna? Väga vale mõtlemine ikka. Hangiks siis kogu Eesti karistatud inimeste listi ja hakkame väravas kontrollima kas on karistada saanud või mitte? Äkki hakkad ise siis kontrollima seda? Ei üllatu kui Sepperi tüdruku hambusse hakkab jääma diskrimineerimises siis See on avalik üritus ju mitte mingi kinnine üritus kus ainult valitud saavad osaleda.

      Kommentaar


        Algselt postitas Silver Vaata postitust
        Üks huvitav seik - natukene naljakas, et prokuratuur ei ole nimetanud teisi nimesid ja toob välja ainult ühe mehe nime ja seda ka seoses Nõmme Kaljuga?
        avalik huvi, yo
        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Sest Konsa osas saabus vihje, mille peale pidi proks midagi ütlema.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          wtf? kurjategija saab karistuse vanglas. üritustel võivad kõik käia. nüüd peavad kõik pileteid müüvad üritused hakkama jälgima oma kliente?
          loomulikult. Aga tekib küsimus, kas just VIP sektoris. Seal võks ideaalis ikka klubiga mingilgi moel seotud isikud olla. Pressiteate järgi puudub aga klubil absoluutselt igasugune seos Laasmega.

          No tegelt see pole hetkel mingi küsimus. Lihtsalt hakkasin mõtlema, et sellega oleks veelgi paremini suhtumist näidatud taolise tegevuse taunimisse.

          Kommentaar


            Argo Aderi FB seinalt 4. novembril

            Head sõbrad ja tuttavad, kel vähegi mahti siis palun hääletage minu hea sõbra ja suurepärase DJ Tauno L poolt, sest just see mees on sündinud DJ puldi taha ja õige pea kuuleta ka juba klubides selle DJ Tauno L poolt valmivaid ülikõvasid lugusid

            Kommentaar


              Algselt postitas Silver Vaata postitust
              1) Ma saan aru, et iga kolmas kommentaator proovib siin veel ära panna, aga kas see on vajalik?
              2) Üks huvitav seik - natukene naljakas, et prokuratuur ei ole nimetanud teisi nimesid ja toob välja ainult ühe mehe nime ja seda ka seoses Nõmme Kaljuga?
              1) Ei leia, et nii paljud üritavad "ära panna".
              2) Kuna tegu on tuntud nimega, mitte suvalise narkar Vasjaga siis loomulikult tuleb kõik välja (meedia leiab kõik üles kui tahab, kuna kulujutte oli palju siis ka otsiti...lugu ju suur). Seda ei pea prokuratuur tegema (nime ütlema), et välja tuleks. Ei viitsi otsida aga kusagilt jäi Silma lihtsalt Oliver (27) aga Konsast polnud sõnagi (hiljem pani meedia Konsa ka juurde). Eks nad pidid tõdema, et selline tegelane on jah üks neist kui küsimusi esitati kas on tegu Konsaga. Vähemalt nii olen aru saanud. Võib-olla eksin. Vaevalt prokuratuur algselt ütles, et vahistasime jalgpallur Oliver Konsa ja veel kaks tegelast. Parandage kui eksin selles, mida algselt öeldi või kes sellise nime nagu Konsa välja peilis. Info levib kiirelt tänapäeval nii, et kui näiteks sind vahialla võetaks oleks see samuti kiirelt kõigile teada aga meedia kirjutab seepärast, et tuntud nägu ja lehtede loetavus suureneb...lihtne

              Kommentaar


                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                loomulikult. Aga tekib küsimus, kas just VIP sektoris. Seal võks ideaalis ikka klubiga mingilgi moel seotud isikud olla. Pressiteate järgi puudub aga klubil absoluutselt igasugune seos Laasmega.

