320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kallaste ja Võtti olid lepinguga mängijatest puudu. Nunes jätkuvalt kadunud, uskumatu lausa tundub. Kui väga mõjuvaid põhjuseid pole, siis Kalju teda küll ei vaja, või las istub esimese kuu pingil. See uus kaitsja tundub üpris mõnus, kuigi mingeid imesid temalt ei ootaks, tegemist vaid kindla rollimängijaga, kellel vaid kindad ülesanded.

    Aga nö peale esimese 4 leegionäri pidi olema veel 2-3 mängijat, kellega tõenäoliselt leping sõlmitakse, üks on kohal, teised juba minema saadetud? Kui nii, siis oleks võinud kõva võitleja Arruda ikka satsi jätta.

    Ja Kert Kütt meeldib kah, loodame, et leiab Kaljus kindluse, kui muidugi mängib hooaeg Kaljuga.

    Kommentaar


      kurat kui hea tunne on, et Teever platsil tagasi! loodab,et ta siis hooaja algusest peale mängida saab.

      buss on ka päris kenake

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        See uus kaitsja tundub üpris mõnus, kuigi mingeid imesid temalt ei ootaks, tegemist vaid kindla rollimängijaga, kellel vaid kindad ülesanded.

        .
        Oled kindel või, kus kohast kuulsid?

        Kommentaar


          Kalju võiks omi uusi välismaalasi tutvustada ka kes nad, kust nad tulevad jnejne

          ps: novikov jätkab venemaal

          Kommentaar


            Algselt postitas eestimees Vaata postitust
            ps: novikov jätkab venemaal
            täpsemalt?

            Kommentaar


              Algselt postitas Jaak Vaata postitust
              täpsemalt?
              täpsemalt kuuled nädala lõpus

              Kommentaar


                Kalju - Haka mängu täpsem kirjeldus... http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=326

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Nunes jätkuvalt kadunud, uskumatu lausa tundub. Kui väga mõjuvaid põhjuseid pole, siis Kalju teda küll ei vaja, või las istub esimese kuu pingil.
                  No siin ei pea eriline hiromant küll olema, et põhjusest aru saada.
                  Soojas kliimas sündinud ja seal üle kasvanud mehele on Eesti talv liig mis liiga ja võtab sita püksi.
                  Egas muud kui järgmise hooaja lõpuks ostke hunnik Pamperseid ja käerauad. Saate ta hooaaja lõppedes raudadega kuskile ketti panna ja Pampersid hoiavad püksid puhtana. Muidu "kaob" jälle ära.
                  Kui nüüd tõsiselt rääkida, siis vennike tuleks minema lüüa sellise käitumise eest.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    No siin ei pea eriline hiromant küll olema, et põhjusest aru saada.
                    Soojas kliimas sündinud ja seal üle kasvanud mehele on Eesti talv liig mis liiga ja võtab sita püksi.
                    Egas muud kui järgmise hooaja lõpuks ostke hunnik Pamperseid ja käerauad. Saate ta hooaaja lõppedes raudadega kuskile ketti panna ja Pampersid hoiavad püksid puhtana. Muidu "kaob" jälle ära.
                    Kui nüüd tõsiselt rääkida, siis vennike tuleks minema lüüa sellise käitumise eest.
                    kas on kuulda olnud mis probleemid on, et miks teda siin ei ole? kui on mingid suured,rasked,tähtsad probleemid siis asjatu jutt minema saatmisest jne. mina ses suhtes veel ei ütleks midagi selle teema kohta.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas tiriam Vaata postitust
                      kas on kuulda olnud mis probleemid on, et miks teda siin ei ole? kui on mingid suured,rasked,tähtsad probleemid siis asjatu jutt minema saatmisest jne. mina ses suhtes veel ei ütleks midagi selle teema kohta.

                      Kas sa oled debiilik?
                      Kui raske on endast Brasiiliast märku anda? Tundub et tõsiselt raske. Küllap pole seal telefone ja internettti samuti. Ei tea kas inimsed elavad seal puu otsas ja käivad neljakäpukil?
                      Normaalne töötaja (Nunest võib siiski nimetada Kalju jaoks töötajaks) võtab ikka suht kiiresti tööandjaga ühendust kui ilmnevad probleemida ja ta ei saa lubatud tähtajaks naasta. Sellise vennikesega pole munnigi teha. Jalga perse ja kükitagu oma Amazonase metsades edasi.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Kas sa oled debiilik?
                        Kui raske on endast Brasiiliast märku anda? Tundub et tõsiselt raske. Küllap pole seal telefone ja internettti samuti. Ei tea kas inimsed elavad seal puu otsas ja käivad neljakäpukil?
                        Normaalne töötaja (Nunest võib siiski nimetada Kalju jaoks töötajaks) võtab ikka suht kiiresti tööandjaga ühendust kui ilmnevad probleemida ja ta ei saa lubatud tähtajaks naasta. Sellise vennikesega pole munnigi teha. Jalga perse ja kükitagu oma Amazonase metsades edasi.
                        arvad et ta pole endast teada andnud?? ma ei usu et ta seda teinud pole.

                        jas vastuseks sinu esimesele küsimusele: ma ei ole debiilik.

                        Kommentaar


                          Ma arvasingi, et pole, aga küsisin lihtsalt üle.
                          Mario postitusest sain küll aru, et vend on lihtsalt kadunud ja keegi ei temast midagi. Tema peaks ju neid asju ikka natukene teadma ja vaevalt lampi hakkas segast peksma.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Ma arvasingi, et pole, aga küsisin lihtsalt üle.
                            Mario postitusest sain küll aru, et vend on lihtsalt kadunud ja keegi ei temast midagi. Tema peaks ju neid asju ikka natukene teadma ja vaevalt lampi hakkas segast peksma.
                            ma seda pole kuulnud et ta ühendust pole võtnud või teada pole andnud, ma tean et mingid muud probleemid. aga eks kunagi saab teada kellegilt siin täpsemalt. Petsinho või keegi äkki.

                            Kommentaar


                              Felipe talendi austajad võivad olla rahulikud, oleme temaga pidevalt ühenduses ja anname ka teile kindlasti märku, kui õige aeg lennujaama lillede ja tordiga vastu minna.

                              Mario ja teiste hirmud, nagu oleks mees kaduma läinud pole põhjendatud
                              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Nagu ma aru saan vehib marssalikepikesega Voolaid ja Getulio sitsib niisama kõrval. Õige kah. Mis tast ainult palgal hoida, ma ei saa aru. Getulio võiks Nunesele seltsi saata. Kui 90 % koosseisust muutub, puldis on uus treener ja see äss mis iganes põhjusel Brasiilias konutab, siis kolm nädalat enne hooaja algust on tast meeskonnaga liitudes pigem kahju kui kasu.
                                www.jalgpall.ee
                                http://www.last.fm/user/lennartk

                                Kommentaar

                                Working...
                                X