320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tom K Vaata postitust
    Testitatavate nimesid ei ole kusagilt saada?


    See noormees, kes err uudistes täitsa vahvalt siblas, 17-aastaselt tegi Bosnia kõrgliigas debüüdi. Üleliia palju mänguaega küll saanud pole, aga miskit siiski näitab. Noortekoondised kah läbi käinud.

    Kommentaar


      Paistab parimate päevade S.Puri tüüpi mängija olevat (loodetavasti sellega kumbagi osapoolt ei solvanud). Üsna nobe, aktiivne sell, kes tahab palli pärast võidelda. Tõsi küll, paistab, et testimisel oleva mängija seniseks positsiooniks on olnud siiski keskpoolkaitse?

      Adis Hadžanović is football player born 02.01.1993 in Sarajevo. Hadžanović start his career in FC Olimpic Sarajevo who play in highest rank of Bosnian and He...

      Kommentaar




        nigeerlase statistikat kah, jaapanlane tundub olevat ühe kohaliku suurklubi järelkasvu võistkonnast.

        Kommentaar


          Aastalõpukale peab ennast kohale vedama ...
          "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Ainult Eestis. ManU dressiga ManC trenni. Saaks tõenäoliselt lõuga.

            Omal ajal Tammekas üks visati välja trennist, kes sinna Flora särgiga tuli (pidi minema ja särgi ümber vahetama). Nüüd on kuulus raadiohääl :P

            Aga ju on ajad muutunud ja pehmed väärtused.
            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Eestis see nii tavaline ju. Kaalma lasi üle-eelmine aasta telemängul Paide eest soojendust Leva dressiga. Eelmine aasta üks Transi lätlane istus kah pingil Skonto dressikaga.

            e: kuigi austuse puudumise eest mina isiklikult Dupikovi Kaljus järgmine aasta näha ei taha. ei saa nii kehvasti kah elada, et peale Flora riiete muid pole?
            OT, aga see, et lepinguta mängija testimisele paremaid hilpe ei leia on kohalike kossumeeste kõrval nohu. Kristo Saage näiteks lasi eelmisel hooajal Tartu Ülikooli playoffieelses laagris Käärikul Tarvase särgiga ringi.
            http://sport.delfi.ee/news/korvpall/....d?id=64220433

            Kommentaar


              Kas mitte testimisele kutsuv sats ei peaks riietama uut mängijat just sobiva dressiga?

              Kommentaar


                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                Kas mitte testimisele kutsuv sats ei peaks riietama uut mängijat just sobiva dressiga?
                Ma siin mõtlesin sama. Et milles see Dupikov süüdi on kui Kalju dressi ei antud. Oleks pidanud ise ostma?
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Arenenud jalgpalliriikides on see muidugi elementaarne, meil siin aga mõned ML võistkonnad lasevad mitu hooaega järjest sama kulunud vormgi seljas. Kui TV3 endine töötaja läheks ERR töövestlusele seljas särk "TV3 on lahe", ei oleks ju mõistlik? Tühipaljas elementaarse viisakuse puudumine. Kui tal oleks seljas olnud Norra klubi särk, siis oleks see olnud OK, kuid konkurentklubi omaga nii ikka ei käida. Mina ei suudaks sellist meest 100%-lt usaldada, eriti näiteks mängudes Floraga. Kui balkanil mõni pallur "sellist nalja" teeks, siis selle klubi poolehoidjad lööks ta järgmise tänava nurgal maha. Meil küll õnneks nii äärmuslik olukord ei ole, kuid mina Prinsi asemel oleks sellise mehe juba enne trenni minema saatnud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Mina ei suudaks sellist meest 100%-lt usaldada, eriti näiteks mängudes Floraga.
                    Ärge nüüd üle võlli ka keerake selle asjaga. Flora-etapp on tema karjääris läbitud etapp ja selge, et mängudes Floraga ta mingit hinnaalandust ei teeks. Võib-olla just vastupidi, tahaks ühtteist tõestada endisele leivaisale.

