320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    ma ei saa aru, et millest mina nüüd antud ranti üks sihtmärkidest olen.
    Kui juba peksmiseks läks, siis tappa saavad kõik.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      sorry, võibolla olin ülekohtune. aga viis kuus lehekülge seda paska lugedes läks ka mul silme ees mustaks. ja ffs, seetõttu, et mulle see mäng meeldib lihtsalt.
      MIA SAN MIA!

      Kommentaar


        Algselt postitas denisss Vaata postitust
        sorry, võibolla olin ülekohtune. aga viis kuus lehekülge seda paska lugedes läks ka mul silme ees mustaks. ja ffs, seetõttu, et mulle see mäng meeldib lihtsalt.
        Mulle ka meeldib see mäng, aga viimastel päevadel toimunut on juba raske tõsiselt võtta ja milleks oma närvirakke kulutada. Võtan seda kogu tantsu nagu üht head komöödiafilmi.

        Üldiselt võiks kogu see jant juba lõppeda ja saaks arutleda uue hooaja plaanidest, tulijatest-minejatest ning sportlikest eesmärkidest. Aga võib-olla ongi Eesti jalgpallis need vaheajad nii igavad, et on lausa vajadus teravate elamuste järele.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Olgu mis ta on ja ütles kes mida ütles, aga fakt on see, et kui jalgpalli alaliidu president ei suuda hetkel parima klubiga oma erimeelsusi lahendada ja jalgpalli isiklikust kiusust esile tõsta, siis on aeg lahkuda! Selline oleks loomulik käik igas teises sarnases ettevõtmises. Ebanormaalne olukord, kus tippklubi omanik ja president on ühtlasi kohtunike, distsiplinaarkomisjoni, rahastust jpm kontrolliva organi juht, on piisavalt kaua kestnud. Nagu näha ei suuda Pohlak jääda objektiivseks. Tähendab suutis, kuni Kalju esiliigas oli ja erilist konkurentsi ei pakkunud. Kes mäletavad, siis sel ajal said härrad ka väga hästi läbi omavahel. Asi muutus kohe, kui Kalju Florale kanna peale astuma hakkas. See mis praegu toimub on lihtsalt ülekeenud katel. Temperatuur on kõrge olnud juba pikka aega..

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Ma pole enda teada ühtegi vihjet, linki ega muud sarnast siia pannud, et klikke ja honorare selle kaudu juurde teenida. Ja antud kaklusest ma ka ei kirjuta ja jalgpalliliidus olin hoopis teisel põhjusel. Kuku raadio link ei too näiteks mulle mingeid klikke ega honorare, et ma ei saa aru, et millest mina nüüd antud ranti üks sihtmärkidest olen.
            regelt on nii konsa diilerlus ja narva kihlveopetturlus sinu välja mõeldud, et eplile rohkem raha teenida läbi reklaamide.

            Kommentaar


              Algselt postitas Andres. Vaata postitust
              Noo, laupäeva lõunaaeg vähemalt üks tore kohtumine. Ehk Kalev ja Tarvas suudavad veel midagi ilusat siia hooaja lõppu pakkuda.
              sign Pohlak or Kuno.

              denisss
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Mind üllatab kui primitiivne on siinne teemakäsitlus. Siin peaksid ju olema jalgpalli tundvad inimesed, aga argumenteerimine jääb alla isegi Delfis toimuvale. Välja arvatud üksikud, näiteks Markofkin.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kala Vaata postitust
                  Täpselt. Konsa ja kihlvedude asjad toodi avalikuks vahetult enne selleks, et varjutada kohe ilmsiks tulevat varade arestimise skandaali.
                  khm.
                  kas sulle tundus adekvaatne põhjus 14k€ võla pärast arestida kõik mis seal oligi - 5 kinnistut harju, hiiu ja saaremaal, + tallinnas staadion jne. tahaks lihtsalt aru saada mismoodi selline finantsiline maailmapilt on tekkinud.

                  Seisan üksi mere ääres
                  jalas kollased sandaalid
                  valged, merevahust sääred
                  hüüan: "Elagu skandaalid!"

