320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minge V****************u, Mis Meestel Arus Oli Ma Ei Saa Aru?!?!?!?!
    Tra, Noh, Jee Kaotame Mingile 3 Liiga Tasemega Meeskonnale, Juhtides 2:0 Ja 3:1. Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

    Fkk Ma Ei Saa Aru, Kust Tulevad Ideed Vahetada Välja Tõnna Ja Miira, Kes Olid Platsil Kalju Poolt Parimad Mingite Noorte Vastu???? Mindi Nii Kerrgekäeliselt Mängima Siis Vää, See Ei Ole Normalne Jju:/:/:/:/:/:/:/

    Kommentaar


      Hüvasti euroopa koht.

      Kommentaar


        ah minge putsi.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          + ma tahan veel vinguda kohtuniku kallal ka natuke. (kuigi täna oli suhteliselt normaalne). aga üks värav oli Kalevil sulust löödud kinnndla peale.... Alani teine kollane??? oli see kollast väärt?(ok, nüüd tulevad floorakad ja ütlevad et oli küll)

          Kommentaar


            eesti jalgpall on ikka suur naljaasi...
            ZIMBABWE IS A BEAUTIFUL COUNTRY...

            Kommentaar


              krt mul on heameel, et fänne täna palju ei olnud, säästsid vähemalt oma närvirakke. No ma ei tea, kas tõesti meie poisid alahindasid siis vastast? Noh muidugi, Kalevil poolelt Kõlu tegi head mängu, pole midagi öelda..

              Kommentaar


                keegi võiks veidi lähemalt rääkida, mis siis juhtus - 3-1 seisul lasti viimastel minutitel jalg sirgeks?

                Kommentaar


                  notramaivõinohh... Mängupilt oli I poolaeg ilus. Lükati söötu ja muud värki särki. Vitali lõi PEAGA!!! 1:0, hiljem veel pennal ka mille Felipe ära suskas... sealt edasi nagu.. jäädi magama. Lihtsast standardist lõi Kõlu ühe tagasi. II poolaeg algas jälle meie jaoks aktiivselt, lükkasime ilusti söötu ning lõpuks Tõnna-Felipe koostööna sündus seisuks 3:1. Nati hiljem suutis Felipe palli posti keerutada, mis kahjuks väravasse ei läinud. Katastroof algas Arruda teise kollasega. Üpriski süütust olukorrast kaart teenida.. võis olla ka veidi pehmelt antud, aga kaart on kaart. Enivei.. Kalevi poolt tsenderdus kasti, pea vahele ning latist sisse. Pärast lahtimängu kaotati lihtsalt pall, sealt Kalev tõi kõrge söödu kasti ning seis on 3:3. Viimasel minutil kaotati ründes pall, Kalev tuli ilusti kontrasse, mängisid sööduga Tomsoni vabaks ning Tomson lükkas külma rahuga palli vaskusse väravanurka...

                  Kommentaar


                    " Uskumatult head vahetused" ja Alani punane olid mängu otsustajad.
                    Kõlu tegi supermängu Kalevi eest. Palju õnne!

                    Kommentaar


                      no ma räägin noh, tra kust tuleb siuke idee, et me vahetam üleplatsimehed välja!????? suht normaaaalne ju. Või arvati, et ah savi, võit käes, las puhkavad Levadia mänguks.. No ei saa niii, iga mäng on tähtis ju

                      Kommentaar


                        komöödia, tõsiselt noh
                        http://www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub

                        Kommentaar


                          Ma tahaks lihtsalt täpsustada, et Maccari jäi kaartidega kõrvale, eks? Ja selle viimase kollase võttis sisuliselt ise mängus Floraga, kui piisavalt kiiresti vahetusse ei läinud? Et sel juhul... jah. Professionaalne värk.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            Ma tahaks lihtsalt täpsustada, et Maccari jäi kaartidega kõrvale, eks? Ja selle viimase kollase võttis sisuliselt ise mängus Floraga, kui piisavalt kiiresti vahetusse ei läinud? Et sel juhul... jah. Professionaalne värk.
                            Õigesti mäletad aga... Kelle vahele veel jätta mäng vahele kui mitte T Kalevi, järgmine on Levadia ja sinna minna ilma põhikaitsjateta oleks veel hullem. Pigem oli tänane probleem selles, et mehed võtsid asja liiga kergelt. 3-1 edu seisus jäädi liiga passiivseks ja Kalev karistas ära. Isegi 3-3 viigi seisul oli Kalev motiveeritum meeskond lööma 1 väravat veel kui Kalju mängijad. Loomulikult võib küsida kas Kalevi väravad olid ikka kõik õiged ja kas Arruda teine kollane oli õigustatud või liiga kergekäeliselt antud aga kaotuses on meeskond ise süüdi ja täna ei vabanda mitte miski seda. Ei puuduvad mehed, ei kohtuniku kehv vile ega miski muu. Kurb.

                            Kommentaar


                              Kohtunikud suskasid teile jälle mustikasse
                              Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                              Kommentaar


                                Tegelikult vilistas kohtunik päris normaalselt va. see Arruda teine kollane. Täna ei saa kindlasti midagi kohtuniku kaela ajada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X