320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mida ... kas ma olen ainuke, kes loeb välja seda et mitteametlik protokoll ja seega võib seal midagi valesti olla? Mina näiteks vaatangi siis kui on ametlik protokoll, loll mina, et vaatan kinnitatuid fakte.

    Kommentaar


      Noh, mina sain urmari jutust aru, et kui on kirjas "mitteametlik protokoll", siis juba võibki tsiteerida. See rida siis mingil hetkel lambist ilmub sinna ja seda peab tähele panema, et kui pole veel midagi niisugust, siis ei maksa andmeid tõe pähe võtta. Ühesõnaga alguses on nii nagu keegi telefonis ütles, siis on juba enamvähem õige ehk mitteametlik ja siis on lõpuks millalgi ametlik. Vist. Mina lihtsalt arvasin, et selle esimese ehk suvafaasi võiks publikunumbrite puhul ära jätta, aga no küllap eksperdid teavad paremini.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Vincent sai õigesti aru, lisan veel, et kui tekib kiri mitteametlik, siis ma enam samal päeval täpsustusi ei tee ja kui veel mingi muutus lisandub, siis teen selle rasvase tekstina, et oleks muutus näha.

        Mis puutub üldse kirja mitteametlik, siis põhjus on ju selles, et ametlikuks muutub ta alles siis, kui protokoll on liitu kohale jõudnud ja vastavad organid on selle läbi seedinud, kas ikka mängisid need, kes tohtisid jne. Seal tuleb vahel ka muutusi väravalööjates koguni.

        mis puutub pv arvu, siis kui seda ei ole, küsib mõni effektitseja, et kas üldse ei olnud rahvast. Seepärast on ikka vahel pandud esialgseid numbreid.

        Kommentaar


          Nii neiud, preilid, mutid, poisid, noorhärrad, mehed ja vanamehed - http://mardiphoto.net/?id=3&lowercat=13&lang=est

          Kommentaar


            Sooviks näha mida homsed ajalehed kirjutavad Nõmme Kalju laupäevasest mängukorraldusest, kus oli ka politseinikud staadionile toodud
            Kiitus klubile ja mängukorraldajatele.

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              mis puutub pv arvu, siis kui seda ei ole, küsib mõni effektitseja, et kas üldse ei olnud rahvast. Seepärast on ikka vahel pandud esialgseid numbreid.
              Vot sinna ma tegelikult sihtisingi oma eelmise sõnavõtuga...nüüd saab aru, kui subjektiivsed on need inspektorite antud publikunubrid tegelikult. Inspektor arvab, et 300 inimest on aga tegelikult 441. Mis see vahe tuleb siis? 46% kuskil?
              Ja nii neid numbreid lambist kirjutades, mida ka paljudel mängudel tehakse, võiks ju vabalt ilutseda numbri järgi sõnastus "inspektori arvates".
              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                nüüdsest on nii, et mina ütlen, mis on ametlik publiku arv. siis ei ole vaidlust ega midagi enam. kõige mõistlikum lahendus

                Kommentaar


                  Algselt postitas HABE Vaata postitust
                  Sooviks näha mida homsed ajalehed kirjutavad Nõmme Kalju laupäevasest mängukorraldusest, kus oli ka politseinikud staadionile toodud
                  Kiitus klubile ja mängukorraldajatele.
                  ˇUSU MIND kirjtuatakse nii mõndagi

                  Kommentaar


                    Märt, sa oleks pidanud tulema enne Kalju mängu Pantrite ja Art Internatsionali kohtumist pildistama. Sealsed fotomaterjalid oleks kindlasti kullafondi mahtunud
                    "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                      Märt, sa oleks pidanud tulema enne Kalju mängu Pantrite ja Art Internatsionali kohtumist pildistama. Sealsed fotomaterjalid oleks kindlasti kullafondi mahtunud

                      teinekord olen targem

                      Kommentaar


                        Kes Tartusse läheb?

                        Kommentaar


                          mõeldav isegi...

                          Kommentaar


                            Tahaks küll

                            Kommentaar


                              Mul on üks küsimus,et miks kaljut ei karistatud,kui neil ei olnud see absoluutselt esimene kord kui satuti kuskile kähmlusesse??
                              sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Aadu&co
                                See eest viimasel kalju sillamäe mängul oli vaeva nähtud et, sellised asjad ei juhtuks.
                                Ma pole kunagi hiiul niipalju politseinikke ja turvamehi näinud. Ja ilmselgete joobetunnustega isikuid staadionile ei lastud.
                                See Selleks,ei no väga tore kui nii tihti ning lausa heameel selle üle,et nüüd tuntakse muret ka turvalisuse pärast,Kuid siiski loodan saada vastust,et miks ei karistatud Nõmme Kaljut kuigi see polnud neil absoluutselt esimene kähmlus?
                                sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X