320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Õnneks ei ole vaid Konsa viimasel ajal välismeediast läbi käinud:







    Ja veel üks: A história de Jorge Rodrigues, um campeão na Estónia

    Kommentaar


      Loodame, et üllatused on selleks korraks läbi. Kõik kes asjaga seotud, on oma kahtlustused saanud ja rohkem ebameeldivaid üllatusi Meistriliigat enam ei taba. Mis kokkuvõtteks öelda? Tere tulemast suurte poiste mängu! Kui oled tipus, siis on ootused sinu vastu kõrged. Kui midagi sellist juhtub, on löök kordades valusam, kui kusagil allpool pallides.

      Sellistes olukordades näed tihti ära kes on kes. Nagu ma ka ühes eelnevas postituses ütlesin, on tugi nii klubile kui ka fännidele olnud meeldivalt suur. Tihti on see tulnud kohtadest, kust seda isegi oodanud ei oleks. Üks asi on jäänud kripeldama ja oleks ebaaus eelkõige mu enda suhtes seda mitte välja öelda. See on käitumine mõningate inimeste poolt, kelle ülessanne on muuhulgas Eesti klubivuti pärast südant valutada. Teoorias peaks Kalju nende jaoks olema kui sõõm värsket õhku, kes on Meistriliigasse toonud juurde kogu ala arendavat konkurentsi. Praktikas suhtutakse värskesse meistrisse kohati täiesti vastupidiselt.. Kas siin taga on mingi isiklik vimm või kadedus, see jääb iga ühe enda otsustada.

      Millest jutt? Sellele heidab ridade vahelt valgust järjekordne inimene, kellelt sellises olukorras vutisõbrad just kõige mõistvamat suhtumist ei ootaks, aga kes seda ometi pakkus: Peep Pahv: Rohkem ausat juttu!

      Kommentaar


        artiklis mainib Jorge, et on seotud mingi noorteprojektiga veel, mis peaks olema Kalju ja mingi Portugali klubi koostöö?
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Kellel võimalus, siis tänase Eesti Ekspressi paberkandjal on tore artikkel "Perenaine ja Nõmme Kalju", veebiavarustest esmapilgul ei leidnud.

          Kommentaar


            viie minutiga lugejale: http://ajaleht.ekspress.ee/digi/1693#p/22

            Kommentaar


              Kinnimajas hea režiim, tuleb tagasi, hakkab veel mängima...kui on sama hea, nagu Maradona, siis koondiseski.
              Kapten Trumm

              Kommentaar


                Kiri Aivarilt Kunole.
                Kuno,


                kui Sa oleksid jälginud tähelepanelikult meie viimast vestlust, siis oleksid märganud, et jätsin viisakalt Sinu kõnealuse ettepaneku tähelepanuta.

                Selline käitumine on demagoogiline ja ei kätke endas vähimatki sisu.

                Ütlesin selgelt ka välja, et Nõmme Kalju – mitte Eesti jalgpall või teised klubid - peab tegema mõned sammud:

                - kaotama teadlikult klubi Prive kui jalgpallurite kogunemiskoha tähenduse;
                - eemalduma inimestest, kes küüniliselt oma käitumisega hävitavad teiste inimeste elu.

                Sellised oleksid ehk kaks olulisemat.

                Ütlesin Sulle ka, et olen hoidunud teatavatest kommentaaridest Kalju aadressil, paraku olen nüüd juhul, kui minult neid seoses käesoleva avaldusega küsitakse, sunnitud kommentaare andma. Sa ei saa elada lõputult teiste arvelt – osa asju pead võtma ka oma vastutusele. Oma silmas tuleb suuta näha pindugi, palgist rääkimata.

