320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas erxu Vaata postitust
    Rauli ja PraSi suguste tüüpide tõttu me kõik sõjad kaotanud olemegi ajaloos. Te sitakotid ei julge midagi teha ja lasete endale kottide peale astuda. kuradi värdjad sellsied. seina ääres maha lasta teid.

    toetan kesat.
    Vahemärkusena küsiks, et kas sa mõtled ka mis Sa ütled?

    Kommentaar


      käige kõik perssse. me oleme isegi hukas ja nüüd mingi peded tulevad veel rohkem meid hukule määrama. elu on vittus

      Kommentaar


        Algselt postitas erxu Vaata postitust
        Rauli ja PraSi suguste tüüpide tõttu me kõik sõjad kaotanud olemegi ajaloos. Te sitakotid ei julge midagi teha ja lasete endale kottide peale astuda. kuradi värdjad sellsied. seina ääres maha lasta teid.

        toetan kesat.
        kui sellised vennad sillamäel käisid, siis pole ime, et seal "väike" kanitell käima tõmmati... konkreetne kloun.

        Kommentaar


          Karta on erxu, et sinu sarnane käitumine hukutab meid rohkem.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas elx Vaata postitust
            Karta on erxu, et sinu sarnane käitumine hukutab meid rohkem.
            Lase poisil olla küll lopetak pohikooli ja kasvab suuremaks ja targemaks.

            Algselt postitas erxu Vaata postitust
            käige kõik perssse. me oleme isegi hukas ja nüüd mingi peded tulevad veel rohkem meid hukule määrama. elu on vittus

            Palju meil neid homofoobseid ultranatsionalistlikke pubekaid siin on, kes ei suuda oma seksuaalsusega silmitsi seista?

            Kommentaar


              Algselt postitas HaTe Vaata postitust
              Vaid ma üritan sulle selgeks teha,et see ei ole normaalne,et Venelane Eesti vabariigis karjub ROSSIJA ning pääseb sellest karistuseta.
              no mida perset! olen Portugalis ja kui Eesti koondis peaks tulema siia mängima, siis statal ma siis Eesti! Eesti! karjuda ei tohiks. Õnneks siin portugallased ei anna lõuga. üldjuhul.
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Meesmuiste, tõmbasid huvitavad teemad üles.

                See on õige, et inimesel on oma tõde ja minu eesmärk ei ole kedagi kasvatama ega ümber kasvatama hakata. Seda pidid tegema teie vanemad.
                Ma ei tunne siin suhtlevaid Flora poolehoidjaid. Aga on teatud teemad, milles ma kaasa mõtlen (oleme Kunoga Tippjalgpalli komisjonis jalgpalli edendamise entusiastid, vist ainukesed inimesed seal mittejalgpallurid, ah jaa Are Altraja pole ka vutti nooruses mänginud...) .

                Miks venelased käivad Vene koondise dressi riietatuna Tallinnas ja ka mujal maailma suurlinnades ringi? Vastus lihtne, vene disainerid tegid sellise firma nagu Bosco Sport (oli vist selle brändi nimi) ja riietavad vene koondist. Neil kukkus see disain väga slaavilik välja ja vene rahvas võttis selle omaks ja see on nüüd väga popp. Ennem seda polnud venemaal ühtegi nii omamaist spordibrändi. See ei tähenda, et nad väga suured natsionalistid oleksid.

                Aga sellest Toompea ründamisest võiks lausa pikema story kirjutada aga teeme siis lühidalt. Oli aasta 1991 ja olin just 1,5 aastat enne neid sündmusi vabanenud Nõukogude armeest. Eestis toimusid murrangulised sündmused, piirid avanesid ja oli võimalik juba välismaale sugulastele külla sõita. Otsustasin sõita külla oma vanatädile Inglismaale. Ajasin Moskvas viisaasjad korda ( Inglise viisa järjekorras Moskvas seisis u 5000 inimest!!! Iga päev pidi seal käima oma järjekorda tsekkimas. Elasin Moskvas umbes 1 kuu üürikorteris koos 1000.-ndete tarakanidega ja siis õnnestus tolle aja kohta ülihinnaline paber siis veel punapassi saada).

