320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas UrmoT Vaata postitust
    Toetan kah siiski kesat. Nõukogude ajal üritati tekitada nägemust nagu oleks venelaste ala jalgpall, ei tohi lasta vabas Eestis jalgpallil muutuda nö immigrantide pärusmaaks.
    jumal küll äkki hakkavad ka mängima paremini kui "eestlased"

    mine togi edasi oma seent seal marurahvuslaste partei kodulehel.

    Kommentaar


      vaata ja imesta.
      viskame jah kolm meeskonda liigast välja, kus enamus mängijaid ning fänne on venekeelsed ja las siis Flora madistab oma taimelavadega. normaalne liiga oleks

      Kommentaar


        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        vaata ja imesta.
        viskame jah kolm meeskonda liigast välja, kus enamus mängijaid ning fänne on venekeelsed ja las siis Flora madistab oma taimelavadega. normaalne liiga oleks
        rets intrigantide ja provokatsioonide pesa vabandust (kesa) on seal

        Kommentaar


          Keegi veel isegi viitsib Kesa ja tema jüngritega vaielda.kesa on juba ammu seda pläma ajanud ja tundub,et see mees alla ei anna aga tema unistused ei täitu kunagi.ma ei saa aru mis seda venda vaevab?keegi on saanud aru?
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            ja nüüd laulame kõik koos: Käib rassism ja jalgpall koos?

            Misajast? Teistes riikides pole probleemi et pannakse parimatest mängijatest meeskond kokku. Seda ma täitsa usun et kindlasti on ka eesti mängijaid kes on sama head, aga eks neid ole meil ju ka meeskonnas. Neid on siit läbi käinud palju rohkem kui väljakaid ja ütleme nii, et nendes me oleme juba harjunud pettuma. See et siin mõni fänn toob just selle välja et pettub välimängijates on bullshit.

            Rohkem ei viitsi jaurata. Kõik laupäeval mängule ja oma meeskonda toetama. Vahet pole kes nad on ja mis rahvusest nad on. Peaasi et jalgpalli saab ja kui seal veel möllu ka saab, veel parem.

            Kommentaar


              Algselt postitas PraS Vaata postitust
              jumal küll äkki hakkavad ka mängima paremini kui "eestlased"

              mine togi edasi oma seent seal marurahvuslaste partei kodulehel.
              oioi kus mõni omab taustainfot, väga kena, et sa seda "seene togimiseks" nimetad. Väike soovitus ka sulle, uuri kuskilt vikipeediast vms ja tee omale selgeks mõiste "partei", vaata kas saad targemaks.

              Vaatasin igavusest Läti meistriliiga klubide kosseisu. Kahju hakkab kiluvarastest kohe, ABSOLUUTSELT KÕIKIDES meeskondades on venelasi rohkem, kui lätlasi endeid.

              Kommentaar


                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                jumal küll äkki hakkavad ka mängima paremini kui "eestlased"

                mine togi edasi oma seent seal marurahvuslaste partei kodulehel.
                tavaliselt on selline labatsemine omane neile kel ääretult madal enesehinnang ja ka muidu argumenteeritud jutt raskevõitu

                hea küll , küsime siis sinule arusaadavas keeles -
                ise kiimled Punamusta leheküljel ?

                Kommentaar


                  Kalju on väga eestimeelne, põlisnõmmekate poolt arendatav jalgpalliklubi. Läheb aega palju läheb, varem või hiljem troonib tipus eestimeelne klubi....
                  Ja sina Kesa ajad siin ikka sellist jama. Miks peab Kalju kellegagi integreeruma ja kedagi liigast välja puksima? Sportlikud tulemused panevad aja jooksul meeskondade kohad lõpuks paika. Millist toetust sa ootad, et tuleksime teid haletsema ja kaasa nutma, et teile tehti Sillamäel liiga? Ütlen ausalt, vedas teil seal Sillamäel, et teil lambid üldse kinni ei taotud sellise käitumise tulemusel seal...

