320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kuskil teemas hansaneti vend väitis, et männikul on katus ümber.
    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

    Kommentaar


      Algselt postitas Evu Vaata postitust
      kuskil teemas hansaneti vend väitis, et männikul on katus ümber.
      mis täna kuulujuttude järgi ka kokku kukkus...

      Kommentaar


        Algselt postitas Kuno Vaata postitust
        Kus sa sellega... Arvad, et Nõmme linnaosa või Tallinna linn saab selle pisikese asjaga hakkama? Ei saa, seega mängime sellise valgusega nagu on
        Kas see ka natuke klubi asi pole,et natuke paremates tingimustes mängida saaks.

        Samas ju pohhui kas pealtvaataja näeb teise nurka, kas mängija näeb adekvaatslet palli lendu ning mis kõige tähtsam Showklubi jaoks kas fotoaparaadid klõpsidvad sellises pimeduses seksikaid ja roosakaid pildikesi?

        Kommentaar


          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          Kas see ka natuke klubi asi pole,et natuke paremates tingimustes mängida saaks.

          Samas ju pohhui kas pealtvaataja näeb teise nurka, kas mängija näeb adekvaatslet palli lendu ning mis kõige tähtsam Showklubi jaoks kas fotoaparaadid klõpsidvad sellises pimeduses seksikaid ja roosakaid pildikesi?
          Mis aspekt Kaljust Showklubi teeb? See, et klubil fännid on või see, et end reklaamitakse või see, et välismängijaid klubisse tuuakse? Eks see ole mõistetav, et Kalju väga palju raha Hiiu Staadionile ei taha matta, sest ega igavesti kunstmurul mängida ei saa. Hiiu staadioni korrashoid peaks ikkagi olema rohkem linnaosa mure.
          Ja minu arvates pole tingimused Hiiu staadionil midagi nii märgatavalt viletsamad võrreldes teiste klubide staadionitega. Veidi vales kohas norid.

          Kommentaar


            Algselt postitas PraS Vaata postitust
            Kas see ka natuke klubi asi pole,et natuke paremates tingimustes mängida saaks.

            Samas ju pohhui kas pealtvaataja näeb teise nurka, kas mängija näeb adekvaatslet palli lendu ning mis kõige tähtsam Showklubi jaoks kas fotoaparaadid klõpsidvad sellises pimeduses seksikaid ja roosakaid pildikesi?
            Kui su naaber palub sul tema korteris remonti teha ja ta ütleb, et ole mees maksa kinni, mis sa siis teed? Staadion kuulub linnale ja loomulikult on see KA meie mure, aga siiski eelkõige ikka omaniku, ehk LINNA või LINNAOSA mure... Seega palume, taotleme, põhjendame, seletame, tõestame, arendame jne... Tegema peab siiski omanik... Kui linnaosad ja linn tahavad spordilembelised olla, toetada noori, tippsporti jne, siis nad ka seda teevad, kui ei taha, siis ei ole ju siia midagi parata... Alati leiab põhjuse miks parasjagu ei saa seda asja teha

            Fakt on see, et kui tahta, saab kõike!
            Samas Kalju ei istu käed rüppes ja ei oota millal küpse õun pähe kukub... Usun, et saabub päev kui saame ka oma isikliku staadioni püsti... Töö käib ja vaatame mis aeg toob!

            Ja mida tähendab, siis "Showklubi" ma tahaks ka teada ???
            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Algselt postitas Kuno Vaata postitust
              Kui su naaber palub sul tema korteris remonti teha ja ta ütleb, et ole mees maksa kinni, mis sa siis teed? Staadion kuulub linnale ja loomulikult on see KA meie mure, aga siiski eelkõige ikka omaniku, ehk LINNA või LINNAOSA mure... Seega palume, taotleme, põhjendame, seletame, tõestame, arendame jne... Tegema peab siiski omanik... Kui linnaosad ja linn tahavad spordilembelised olla, toetada noori, tippsporti jne, siis nad ka seda teevad, kui ei taha, siis ei ole ju siia midagi parata... Alati leiab põhjuse miks parasjagu ei saa seda asja teha

              Fakt on see, et kui tahta, saab kõike!
              Samas Kalju ei istu käed rüppes ja ei oota millal küpse õun pähe kukub... Usun, et saabub päev kui saame ka oma isikliku staadioni püsti... Töö käib ja vaatame mis aeg toob!

              Ja mida tähendab, siis "Showklubi" ma tahaks ka teada ???
              Kui olete ettepanekuid Linnale või Linnaosale teinud siis pole mul kobiseda midagi, kuid hetkel jääb küll mulje et linn midagi ei tee siis pole ka meie asi.

              Ja see pooletoobiste siia toomine pole minu arust ka mõtekas. Ma saan aru tõesti,et teatud positsioonidele on vaja vähe teisest jalgpalli kultuurist tuua mängijaid, kuid Hispaania tugevuselt neljas või viies liiga ja keskkaitsja... mmm. Ainuke arukas diil on teil olnud Felipe vast, kes tõesti on vääriline kandma silti võõrleegionär. Sellest jõle andekast ründevirtuoosist kellest hoopis keskvälja rapsija tehti ma ka õieti pole aru saanud. Millega eesti või vene poisid poleks hakkama saanud, et too virtuoos siia toodi?

              Samas kui need kodumaal amatööridena mänginud mustad poisid siia Kirde saia ja Haljase odrakruubi eest on mängima toodud siis on küll geeniused teil seal pukis.