                Maailmas on palju olemise viise, aga paraku on osad neist siiski õigemad kui teised – kui Sina põhjendasid (ja ilmselt vähimagi kõhkluseta selle õigsuse suhtes) minu märkuse kohta seoses Prive tähendusega “las nad käivad seal, on ju normaalne, et jalgpallurid tahavad ka end mõnusalt tunda, nädalavahetusel naist põrutada jne”, siis mina mõtlesin/mõtlen sellest asjast nii, et ööklubis enda mõnusalt tundmine on primitiivne viis elu elamiseks ja oluline on, et jalgpalluridki elaksid püsisuhetes ja mul on kindlasti õigus.

                Ja ma tahan, et Eesti jalgpallur oleks väärtuste ja ülesande keskne inimene, mitte nädalavahetuseks voodikaaslast otsiv solaariumipäevitusega primitiiv.

                Minu õiglustunnet häirivad juba vesipiibud Varblase laudadel – Sinule tundub see ilmselt sama loomulik kui minu jaoks vastutustunne maailma ees.



                Aivar

                Kommentaar


                  Kus nüüd alles lekib- head sidemed.

                  Aga kui see peakski Aivari kiri olema, siis olen temaga isiklikult päri.
                  Parem georg otsas kui Paul keres.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
                    Kus nüüd alles lekib- head sidemed.

                    Aga kui see peakski Aivari kiri olema, siis olen temaga isiklikult päri.
                    Selle said kōik. Kinnitan, et on.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Päris hea, kirjutis.
                      Mõne punktiga päri, aga osadega ei tahaks kuidagi nõustuda.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Sisuliselt on raske vastu vaielda, kui jätta tähelepanuta see pinnu ja palgi motiiv Aivari suust-sulest. Sisu ja point on täysi kymppi.

                        Kommentaar


                          From: Aivar
                          To: mängijad@flora.ee
                          Date: suvi 2012

                          Kallid Flora mängijad,

                          Minuni on jõudnud kuuldused, et mitmed teist on nädalavahetusel väljaskäivad voodikaaslast otsivad solaariumipäevitusega primitiivid. Minu õiglustunnet häirb, kui jalgpallur ei pühendu 100% mängimisele ja tal on vaba aeg ja ta kulutab aega ostmistuuridele ja väljaskäimisele – Sinule tundub see ilmselt sama loomulik kui minu jaoks vastutustunne maailma ees. Ma leian, et on oluline, et jalgpallurid elaksid vaga elu püsisuhetes ja kindlasti leiad ka sina, et mul on kindlasti õigus. Et Flora mängijad kui Eesti jalgpalluri lakmuspaberid oleks edaspidi väärtuste ja ülesande kesksed inimesed, otsustasin lähikuudel Teile palka mittemaksta, et Te ei laostuks inimestena.

                          Tervitustega

                          Aivar

                          Kommentaar


                            Ja muide, kas see "kõnealune ettepanek", millele Pohlak viitab, on see Kuno ettepanek?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                              Ja muide, kas see "kõnealune ettepanek", millele Pohlak viitab, on see Kuno ettepanek?
                              tundub nii!

                              Aga läheb vist tuliseks Kuno vs. Vest
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Asi jätkub:
                                ----------------------------------------------------------------------------------

                                Mine persse – on sellele asjale lihtne ja siiras vastus – ja õpi käituma inimlikult, mitte manipuleerivalt. Ja loe mu kiri läbi selle nurga alt, et mida tuleks Sul teha, mitte, et kuidas oleks kasulik või kaval edasi manööverdada.


                                Aivar



                                From: Kuno
                                Sent: Friday, November 16, 2012 10:48 AM
                                To: Aivar Pohlak
                                Subject: Re: Nõmme Kalju pöördumine

                                Aivar ma teen seda kogu meie jalgpalliklubi tungival soovil, me tahame sellest õppida ja rääkida. Meil on 500 last klubis ja kõik need emad ja isad soovivad sellist arutelu. Rääkimata mängijatest, treeneritest ja kogu meie ühiskonnast.
                                Ära näe selles negatiivset, tahame, et sina oleksid selle üarlaua ja arutelu liider, meie järgneme sulle.


                                K

                                Kommentaar

                                Working...
                                X