                No tegelt see pole hetkel mingi küsimus. Lihtsalt hakkasin mõtlema, et sellega oleks veelgi paremini suhtumist näidatud taolise tegevuse taunimisse.
                klubid ja üritused ei peaks selliseid asju arvesse võtma. veel vähem on see nende asi uurida. lisaks olen kindel, et kõikides klubides/üritustel on süüdimõistetud inimesi(Meistriliiga hõreduses võib-olla tõesti paistavad välja). ja neil on täielik õigus seal olla, kui karistus on kantud.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Silver. Mina sain aru nii, et Kalju tegi ametliku järelpärimise prokuratuuri, kuna olid mingid kuulujutud. Mingitel kaalutlustel info Oliveri kohta neile ka avaldati (et kas nende töötaja või mis iganes). Avalikkusele andis asjast teada Kalju. Seepärast ka Konsa nimi välja tuli. Nagu aru sain, siis prokuratuur ei olnud väga rõõmus, et Kalju selle info otsustas avaldada. Samal põhjusel aga teisi kahte nime ametlikult kinnitatud ei ole. Üks on küll sisuliselt teada. Vist ka kolmas välja nuusitud. Kindel ei ole.

                  Kommentaar


                    ikka pingutab mõni siin nii üle, nagu oleks maailma mastaabis suur sündmus ja tuleks kohapeal maha lasta ja jalgupidi laternaposti külge tõmmata ja igaüks kes näind on meest lähemalt kui 3m peaks täitappu ronima ja riided põletama. ei ole isegi eestis esimene sportlane....samuti on eesti spordis olnud palju tõsisemaid kurjategijaid, mõni on väga hinnatud spetsialist tänaseni. aga veelkord ma ei kiida ega kaitse, tegu on taunimst väärt, ometi võib asju kainena ka vaadata.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Ma ütlen lisaks ka seda, et see kihlveoasi võib (ei pruugi) keerata Kalju vastu.
                      Dannar, lepiks ühe asja kokku - sa kas räägid asjast nii nagu ta on või vaikid kuni asi on sul lehes või mujal ära ilmunud. Prokuratuuri arvamismängust meile hetkel küll ja küll, sinu omi pole siia juurde vaja.. Me lubame, et esimese asjana ostame homme lehe. Ei pea tiisima..

                      Mis Kalju tänast avaldust kommentaatorite kohta puutub, siis ehk ei olnud see just kõige PR sõbralik tegu. Põhjused on ilmselt inimlikud. Sa oled aastaid midagi üles ehitanud, keegi lammas teeb midagi idiootset ja terve klubi valatakse sitaga üle.

                      Jalgpallikommuun on kohati hullem kui turuvärav. Kõik teavad täpselt kuidas asjad on. Kui küsid kust sa tead, siis vastus on alati - keegi teine rääkis. Alates Konsa vahistamisest ja kihlveopettuste teatavakstulekust on vutiringkondades selline folkloor levinud, et hoia kahe käega peast kinni. Naiivsem inimene võiks arvata, et varsti pannaks pool meistriliigat vangi, alates kõige kõrgematest ametnikest, lõpetades kolkaklubide koristajatega.

                      Tõmbaks igasuguste spekulatsioonidega pidurit kuni keegi mingi reaalse, faktidel põhineva jutuga välja tuleb. Vastasel juhul võime tõest nii kaugele triivida, et viimane üldse silmapiirilt kaob..

                      Kommentaar


                        aga veel, tundub et kaljul läks vähe näpust ja puhuti ise asjale hagu alla. oleks rahulikult ennast distantseerinud mehest ja hukka mõistnud tegevuse, oleks peagi kõik ühel pool. algus tõotaski nii minna, aga siis läks paanika lahti ja algas rapsimine.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                          aga veel, tundub et kaljul läks vähe näpust ja puhuti ise asjale hagu alla. oleks rahulikult ennast distantseerinud mehest ja hukka mõistnud tegevuse, oleks peagi kõik ühel pool. algus tõotaski nii minna, aga siis läks paanika lahti ja algas rapsimine.
                          jup. alguses tehti kõik korrektselt ja seda joont oleks pidanud järjekindlalt hoidma. intervjuudees tegelikult Kuno ju hoiabki. aga see vahepealne kommenteerijate vastutusele võtmise värk ajas asja sogaseks - tekkis küsimus, et miks? mis aga jällegi õigesti tehakse, on see, et ollakse kättesaadavad ja antakse intervjuusid. vähemalt näitab see, et pole midagi karta. kui põgenetaks, siis oleks asi koheselt selge.

                          igatahes jõudu tekitatud mainekahju taastamisel.

