Lehekülg 2, kokku 8 EsimeneEsimene 123456 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 142
  1. #21
    Eesti koondislane Kasutaja kaitz avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2003
    Postitusi
    5 849

    Algupärane Vastus teemale \'Tüdrukute jalgpall eestis\'

    Algselt postitas INCE


    Täpselt nii ongi vanemate tüdrukute turniir näeb välja selline:

    G-16 vanuseklass sünd. 1990 ja nooremad. (12.veebruar 2006)
    1. FCL Allegro Põlva
    2. JK Tammeka Tartu
    3. SK Tervis Adavere
    4. JK Alko Kohtla-Järve
    5. FB Gulbene/Kristine Gulbene (Läti)
    6. Pärnu JK Pärnu
    7. FC Kuressaare Kuressaare
    8. Halliste PK

    alagrupid loositakse järgmise nädala lõpuks.

    Halliste PK siiski asi lahtine aga üritame tulla
    Olen see kes olen

  2. #22

    Algupärane Vastus teemale \'Tüdrukute jalgpall eestis\'

    Kuna kõik ei pruugi külastada Lootos CUP kodukat, siis sätin tüdrukute turniiriinfo ka siia ülesse.

    G-16 Tüdrukud sünd. 1990 (12.veebruar Mesikäpa Hall)
    HANSAPANK karikatele

    A grupp
    FCL Allegro
    Pärnu JK
    FK Matisi Valmiera(Läti)
    FC Warrior
    FC Kuressaare

    B grupp
    JK Tammeka
    SK Tervis
    FB Gulbene/Kristine (Läti)
    JK Alko
    Halliste PK

    Nooremate tüdrukute (1992 ja hiljem sündinud) turniiril osaleb seitse võistkonda. Alagruppe ei loositud. Kõik võistkonnad mängivad üksteisega läbi.

    ... G-14 Tüdrukud sünd. 1992 (11.veebruar Spordimajas)
    RT AUHINNAD karikatele

    FCL Allegro junior
    SK Tervis
    JK Piraaja
    Ahja
    FCL Värska
    JSK Sunta˛i (Läti)
    FK Matisi Valmiera (Läti)
    299195

  3. #23
    Eesti koondislane Kasutaja kaitz avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2003
    Postitusi
    5 849

    Algupärane Vastus teemale \'Tüdrukute jalgpall eestis\'

    Algselt postitas kaitz


    Algselt postitas INCE


    Täpselt nii ongi vanemate tüdrukute turniir näeb välja selline:

    G-16 vanuseklass sünd. 1990 ja nooremad. (12.veebruar 2006)
    1. FCL Allegro Põlva
    2. JK Tammeka Tartu
    3. SK Tervis Adavere
    4. JK Alko Kohtla-Järve
    5. FB Gulbene/Kristine Gulbene (Läti)
    6. Pärnu JK Pärnu
    7. FC Kuressaare Kuressaare
    8. Halliste PK

    alagrupid loositakse järgmise nädala lõpuks.

    Halliste PK siiski asi lahtine aga üritame tulla


    Kurb tõsiasi kahjuks Halliste PK loobub majanduslikkel põhjustel ja vabandame turniiri korraldajate ees
    Olen see kes olen

  4. #24

    Algupärane Vastus teemale \'Tüdrukute jalgpall eestis\'

    Algselt postitas kaitz


    Algselt postitas kaitz


    Algselt postitas INCE


    Täpselt nii ongi vanemate tüdrukute turniir näeb välja selline:

    G-16 vanuseklass sünd. 1990 ja nooremad. (12.veebruar 2006)
    1. FCL Allegro Põlva
    2. JK Tammeka Tartu
    3. SK Tervis Adavere
    4. JK Alko Kohtla-Järve
    5. FB Gulbene/Kristine Gulbene (Läti)
    6. Pärnu JK Pärnu
    7. FC Kuressaare Kuressaare
    8. FK Valmiera
    9.JK Piraaja

    alagrupid loositakse järgmise nädala lõpuks.

