320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ot: + tegelikult võiks ka kohtunike kontrollida. Mõned on veits pullivennad.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Mis te olete idioodid seal Nõmme kaljus vä? Algul tundsid teile kõik ka vastased kaasa ja kõik arvasid, et lihtsalt Konsa on siga ja keeras NKle sitta. Ometi suutsite kiiruga luua ise olukorra, et NKl on narkoklubi maine ja nüüd tahate oma ümarlauaga kogu jalgpalli maine eestis ära sittuda. Olen ise selle poolt, et Pohlak ei mängi alati ausat mängu ja kogu seda värki tuleks uurida aga kui praegu peale seda narkopaska kohe mingit ümarlauda korraldama hakata, kannatab kogu vuti maine. Aga te debiilid ei saa üldse aru mis te teete praegu ja muudkui lööte lokku edasi, et olukord ikka sitemaks muutuks ja avalikkus ikka rohkem ja rohkem veenduks narkoprobleemides meie jalgpallis. Ei uskunud, et Kuno, kes omaarust kõva PR vend on tegelikult selline tainas on. Loodan, et kui ka Pohlak kunagi maha võetaksegi, hoitakse teie klubi president ikka väga kaugel sellest kohast. Kas see inimene ei saa aru, et ta teeb sitta ka teistele inimestele kes selle klubi jaoks vaeva on näinud ja tagatipuks tahab veel kogu eesti jalgpallile pasa kaela tõmmata.

      Kommentaar


        Minu meelest on Kaljul praegu just vähe hullem seis, kõikide skandaalide keskel, selle pärast, et Club Privee ja klubi ja Kansa vahele tõmmatakse võrdusmärki. Kui seda ei oleks, siis olekski kõik vabandatav mingilgi moel. Kuidas aga asjalood tegelt on, seda ei tea keegi, ja kindlasti ei peaks inimesed Kaljut poriga hetkel loopima. Ainuke fakt, mida muuta ei saa - Kalju on 2012 hooaja parim klubi riigis.

        Kommentaar


          Algselt postitas levkoi Vaata postitust
          Minu meelest on Kaljul praegu just vähe hullem seis, kõikide skandaalide keskel, selle pärast, et Club Privee ja klubi ja Kansa vahele tõmmatakse võrdusmärki.
          Suurema avalikkuse ette tõi selle Kuno ise. Seda mis mingid anonüümsed netikomentaatorid kuskil kobisevad ei panda eriti tähele aga kui idioodist klubipresident antud teemat võimendab, tekib avalik arvamus kiirelt.

          Kommentaar


            Olen külavanemaga nõus. Olnuks esmaspäeval piirdutud hukkamõistuga ning hilisemad avaldused ära jäänuks, hakkaks praegu asi juba vaibuma. Seda enam, et Transi skandaal tuli lahkelt appi.
            Aga miskipärast on Eestis alati nii, et kui jama juhtub, jookseb juhe kokku ja hakatakse iseendale käru keerama - Kesk, Ref, suusaliit...

            Kommentaar


              Silver, ma tunnistan, et ei viitsinud kogu su teksti läbi lugeda (kolmandik umbes...ma loodan, et list tõi osaliselt välja millest kirjutad või oli teema millega kohtusse minna kui SOLVAMINE nagu Kaljule on kombeks) aga tule roosadest pilvedest maapeale tagasi...ma saan aru, et kukkumine on kõva aga räägi ikka kõikidest probleemidest (kui sellele juba vihjasid ehk siis ka Kalju teemadest kui võtsid ette teemad, mis ajalehtedes VEEL ei ole). Üleüldse, sa räägid aiast aga teema on aia august nagu juba on mainitud teise Kalju tegelase teksti peale (meedia põhjal ehk siis teie presidendi jutu põhjal). Ära muuda oma enda klubi presidendi juttu...või noh ära LISA sinna mingeid oma versioone .

              Ise sa hetkel võimendad seda. No inimesed vist ikka ei õpi nagu ma lootsin.

              Mul hakkab ka (nagu paljudel teistel) koppa ette viskama juba see Kalju funktsionäride ja nendega tihedalt seotud tegelaste paanikahoos tegevus, mis rikub juba terve Eesti jalgpalli mainet mitte ainult ei "reklaami" Kaljut. See aeg, kus Kalju poolt ollakse kaastundest hakkab otsa saama.

              Äkki teete midagi positiivset vahelduseks mitte ei ela oma kõrgelt kukkumist välja?

              Kommentaar


                Transil on 5 noortesatsi mängimas liigas ja suhteliselt konkureerivad va. mõnest muust meeskonnast.

                Kommentaar


                  Midagi hääd kah! Kalju U17 tuli oma vanuseklassi Eesti meistriks. Järelkasv tuleb mühinal


                  Kommentaar


                    Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                    Midagi hääd kah! Kalju U17 tuli oma vanuseklassi Eesti meistriks. Järelkasv tuleb mühinal


                    Prinsi käe all nkn mängu ei pääse ükski neist.
                    Barcelona.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                      Midagi hääd kah! Kalju U17 tuli oma vanuseklassi Eesti meistriks. Järelkasv tuleb mühinal


                      Jumal tänatud, et oli olemas Kotkas Juunior.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas 05ula Vaata postitust
                        Prinsi käe all nkn mängu ei pääse ükski neist.
                        duubeldan

                        Kommentaar




                          Kaljuveeri ümarlaud Tehva&Pohlakuga
                          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                          (Seinfeld, The Pitch)

                          Kommentaar


                            poleks uskunud, et nii väljapeetult härrad käituvad.

                            Kommentaar


                              Müts maha, Kuno. Tasakaalukas esinemine, rahulik maneer, emotsioonid tagaplaanil, vigade tunnistamine. Ehk siis - tuli ära see, mida oodati terve see nädal. Tundusid küll pisut närvis, aga selle paneme kaamerate arvele.

                              Ma ei tea, kas Pohlakuga olite lihtsalt vastastikku viisakad või on tõesti perssesaatmise-kirved maha maetud, aga veidi rahustav oli seda teleümarlauda vaadata küll.

                              Siit edasi saab Kalju jaoks asi antud pasa raames ainult paremaks minna (aga lepime kokku, et mingeid uusi üllatusi ei tule ). Ja sellest on hea meel. Jõudu, poisid! Ja kainet meelt.

                              Kommentaar


                                mulle tundus küll, et härra Tehval oli kõva vibra sees, võttis higistama ja kokutama veidi. tele värk vast. aga, lõpus, (kui kätt suruti, mis iseenesest üsna kohmetuna välja kukkus) saabus mingi kõvem pingelangus, mingi vabanemine ja enam silmnähtavalt kadus ka vibra ära. kui nüüd tõesti ei tõmbleks enam nii palju ja teeks asjast ka tõesti järeldused(ntks mängijatega vastavad lepingud, kus üheks lepingurikkumiseks on ka kriminaal kuriteo sooritamine ja sellele vastavad trahvid, kuna oma tegevusega mängija reaalselt tekitab sellisel juhul klubile lisakulusid ja mainet kahjustab, natuke tähelepanelikum suhtumine oma klubis toimuva suhtes ja tõesti see töö ka klubist väljaspoole, et leitakse see viis kuidas eemaldada ja vastandada end kõigele sellisele, mis klubiga viimati juhtus),siis oleks võimalik sellest tohutult negatiivsest juhtumist kaasa võtta ka positiivset, nii endale kui teistele. aga oluline on, et rapsida ei maksa.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X