320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tõttasin natuke ajas ette:

    Lugupeetud Kuno Tehva,

    Eesti Jalgpalli Liit hindab kõrgelt Nõmme JK Kalju panust meie klubijalgpalli arengusse, eriti just tähelepanu juhtimist klubi oma näo kujundamise vajadusele ja koha leidmisele ühiskonnas.

    Samuti on tõsi, et just Meistriliiga klubid tunnevad suurt muret kõnealuste, aga ka teiste probleemide üle ja on pöördunud nendega seoses korduvalt Eesti Jalgpalli Liidu poole. Olen püüdnud nendest avalikku rääkimist seni vältida, paraku ei jäta JK Kalju saadetud selge PR tähendusega avalik kiri mulle palju muid võimalusi.

    Klubide poolt tehtud mõned olulisemad tähelepanekud on järgmised:

    - klubi Privé on muutunud erinevate jalgpalliklubide jalgpallurite seas populaarseks kogunemiskohaks, kusjuures see mõjutab sportlaste vaimset ja füüsilist valmidust mängudeks:
    - hooaja viimasel mängul Kalju VIP külaliste hulgas viibinud isikud – mitte ainult need, kellele on tähelepanu juhitud – tekitavad küsimusi Nõmme JK Kalju rahastamise allikate kohta;
    - JK Kaljust laenul olevate mängijate käitumine mängudes Kalju vastu, kusjuures lisan klubide tähelepanekule, et vähemalt ühele sellisele mängule on JK Kalju hingekirjas olevad jalgpallurid teinud ka panuseid.

    Lisan Eesti Jalgpalli Liidu poolt Tauno Laasme üliaktiivse pürgimise kohtunikuks – mehe enda väitel on ta aastaid vilistanud Helsinki Cup´il, mis minu jaoks ehmatamapanev fakt, ja kuuluks hoobilt Meistriliiga tippvilemeeste hulka –, veel kümmekond päeva tagasi ähvardas ta Eesti Jalgpalli Liidu kohtunike osakonda, kes teda kohtunikukursustele ei võtnud, kohtu ja ajakirjandusega ja see dialoog on kestnud juba ligi kaks aastat.

    Rõhutan, et nimetatud asjaolud ei ole siia toodud mitte süüdistuse, vaid mure vormis.

    Lähtudes ülaltoodust kordan meie üleeilses telefonivestluses toodud põhiteesi – Nõmme JK Kalju peab vaatama sügavale iseendasse ja võtma seisukoha, kas olukorras, kus vähemalt klubi ümber tegutsevate inimeste väärtused ja elupõhimõtted ei vasta vähimalgi määral sellele, mis hea ja oluline, on mõtet laiendada noortetööd, sest see võib viia arenguteni, mida ei soovi mitte ükski normaalselt mõtlev inimene.

    Kihlveopettused jätan sellest vastusest välja – UEFA ja FIFA tasandil on korduvalt rõhutatud, et Eesti Jalgpalli Liit on nende võitluste esirinnas.

    Parimate soovidega,

    Aivar Pohlak
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Arvan ka mina, et EJL president ei peaks olema säärane, kes üks päev kohtub härra Michel Platiniga ajades mesijuttu ning süües kalamarja räägivad kui fantast ikka kõik on ja järgmine päev saadab Eesti meisterklubi presidendi perse sellepärast, et võibolla tegi ta kiireid ja rutakaid otsuseid töörühma loomiseks. Idee iseenesest pole üldse halb aga see aeg lihtsalt selle ideega väljatulemiseks on nati kehva.

      Kedagi välimuse põhjal halvustada on üks suurimaid lollusi ja nende solaariumipäevitustega härrade taga on arvatavasti üpris palju normaalsemaid persoone kui seda on härra vest.

      Kommentaar


        Algselt postitas enrito Vaata postitust

        Kedagi välimuse põhjal halvustada on üks suurimaid lollusi ja nende solaariumipäevitustega härrade taga on arvatavasti üpris palju normaalsemaid persoone kui seda on härra vest.
        Hahahaa, välimuse põhjal halvustamine on üks suuremaid lollusi ja kutsus samas ise Pohlakut vestiks. Well done...