    Halliste PK siiski asi lahtine aga üritame tulla


    Kurb tõsiasi kahjuks Halliste PK loobub majanduslikkel põhjustel ja vabandame turniiri korraldajate ees
    Kahju, aga samas tänud aegsa etteteatamise eest. Jõuame veel ajakavasid muuta. Edu Hallistele sellegipoolest!
    299195

  5. #25
    Eesti koondislane Kasutaja kaitz avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2003
    Postitusi
    5 849

    Algupärane Vastus teemale \'Tüdrukute jalgpall eestis\'

    Algselt postitas INCE


    Algselt postitas kaitz


    Algselt postitas kaitz


    Algselt postitas INCE


    Täpselt nii ongi vanemate tüdrukute turniir näeb välja selline:

    G-16 vanuseklass sünd. 1990 ja nooremad. (12.veebruar 2006)
    1. FCL Allegro Põlva
    2. JK Tammeka Tartu
    3. SK Tervis Adavere
    4. JK Alko Kohtla-Järve
    5. FB Gulbene/Kristine Gulbene (Läti)
    6. Pärnu JK Pärnu
    7. FC Kuressaare Kuressaare
    8. FK Valmiera
    9.JK Piraaja

    alagrupid loositakse järgmise nädala lõpuks.

    Halliste PK siiski asi lahtine aga üritame tulla


    Kurb tõsiasi kahjuks Halliste PK loobub majanduslikkel põhjustel ja vabandame turniiri korraldajate ees
    Kahju, aga samas tänud aegsa etteteatamise eest. Jõuame veel ajakavasid muuta. Edu Hallistele sellegipoolest!


    Mul endal ja tüdrukutel samamoodi kahju üks väga hea turniir jääb mängimatta
    Olen see kes olen

  6. #26

    Algupärane Vastus teemale \'Tüdrukute jalgpall eestis\'

    kuuldavasti peaks 2006.a. tüdrukute mv-l osalema 16 võistkonda ehk siis arvatavasti uued moodustavad teise liiga ja eelmisel aastal osalenud esimese liiga.

  7. #27
    Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Nov 2005
    Postitusi
    66

    Algupärane Vastus teemale \'Tüdrukute jalgpall eestis\'

    vot see on küll tore uudis! Paistab, et hakkab ka naiste jalgpall Eestis vaikselt edenema

  8. #28
    Naiskonnaliige Kasutaja salmer avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2005
    Postitusi
    314

    Algupärane Vastus teemale \'Tüdrukute jalgpall eestis\'

    Algselt postitas lennuk


    kuuldavasti peaks 2006.a. tüdrukute mv-l osalema 16 võistkonda ehk siis arvatavasti uued moodustavad teise liiga ja eelmisel aastal osalenud esimese liiga.
    iseasi, kuidas see praktikas teostub...
    jalgpall pole elu, vaid suur osa me elust !!!

  9. #29
    Eesti koondislane Kasutaja kaitz avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2003
    Postitusi
    5 849

    Algupärane Vastus teemale \'Tüdrukute jalgpall eestis\'

    Algselt postitas salmer


    Algselt postitas lennuk


    kuuldavasti peaks 2006.a. tüdrukute mv-l osalema 16 võistkonda ehk siis arvatavasti uued moodustavad teise liiga ja eelmisel aastal osalenud esimese liiga.
    iseasi, kuidas see praktikas teostub...

    Ma siiski arvan,et teostub aga eks näe
    Olen see kes olen

  10. #30

    Algupärane Vastus teemale \'Tüdrukute jalgpall eestis\'

    Natuke vananenud uudis, aga parem hilja kui mitte kunagi

    Algaval 2006. hooajal registreerus tütarlaste B-klassi 16 võistkonda ja moodustati esmakordselt ka tüdrukute B-klassis kaks liigat.

    Eesti noorte MV - Tüdrukud B-klass
    (1990-1993.a.)

    Esiliiga
    1. TKSK Visa Tallinn
    2. JK Tammeka Tartu
    3. JK Piraaja Kehra
    4. FC Lootos Põlva
    5. Pärnu JK
    6. EVL Nõmme
    7. Põltsamaa Tervis
    8. FC Flora Tallinn

    II liiga
    1. JK Maag Tartu
    2. FC TVMK Tallinn
    3. Pärnu JK Vaprus
    4. JK Tallinna Kalev
    5. Viru-Nigula SK
    6. EVL Käru
    7. EVL Läänemaa
    8. FC Valga Warrior

    Tütarlaste B-klassi mängupäevaks on määratud neljapäev.
    299195

  11. #31

    Algupärane Vastus teemale \'Tüdrukute jalgpall eestis\'