                    Ja mis Norra särki puudutab, siis võib see tal ju täitsa olemas olla, aga need treeningtingimused seal tundusid särgi kandmiseks natuke jahedavõitu ja Norra klubi dressi tal tõenäoliselt tõesti olemas ei ole.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Ilmselged rahabossid kohal. Iga Flora (endine) mängija teab, et riided tuleb ikka lõpuni kanda.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                        Ärge nüüd üle võlli ka keerake selle asjaga. Flora-etapp on tema karjääris läbitud etapp ja selge, et mängudes Floraga ta mingit hinnaalandust ei teeks. Võib-olla just vastupidi, tahaks ühtteist tõestada endisele leivaisale.

                        Ja mis Norra särki puudutab, siis võib see tal ju täitsa olemas olla, aga need treeningtingimused seal tundusid särgi kandmiseks natuke jahedavõitu ja Norra klubi dressi tal tõenäoliselt tõesti olemas ei ole.
                        Võin teie rahustuseks öelda, et Norra klubi dressid on täiesti olemas ja pingutate ikka väga üle selle "Flora dressikaga Kalju trennis" teemaga ME ELAME SIISKI EESTIS JA TEGU EI OLE MANU EGA CITY TRENNIGA. Seeega take it easy !

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Katzuu Vaata postitust
                          Võin teie rahustuseks öelda, et Norra klubi dressid on täiesti olemas ja pingutate ikka väga üle selle "Flora dressikaga Kalju trennis" teemaga ME ELAME SIISKI EESTIS JA TEGU EI OLE MANU EGA CITY TRENNIGA. Seeega take it easy !
                          Keda need United ja City kotivad. Meil on omad klubid ning professionaalses jalgpallis sellist asja lubada ei saa.

                          Kommentaar


                            Kurat, mingis mõttes ütleb ratsionaalne pool, et millestki sellisest terav üles tõmmata on pisut veider.

                            Teisalt on see siiski kõnekas detail, mis veidi suhtumist oma elukutsesse näitab, professionaalsuse defitsiit, kui soovite. Irvitamisi meenutan praegu, kuidas mu taat, kes oma paari pensini jäänud tööaastat Nõo Lihavürstis lihtsamaid töid tehes mööda saatis, letti võeti. Boss isiklikult astus ükspäev ligi, koputas õlale ja ütles:"Tõnn, selline univorm meie majas ei lähe teps mitte, ole hea ja viska midagi peale."

                            Taadil oli seljas Rakvere Lihakombinaadi logoga särk

                            Nii-et jah, ma pigem siiski olen ka seda meelt, et otsese konkurendi värvide-logode kandmine testimisel ei ole õige asi. Märkus, et testijaklubi asi on testitavad mundrisse panna, on ka muidugi sajaprotsendiliselt õige. Ei meenu pilti, kus Varese testidel Kink oleks ETO või Boro särgis ringi rassinud... Esimene asi, mis meediasse lennutati, oli foto Kinkyst punases vormis.

                            Suhtumise küsimus nii testitava kui klubi poolt. Paranemisruumi mõlemal pool.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Katzuu Vaata postitust
                              Võin teie rahustuseks öelda, et Norra klubi dressid on täiesti olemas ja pingutate ikka väga üle selle "Flora dressikaga Kalju trennis" teemaga ME ELAME SIISKI EESTIS JA TEGU EI OLE MANU EGA CITY TRENNIGA. Seeega take it easy !
                              Mis mõttes siiski Eestis, ei ole vahet mis riigi meistrisarjaga on tegu, ega see pole rahvaliiga või pühapäevajalgpallurite punt kellel ehk tõesti on kapis ainult 1 paar spordirõivaid, asi on põhimõttes. Sa ei ilmu lihtsalt põhikonkurendi vormis n-ö töövestlusele. Mulle samuti ei mahu sihuke asi pähe. Päris ukse taha ühe prohmaka pärast vast venda ei jätaks, aga küsimärgid viskab küll kohe õhku, ja kui oleks valida kahe võrdse kandidaadi vahel, siis ei võtaks otsustamine just väga kaua aega.
                              Põhimõttekindlus ja professionaalne suhtumine oma ja teiste tegemistesse on ka olulised väärtused.

                              Muidugi oli ka Kalju paha, et ei riietatud kõiki ühtselt, aga see pole päris samas kaalus bläkk. Nii vaesed need ML mängijad ka ei ole, et neil ainult üks paar dresse on, nt kasvõi Neemelo ilmus mingis lambi dressis(?) ja sai Prinsilt pragada.

                              Kommentaar


                                Nagu homoseksuaalist Porgand juba ka mainis- pseudoprobleem.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X