320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
    Meie poolt on valitud nö brasiilia suund ja seda ka jätkame.
    Minu arvates liigute siis küll väga vales suunas.


    Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
    Väga palju on siiski teha veel ja sinna poole me ka samm-sammult liigume. Teised eesti tippu kuuluvad klubid on oma struktuuri ehitanud juba palju pikemalt ja neile järele jõudmine võtab natuke aega.
    Tore, et sa seda tunnistad. Mulle isiklikult ei meeldi absoluutselt, et üks meistriliiga sats mängib terve hooaja kunstmurul. See on nali kuubis. Pohlak lubas teil alul ainult ühe hooaja seal mängida, aga nagu paljude asjadega EJLis läheb lõpus ikka nii nagu alugul ei plaanitud.

    Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
    Meil on üks eesti suurim fännirühmitus jne jne. Ja seda kõike küllaltki lühikese aja jooksul ja ressurside juures.
    See on sinu subjektiivne arvamus.

    Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
    Nõmme Kalju pole kindlasti mitte paari aasta projekt.
    Edu!!!
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Selle kunstmuru kriitika kohta ütleks nii vahemärkusena, et näiteks Eredivisies mängib Heracles juba mitmendat hooaega samuti ju Polmanil, kus on kunstmuru maas. Sel suvel hinnati uus kate pärast aastast kasutust kusjuures nii FIFA kui ka mängijate endi poolt lausa suurepäraseks. Pole see Hiiu kunst nii hull midagi, minu meelest mängijad küll väga ei kurda? Silmaga vaadates näeb kasvõi miniarena oma ikka kordades hullem välja. Muidugi oleks pärismuru toredam, aga küllap Kaljul ka juba muruväljaku rajamine käiks, kui vaid sobiva koha leiaks.

      Ja mis fänne puudutab, siis üks eesti suurimaid on see seltskond kindlasti.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Vints, asi pole selles, et kas Hiiu muru on hull või mitte. Kõik teised meeskonnad saavad suveks staadionile kus on naturaalnemuru, aga Kalju ei saa!!!
        Vahepeal käisid muidu jutud, et Kalju on isegi sobiva krundi leidnud Pääskülla kuskile. Oli vist seal vana prügimäe läheduses kuskil. Nüüd pole midagi kuulda, ei tea kas MASU on ka Kaljule nii kõvasti mõjunud või läheb kogu raha marketingi peale? Mine sa siis võta kinni.
        Üritasin kunagi ammu siin samas teemas ka Kunolt selle Pääsküla krundi kohta ääri veeri küsida, aga ta loomulikult ei vastanud midagi.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          see olex super kui nad siia pääskyla kanti jõuaxid oma kodumängudega. Kuno vasta siis Reinule, et mis toimub ja mis saab? vahepeal oli ka juttu vist Männiku statast(kuid võisin jälle valesti ridade vahelt lugeda)

          Kommentaar


            Ei selles mõttes on sul muidugi õigus, et õige vutt vähemasti suvel pärismurul käib. Samas Nõmmelt mingit vaba maalappi leida on ikka kuradi raske - võttes seejuures arvesse, et selle uue muruväljaku kõrvale ikka muud ka mahuks. Põhimõtteliselt see Pääsküla kant ongi ju ainus võimalus. Unitediga ühinemine ja Männikule kolimine vist ei ole väga tõsiselt arutatav teema?
            Ja kui vaadata, et alles viis-kuus aastat tagasi taoti kolmandat liigat, siis uue tasemel infra rajamise kiirus on ikka päris muljetavaldav ju tegelikult. Ma ei tahaks küll uskuda, nagu klubi juhtkond oleks praeguse olukorraga sada prossa häppi ja ei tegeleks üldse muruväljaku rajamise variantide otsimisega. Keeruline lihtsalt.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              1. Andke aega, 2 aastat pole veel meistriliigas täis saanud ja juba nõutakse murustaadioneid.
              2. Ei meeldi Brasiilia... Oma vaba valik, teistele meeldib. Kas kõik meeskonnad peavad, siis olema eesti noorte või vanadega? Äkki kõik peaks tooma Lätlaseid ja Leedukaid? Kui huvitav see, siis oleks? Vaadake teiste ühesuguste klubide publikunumbreid... Või vadake klubisi, millega nad, siis erinevad teisest?
              3. Las olla üks Brasiilia taustaga klubi
              4. Noored saavad Kalju samuti võimaluse, Kalju võistkond on tegelikult väga noor... Vaadake keskmist vanust! Vanad on pingil ja noored mängivad. Usun, et järgmisel aastal saadetakse nii mõnigi aegunud realisatsiooni kuupäevaga mängija minema ja asendatakse noortega. Igal asjal oma aeg!
              5. Kui poleks Kaljut ja Brasse oleks meil endiselt kahe klubi vaheline mõõduvõtt käinud, Kalju on nii mõnegi klubi käima tõmmanud kas või juba eeskujuga!

              Kommentaar


                1. esimene aasta üllatati korralikult. esimene aasta ja kohe nii kõrgel. kuid see aasta on mindud suure hurraaga peale
                2. kõik ei pea olema eesti noorte ja vanadega kuigi võix koondise pärast neid kasutada, mitte tuua kuskiltki pool koondist väljaspoolt
                3. ja mis see head teeb?
                4. kas asendus tuleb järjekordselt brasiiliast või siiski eestlastest, et saax mänguaega ja praktikat et koondist esindada? mis võimaluse nad on saanud? keskmine vanus on OK, kuid ei viitsi hetkel syyvida brasside vanusesse, kes võivad selle alla tõmmata jne.
                5. see aasta kahjux või õnnex ei ole tõesti kahe klubiline mõõduvõtt. sinna on lisandunud klju sillamäe ja ka narva. kuigi narva on ennegi hambaid näitanud, kuid kullast siiski eemal olnud vist.