    Tüdrukute 2006 aasta kalender (mänguaegades võib tulla veel muudatusi)

    I liiga

    Kevadring
    I voor
    FC Flora - JK Piraaja A.Le Coq MiniArena 04.mai kell 15.00
    FC Lootos - Pärnu JK Lootospark, Piiri 1a,Põlva 04.mai kell 17.00
    JK Tammeka - Põltsamaa Tervis Tartu Tamme st.kunstmuru 04.mai kell 17.00
    TKSK Visa - EVL Mesuca Nõmme Pirita Majandusgümn.st. 04.mai kell 17.00

    II voor
    FC Flora - FC Lootos A.Le Coq MiniArena 12.mai kell 17.00
    Pärnu JK - JK Tammeka Pärnu Raeküla Gümn.st. 11.mai kell 15.00
    Põltsamaa Tervis - TKSK Visa Esku staadion 11.mai kell 17.00
    JK Piraaja - EVL Mesuca Nõmme Kehra staadion 11.mai kell 17.00

    III voor
    JK Tammeka - FC Flora Tartu Tamme st.kunstmuru 18.mai kell 17.00
    FC Lootos - JK Piraaja Lootospark, Piiri 1a,Põlva 18.mai kell 17.00
    TKSK Visa - Pärnu JK Pirita Majandusgümn.st. 18.mai kell 17.00
    EVL Mesuca Nõmme - Põltsamaa Tervis Hiiu staadion 18.mai kell 17.00

    IV voor
    FC Flora - TKSK Visa A.Le Coq MiniArena 25.mai kell 17.00
    FC Lootos - JK Tammeka Lootospark, Piiri 1a,Põlva 25.mai kell 15.00
    Pärnu JK - EVL Mesuca Nõmme Pärnu Raeküla Gümn.st. 25.mai kell 17.00
    JK Piraaja - Põltsamaa Tervis Kehra staadion 25.mai kell 17.00

    V voor
    EVL Mesuca Nõmme - FC Flora Hiiu staadion 01.juuni kell 17.00
    TKSK Visa - FC Lootos Pirita Majandusgümn.st. 01.juuni kell 17.00
    JK Tammeka - JK Piraaja Tartu Tamme st.kunstmuru 01.juuni kell 17.00
    Põltsamaa Tervis - Pärnu JK Esku staadion 01.juuni kell 17.00

    VI voor
    FC Flora - Põltsamaa Tervis A.Le Coq MiniArena 08.juuni kell 17.00
    FC Lootos - EVL Mesuca Nõmme Lootospark, Piiri 1a,Põlva 08.juuni kell 17.00
    JK Tammeka - TKSK Visa Tartu Tamme st.kunstmuru 08.juuni kell 17.00
    JK Piraaja - Pärnu JK Kehra staadion 08.juuni kell 17.00

    VII voor
    Pärnu JK - FC Flora Pärnu Raeküla Gümn.st. 15.juuni kell 17.00
    Põltsamaa Tervis - FC Lootos Esku staadion 14.juuni kell 17.00
    EVL Mesuca Nõmme - JK Tammeka Hiiu staadion 15.juuni kell 17.00
    TKSK Visa - JK Piraaja Pirita Majandusgümn.st. 15.juuni kell 17.00


    Sügisring
    I voor
    JK Piraaja - FC Flora Kehra staadion 10.august kell 17.00
    Pärnu JK - FC Lootos Pärnu Raeküla Gümn.st. 10.august kell 15.00
    Põltsamaa Tervis - JK Tammeka Esku staadion 10.august kell 17.00
    EVL Mesuca Nõmme - TKSK Visa Hiiu staadion 10.august kell 17.00

    II voor
    FC Lootos - FC Flora Lootospark, Piiri 1a,Põlva 17.august kell 17.00
    JK Tammeka - Pärnu JK Tartu Tamme st.kunstmuru 17.august kell 17.00
    TKSK Visa - Põltsamaa Tervis Pirita Majandusgümn.st. 17.august kell 17.00
    EVL Mesuca Nõmme - JK Piraaja Hiiu staadion 17.august kell 15.00

    III voor
    FC Flora - JK Tammeka A.Le Coq MiniArena 24.august kell 17.00
    JK Piraaja - FC Lootos Kehra staadion 24.august kell 17.00
    Pärnu JK - TKSK Visa Pärnu Raeküla Gümn.st. 24.august kell 15.00
    Põltsamaa Tervis - EVL Mesuca Nõmme Esku staadion 24.august kell 17.00

