320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Äi, ma pidasin vähe laiemat asja silmas kui "kuritegevus platsilt minema". Tegelegu siis juba kõige sellega, millest siin foorumis aasta aastasse räägitakse-alates turvade probleemist kuni publikuarvudega manipuleerimiseni. Aga. Meil pole ilmselt piisavalt inimesi, kes suudaks sellega vabatahtlikult tegeleda päevast päeva. Sest. EJL pole kindlasti ei raha ega tahtmist sellise asja jaoks. Et. Selle teema võib kinni panna. Kui Kuno ikkagi selle asja ära teeb, siis ma lähen Privesse ja joon kaks õlut seal ära.

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Niipalju kui ma eesti liigat jälgin, et jäänud arusaam, et see JalpalliLiit ei teegi ju midagi? MItte kuskil, mitte millegagi. Võibolla, kui selles töögrupis või mis iganes asjas oleks vähe objektiivsemad, hakkajamad jne inimesed kui EJL, saaks ka midagi muuta. PR lüke või mitte, kahju ta nüüd ilmselt ka ei teeks. Sellest nullist ikka juba annab allapoole langeda kus ollakse. A kaks õlut vahele, et jututasandile see värk jääbki.
      Kui EJL mitte midagi ei teeks, siis ei olekski minul, sinul ja kõigil teistel kodumaise vuti fännidel midagi vaadata, seega midagi nad ikka teevad...Aga eks see oli selline tähenärimine.

      Parem olekski kui jääks jutu tasandile, siis saavad inimesed oma auru millegi muu ja targema peale kulutada.
      Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

      Kommentaar


        Algselt postitas denisss Vaata postitust
        Mis iganes ööklubi see on, kes iganes on omanik, kes iganes on kliendid - vähem kui 10m kaugusel sinust igal ajahetkel on keegi, kellel on kaaasas või on tarvitanud meelemürke.
        kui aga kokaiini toime on su meelest
        sarnane paarile õllele, siis küll

        päris julge avaldus soome mammide kohta amigos
        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        no kuule. klubis on soomlased./../ ma panustan, et 10 meetri reegel kehtib.
        ah pole need sommid ka mingi ühtne sihtgrupp, kellele samade samade mallidega läheneda


        Kuno = prive = Kalju
        jah, see on nii

        siinjuures:
        100 euri vahele, et kui kogu EJL palgal olevad töötajad kohe praegu haiglasse testi saata, siis sealt ühtegi patuoinast veel välja ei kooruks.
        jah, ma olen kuulnud, et Uiboleht, Sirel ja diana on süstivad heroiinikud
        - ehk siis teisisõnu, kulla mees, oma julgete sõnade eest tuleb ka vastutada


        ühtlasi avaldan siirast kaastunnet mazzi emale poja ootamatu surma puhul,
        ainult see saab olla põhjus, miks see küündimatu narkopropaganda siin veel ripub
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          Algselt postitas kala Vaata postitust
          Mind üllatab kui primitiivne on siinne teemakäsitlus. Siin peaksid ju olema jalgpalli tundvad inimesed, aga argumenteerimine jääb alla isegi Delfis toimuvale. Välja arvatud üksikud, näiteks Markofkin.
          Siin pole nii anonüümne, kui Delfi. Ja vahel on targem suu kinni hoida, eriti, kui kaks kanget kala omavahel juba käsitlevad.., mis siis, et tead ja tunned. Palju kära, vähe villa!

          Ma juba korra vihjasin Kunole, et mõistlik oleks tiitlit nautida ja mitte skandaaliga kaasa minna. Ei paranda meist keegi maailma, kõige õigem on teatud intsidentidest võimalikult väikse võhmaga lahti saada. Pohlak on intelligentne inimene, oma veendumuste ja tõekspidamistega, tema istub juhttoolil ja kõik trumbid on tema käes, alati.
          Kapten Trumm

          Kommentaar


            Ei osanud muusse teemasse kirjutada, aga parima nalja pakkus herr Kägo, kes otsustas haarangu ajal politsei eest ära põgeneda. Ses suhtes, et paistab olevat igas olukorras lõpuni võitleja ja seega koondisematerjal, aga nagu ikka, tunduvalt tugevam vastane tõmbas venna siruli.

            Kommentaar


              Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
              Ma juba korra vihjasin Kunole, et mõistlik oleks tiitlit nautida ja mitte skandaaliga kaasa minna. Ei paranda meist keegi maailma, kõige õigem on teatud intsidentidest võimalikult väikse võhmaga lahti saada.
              See oleks ühtlasi mõistlik soovitus ka tulevaste skandaalide keskele sattunutele.

              Praegu jääb mulje nagu Kuno elas siiani mingis roosamannavahulises maailmas, kust puudusid narkootikumid ja kõik inimesed olid ilusad ning head. Nüüd kui Kaljus skandaal lõkvele löönud, lüüakse veel ise selle ümber lokukella, järsku on avastatud tuline probleem meie jalgpallis ja tahetakse töögruppi luua. Kas Kuno initsiatiivil oleks siis ka tahetud töögrupp luua kui sarnane skandaal näiteks Transi või ükskõik millist teist klubi tabanud oleks? Ausalt, julgen kahelda.