                          ja ma arvan, et ajakirjandust kahju tekitamises pole küll nüüd mõtet kellelgi süüdistada. Kalju tõmbas teema üles (esimene võit neile! reeglina võidab see, kes infoga esimesena välja tuleb), kuid küsimus ongi, et kuidas suudetakse olukorda enda poolt juhtida nii, et see kontrolli alt ei väljuks. või hoopis midagi ringiga tagasi ei tuleks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                            ikka pingutab mõni siin nii üle, nagu oleks maailma mastaabis suur sündmus ja tuleks kohapeal maha lasta ja jalgupidi laternaposti külge tõmmata ja igaüks kes näind on meest lähemalt kui 3m peaks täitappu ronima ja riided põletama. ei ole isegi eestis esimene sportlane....samuti on eesti spordis olnud palju tõsisemaid kurjategijaid, mõni on väga hinnatud spetsialist tänaseni. aga veelkord ma ei kiida ega kaitse, tegu on taunimst väärt, ometi võib asju kainena ka vaadata.
                            Ahahh, et on teisigi ja ega ta nüüd nii paha poiss ka pole ning tegi natuke koerust vaid. Vaatame asja kainelt ja ärme sellest eriti räägi, kõigil juhtub. Nii või?

                            Narkokuritegevus on VÄGA tõsine kuritegevusliik ja õigusega. Kui Raivo19 julges siin ignorantselt eelnevalt öelda, et ega keegi ei sunni ju narkot tarbima, siis pole ei tema ega kellegi teise lapsed selle eest kaitstud. Teatud eas on noored uudishimulikud, on kambavaim ja mässumeelsus ning just selliste vastuvõtlike noorte inimhakatiste elud sellega ära rikkuda võidaksegi. Mul on isiklikke kogemusi sellega, sõber ei elanud 20-nda eluaastanigi ja ega ükski narkomaan kõrget eluiga ei näe, nii et narkodiilerlus ja massimõrv võrdusmärgiga on igati omal kohal. Ei tasu siin arvata, et see on vaid Ida-Virumaa põhjakihi probleem.

                            Sellised inimesed hävitavad noore elu ja seda vaid oma isikliku kasu saamise eesmärgil, et oleks ägedam auto ja palju raha.

                            Mina ei tea, milles ja kas üldse Konsa süüdi on, kuid selline suhtumine narkokuritegevusse nagu poest leivapätsi näppamisse on enam kui kummastav.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Nahkpea, sellise lahtiseletamisega juba rohkem nõus. Kuid ikkagi - võrdusmärki on raske panna, pigem on tegu enesehävitamise või enesetapjaliku teemaga. Leivapätsiga samuti ei võrdle, see on jälle teine äärmus.

                              Mul samuti üks suusatajast sõber, läks paar aastat tagasi Sõõrumaa tenniseturniiril Hispaanias, kohalikud arstid ütlesid, et ränga trombi lõi südame peaaorti...Kinnitan, et see vend tegi kõike täiega - nooruses kottis Veerpalu ja Maed, minekuni oli linna edukamaid vandeadvokaate, suusatanud läbi 12 Tartu Maratoni, aga ka pidu võeti nii täiega, kui võimalik... Pole saladus, et kokaiin on paljude edukate meelelahutus, aga mõistusele tulekuks tahaks toonitada ühe arsti öeldut: sel ainel on omadus veresoonte küljest liistakuid lahti tõmmata ja seega on trombi teke ülisuur. Nii et siin on ikkagi vaba valik, seda enam, et kokaiin oma hinnaga pole kindlasti Ida-Virumaa põhjakihi probleem. Kui Kesküla ära killiti, ei saanud ta valida, aga, kui öeldakse - nuusuta, siis minu arust saab... Sõbrad, elame ikka niikaua, nagu ise tahame.