    IV voor
    TKSK Visa - FC Flora Pirita Majandusgümn.st. 31.august kell 17.00
    JK Tammeka - FC Lootos Tartu Tamme st.kunstmuru 31.august kell 17.00
    EVL Mesuca Nõmme - Pärnu JK Hiiu staadion 31.august kell 17.00
    Põltsamaa Tervis - JK Piraaja Esku staadion 31.august kell 17.00

    V voor
    FC Flora - EVL Mesuca Nõmme A.Le Coq MiniArena 07.september kell 17.00
    FC Lootos - TKSK Visa Lootospark, Piiri 1a,Põlva 07.september kell 15.00
    JK Piraaja - JK Tammeka Kehra staadion 07.september kell 17.00
    Pärnu JK - Põltsamaa Tervis Pärnu Raeküla Gümn.st. 07.september kell 17.00

    VI voor
    Põltsamaa Tervis - FC Flora Esku staadion 14.september kell 17.00
    EVL Mesuca Nõmme - FC Lootos Hiiu staadion 13.september kell 17.00
    TKSK Visa - JK Tammeka Pirita Majandusgümn.st. 14.september kell 15.00
    Pärnu JK - JK Piraaja Pärnu Raeküla Gümn.st. 14.september kell 17.00

    VII voor
    FC Flora - Pärnu JK A.Le Coq MiniArena 21.september kell 17.00
    FC Lootos - Põltsamaa Tervis Lootospark, Piiri 1a,Põlva 21.september kell 15.00
    JK Tammeka - EVL Mesuca Nõmme Tartu Tamme st.kunstmuru 21.september kell 17.00
    JK Piraaja - TKSK Visa Kehra staadion 21.september kell 17.00



    II liiga

    Kevadring
    I voor
    FC Valga Warrior - Viru-Nigula SK Valga Kungla tn. Kunstmuru 04.mai kell 17.00
    JK Tallinna Kalev - EVL Läänemaa Kalevi Keskstaadioni kunstm. 04.mai kell 17.00
    JK Maag - EVL Käru Tartu Sepa tn.staadion 04.mai kell 17.00
    FC TVMK - Pärnu JK Vaprus Maardu kunstmuruväljak 04.mai kell 17.00

    II voor
    FC Valga Warrior - JK Tallinna Kalev Valga Kungla tn. Kunstmuru 11.mai kell 17.00
    EVL Läänemaa - JK Maag Taebla staadion 11.mai kell 17.00
    EVL Käru - FC TVMK Käru staadion 11.mai kell 17.00
    Viru-Nigula SK - Pärnu JK Vaprus Viru-Nigula staadion 11.mai kell 17.00

    III voor
    JK Maag - FC Valga Warrior Tartu Sepa tn.staadion 18.mai kell 17.00
    JK Tallinna Kalev - Viru-Nigula SK Kalevi Keskstaadioni kunstm. 18.mai kell 17.00
    FC TVMK - EVL Läänemaa Maardu kunstmuruväljak 18.mai kell 17.00
    Pärnu JK Vaprus - EVL Käru Vändra staadion 18.mai kell 17.00

    IV voor
    FC Valga Warrior - FC TVMK Valga Kungla tn. Kunstmuru 25.mai kell 17.00
    JK Tallinna Kalev - JK Maag Kalevi Keskstaadioni kunstm. 25.mai kell 17.00
    EVL Läänemaa - Pärnu JK Vaprus Taebla staadion 25.mai kell 17.00
    Viru-Nigula SK - EVL Käru Viru-Nigula staadion 25.mai kell 17.00

    V voor
    Pärnu JK Vaprus - FC Valga Warrior Vändra staadion 01.juuni kell 17.00
    FC TVMK - JK Tallinna Kalev Maardu kunstmuruväljak 01.juuni kell 17.00
    JK Maag - Viru-Nigula SK Tartu Sepa tn.staadion 01.juuni kell 17.00
    EVL Käru - EVL Läänemaa Käru staadion 01.juuni kell 17.00