              Kommentaar


                Algselt postitas Aadu ja viinad
                Kas on võimalik et, PraS i jutus on iva....
                Eks need kes tahavad on sellest juba ammu aru saanud

                Kommentaar


                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  Kui olete ettepanekuid Linnale või Linnaosale teinud siis pole mul kobiseda midagi, kuid hetkel jääb küll mulje et linn midagi ei tee siis pole ka meie asi.

                  Ja see pooletoobiste siia toomine pole minu arust ka mõtekas. Ma saan aru tõesti,et teatud positsioonidele on vaja vähe teisest jalgpalli kultuurist tuua mängijaid, kuid Hispaania tugevuselt neljas või viies liiga ja keskkaitsja... mmm. Ainuke arukas diil on teil olnud Felipe vast, kes tõesti on vääriline kandma silti võõrleegionär. Sellest jõle andekast ründevirtuoosist kellest hoopis keskvälja rapsija tehti ma ka õieti pole aru saanud. Millega eesti või vene poisid poleks hakkama saanud, et too virtuoos siia toodi?

                  Samas kui need kodumaal amatööridena mänginud mustad poisid siia Kirde saia ja Haljase odrakruubi eest on mängima toodud siis on küll geeniused teil seal pukis.
                  Ausõna ma ei pea sulle aru andma... aga ära mine ebaviisakaks ja austa teisi lugejaid ja jalgpallureid.
                  Mälu värskendamiskes sulle, siis üks "pooletoobine" valiti üheks parimaks kaitsemängijaks eelmisel hooajal http://www.soccernet.ee/news.php?id=22458
                  ja teine üheks parimaks poolkaijaks..... http://www.soccernet.ee/news.php?id=22478

                  Ja kallis sõber, ma olen ka selles veendunud, et sa ei saa maailmas üsna mitmest asjast aru, seal hulgas antud küsimusest ja sellega sa pead kahjuks leppima, sest see ei muutu isegi, siis kui sa iga päev siia kalju teemasse kirjutad ja selgitust palud.
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Name: Diego Douglas Balbinot
                    Date of birthday: 07.01.84
                    Size: 1,89m

                    Citizen: Italy / Brazilian

                    Position: Defender


                    CLUBS


                    E. C. Juventude - Brasil

                    Club Esportivo - Brasil

                    Sertaozinho F. C - Brasil

                    Clube Confianca - Brasil

                    Workable football club - Hong Kong

                    Atletic de Ciutadella - Spain
                    www.jkkalju.ee
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Mida sina Pras oled jalgpalli arenguks teinud, et siin plõksid? Oled sa mõne jalgpalliklubi nullist üles ehitanud ja mängijaid hankinud?

                      Kui vaja, teeme sinust pooletoobise, siis suhtled juba sotsiaalametiga ja saad neilt oma Kirde saia ja odrakruubid !

                      Ära sellist jama siin enam kirjuta!

                      Kommentaar


                        Minu meelest on Kaljus nii, et võimalus antakse kõigile. Ole mees tule näita ja tõesta ning koht on sinu. Hea näide on Tsegodajev. Kes oleks arvanud, et noor kutt tõuseb Kalju põhikoosseisu? Näed, on võimalik tõusta küll ja konkurents arendab mängijat. Järelikult need sinu Eesti poisid pole kohati oma kohta õigustanud ja võimalusest haaranud. Iga mehe mänguaeg sõltub ikka peamiselt sellest, kui andekas ta on ning, mis moodi ta oma võimalusi ISE ära kasutab.

                        ja see sinu üldistus oli küll VÄGA kohatu. Brasside näol on tegemist ütlemata toredate inimeste ja isiksustega. Rahvuse järgi liigitama hakata ja kedagi mingiteks pooletoobisteks kutsuda? Tõsiselt, võta ennast kokku! Minu pärast olgu neid kasvõi poole rohkem, aga kui nad suudavad ennast tõestada ja pakkuda Eesti meistriliigas korralikke esitusi ja Kaljut edasi viia, siis ma ei näe probleemi. Veel enam, olen õnnelik, kui seda suudetakse koos eestlastega teha. Sellepärast, et tegemist on brasiillasega teda pooletoobiseks kutsuda on idiootsus. Mõtle selle üle natukene.
                        Last edited by Silver; 17.02.09, 10:11.

                        Kommentaar


                          PraS aga ära üldse vaeva enda pead, hakka Tuleviku või Kuressaare fänniks ja saad Eesti poisse ringi kakerdamas näha niipalju kui süda lustib. Klubid peavadki olema erinevad, et iga üks saaks leida endale sobiva, kellele pöialt hoida. Loodan siiralt, et Eesti meistriliigas on need ajad möödas, kus iga aasta figureerivad ühed ja samad näod ning midagi põnevat ei toimu.

                          Kommentaar


                            Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


                            küll natuke OT, kuigi Balbinot värava lööb
                            ühesõnaga tšekkige vilemehe suurusehullustust
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              EI liigitanud nn pooletoobiseid rahvuse järgi vaid just mängutaseme järgi. Ja Felipet ma pole pooletoobiseks nimetanud. Ta on vast üks väheseid leegionääre ML-s viimaste aastate jooksul, kes on kodusest kraamist parem.

                              Ja -Raul- selleks et sõna võtta ei pea ma olema midagi üles ehitanud.

                              Kommentaar


                                Pras, reaalses elus jagunevad inimesed tegijateks ehk kes loovad ja teevad asjad ära ja tühikargajateks. Kumbas paadis sina oled?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X