                              p.s. Dopinguga on samad lood. Ajad hemoglobiini väga üles, on veri paks ja minek lähedal. Seepärast ei saagi legaliseerida, et spordis hakkaks surmajuhtumeid ridamisi tulema. Küll ei ole ma kuulnud, et dopinguga üle piiri läinud pantanisid ja florenssgriffiteid või nende abimehi päris (massi)mõrvariteks oleks tembeldatud. Pealegi pole nad õige näide, õige oleks mõni elusolev dopinguküüsis treener-sportlane. Ega's Amy Winehouse ei mõrvatud ometi? jne.
                              Kapten Trumm

                              Kommentaar


                                Kui kaitsvad argumendid otsas, tuleb rünnata - ja mida isiklikumalt ning segasemalt, seda parem. Siin foorumiski tuliseks kippuvates vaidlustes sagedast kasutamist leidnud tõde. Ja sarnase tõe järgi talitab see Kalju suhteliselt jabur nõiajahi-pressikas ka. Ligi pool pressiteatest on pühendatud klubi Privé ülistamisele, sealsamas on justkui jalgpalliklubi MTÜ see, mis pahasid kommentaatoreid võlla tahaks panna. Kumma maine eest see pressikas siis nüüd seista tahab või mis see antud kaasuses üldse tähtis on? Jalgpalliklubi ja treenerite-treeningute maine puhas hoidmine või lõbustusasutuse klientuuri eest seismine? Tõmmata paralleele Konsa, Kalju, Privé ja narkootikumide vahel on alatu... Aga lubage mainida täiesti kõrvalise isikuna, kes polnud Konsa tegevusest (mis väidetavalt juba ammu avalik saladus olnud) teadlik; kes pole kordagi elus Privés käinud; kes ei teadnud, kes on Tauno L, kuid on teda varemgi Kalju mängudel näinud - need paralleelid lihtsalt tekkivad iseenesest. Mida see kõrvaline ignorantne isik peab mõtlema, kui ta näeb toda Taunot Kalju VIP loožis või loeb, et too Tauno klubis Privé plaate keerutas või et too Tauno L Nõmme Kaljus ka ise mänginud on ja ööklubi logodega mootorrattal võidusõitnud - ja nüüd koos Kalju tegevjalgpalluriga narkokuriteokahtlusega uuesti türmi on sattunud? Loomulikult on täiesti idiootsed igasugused kommentaarid ja arvamused stiilis "Kaljus kõik panevad" ja "narkarite vutiklubi" jne - aga see on pask, mis pinnale ujub ja sellises pasameres kõrini sees olles niimoodi nina norgu lasta, nagu selle pressikaga tehti... Man up!

                                Ma saan aru, et Kuno on igapidi lolli seisu pandud, aga veidi vähem lollis seisus oleks ta ilma selle totaka nõiajahita anonüümikutest kommentaatorite vastu. Soccerneti esileheartikli all küsib Kuno kelleltki kommentaatorilt, et kas "me oleme selle ära teeninud". Ei ole, vastaksin ma, kindlasti ei ole te üldse kogu seda suppi ära teeninud. Aga seda te peate endale tunnistama, et lühinägelikud olete te küll olnud oma maine eest hoolitsemise osas ja seda juba ammu enne seda skandaali. Kui kõiki noid nüansse, mis ülalpool kirjeldet sai, enne seda pommiplahvatust ei pandud tähelegi või kui pandigi, siis lihtsalt vaadati mööda, sest välja ju ei paistnud midagi pahasti olevat, siis NÜÜD, kui kongiuks on kolksatanud, omandavad kõik need nüansid hoopis teised tähendused. Ja nende tähenduste kontekstis rünnakule asuda ei olnuks mõistlik, kui eesmärgiks mainepuhastamine.

                                Kirjutasin varemgi juba, et PR-geeniust on vaja, et sellest jamast plekita välja tulla. Praegu aga tundub, et hakati ise pusserdama ja, noh, tulemuseks on ka vastav käkk...

                                Irooniline on see, et kõige soliidsem ja stoilisem on siiani olnud Nõmme Kalju fännide käitumine, kes ootavad ja vaatavad arenguid. Miks neist keegi protesti mingite alatute seoste vastu? Saavad nemad ju samamoodi solki kaela. Vaatavad kõrvalt ja valutavad südant, mõned ehk tunnevad end reedetunagi ja häbistatakse ju neidki avalikult.

                                Jõudu, Kuno. Jõudu, Kalju. Ärge isiklikult võtke, see oli lihtsalt ühe sõbraliku kaasaelaja arvamus. Ei pretendeeri mingile absoluutsele tõele ja suhtekorraldamisspetsialist pole ma ammugi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X