    VI voor
    FC Valga Warrior - EVL Käru Valga Kungla tn. Kunstmuru 08.juuni kell 17.00
    JK Tallinna Kalev - Pärnu JK Vaprus Kalevi Keskstaadioni kunstm. 08.juuni kell 17.00
    JK Maag - FC TVMK Tartu Sepa tn.staadion 08.juuni kell 17.00
    Viru-Nigula SK - EVL Läänemaa Viru-Nigula staadion 08.juuni kell 17.00

    VII voor
    EVL Läänemaa - FC Valga Warrior Taebla staadion 15.juuni kell 17.00
    EVL Käru - JK Tallinna Kalev Käru staadion 15.juuni kell 17.00
    Pärnu JK Vaprus - JK Maag Vändra staadion 15.juuni kell 17.00
    FC TVMK - Viru-Nigula SK Maardu kunstmuruväljak 15.juuni kell 17.00

    Sügisring
    I voor
    Viru-Nigula SK - FC Valga Warrior Viru-Nigula staadion 10.august kell 17.00
    EVL Läänemaa - JK Tallinna Kalev Taebla staadion 10.august kell 17.00
    EVL Käru - JK Maag Käru staadion 10.august kell 17.00
    Pärnu JK Vaprus - FC TVMK Vändra staadion 10.august kell 17.00

    II voor
    JK Tallinna Kalev - FC Valga Warrior Kalevi Keskstaadioni kunstm. 17.august kell 17.00
    JK Maag - EVL Läänemaa Tartu Sepa tn.staadion 17.august kell 17.00
    FC TVMK - EVL Käru Maardu kunstmuruväljak 17.august kell 17.00
    Pärnu JK Vaprus - Viru-Nigula SK Vändra staadion 17.august kell 17.00

    III voor
    FC Valga Warrior - JK Maag Valga Kungla tn. Kunstmuru 24.august kell 17.00
    Viru-Nigula SK - JK Tallinna Kalev Viru-Nigula staadion 24.august kell 17.00
    EVL Läänemaa - FC TVMK Taebla staadion 24.august kell 17.00
    EVL Käru - Pärnu JK Vaprus Käru staadion 24.august kell 17.00

    IV voor
    FC TVMK - FC Valga Warrior Maardu kunstmuruväljak 31.august kell 17.00
    JK Maag - JK Tallinna Kalev Tartu Sepa tn.staadion 31.august kell 17.00
    Pärnu JK Vaprus - EVL Läänemaa Vändra staadion 31.august kell 17.00
    EVL Käru - Viru-Nigula SK Käru staadion 31.august kell 17.00

    V voor
    FC Valga Warrior - Pärnu JK Vaprus Valga Kungla tn. Kunstmuru 07.september kell 17.00
    JK Tallinna Kalev - FC TVMK Kalevi Keskstaadioni kunstm. 07.september kell 17.00
    Viru-Nigula SK - JK Maag Viru-Nigula staadion 07.september kell 17.00
    EVL Läänemaa - EVL Käru Taebla staadion 07.september kell 17.00

    VI voor
    EVL Käru - FC Valga Warrior Käru staadion 14.september kell 17.00
    Pärnu JK Vaprus - JK Tallinna Kalev Vändra staadion 14.september kell 17.00
    FC TVMK - JK Maag Maardu kunstmuruväljak 14.september kell 17.00
    EVL Läänemaa - Viru-Nigula SK Taebla staadion 14.september kell 17.00

    VII voor
    FC Valga Warrior - EVL Läänemaa Valga Kungla tn. Kunstmuru 21.september kell 17.00
    JK Tallinna Kalev - EVL Käru Kalevi Keskstaadioni kunstm. 21.september kell 17.00
    JK Maag - Pärnu JK Vaprus Tartu Sepa tn.staadion 21.september kell 17.00
    Viru-Nigula SK - FC TVMK Viru-Nigula staadion 21.september kell 17.00

    299195

  12. #32

    Algupärane Vastus teemale \'Tüdrukute jalgpall eestis\'

    sel nädalavahetusel siis lausa kaks tüdrukute turniiri.
    89. a vanuseklassile toimub PJK Cup 2006, mängitakse Pärnu kunstmuruväljakul ja aset leiab see 11. märtsil
    samuti toimub Valtu Spordimajas Nädaline Cup 2006. seal toimub laupäeval turniir 91. a sündinud tüdrukutele ja pühapäeval 95. a sündinud tüdrukutele.