              Praegu püütakse paaniliselt nagu mingit "imagot päästa". Mida teil päästa on? Kõik on korras - te olete meistrid, teie tehtud tööd on hinnanud peale teie ja teie fännide ka teised (ja ka Pohlak on öelnud, et Kalju lähenemine on eeskujuks teistele ja nende tiitel see aasta tervitatav). Te pole maapeale laskunud jumalad, et teid probleemid ei saaks kimbutada. Milleks selline paanika ja infarkti äärel tõmblemine? Ei arva keegi Kaljust sellepärast halvemini kui varem.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Mulle tundus Kuno ümarlaua idee kergelt öelda naljakas - jäi mulje, et Eesti jalgpall oleks salanarkareid täis ja Konsa (narkonsa on uus sõnasuse võidutöö!) oli lihtsalt õnnetu patuoinas, kes vahele jäi, kuid kümned kui mitte sajad samasugused jooksevad iga nädal platsil ringi.

                Sisuliselt me räägime ühest narkojuhtumist (koos Kaleviga kaks) ja siis kümmekond panustajat, kes peamiselt ühest kohast. Ehk kokku mingi kaks juhtumit. Mis seal arutada on?

                Muidugi, klubide bossud teavad ehk paremini.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Mulle tundus Kuno ümarlaua idee kergelt öelda naljakas - jäi mulje, et Eesti jalgpall oleks salanarkareid täis ja Konsa (narkonsa on uus sõnasuse võidutöö!) oli lihtsalt õnnetu patuoinas, kes vahele jäi, kuid kümned kui mitte sajad samasugused jooksevad iga nädal platsil ringi.

                  Sisuliselt me räägime ühest narkojuhtumist (koos Kaleviga kaks) ja siis kümmekond panustajat, kes peamiselt ühest kohast. Ehk kokku mingi kaks juhtumit. Mis seal arutada on?

                  Muidugi, klubide bossud teavad ehk paremini.
                  Me räägime suuremast hulgast narkovendadest ja neid panustajaid on paarkümmend (vähemalt). Ausalt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Me räägime suuremast hulgast narkovendadest ja neid panustajaid on paarkümmend (vähemalt). Ausalt.
                    Kolumbia, rsk.

                    Super kraam, muide:

                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Nõustun, üks parimaid 30 on 30 filme (imo).

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                        päris julge avaldus soome mammide kohta amigos
                        no kuule. klubis on soomlased. neid soovivad oma klientideks ...... kes väga tihti kasutavad ..... aineid. ma panustan, et 10 meetri reegel kehtib.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          no kuule. klubis on soomlased. neid soovivad oma klientideks ...... kes väga tihti kasutavad ..... aineid. ma panustan, et 10 meetri reegel kehtib.
                          See tähendab, et diameeter on 20m. Seega sind ümbritseval pindalal suurusega 314 ruutmeetrit peaks üks selline vend olema. Reeglina vist pole osad klubid nii suuredki mitte. Seega 1 kindlasti leidub, eeldades, et igas ööklubis ikka üks on. Aga tõenäosust vast arvutama ei hakka, kuna puuduvad mingidki alusarvud.

                          Kommentaar


                            Pohlaku ja Tehva tüli:
                            Kuno võttis kunagi hobi korras ette küla satsi ning spordimehelikult sihtis alati võita. Unistas suurelt ja leidis sobivad inimesed enda kõrvale. Nähti vaeva, tehti kõike teistmoodi Eesti Jalgpallis kuni seni nähtud. Tuldi Eesti Meistriks. Konsa juhtum on hetkeks pilvedesse tõusnud Kunole nagu ämber külma vett hommikuseks äratuseks, täis shokk. Jääd korra lebotama ning saadki kohe mingi jama kaela.
                            Nüüd kus mees üritab veel suuremalt midagi muuta Eesti Jalgpallis tuleb talle vastuseks Pohlaku pooldajad, kes tunnevad ennast ohustatuna.
                            Pohlak, mees kelle diktaarorlik võim Eesti jalgpallis on nii hullumeelseks juba kasvanud, et isegi vaba ajakirjandus vahepeal puudub.
                            Mees peksab kodus naist, Flora klubi juhina jätab mängijatele palgad maksmata. Ajab autoga Sillamäe klubi fänni pooleldi alla, mille tõestuseks on fotod ja artikelgi ajakirjanikul juba valmis, kes lõpuks loobub avaldamast seda, sest Hr Pohlak keelas ja ähvardas jätta ajakirjaniku ilma igasugusest infost Jalgpalli Liidust.