                Tallinna jõudes sattusin kohe sündmuste keerisesse. Moskva rongilt maha tulles võtsin kohe suuna Narva mnt alguses asunud Vneztorgprom (või mis ta tol ajal oligi) panka ja sain seal alles pärastlõunaks vahetada 4000 rubla 400 Inglise naela vastu. Lisaks minu passile olid mul veel taskus ema, õe ja õemehe passid. õnnelik tunne rinnus istusin Viru hotelli eest marsuuttaksosse nr 4, et sõita armsasse Trummi auuli, nagu tol ajal seda nõmmekad kutsusid.
                Ja kui marsa jõudis enam vähem vabaduse platsile, kostis raadiost Edgari sõnum Eesti rahvale: intrid võtavad Toompeal võimu. Lasin marsajuhil bussi kinni pidada ja lidusime suvalise eestlaste kambaga Toompea poole. Kohale jõudes valitses seal ikka väga kole vaatepilt. Intrid olid nii väge täis, mingi tüüp üritas parlamendi hoone katuselt Eesti riigilippu pihta panna, Lõsenko oma jungritega aga mingi vana ziliga aga väravat maha sõita. Eestlasi oli siis väga vähe kohal kui meie sinna jõudsime. Küll oli seal eesti soost miilitsaid , siis oli see vist 6.osakond, peaministri kaitsemeeskond, kes olid rahvusest eestlased. Ühiselt organiseerisime värava ette eestlastest müüri ja hakkasime kõiki eestlasi värava ette kutsuma. tol hetkel ma ei mõelnud, et see venkude mass meid lihtsalt jalge alla tallab. Peas keerles hoopis muu, et Eesti saaks vabaks ja helesinine unistus - pääseda Euroopasse täituks! Hoidsin ühe käega mingil eesti soost kaasvõitlejal kaenla alt kinni (tegelikult tehti seal juba esimene balti kett!) ja teises hoidsin oma suguvõsa NL välispasse ja välisvaluutat. Eks seal läks rüselemiseks ka, aga õnneks tuli poole tunniga nii palju eestlasi , et venkud jäid ise lõksu ja et neid mite ära lintsida, tehti neile lausa koridor, läbi mille said nad ilusti tuta tuta Toompea mäest alla minna.
                Lõpp hea, kõik hea (ja paar nädalat hiljem õnnestuski esimest korda välismaale sõita, kuna passid jäid selles möllus mulle ikkagi alles...!)

                Vot nii palju siis rahvaste sõprusest...

                Kommentaar


                  tänud jutustuse eest minu põlvkond, need praegu 20-30 aastased, teavadki seda lugu ilmselt ainult arhiivi lintidelt.

                  Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                  Meesmuiste, tõmbasid huvitavad teemad üles.

                  See on õige, et inimesel on oma tõde ja minu eesmärk ei ole kedagi kasvatama ega ümber kasvatama hakata. Seda pidid tegema teie vanemad.
                  Ma ei tunne siin suhtlevaid Flora poolehoidjaid. Aga on teatud teemad, milles ma kaasa mõtlen (oleme Kunoga Tippjalgpalli komisjonis jalgpalli edendamise entusiastid, vist ainukesed inimesed seal mittejalgpallurid, ah jaa Are Altraja pole ka vutti nooruses mänginud...) .

                  Igal inimesel on jah oma tõde. Kui oma tõde leitud, on see väga hea. Kuigi absoluutset tõde ei ole olemas, siis vähemalt tuleb selle poole püüelda ning oma maailmapilt avar hoida. Seetõttu käibki vastukarva, et kui ei olda väikses vaidluses viiskad, vaid hakatakse teise inimese hetketõde, teda sisuliselt kuulamata ja analüüsimata, lammutama. Rebime aga kontekstist lause välja, teeme selle pealt üldistusi ja anname ta vastu tuld. Kusjuures usun, et kui need karjujad rahumeelselt oma vaateid esindaks ja siin foorumis arutaks, leiaksid nad isegi ehk enam poolehoidjaid.

                  Ma ses suhtes tunnustan kesa, et tal on oma kindel maailmapilt kujunenud, ent vähemalt päriselus on temaga väga mõnus asju arutada - leida ühiseid jooni, vaielda erinevate seisukohtade üle. Viimati sai vist peale Levadia-Flora mängu räägitud ja mulle väga meeldis see arutelu! Kiidan ka siin HaTe'i kelle viimane postitus oli üpris rahumeelne ja oma vaateid selgitav. Paari detailiga saan mina nõus olla.

                  Ja ma pean ütlema, et viisakas vaidlus mulle väga meeldib! Aitab avardada maailma

                  Ja Raul sinuga oli ka lahe jalkaasju viimane kord arutada, kuigi enamuse ajast rääkisime käsipallist kui sa ikka oled see Raul, kelle perenimi algab S tähega.