  13. #33
    Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Mar 2006
    Postitusi
    24

    Algupärane Vastus teemale \'Tüdrukute jalgpall eestis\'

    Algselt postitas lennuk


    samuti toimub Valtu Spordimajas Nädaline Cup 2006. ... ja pühapäeval 95. a sündinud tüdrukutele.
    Tubli ! Väga tubli korraldaja poolt sellisele vanusele teha TURNIIR ning just tüdrukutele ! Kas on ka kuulda, kui palju osavõtjaid 95 turniirist on ?

  14. #34

    Algupärane Vastus teemale \'Tüdrukute jalgpall eestis\'

    Pärnu CUP 2006 lõppjärjestus :

    1. EVL Kehtna
    2.FC Lootos
    3.JK Tammeka
    4.TKSK Visa
    5.Pärnu JK
    6.JK Tulevik

    mängude tulemused leiad siit
    299195

  15. #35
    Amatöör
    Liitus foorumiga
    Sep 2001
    Postitusi
    69

    Algupärane Vastus teemale \'Tüdrukute jalgpall eestis\'

    11.-12. märtsil toimus järjekordne Nädaline Cup Valtu Spordimajas. Laupäeval toimus turniir 1991.a. ja pühapäeval 1995.a. ning hiljem sündinud tüdrukutele.

    Tüdrukud 91

    Tulemused:

    1 FK Mersrags (LAT) - FK Mersrags II (LAT) 5 - 0
    2 EVL Nõmme - EVL Taebla 8 - 4
    3 JK Piraaja - FC TVMK 2 - 0
    4 FK Mersrags (LAT) - EVL Taebla 6 - 2
    5 EVL Nõmme - FC TVMK 8 - 1
    6 JK Piraaja - FK Mersrags II (LAT) 3 - 1
    7 FK Mersrags (LAT) - JK Piraaja 4 - 0
    8 EVL Nõmme - FK Mersrags II (LAT) 6 - 1
    9 EVL Taebla - FC TVMK 1 - 0
    10 FK Mersrags (LAT) - FC TVMK 6 - 0
    11 EVL Nõmme - JK Piraaja 3 - 1
    12 EVL Taebla - FK Mersrags II (LAT) 2 - 1
    13 FK Mersrags (LAT) - EVL Nõmme 4 - 2
    14 JK Piraaja - EVL Taebla 4 - 0
    15 FK Mersrags II (LAT) - FC TVMK 2 - 0

    1. FK Mersrags (LAT) 5 0 0 25 - 4 15
    2. EVL Nõmme 4 0 1 27 - 12 12
    3. JK Piraaja 3 0 2 10 - 8 9
    4. EVL Taebla 2 0 3 11 - 19 6
    5. FK Mersrags II (LAT) 1 0 4 5 - 16 3
    6. FC TVMK 0 0 5 1 - 19 0

    Tüdrukud 95

    I ring

    1 EVL Käru - EVL Nõmme 0 - 6
    2 Pärnu JK - EVL Taebla 1 - 3
    3 EVL Käru - EVL Taebla 0 - 2
    4 Pärnu JK - EVL Nõmme 1 - 6
    5 EVL Käru - Pärnu JK 1 - 2
    6 EVL Nõmme - EVL Taebla 5 - 0

    II ring

    7 EVL Käru - EVL Nõmme 0 - 2
    8 Pärnu JK - EVL Taebla 2 - 2
    9 EVL Käru - EVL Taebla 0 - 4
    10 Pärnu JK - EVL Nõmme 1 - 3
    11 EVL Käru - Pärnu JK 1 - 1
    12 EVL Nõmme - EVL Taebla 5 - 0

    1. EVL Nõmme 6 0 0 27 - 2 18
    2. EVL Taebla 3 1 2 11 - 13 10
    3. Pärnu JK 1 2 3 8 - 16 5
    4. EVL Käru 0 1 5 2 - 17 1

  16. #36

    Algupärane Vastus teemale \'Tüdrukute jalgpall eestis\'

    Meistrivõistluste ametlik kalender siis nüüd olemas.