                            Eestis on nagu näha kombeks vait olla, peita pead liiva alla ja edasi teenida diktaatorit. Siinkohal vist võib tõmmata Kuno ja Indrek Kanniku vahele võrdusmärgi.
                            Ainus vahe Pohlaku ja Kanniku vahelise asjaga praegu on et Tehva leiab ka ilma Aivarita võimalus muuta Eesti Jalgpalli, sest nüüdseks leidub ka teisi jalgpalli klubisi, kes ei ole nõus Pohlaku diktaatorliku ülemvõimuga Eesti Jalgpallis.
                            Kui Pohlak ei toeta Kuno välja pakutud ideed ümarlaua korraldamiseks, siis tuleb see korraldada ilma temata.
                            Eesti jalgpalli mured ei ole ainult Konsa juhtum vaid ka kihlveo skandaalid, mängijate üleminekute piirangud, kohtunike tegevus osades mängudes (rääkimata siis Kure-Kalju mängu juhtumist, kus kohtunikud ei teadnud reegleidki piisavalt, et mitte ära lugeda Sami omaväravat). Publiku meelitamisest mängudele jne.
                            Pohlaku juhitav EJL-s on loodud Meistriliiga tegevjuhi koht aga kui palju on temast kuulda? Kui palju EJL turundab Meistriliigat? Mitte midagi!

                            AITAB PEA LIIVA ALLA PEITMISEST NING TEGUTSEME ÜHESKOOS, MITTE AINULT KALJU HEAKS, VAID TERVE EESTI JALGPALLI HEAKS. On aeg muutusteks.

                            Kommentaar


                              meil maal öeldakse selliste asjade peale persuasive selling format
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                See töögrupp on populism. Sama mõttetu kui Riigikogus tehtud "Jalgpalli toetusgrupp"...ainult odava kuulsuse või probleemidelt kõrvale juhtimiseks mitte tõsiselt asjade liigutamiseks. Palgake inimesi juurde kui tahate nii väga tegeleda selle töögrupiga...ei ole EJL'il (ega klubidel) seda ressurssi, et sadat töögruppi teha. Kui midagi loodate, et EJL teeks siis mõelge ennem võimaluste peale mitte sellele, et pohui mida selleks vaja läheb aga peab tegema. Teeme sada töögruppi mis võtab inimestelt sitaks aega ja siis jälle sõimate miks asjad veel aeglasemalt arenevad ja Pohlak on kindlasti süüdi selles, et nii aeglaselt kõik läheb. Küsige näiteks Petsinho käest palju tal võttis päevas aega klubis töötamine (siis kui ta seal töötas tegevjuhina või kes ta seal oli) ja siis vaatame kas saame veel igast töögruppe veel juurde teha millega lisaks tegeleda Lihtne on öelda, et teeme seda ja teeme teist...aga päevas on ainult 24 tundi ja töötaja ei saa töötada 20 tundi 365 päeva aastas. Ei ole meil Abramovicheid kes pappi sisse topivad nii, et saaks palgata julmalt töötajaid igast x asju tegema. Me oleme siiski Eestis. Kui ma nüüd õigesti aru sain, siis selle va töögrupi mõte on üldse probleemide otsimine ML's...milleks seda vaja on? Mänguinspektorid on olemas kes peavad raportisse panema mängude kohta info ja karistusosakond tegeleb karistustega vastavalt nendele raportitele...probleem on aga selles, et ei karistata klubide rikkumisi, vaid ainult fännide tegemisi ja punaseid kaarte. Kui mõtlete seda narkoteemat siis selle jaoks on olemas politsei kes asjaga tegeleb mitte ei tegele sellega EJL. Kui mõtlete kihlvedusid siis sellega EJL niikuinii tegeleb ja ei ole vaja mingit eraldi komisjoni teha...lisaks ka politsei kuna ei ole lihtsalt reeglite rikkumine, vaid seaduse rikkumine. Või on vaja mängijatele seletada mida platsil tohib teha? Selle jaoks on klubid ja karistuskomisjon kes tegelema peab ja mängijad on piisavalt vanad, et endale aru anda. Iga klubi peab ise oma mängijaid õigele teele viima mitte mingi eraldi EJL loodud komisjon. Äkki teeme selle töögrupi ja paneme igale mängijale veel kohustuse iga aasta korra aru andmas käima, et mida ja miks tegi ja lugeda sõnad peale, et see ja see on paha-paha ja tee seda ja teist? Nagu õpetaks mingit väikest last. Või olen ma valesti aru saanud selle töögrupi tegemistest mida oodatakse? Ressursi raiskamine ja populism ütleks sellepeale kui olen sellest töögrupist õigesti aru saanud.

                                Praegu tundub, et Kalju oli kõrgemal kui pilved ja siis toodi sealt järsku alla ja kukkumine oli liiga kõrge ja pinge läks liiga suureks. Alguses oli kõik ilusti tehtud ja siis hakati jama tootma. Vähemalt fännid on siiani väga õigesti käitunud ja tuleb kiita neid selle eest!

                                Loodetavasti keegi ei solvu nüüd

                                Kommentaar

                                Working...
                                X