        Kommentaar


          Algselt postitas Martin Vaata postitust

          sada.

          Kommentaar


            - JK Kaljust laenul olevate mängijate käitumine mängudes Kalju vastu, kusjuures lisan klubide tähelepanekule, et vähemalt ühele sellisele mängule on JK Kalju hingekirjas olevad jalgpallurid teinud ka panuseid.

            Kihlveopettused jätan sellest vastusest välja – UEFA ja FIFA tasandil on korduvalt rõhutatud, et Eesti Jalgpalli Liit on nende võitluste esirinnas.

            Aivar Pohlak
            Kas need kaks lauset ei ole mitte kummaline kooslus? Tõenäoliselt fabritseerib Vest tõendid, et selliste panustamisega tegelesid: Sisestage kolme parima Kalju mängija nimed, kellel järgmiseks aastaks leping on. Pohlaku isiklik viha Kalju vastu on juba ammu piinlik.

            Kommentaar


              Pigem kindlustas ta sellega Transi püsimajäämise ja mittekaristamise järgmisel aastal, sest "Kuidas ma saaksin Transi karistada, kui ka sellel ja sellel klubil on kahtlaseid mängijaid? Kui Transi karistada, siis peaksin ka neid karistama ja see poleks Eesti jalgpalli väärtustele ja põhimõtetele hea."

              Kommentaar


                Ma kusjuures ei saa aru, mis Kuno ettepanekus demagoogilist oli.
                No olgem ausad, vähemalt hetkel kõlab see ettepanek koomiliselt. Umbes nagu Kristen Michal teeks ettepaneku lüüa töörühm, kus arutletaks rahva võõrandumist poliitikast ja usalduskriisi jne.
                Mitte, et ma nende kahe vahel paralleele tõmbaks aga pisut jabur mulje siiski jääb.

                Arvan ka mina, et EJL president ei peaks olema säärane, kes üks päev kohtub härra Michel Platiniga ajades mesijuttu ning süües kalamarja räägivad kui fantast ikka kõik on ja järgmine päev saadab Eesti meisterklubi presidendi perse sellepärast, et võibolla tegi ta kiireid ja rutakaid otsuseid töörühma loomiseks.
                Kusjuures Pohlaku puhul ma ei imestaks kui ta vajaduse korral ka Platini samasse auku saadaks.
                Aga üldisemalt rääkides, parem aus persesaatmine kui halb laveerimine, inisemine, mökitamine.

                Kommentaar


                  Demagoogiline on see ettepanek sama palju kui Keskerakonna Tõe komisjon ja Reformierakonna Vanemate kogu.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust

                    Kusjuures Pohlaku puhul ma ei imestaks kui ta vajaduse korral ka Platini samasse auku saadaks.
                    Aga üldisemalt rääkides, parem aus persesaatmine kui halb laveerimine, inisemine, mökitamine.
                    Oleks, et see jääks siis persesaatmise tasandile. Praegu konkreetselt süüdistab Kaljut kui organisatsiooni ja Kalju mängijaid (ja seeläbi samuti organisatsiooni), visates õhku kes-teab-see-teab-konte. Pohlak sisuliselt vastandab jõupositsioonil olles Eesti ausa jalgpalli ja Kalju ning asetab hea-paha teljel end heroiliselt heale poolele. Irooniline. Kui vaid see maailm oleks must-valge.
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Ma kusjuures ei saa aru, mis Kuno ettepanekus demagoogilist oli. Jalgpallur on ka inimene ja kuigi avaliku elu tegelasena on talle osad asjad keelatud, siis klubitamine ja solaarium ei ole seda mitte, isegi kui härra Vest seda õigeks ei pea. Kuno üritab lihtinimestele selgeks teha, et Nõmme Kalju ei ole must organisatsioon ja jalgpall ei ole kriminaalse tegevuse kattevari, Vest saatis seepeale persse - no andke olla. Jalkaliidus on palju totramaid komisjone ja aktsioone olnud kui see. Näiteks tahaks aasta kokkuvõtteks teada, kuidas täitusid klubide visioonid ja mantrad, mis hooaja alguses nõutati ja seati? Kuidas on lugu toitlustamise, kavadega, teadustamise ja jääkainete väljutamisega ML mängudel?

