320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aastalõputurniir tuleb see aasta jälle ütlemata põnev. Vägisi kisub saali!

    Kommentaar


      Algselt postitas Silver Vaata postitust
      Aastalõputurniir tuleb see aasta jälle ütlemata põnev. Vägisi kisub saali!
      kus sa siiani olid? just lõppes ülipõnev Esiliiga turniir!

      Kommentaar


        Esiliiga poolfinaalid ja kohamängud olid tõesti ülimalt põnevad.
        Kahju ainult, et lõpp nii vene keelseks kiskus. Samas eks väikesel platsil pääsebki võitlejahing ja agressiivsus rohkem maksvusele - paljudel satsidel kahjuks seda näha polnud.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas Somebody Someone Vaata postitust
          Te seal Austraalias sellisest asjast nagu google-translator pole kuulnud või?
          Kuulnud pole, aga näinud olen- ühe korra.
          Tundub, et Getu on korduvalt näinud. Ta ju ise ütles ka, et vaba aega sisustab uute treenigmeetotide uurimisega internetis. Ju ta siin foorumis käibki seda õppimas Edu igatahes.
          Samuti on tore lugeda, et talle interneti kommentaarid nii hinge lähevad. Selle kohta on hea ütlus- kasvata omale munad! Meistriliiga treenerit küll ei tohiks kottida kuskil netis kirjutatavad kommentaarid. Nohh, samas kui juba juhtkond käitub siin vahest pisut kummaliselt, siis miks ei võiks seda teha ka treener. Koer pidi ikka premehe moodi olema.
          Muidu aga jõudu Aastavahetuse kirbitsirkusel Nõmme Kaljule!
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Mida sa teed seal Austraalias üldse
            slimm.ee

            Kommentaar


              Eks ma ikka Perth Glory treener olen.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Dzunglis madudele pesakaste vorbib.

                Kommentaar


                  Aborigeenidele vorbin kaste. Nendega saadetakse tuleval hooajal Sillamäele ja Narva andekaid mängijaid. Värise, Nõmme Kalju !
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Rein räägib vist Austraalia jalgpallist. See ei ole sama asi, Rein.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Tundub, et Kalju leegionärid kartsid ka eile koledal kombel transrasvhappeid

                      Kommentaar


                        miks on väljakumängija aastalõpukal väravas kaljul?
                        Ganvix!

                        Kommentaar


                          Kalju üllatab taas uute mängijatega, Jevdokimov, Kallaste, Kõrtsmik, Tikenberg Võtti, lisaks hunnik välismaalasi. Saab näha paljud neist ka hooaja alguses meeskonnas on.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Varikonto Vaata postitust
                            miks on väljakumängija aastalõpukal väravas kaljul?
                            Keda sa mõtled?

                            Kommentaar


                              Räägiti vahepeal, et testimisel 2 Mehhiklast, siis avastasin ehk nende eelmise klubi: http://en.wikipedia.org/wiki/Tiburon...os_de_Veracruz . (Aastalõputurniiri koosseisu järgi)

                              Kommentaar


                                Kalju esimene värav Sillamäe vastu oli küll ikka tõeline pomm!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X