    I liiga

    Kevadring
    I voor
    FC Flora - JK Piraaja A.Le Coq MiniArena 04.mai kell 15.00
    FC Lootos - Pärnu JK Lootospark, Piiri 1a,Põlva 04.mai kell 17.00
    JK Tammeka - Põltsamaa Tervis Tartu Annelinna kunstmuru 04.mai kell 16.00
    TKSK Visa - EVL Mesuca Nõmme Pirita Majandusgümn.st. 04.mai kell 17.00

    II voor
    FC Flora - FC Lootos A.Le Coq MiniArena 12.mai kell 15.00
    Pärnu JK - JK Tammeka Pärnu Raeküla Gümn.st. 12.mai kell 16.00
    Põltsamaa Tervis - TKSK Visa Esku staadion 11.mai kell 17.00
    JK Piraaja - EVL Mesuca Nõmme Kehra staadion 11.mai kell 17.00

    III voor
    JK Tammeka - FC Flora Tartu Annelinna kunstmuru 18.mai kell 16.00
    FC Lootos - JK Piraaja Lootospark, Piiri 1a,Põlva 18.mai kell 17.00
    TKSK Visa - Pärnu JK Pirita Majandusgümn.st. 18.mai kell 17.00
    EVL Mesuca Nõmme - Põltsamaa Tervis Hiiu staadion 18.mai kell 16.30

    IV voor
    FC Flora - TKSK Visa A.Le Coq MiniArena 25.mai kell 15.00
    FC Lootos - JK Tammeka Lootospark, Piiri 1a,Põlva 25.mai kell 19.00
    Pärnu JK - EVL Mesuca Nõmme Pärnu Raeküla Gümn.st. 25.mai kell 16.00
    JK Piraaja - Põltsamaa Tervis Kehra staadion 25.mai kell 17.00

    V voor
    EVL Mesuca Nõmme - FC Flora Hiiu staadion 01.juuni kell 16.30
    TKSK Visa - FC Lootos Pirita Majandusgümn.st. 01.juuni kell 17.00
    JK Tammeka - JK Piraaja Tartu Annelinna kunstmuru 01.juuni kell 17.00
    Põltsamaa Tervis - Pärnu JK Esku staadion 01.juuni kell 17.00

    VI voor
    FC Flora - Põltsamaa Tervis A.Le Coq MiniArena 08.juuni kell 15.00
    FC Lootos - EVL Mesuca Nõmme Lootospark, Piiri 1a,Põlva 08.juuni kell 17.00
    JK Tammeka - TKSK Visa Tartu Annelinna kunstmuru 08.juuni kell 17.00
    JK Piraaja - Pärnu JK Kehra staadion 08.juuni kell 17.00

    VII voor
    Pärnu JK - FC Flora Pärnu Raeküla Gümn.st. 15.juuni kell 17.00
    Põltsamaa Tervis - FC Lootos Esku staadion 16.juuni kell 17.00
    EVL Mesuca Nõmme - JK Tammeka Hiiu staadion 15.juuni kell 16.30
    TKSK Visa - JK Piraaja Pirita Majandusgümn.st. 15.juuni kell 17.00


    Sügisring
    I voor
    JK Piraaja - FC Flora Kehra staadion 10.august kell 17.00
    Pärnu JK - FC Lootos Pärnu Raeküla Gümn.st. 10.august kell 15.00
    Põltsamaa Tervis - JK Tammeka Esku staadion 10.august kell 17.00
    EVL Mesuca Nõmme - TKSK Visa Hiiu staadion 10.august kell 16.30

    II voor
    FC Lootos - FC Flora Lootospark, Piiri 1a,Põlva 17.august kell 17.00
    JK Tammeka - Pärnu JK Tartu Annelinna kunstmuru 17.august kell 17.00
    TKSK Visa - Põltsamaa Tervis Pirita Majandusgümn.st. 17.august kell 17.00
    EVL Mesuca Nõmme - JK Piraaja Hiiu staadion 17.august kell 16.30

    III voor
    FC Flora - JK Tammeka A.Le Coq MiniArena 24.august kell 15.00
    JK Piraaja - FC Lootos Kehra staadion 24.august kell 17.00
    Pärnu JK - TKSK Visa Pärnu Raeküla Gümn.st. 24.august kell 15.00
    Põltsamaa Tervis - EVL Mesuca Nõmme Esku staadion 24.august kell 17.00

    IV voor
    TKSK Visa - FC Flora Pirita Majandusgümn.st. 31.august kell 17.00
    JK Tammeka - FC Lootos Tartu Annelinna kunstmuru 31.august kell 17.00
    EVL Mesuca Nõmme - Pärnu JK Hiiu staadion 31.august kell 16.30
    Põltsamaa Tervis - JK Piraaja Esku staadion 31.august kell 17.00