                      Kuigi meie siin teame, et Nõmme Kalju ei ole narkoklubi, siis tavainimesed kuulevad raadiost ja loevad ajalehest seda lugu Nõmme Kalju prismas, mõni ehk märkab seal Narkonsa nime ka. Näiteks oli mul eile töö juures levadikute allkirjadega minijalgpall ja kui seda kolleegidele seletasin, siis üks ütles kohe, et aa need on need narkokullerid. Teine parandas, et ei, see oli hoopis Nõmme Kalju. Vot siis.
                      Päris suurte silmaklappidega pead olema, kui Kuno ettepanekut demagoogia alla ei suuda liigitada. Et hakkame kõiki pahesid Jalgpalliliidus reguleerima, vb alkoholi vastu võitlemise töögrupp, hasartmängudega sportlastel probleeme, mõni vb on naisega ka vägivaldne? Ning siinkohal tuua vastuargumendiks hooajaeelne "pehmete väärtuste" ja identiteedi seminar on lihtsalt jabur. See võis Sinule tunduda mõttetu ettevõtmisena, ent siiski tegeles kõige olulisema probleemiga Eesti jalgpallis ja vb tõesti kasutegur oli väike, aga mis siis. Narko töögrupi kasutegur on kordades väiksem, täielik ressurssi raiskamine. Narko on muidugi ka Jalgpalliliidu probleem, aga eeskätt 1 paljudest ühiskondlikest probleemidest, mida ei saa hakata välja juurima mingi töögrupiga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        From: Aivar
                        To: mängijad@flora.ee
                        Date: suvi 2012

                        Kallid Flora mängijad,

                        Minuni on jõudnud kuuldused, et mitmed teist on nädalavahetusel väljaskäivad voodikaaslast otsivad solaariumipäevitusega primitiivid. Minu õiglustunnet häirb, kui jalgpallur ei pühendu 100% mängimisele ja tal on vaba aeg ja ta kulutab aega ostmistuuridele ja väljaskäimisele – Sinule tundub see ilmselt sama loomulik kui minu jaoks vastutustunne maailma ees. Ma leian, et on oluline, et jalgpallurid elaksid vaga elu püsisuhetes ja kindlasti leiad ka sina, et mul on kindlasti õigus. Et Flora mängijad kui Eesti jalgpalluri lakmuspaberid oleks edaspidi väärtuste ja ülesande kesksed inimesed, otsustasin lähikuudel Teile palka mittemaksta, et Te ei laostuks inimestena.

                        Tervitustega

                        Aivar
                        From: Jumal
                        To: inimesed@jalgpall.ee
                        Date: 2012 Nibiru

                        Kallis ristirahvas,

                        Minuni on jõudnud kuuldused, et te ei käi enam kirikus ja piibel kogub teie kodus vaid tolmu. Teie valik on mulle selge.

                        Tervitustega,
                        Valitud poeg
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                          Eika irooniale vastuseks muidugi niipalju, et Pohlaku oma jamade valguses sellise reaktsiooni naeruvääristamine läheb muidugi samasse kategooriasse sellega, kui Ilves, kes annab otseselt mõista, et Reformi vastu protestijad on mingi lollakas kildkond, kelle proteste ei peaks võtma tõena, jätaks reageerimata näiteks ma ei tea... Riigikogu peldikus liimi nuusutades vahele jäänud Ergmale... Floras toimuvad jamad kõrvale jättes on selge, et EJL presidendina on Pohlaku steitment täiesti pädev.
                          mmm. ei. seal oli lihtsalt paar zingerit, millega sa nõustud. (wtf näide )

