320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Hybrid Soldier Vaata postitust
    Kusjuures kui ma seda videot nüüd vaatan mitu korda järjest, ei näegi ma kontakti Miku ja mahakukkuja vahel. See ründaja pigem lendas meelega ning oskas juba ette aimata, et sealt tuleb punane Vaadake.
    Ma ütlesin kohe mängul ära, et puudet ei olnud aga vastane kukkus hästi ja sellest piisas, et kohtuniku veenda punast andma, jalgpall on selline.

    Kommentaar


      Algselt postitas HABE Vaata postitust
      Ma ütlesin kohe mängul ära, et puudet ei olnud aga vastane kukkus hästi ja sellest piisas, et kohtuniku veenda punast andma, jalgpall on selline.
      Mida te jaurate oma puutega siin. Nagu peale kaklust rusikatega vehkimine

      «Novikov libises keskväljakul ning sellest tuli kiire vasturünnak,» kirjeldas Haavistu olukorda. «Olin viimane mees ning pidin midagi ette võtma. Panin keha ette

      "Tunnistan, et viga oli, aga kollasest aidanuks," kurtis Haavistu. Aurelio pidas aga eemaldamist õigeks otsuseks.
      "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar



        terve mängu video on isegi netis olemas. Mikk haavistu punane on 1h 16. minut (toome eraldi välja siis ka selle).

        Kommentaar


          Ka teile video, kui soovite - http://www.youtube.com/watch?v=3GoVlQdyyG0
          Teeme koos ühe ilusa jalkaöhtu

          Kommentaar


            Elari#3, lahe klipp!
            Vulgar Display Of Kalju Power

            Kommentaar


              Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
              Ka teile video, kui soovite - http://www.youtube.com/watch?v=3GoVlQdyyG0
              Teeme koos ühe ilusa jalkaöhtu
              mis muusika seal kõlab?

              Kommentaar


                on teada kes võidab .

                Kommentaar


                  Algselt postitas jobikunn Vaata postitust
                  on teada kes võidab .
                  Loomulikult Kalju

                  Kommentaar


                    Tänud, Ray. On teada, palju teid seekord Kuressaarde sõidab ka ?

                    Kommentaar


                      Tervist pantrid, sai siis jällegi UEFA mängul mõned pildid publikust tehtud, kel soovi siis http://public.fotki.com/odras/kaljuuefa/ aadresil on üles riputatud.
                      www.jkkalju.ee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
                        Tänud, Ray. On teada, palju teid seekord Kuressaarde sõidab ka ?
                        kindlasti vähem kui võis prognoosida laupäevasele mängule.
                        kas Kalju meeskond juba täna kuskilgi lõõgastumas Saaremaal või liiguvad homme kuskiltki kohale?

                        Kommentaar


                          on ka fännibuss minemas? Oli muidu plaan enda autoga minna, aga paraku ei saa :P

                          Kommentaar


                            Poolehoidjatel tõesti homme võimalus kaasa minna ning ka mõned vabad kohad veel leiab. Kes lähemalt huvitatud, saatke PM või võtke teistmoodi ühendust.

                            Kommentaar


                              Keegi asjapulk võiks Kalju soccerneti lehele lisada uued ründajad.

                              Kommentaar


                                Täna siis saadi napp 3:2 võit FC Kuressaare üle!
                                Viimase värava autorit pole veel õnnestunud tuvastada, igatahes löödi see vist suht mängu lõpus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X