                Kommentaar


                  Algselt postitas almar Vaata postitust
                  1. esimene aasta üllatati korralikult. esimene aasta ja kohe nii kõrgel. kuid see aasta on mindud suure hurraaga peale

                  HOOAEG POLE VEEL LÄBI!

                  2. kõik ei pea olema eesti noorte ja vanadega kuigi võix koondise pärast neid kasutada, mitte tuua kuskiltki pool koondist väljaspoolt

                  KASUTAVAD JA TÄPSELT NII PALJU KUI NENDE MÄNGIJATE TASE LUBAB!

                  3. ja mis see head teeb?

                  MIDA SEE HALBA TEEB? KAS SEE ON PAHA KUI ME NÄEME TEHNILIST JA ILUSAT JALGPALLI? NII MÕNIGI TRIKK ON KOHALIKELE KÜLGE JÄÄNUD JA SEE KÕIK ANNABA INULT JUURDE. JA KAS EE ON HEA KUI KÕIK KLUBID ON ÜHESUGUSED?

                  4. kas asendus tuleb järjekordselt brasiiliast või siiski eestlastest, et saax mänguaega ja praktikat et koondist esindada? mis võimaluse nad on saanud? keskmine vanus on OK, kuid ei viitsi hetkel syyvida brasside vanusesse, kes võivad selle alla tõmmata jne.

                  MILLISTEST NOORTEST SA SIIS RÄÄGID? OSAD EI SAA ISEGI TEISE LIIGA TASEMEL HAKKAMA RÄÄKIMATA MEISTRILIIGAST. NENE KELLE TASE LUBAB SAAVAD KA MÄNGUAEGA. MIS ASENDUSEST SA RÄÄGID? KES LAHKUMAS ON?

                  5. see aasta kahjux või õnnex ei ole tõesti kahe klubiline mõõduvõtt. sinna on lisandunud klju sillamäe ja ka narva. kuigi narva on ennegi hambaid näitanud, kuid kullast siiski eemal olnud vist.
                  SIIS ON JU KÕIK HÄSTI, MIS JAURAD?

                  Kommentaar


                    aitab jauramisest jah,kellelgi pole keelatud teha oma Mustam2e Partisanid,6ism2e Kurtisaanid v6i Kakum2e Tavalised klubi...N6mmel on oma imidz ja k6ik on v2ga okas praegu...pole vaja siin liigselt kraapida.

                    TPI stata v6iks Kaljule soodsalt eraldada,kes seal toimetab yldse,varsti kasvab p2ris v6ssa.Asukoht ka enam-v2hem,N6mme-Vana Mustam2e piiril.
                    Kapten Trumm

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sanchez Vaata postitust
                      1. Andke aega, 2 aastat pole veel meistriliigas täis saanud ja juba nõutakse murustaadioneid.
                      Huvitav kaua Sillamäe meistrikas on mänginud ?
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                        aitab jauramisest jah,kellelgi pole keelatud teha oma Mustam2e Partisanid,6ism2e Kurtisaanid v6i Kakum2e Tavalised klubi...N6mmel on oma imidz ja k6ik on v2ga okas praegu...pole vaja siin liigselt kraapida.

                        TPI stata v6iks Kaljule soodsalt eraldada,kes seal toimetab yldse,varsti kasvab p2ris v6ssa.Asukoht ka enam-v2hem,N6mme-Vana Mustam2e piiril.
                        Hetkel on TTÜ staadion suhteliselt nukras seisus. Varasemalt seisis kõik selle taga, et ehitusluba puudus, kuid nüüdseks on detailplaneering kinnitatud.

                        20.11.2007 TTÜ nõukogus otsustati anda staadion 25 aastaks Tallinna linnale, kes hakkab staadionit renoveerima ja ehitab olemasoleva tenniseväljaku juurde teise väljaku, mida TTÜ saab kasutada aastaringselt 10 tundi päevas.

                        2008. aastal tegeletakse projekteerimisega ja 2009. aasta sügiseks peaks valmima murukattega jalgpalliväljak. Kergejõustiku rajakatted ja abihooned valmivad 2010. aastal.

                        Üliõpilasesindus saab suurürituste läbiviimiseks kasutada staadionit kahel päeval aastas (12 tundi).

                        Tallinna Tehnikaülikool ostab staadioni 25. aasta möödumisel linnalt tagasi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Huvitav kaua Sillamäe meistrikas on mänginud ?
                          Ja miks see võrdlus peaks kohane olema, siis?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas sanchez Vaata postitust
                            Ja miks see võrdlus peaks kohane olema, siis?

                            Puust ja punane- Kaljust nad kauem igatahes pole mänginud, aga naturaalsel murul mängivad nad oma kodumaänge ikkagi.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Huvitav kaua Sillamäe meistrikas on mänginud ?
                              Sillamäe Kalev
                              ENSV
                              1957
                              1968-69
                              1973-91

                              EV
                              92-93/94
                              08-?

                              Nõmme Kalju
                              EV
                              1925-27
                              2008-?

                              Kommentaar


                                Noo ENSV ajal olid kõik staadionid siin murukattega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X