                          -e- see on küll sitt, et hooaeg läbi on. praegu veaks ennast kohale nagu viis kopikat.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dareth Vaata postitust
                            Oleks, et see jääks siis persesaatmise tasandile. Praegu konkreetselt süüdistab Kaljut kui organisatsiooni ja Kalju mängijaid (ja seeläbi samuti organisatsiooni), visates õhku kes-teab-see-teab-konte. Pohlak sisuliselt vastandab jõupositsioonil olles Eesti ausa jalgpalli ja Kalju ning asetab hea-paha teljel end heroiliselt heale poolele. Irooniline. Kui vaid see maailm oleks must-valge.
                            Nõus, minu arust Pohlaku vasturünnak ja jõulised avaldused ilma tõenditeta on liidu presidendilt lubamatu samm. Kalju maine kriis on kogu jalgpalli kriis ja sinna meepotti veel tõrva loopida on ülekohtune. Pohlaku eesmärk peaks olema, et Kalju tuleb sellest võimalikult puhtalt välja, mitte emotsiooni pealt veel puid alla kütma.

                            Kommentaar


                              Antud juhtumil Pohlaku ründamine sellepärast, et ta on Pohlak, FCF president, võlaori ja palgavõlglane jne jne - on rumal. Sarnast demagoogiavõtet kasutades: kui Pohlaku esmases vastuses toodud punktide sarnaseid nõudmisi oleks esitanud näiteks... Kurat, minupärast kasvõi isa Philippe, kas siis oleks võinud selle pareerida väitega "te tegelege kõigepealt lapsepilastamistega katoliku kirikus, siis räägime Kaljust?"

                              Kuno idee ümarlauaks ei ole paha, küll aga on ajastus selleks täiesti jabur. Kui siia lisada ristikäik kommentaatorite vastu, siis jääb minul küll paraku asjast ainult ühene mulje: puudub tahe asja juure osas suu puhtaks rääkida ja ühesed selgitused anda. Ja asja juureks on siinkohal Nõmme Kalju tegevjalgpalluri kuriteokahtlustus pluss enam kui kahtlas(t)e tegelas(t)e pikaajaline Kalju ja Kaljuga seotud inimeste orbiidil tiirlemine, mille osas ei ole samuti selga sirgu löödud ega üheseltvõetavaid selgitusi jagatud; vastupidi - Kuno rääkis alles mõne päeva eest minu postitusele vastates selgeltnägemisest ja kuidas kõik oleks olemata, kui selgeltnägemine oleks olemas. Asja juur antud hetkel EI OLE narkoprobleem Eesti jalgpallis tervikuna. Mis ei tähenda muidugi koheselt, et preventiivne töö ei oleks õigel ajal omal kohal.

                              Kuno rõhub sadadele lapsevanematele, kes teda kirjades sarnlise idee tarvilikkuses on veennud. Ma miskipärast kahtlen, kas nende lapsevanemate südamel on antud hetkel mõnuainete problemaatika Eesti spordis üldiselt või pigem kahtlused Kalju osas, mis on antud valusa skandaali valguses neis idanenud.

                              Parastamist ja näpuganäitamist ei näe ma küll Pohlaku suunast ega ausalt öeldes ka kusagilt mujalt. Küll aga sammub Kalju oma kommunikatsioonis ämbrist ämbrisse. Suu tuleb puhtaks rääkida, poisid, mitte üritada probleemi näilise laiendamisega prožektorit oma näost eemale juhtida. Ja seejärel - ümarlaud!

                              Perssesaatmine oli liiast. Siiras ja inimlik või mitte, aga tegemist on ametnikuga. Meie võime siin omavahel üksteist persse saata, alaliidu president ei peaks sellised floppe endale lubama.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
                                Nõus, minu arust Pohlaku vasturünnak ja jõulised avaldused ilma tõenditeta on liidu presidendilt lubamatu samm. Kalju maine kriis on kogu jalgpalli kriis ja sinna meepotti veel tõrva loopida on ülekohtune. Pohlaku eesmärk peaks olema, et Kalju tuleb sellest võimalikult puhtalt välja, mitte emotsiooni pealt veel puid alla kütma.
                                Ja kui mõni enne ei mõelnudki, et võib eksisteerida telgjoon narkoparunid-Prive-Kalju (st Konsa juhtumit Kalju endaga ei seostatud), siis Pohlaku tiiserid annavad üheselt mõista, mida tema asjast arvab.
                                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X