320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    raimole high five ning kui rottidele midagi ei meeldi, hüpaku mustamäe nõlvalt alla!

    Kommentaar


      üldjuhul on nii meediamaastikul kui jalgpallimaastikul suulised kokkulepped siduvad (kindlasti neid elualasid veel), vähemalt nii palju kui mina olen nendega kokku puutunud, ühega enam, teisega vähem. Käepigistuse taga on klubi/isiku maine, kui kokkulepet rikutakse, siis võib rikkuja arvestada, et üpris pikaks pikaks ajaks jääb ka suur plekk külge (kui mitte avalikkuses, siis n.ö. siseringis, antud juhul jalgpallimaastikul).

      see oli üldiseks kommentaariks. antud juhtumi puhul taustu ja tegelikke kokkuleppeid ei tea, mistõttu ka seisukohta ei võta.

      Kommentaar


        Ma arvan, et selle viimase postitusega võiks hetkel sellele teemale nüüd punkti panna kuna sellega öeldi kõik ilusti ära ja mõtekas oleks oodata EJL-i pressiteadet selle kohta.

        Kommentaar


          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
          üldjuhul on nii meediamaastikul kui jalgpallimaastikul, nii palju kui mina olen nendega kokku puutunud, ühega enam, teisega vähem, suulised kokkulepped siduvad. Käepigistuse taga on klubi/isiku maine, kui kokkulepet rikutakse, siis võib rikkuja arvestada, et üpris pikaks pikaks ajaks jääb ka suur plekk külge (kui mitte avalikkuses, siis n.ö. siseringis, antud juhul jalgpallimaastikul).

          see oli üldiseks kommentaariks. antud juhtumi puhul taustu ja tegelikke kokkuleppeid ei tea, mistõttu ka seisukohta ei võta.
          Muide, lisan sellise ootamatu fakti - selgus, et jalgpalliliidu reeglite järgi on tähtede seis selline, et Anti Kõlu mängijaõigused kuuluvad registreerimise hetkest üldse Kalevile, kuivõrd laenulepingut kui sellist amatöörmängijatega teha ei saavat. Ehk juriidiliselt võttes saaks Kalev pidada Kõlut oma mängijaks, kuid loomulikult on Kalevi jaoks siduvaks omavaheline kokkulepe, mille kohaselt Kõlu on laenul, nii et aasta lõppedes antakse soovi korral mängijaõigused tagasi.

          Kommentaar


            Algselt postitas Raimo Vaata postitust
            Muide, lisan sellise ootamatu fakti - selgus, et jalgpalliliidu reeglite järgi on tähtede seis selline, et Anti Kõlu mängijaõigused kuuluvad registreerimise hetkest üldse Kalevile, kuivõrd laenulepingut kui sellist amatöörmängijatega teha ei saavat. Ehk juriidiliselt võttes saaks Kalev pidada Kõlut oma mängijaks, kuid loomulikult on Kalevi jaoks siduvaks omavaheline kokkulepe, mille kohaselt Kõlu on laenul, nii et aasta lõppedes antakse soovi korral mängijaõigused tagasi.
            Sellisel juhul ei näe ma kuidagi, et Kalju protest võiks edukaks osutuda. Samuti ei tasu võrrelda seda "laenu" sellisel juhul paari aasta taguse Puride laenuga Viljandisse, kuna Purid olid siis minu teada ikkagi profimängijad.

            Kommentaar


              Huvitav kas Andero Pebre on amatöörmängija või mitte ja need teised Laevadia mängijad kes Tartus mängivad? Kas neid võib nüüd pidada teiste klubide mängijateks?
              Ja kuidas on lood Flora mängijatega, kes on teistesse farm klubidesse laiali laenatud, kas nad kõik on profimängijad ?
              Väga kummaliseks kisub ära kõik see teema

              Kommentaar


                Algselt postitas Vova Vaata postitust
                Huvitav kas Andero Pebre on amatöörmängija või mitte ja need teised Laevadia mängijad kes Tartus mängivad? Kas neid võib nüüd pidada teiste klubide mängijateks?
                Ja kuidas on lood Flora mängijatega, kes on teistesse farm klubidesse laiali laenatud, kas nad kõik on profimängijad ?
                Väga kummaliseks kisub ära kõik see teema
                Kas Flora on pannud mingid punktid lepingutesse, et Floraga mängudes ei tohi nad mängida (kui nad ei mängi Flora eest)?

                Kommentaar


                  Hetkel ma ei pidanud seda silmas, loe Raimo postitus veel kord läbi siis saad äkki aru mida ma mõtlesin selle all

                  Kommentaar


                    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                    üldjuhul on nii meediamaastikul kui jalgpallimaastikul suulised kokkulepped siduvad (kindlasti neid elualasid veel), vähemalt nii palju kui mina olen nendega kokku puutunud, ühega enam, teisega vähem. Käepigistuse taga on klubi/isiku maine, kui kokkulepet rikutakse, siis võib rikkuja arvestada, et üpris pikaks pikaks ajaks jääb ka suur plekk külge (kui mitte avalikkuses, siis n.ö. siseringis, antud juhul jalgpallimaastikul).

                    see oli üldiseks kommentaariks. antud juhtumi puhul taustu ja tegelikke kokkuleppeid ei tea, mistõttu ka seisukohta ei võta.
                    mis ajast Kalju peab kinni suusõnalistest kokkulepetest?

                    Kommentaar


                      Ma loen su postitustest juba mitmendat korda seda välja ja teades, et sa pole selline tavaline laimaja siis täitsa huvitama hakkas, mida siis Kalju täpsemalt tegi halba ?
                      Äkki oleksid nii hea ja valgustaksid meid teisi foorumi külastajaid ka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Vova Vaata postitust
                        Ma loen su postitustest juba mitmendat korda seda välja ja teades, et sa pole selline tavaline laimaja siis täitsa huvitama hakkas, mida siis Kalju täpsemalt tegi halba ?
                        Äkki oleksid nii hea ja valgustaksid meid teisi foorumi külastajaid ka
                        vaat on inimesi, kes kutsuvad end aumeesteks ja sõnapidajateks aga välja tuleb see, et ei olda üht ega teist

                        Kommentaar


                          kes teab, see teab
                          Rise and rise again until lambs become lions!

                          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                          Kommentaar


                            Väga raske on sinu juttu tõe pähe võtta kui sa nii umbkaudselt räägid, kui sa tead midagi mida meie ei tea ja tahad meiega jagada siis palun tee seda.
                            Aga kui sa ei taha siis ei ole mõtet hakata sellist ümber nurga juttu ka ajama, see on minuarust ka suht labane.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Vova Vaata postitust
                              Väga raske on sinu juttu tõe pähe võtta kui sa nii umbkaudselt räägid, kui sa tead midagi mida meie ei tea ja tahad meiega jagada siis palun tee seda.
                              Aga kui sa ei taha siis ei ole mõtet hakata sellist ümber nurga juttu ka ajama, see on minuarust ka suht labane.
                              mis siin labast oli? ma lihtsalt väitsin, et Kalju ei pea kinni aumeestest ja suusõnalistest kokkulepetest. ja ma nii madalale ei lange, et hakkan siin mustapesu pesema. ok, aitab off topicust

                              Kommentaar


                                aga juba pesed
                                www.ehrakennus.ee
                                Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X