320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ilmselt on palka küsima tulnud Kams ja Co leidnud Aivari töötava arvuti ja nüüd teevad naljameile.

    Kommentaar


      Eika irooniale vastuseks muidugi niipalju, et Pohlaku oma jamade valguses sellise reaktsiooni naeruvääristamine läheb muidugi samasse kategooriasse sellega, kui Ilves, kes annab otseselt mõista, et Reformi vastu protestijad on mingi lollakas kildkond, kelle proteste ei peaks võtma tõena, jätaks reageerimata näiteks ma ei tea... Riigikogu peldikus liimi nuusutades vahele jäänud Ergmale... Floras toimuvad jamad kõrvale jättes on selge, et EJL presidendina on Pohlaku steitment täiesti pädev.

      -e-
      Välja arvatud muidugi see "mine persse" jätk asjale. Aga noh, nalja saab, oujee.

      Kommentaar


        hahahahhaha. Liiga hea. Aivar andmas moraaliõppetunde.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Ilmselt on palka küsima tulnud Kams ja Co leidnud Aivari töötava arvuti ja nüüd teevad naljameile.
          liiga hea
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Tuleb vist minna popkorni ostma. Kisub põnevaks.

            Kommentaar


              SÕDA - esimene eesti ja teine eesti!
              Parem georg otsas kui Paul keres.

              Kommentaar


                lõpetasin just eile joomahullu päevaraamatu ma ei tea mitmenda lugemise...igatahes tundub, et siinne huumor on kordi parem

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    mingi jalgpalli ajaloo klassika loomise nädal vist käsil, zlatani imevärav, nüüd see....
                    Seisan üksi mere ääres
                    jalas kollased sandaalid
                    valged, merevahust sääred
                    hüüan: "Elagu skandaalid!"

                    Kommentaar


                      Aga kuidas ajakirjandus nendele käpa peale sai? Vahetavad nad meile omavahel ja cc on mingi hunnik ajakirjanikke?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zelee Vaata postitust
                        Aga kuidas ajakirjandus nendele käpa peale sai? Vahetavad nad meile omavahel ja cc on mingi hunnik ajakirjanikke?
                        Tõenäoliselt oli selleks üks osapool. 3 korda võite arvata, kumb osapool.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Tundub, et Aivaril vest põleb.. Varad on arestitud, palgad maksmata ning nüüd kees natukene enne nädalavahetust veel lisaks üle. Ehk läheb nädalavahetusel Privesse ja teeb väikese rahupiibu?

                          Ega ei olle lihtne Transi päästa, Tammekat upitada ja selle juures veel oma süsteemi ülal hoida. Samas rahaline pool peaks olema ju ilus. Alates 2004 aastast on milkusid UEFA Hattricki raha kõrvale kanditud, ilma et Lilleküla staadioni üldpilt paremuse poole muutuks. Karma.

                          Aga hommik on olnud ikkagi päris muhe. Päris korralik nädal Eesti jalgpallis. Kes ütles, et intriige pole, on ja veel.
                          Last edited by Silver; 16.11.12, 11:18.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Tõenäoliselt oli selleks üks osapool. 3 korda võite arvata, kumb osapool.
                            WikiLeaks !!!
                            Ega ometi Kuno privaatvestlust ajakirjanikega jaga...?
                            Aga Aivarilt hea ja õige vastus !

                            Kommentaar


                              "Ütlesin Sulle ka, et olen hoidunud teatavatest kommentaaridest Kalju aadressil, paraku olen nüüd juhul, kui minult neid seoses käesoleva avaldusega küsitakse, sunnitud kommentaare andma."

                              Kahjuks on suhteliselt vettpidavaid tõendeid, et eelpoolmainitud jutt ei vasta tõele.. Kui Kunol on ilmselt arusaadavatel põhjustel emotsioonid see nädal üle pea käinud ja seetõttu on tehtud nii mõnigi mitte just PR sõbralik avaldus, siis jalgpalliliidu presidendilt ootaks adekvaatsemat reaktsiooni, kui kuluaarides katteta kuulujuttude levitamine.

                              Kui ma kahtlesin eelnevalt Pohlaku võimes Eesti jalgpalli arendada, siis peale hiljutisi sündmusi on minu usk temasse ümmargune 0. Spordiliidu president peaks sellistes olukordades üles näitama ülimat diplomaatilisust ning aitama kaasa ideedele mis üritavad olukorda parandada, mitte parastama ning näpuga näitama. Isiklikult arvan, et tal tekkis kerge paanika terminist "aus sport" ja sellest milliste teemadeni antud töörühm võiks jõuda.. Eks näis mis nüüd juhtuma hakkab, kui juba mõnda aega käärinud vastasseis avalikuse ette on kistud. Teades Vesti meetodeid, siis ei imestaks kui Tammeka saaks Meistriliigasse isegi Tarva homse 2:0 võidu puhul.. On teistele mässajatele koht kätte näidatud, näidatakse ka Kunole ja sellega ka Kaljule.

                              P.S. See mitmes vahekorras noor mees on, võiks ikka ta enda asi olla.. Terjalt juba ootaks teatavat eeskuju

                              Kommentaar


                                Kuno võttis teema paariks tunniks kokku.

                                Kuno Tehva: ma ei tahaks sellises pasaloopimises osaleda!
                                Nõmme Kalju jalgpalliklubi president Kuno Tehva ütles jalgpalliliidu presidendi Aivar Pohlaku karme väljaütlemisi kommenteerides, et ei tahaks sellises pasaloopimises osaleda. "Praegu rebitakse kontekstist üksikuid lauseid välja," märkis ta.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X