                  Toon analoogse näite. 1996 - 1999 aastatel elasin ja töötasin Vilniuses. Minu firma kontor asus Vilniuse Zalgirise jalgpallistaadionist 200 meetri kaugusel. Ma aastat nüüd kohe täpselt ei mäleta, aga toimus Leedu-Eesti mäng. Kohale oli tulnud ka mitu bussitäit umbjoobes Eesti fänne. Mängu lõpu poole, kui Eesti ette läks (Terehhov lõi vist 16m joone tagant trahvika), hakkasid Eesti fännid Leedu fännidega ülbitsema ja saatsid neid igale poole vene keeles, küll üle kolme tähe, lisaks veel kõikidesse suguorganitesse ja kuhu veel. Igal võimalusel näidati keskmist näppu jne.
                  Provotseeriti meeletult. Kuna vaatasin oma Leedu äripartneritega koos seda mängu, oli väga paha tunne, kui oma kaasmaalased nii käituvad.Teades leedukate mõttemaailma ja käitumismalle (neil on ikkagi ainukese Baltikumi riigina olnud sajandeid oma rahvusest kuningad jne), oli mulle kohe selge, et siin läheb täna totaalseks madinaks ja eestlastel tambitakse näod sassi. Seni kuni Leedu politsei Eesti fänne ümbritses , olid kõik väga kõvad mehed. Aga kui peale mängu hakati eestlasi busside poole eskortima, vajusid enamusel eestlastel näod ära. Leedukad kogusid umbes 100-150 fänni kokku ja tegid politsei eskordi ümber oma koridori ja ründasid eestlasi olenemata politsei kohalolekust. Ja oleksite te siis näinud, kui kiiresti need alles 5 minutit tagasi ülikõvad mehed suvalises suunas jooksid. Mõni tegi oma elu 100m rekordi.
                  Enamus eestlasi päästis see, et kohale jõudis ratsapolitsei ja see tõmbas natuke leedukatel nahad tagasi. Lõpuks aitasime koos oma Leedu kolleegidega vaeseid eestlasi suuremast jamast päästa. Meid õnneks leedu fännid kuulasid ja nii mõnelgi eesti koomas riiukukel õnnestus tänu meile terve nahaga bussi pääseda. Ega sel hetkel mul eestlastest kahju küll ei olnud. Kui ikka oled jobu ja jood end kooma ja ei austa teise rahvuse fänne ja käitud väljakutsuvalt, siis saad täpselt selle, mille oled ise välja kutsunud. Kui need Eesti fännid oleksid näiteks Türgis mõnel Galatasaray mängul niimoodi käitunud, oleks enamus vendi peale mängu linnatänaval kohe nuga saanud.

                  Ja siit moraal sulle Kesa.

                  Ära ole õnnetu ja kibestunud , fänna kaine peaga, ära haletse siin Kalju rubriigis ennast ja sõprade käitumise tagajärgi, tee sellest kõigest omad järeldused ja mine oma eluga edasi. Ja tule laupäeval kaljule kaasa elama, näed ju seal ka oma uusi Sillamäe sõpru...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                    Iga venekeelne-meelne inimene, üks kõik kus maailma riigis ta ka ei ela, karjub alati oma nn sünnimaa nime Rossija, Rossija. Nii on see Lätis, Leedus, Valgevenes, Ukrainas jne. Harjuge ära ja aksepteerige, see on nende mõttemaailma keskne hüüe...
                    teadsa Mine sa ka Pe***e. Kui ma lähen venemaale karjuma Estonia,Eesti,Estija,Estland tapetakse mind seal kohapeal ära. kuidas sa seda raisk õigustad???
                    sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                      Kalju on väga eestimeelne, põlisnõmmekate poolt arendatav jalgpalliklubi. Läheb aega palju läheb, varem või hiljem troonib tipus eestimeelne klubi....
                      Ja sina Kesa ajad siin ikka sellist jama. Miks peab Kalju kellegagi integreeruma ja kedagi liigast välja puksima? Sportlikud tulemused panevad aja jooksul meeskondade kohad lõpuks paika. Millist toetust sa ootad, et tuleksime teid haletsema ja kaasa nutma, et teile tehti Sillamäel liiga? Ütlen ausalt, vedas teil seal Sillamäel, et teil lambid üldse kinni ei taotud sellise käitumise tulemusel seal...