                  Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                  Miks venelased käivad Vene koondise dressi riietatuna Tallinnas ja ka mujal maailma suurlinnades ringi? Vastus lihtne, vene disainerid tegid sellise firma nagu Bosco Sport (oli vist selle brändi nimi) ja riietavad vene koondist. Neil kukkus see disain väga slaavilik välja ja vene rahvas võttis selle omaks ja see on nüüd väga popp. Ennem seda polnud venemaal ühtegi nii omamaist spordibrändi. See ei tähenda, et nad väga suured natsionalistid oleksid.
                  Tänud. Seda ma ei teadnud. Aeg-ajalt vaid imestasin ja mõtsin, et mis mis... Nii huvi pärast küsin ka, et kes seda Eestis müüb?

                  Kommentaar


                    Võtaks siis tänase õhtu ja poole öö teemad kooku, sest lahkun netiavarustest kuna õhtupoolikul loetatud raamat sai äsja läbi (mille lugemise kõrvalt sai osaletud ka palavates diskussioonides, teemadeks:rahvussuhted, ajaloo tundmine, riigikaitse ja solvangud jne).
                    Kõike muud peale jalgpalli...

                    Kesa ja kõik muud inimesed, kes siin osalesid, on kindlasti toredad inimesed. Aga tuleb eraldada sport ja poliitika, alkohol ja sport jne.
                    Ei saa kõiki asju ühte patta panna. Ja kui kusagile kraaklema lähete, siis hinnake oma jõudu. Muidu juhtub nii nagu minu meelest maailma parimas Snickersi reklaamis, kus üks jalkafänn röökis vastasmeeskonna ultrafännide keskel üksinda oma meeskonna toetuseks ja reklaami lõpp oli selline, kus see sama fänn istus üksinda inimtühjal staadionil käed selja taha seotud, vastasmeeskonna sall kaela riputatud ja Snickersi sokolaadibatoon suus.

                    Ja kui mõistust ja jõudu koos pole, pole ka mõtet tühja karata ja endale probleeme tekitada..ja pärast süüdistada teisi, et läks seekord nii nagu alati...

                    Jah, olen Raul Suurhans ja suhtlen oma nime all.

                    Mis Boscosse puutub, siis minu teada seda brändi Eestis keegi ei müü, küll aga Piiteris ja Moskvas olen näinud neil lausa firmapoode.

                    Kommentaar


                      SÕBRAD! MA PALUN, EDASPIDI KESKENDUME POSITIIVSELE JA ÄRME TEKITA LEHEKÜLGEDE VIISI ARUTELU ASJADEST, MIS KAUGENEVAD JALGPALLIST JA ON KUIDAGI SEOTUD VIHKAMISEGA.

                      ARUTELU TEEMAKS ON TULEVA MÄNGU KOOSSEIS, TAKTIKA, MOTIVATSIOON, PUBLIKUNUBER, FÄNLUS, GLAMUUR.

                      Isiklikult pakun välja Felipele 2 väravat! Kes assisteerivad?
                      "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Vähemalt 2...
                        Vulgar Display Of Kalju Power

                        Kommentaar


                          Tänud Nõmme Kaljule küllakutse eest, meie fännklubi liikmed olid väga tänulikud ja eriti Teie peatreeneri mängueelse kommentaari üle.
                          Olete laupäevaks organiseerinud toreda ja huvitava ürituse.
                          Meie fännklubi on seal esindatud, küll mitte täies koosseisus

                          Kohtumiseni
                          Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
                            Tänud Nõmme Kaljule küllakutse eest, meie fännklubi liikmed olid väga tänulikud ja eriti Teie peatreeneri mängueelse kommentaari üle.
                            Olete laupäevaks organiseerinud toreda ja huvitava ürituse.
                            Meie fännklubi on seal esindatud, küll mitte täies koosseisus

                            Kohtumiseni
                            Oh kui ilus, pisar tuleb kohe silma.

                            Kommentaar


                              Raul kurat, see oli päris terav, itsitan siin hommikuse kegendamise ajal juba pikemat aega ja ei saa üle Vaata, et sa minu stoorit 90ndatest siin avalikustama ei hakka, muidu peame veel roosasi särke massiliselt tootma hakkama

                              Tegelt oli hea lugemine!

                              Muidu juhtub nii nagu minu meelest maailma parimas Snickersi reklaamis, kus üks jalkafänn röökis vastasmeeskonna ultrafännide keskel üksinda oma meeskonna toetuseks ja reklaami lõpp oli selline, kus see sama fänn istus üksinda inimtühjal staadionil käed selja taha seotud, vastasmeeskonna sall kaela riputatud ja Snickersi sokolaadibatoon suus.
                              www.jkkalju.ee
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sen Vaata postitust
                                Oh kui ilus, pisar tuleb kohe silma.
                                Kitty pidigi ilus olema Senike
                                www.jkkalju.ee
                                www.facebook.com/jkkalju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X