                  Kommentaar


                    chac, märka irooniat!

                    Kommentaar


                      Ei saa mitte rahus tööd teha. Foorum on muutunud justkui jututoaks, poste lendab nii kõvasti peale, et lugeda ei jõua. Action rohkem kui viimases Bondi filmis.

                      Aga see Kuno töögrupi idee on küll järjekordne PR lüke oma maine päästmiseks. Mida sellist suudaks see töögrupp ära teha, mida jalgpalli liit ei suudaks?
                      Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kala Vaata postitust
                        Mind üllatab kui primitiivne on siinne teemakäsitlus. Siin peaksid ju olema jalgpalli tundvad inimesed, aga argumenteerimine jääb alla isegi Delfis toimuvale. Välja arvatud üksikud, näiteks Markofkin.
                        Käsitle siis antud teemat meile primaatidele asjatundvalt, oleks huvitav lugeda. Lase valgus meile vaimupimedatele peale paista. Kuidas üldse viimase aja teemad jalgpallitundmisega seotud on? Pohlak vilistas Kunole suluseisu?
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ZanniN Vaata postitust
                          Ei saa mitte rahus tööd teha. Foorum on muutunud justkui jututoaks, poste lendab nii kõvasti peale, et lugeda ei jõua. Action rohkem kui viimases Bondi filmis.

                          Aga see Kuno töögrupi idee on küll järjekordne PR lüke oma maine päästmiseks. Mida sellist suudaks see töögrupp ära teha, mida jalgpalli liit ei suudaks?

                          No Kunole ei saa mitte ette heita seda lüket. Tahab ta ju nii Kaljut kui ennast distantseerida kogu jamast ja õigesti teeb.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zelee Vaata postitust
                            No Kunole ei saa mitte ette heita seda lüket. Tahab ta ju nii Kaljut kui ennast distantseerida kogu jamast ja õigesti teeb.
                            Ma arvan, et ennast ja Kaljut on ta juba piisavalt distantseerinud antud juhtumist, selleks pole vaja mingeid töögruppe luua. Iga mõtlev inimene saab niigi aru, et Konsa-juhtum ei ole seotud ei klubi, Prive ega Kunoga.

                            Või on need anonüümsed Delfi-kommentaatorid tõesti nii hinge läinud...
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ZanniN Vaata postitust
                              Aga see Kuno töögrupi idee on küll järjekordne PR lüke oma maine päästmiseks. Mida sellist suudaks see töögrupp ära teha, mida jalgpalli liit ei suudaks?
                              Niipalju kui ma eesti liigat jälgin, et jäänud arusaam, et see JalpalliLiit ei teegi ju midagi? MItte kuskil, mitte millegagi. Võibolla, kui selles töögrupis või mis iganes asjas oleks vähe objektiivsemad, hakkajamad jne inimesed kui EJL, saaks ka midagi muuta. PR lüke või mitte, kahju ta nüüd ilmselt ka ei teeks. Sellest nullist ikka juba annab allapoole langeda kus ollakse. A kaks õlut vahele, et jututasandile see värk jääbki.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                Niipalju kui ma eesti liigat jälgin, et jäänud arusaam, et see JalpalliLiit ei teegi ju midagi? MItte kuskil, mitte millegagi. Võibolla, kui selles töögrupis või mis iganes asjas oleks vähe objektiivsemad, hakkajamad jne inimesed kui EJL, saaks ka midagi muuta.
                                Räägi, kuidas see muutumine praktikas peaks välja nägema? Jalgpall ei ole ühiskonnast eraldiseisev üksus, ei ole eliit, see on läbilõige ühiskonnast endast. Et midagi muuta, peaks muutuma ühiskond. See töögrupp oleks vaid üks ilusa nimega kooslus, mille reaalne ja praktiline kasu jääks tõenäoliselt väga kasinaks kui mitte olematuks.

                                Kui inimene on otsustanud asuda kuritegelikule teele, siis ei päästa teda ükski töögrupp.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X