                      Toon analoogse näite. 1996 - 1999 aastatel elasin ja töötasin Vilniuses. Minu firma kontor asus Vilniuse Zalgirise jalgpallistaadionist 200 meetri kaugusel. Ma aastat nüüd kohe täpselt ei mäleta, aga toimus Leedu-Eesti mäng. Kohale oli tulnud ka mitu bussitäit umbjoobes Eesti fänne. Mängu lõpu poole, kui Eesti ette läks (Terehhov lõi vist 16m joone tagant trahvika), hakkasid Eesti fännid Leedu fännidega ülbitsema ja saatsid neid igale poole vene keeles, küll üle kolme tähe, lisaks veel kõikidesse suguorganitesse ja kuhu veel. Igal võimalusel näidati keskmist näppu jne.
                      Provotseeriti meeletult. Kuna vaatasin oma Leedu äripartneritega koos seda mängu, oli väga paha tunne, kui oma kaasmaalased nii käituvad.Teades leedukate mõttemaailma ja käitumismalle (neil on ikkagi ainukese Baltikumi riigina olnud sajandeid oma rahvusest kuningad jne), oli mulle kohe selge, et siin läheb täna totaalseks madinaks ja eestlastel tambitakse näod sassi. Seni kuni Leedu politsei Eesti fänne ümbritses , olid kõik väga kõvad mehed. Aga kui peale mängu hakati eestlasi busside poole eskortima, vajusid enamusel eestlastel näod ära. Leedukad kogusid umbes 100-150 fänni kokku ja tegid politsei eskordi ümber oma koridori ja ründasid eestlasi olenemata politsei kohalolekust. Ja oleksite te siis näinud, kui kiiresti need alles 5 minutit tagasi ülikõvad mehed suvalises suunas jooksid. Mõni tegi oma elu 100m rekordi.
                      Enamus eestlasi päästis see, et kohale jõudis ratsapolitsei ja see tõmbas natuke leedukatel nahad tagasi. Lõpuks aitasime koos oma Leedu kolleegidega vaeseid eestlasi suuremast jamast päästa. Meid õnneks leedu fännid kuulasid ja nii mõnelgi eesti koomas riiukukel õnnestus tänu meile terve nahaga bussi pääseda. Ega sel hetkel mul eestlastest kahju küll ei olnud. Kui ikka oled jobu ja jood end kooma ja ei austa teise rahvuse fänne ja käitud väljakutsuvalt, siis saad täpselt selle, mille oled ise välja kutsunud. Kui need Eesti fännid oleksid näiteks Türgis mõnel Galatasaray mängul niimoodi käitunud, oleks enamus vendi peale mängu linnatänaval kohe nuga saanud.

                      Ja siit moraal sulle Kesa.

                      Ära ole õnnetu ja kibestunud , fänna kaine peaga, ära haletse siin Kalju rubriigis ennast ja sõprade käitumise tagajärgi, tee sellest kõigest omad järeldused ja mine oma eluga edasi. Ja tule laupäeval kaljule kaasa elama, näed ju seal ka oma uusi Sillamäe sõpru...
                      Selle jutu peale oled sa laus idioot. Kas sa oled iseendast tõesti nii heal arvamusel,et sa peadgi ennast Diktaatoriks!?Sina tegid,Sina aitasid,Sina hoidsid halvema ära. Laus idiootsus. Poe lõpuks teiste seljatagant välja ja näita tõelist ennast!!
                      sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                        teadsa Mine sa ka Pe***e. Kui ma lähen venemaale karjuma Estonia,Eesti,Estija,Estland tapetakse mind seal kohapeal ära. kuidas sa seda raisk õigustad???
                        miks ma peaks seda seal karjuma? idioot muidugi teeks seda...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sanchez Vaata postitust
                          miks ma peaks seda seal karjuma? idioot muidugi teeks seda...
                          Aga venelane Eesti Vabariigis, võib karjuda Rossija ning kui ta seda teeb siis see on õige??? Meie eestlased peame seda aktsepteerima ning alla neelama 48a Orjust??
                          sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                          Kommentaar


                            Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                            Aga venelane Eesti Vabariigis, võib karjuda Rossija ning kui ta seda teeb siis see on õige??? Meie eestlased peame seda aktsepteerima ning alla neelama 48a Orjust??
                            ei pea samaga vastama!

                            Kommentaar


                              Esiteks HaTe, käitu siin foorumis viisakalt! Flora kodukal võid omasuguseid saata kuhu tahad. Olete kõik oma vaimselt isalt Aivarilt kombed üle võtnud (ta saatis mind muide samasse kohta väga ebaviisakalt kui sinagi peale Kalju-Flora karikamängu, kui läksin teda Flora võidu puhul õnnitlema...)

                              Teiseks, ei juhtu sinuga ei Venemaal ega ka mujal midagi, kui sa oma meeskonnale Eesti, Eesti kaasa elad. Ära pabista, sinu persoon ei huvita kedagi kui sa seda normaalselt teed. Nii kui hakkad ülbitsema, oled loomulikult kohalike samasuguste nagu sina huviorbiidis.

                              Kommentaar


                                jah -Raul- üritan käituda võimalikult viisakalt,aga ei suuda seda teha,kuna sa ei aktsepteeri iseennast,ning ka iseenda kultuuri.2) sa tõid konkreetselt välla,et mitte ainult jalgpalli mängudel vaid kus tahes venelased võivad skandeerida ROSSIJA,ning nendega ei juhtu midagi.Sorry mina kui inimene kes peab lugu enda esivanematest,ning enda kultuurist,ei salli sellist laus idiootsust,kui venelane julgeb uuesti ning uuesti rahvust rünnata.
                                sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X