    V voor
    FC Flora - EVL Mesuca Nõmme A.Le Coq MiniArena 07.september kell 15.00
    FC Lootos - TKSK Visa Lootospark, Piiri 1a,Põlva 07.september kell 15.00
    JK Piraaja - JK Tammeka Kehra staadion 07.september kell 17.00
    Pärnu JK - Põltsamaa Tervis Pärnu Raeküla Gümn.st. 07.september kell 15.00

    VI voor
    Põltsamaa Tervis - FC Flora Esku staadion 14.september kell 17.00
    EVL Mesuca Nõmme - FC Lootos Hiiu staadion 14.september kell 16.30
    TKSK Visa - JK Tammeka Pirita Majandusgümn.st. 14.september kell 15.00
    Pärnu JK - JK Piraaja Pärnu Raeküla Gümn.st. 14.september kell 17.00

    VII voor
    FC Flora - Pärnu JK A.Le Coq MiniArena 21.september kell 15.00
    FC Lootos - Põltsamaa Tervis Lootospark, Piiri 1a,Põlva 21.september kell 15.00
    JK Tammeka - EVL Mesuca Nõmme Tartu Annelinna kunstmuru 21.september kell 17.00
    JK Piraaja - TKSK Visa Kehra staadion 21.september kell 17.00



    II liiga

    Kevadring
    I voor
    FC Valga Warrior - Viru-Nigula SK Valga Kungla tn. Kunstmuru 04.mai kell 17.00
    JK Tallinna Kalev - EVL Läänemaa Kalevi Keskstaadioni kunstm. 04.mai kell 17.00
    JK Maag - EVL Käru Tartu Sepa tn.staadion 04.mai kell 17.00
    FC TVMK - Pärnu JK Vaprus Maardu kunstmuruväljak 04.mai kell 17.00

    II voor
    FC Valga Warrior - JK Tallinna Kalev Valga Kungla tn. Kunstmuru 10.mai kell 15.00
    EVL Läänemaa - JK Maag Taebla staadion 11.mai kell 17.00
    EVL Käru - FC TVMK Käru staadion 11.mai kell 17.00
    Viru-Nigula SK - Pärnu JK Vaprus Viru-Nigula staadion 11.mai kell 17.00

    III voor
    JK Maag - FC Valga Warrior Tartu Sepa tn.staadion 18.mai kell 17.00
    JK Tallinna Kalev - Viru-Nigula SK Kalevi Keskstaadioni kunstm. 18.mai kell 17.00
    FC TVMK - EVL Läänemaa Maardu kunstmuruväljak 18.mai kell 17.00
    Pärnu JK Vaprus - EVL Käru Vändra staadion 17.mai kell 17.00

    IV voor
    FC Valga Warrior - FC TVMK Valga Kungla tn. Kunstmuru 26.mai kell 18.00
    JK Tallinna Kalev - JK Maag Kalevi Keskstaadioni kunstm. 25.mai kell 17.00
    EVL Läänemaa - Pärnu JK Vaprus Taebla staadion 25.mai kell 17.00
    Viru-Nigula SK - EVL Käru Viru-Nigula staadion 25.mai kell 17.00

    V voor
    Pärnu JK Vaprus - FC Valga Warrior Vändra staadion 31.mai kell 15.00
    FC TVMK - JK Tallinna Kalev Maardu kunstmuruväljak 01.juuni kell 17.00
    JK Maag - Viru-Nigula SK Tartu Sepa tn.staadion 01.juuni kell 17.00
    EVL Käru - EVL Läänemaa Käru staadion 01.juuni kell 17.00

    VI voor
    FC Valga Warrior - EVL Käru Valga Kungla tn. Kunstmuru 08.juuni kell 17.00
    JK Tallinna Kalev - Pärnu JK Vaprus Kalevi Keskstaadioni kunstm. 08.juuni kell 17.00
    JK Maag - FC TVMK Tartu Sepa tn.staadion 08.juuni kell 17.00
    Viru-Nigula SK - EVL Läänemaa Viru-Nigula staadion 08.juuni kell 17.00

    VII voor
    EVL Läänemaa - FC Valga Warrior Taebla staadion 14.juuni kell 16.00
    EVL Käru - JK Tallinna Kalev Käru staadion 15.juuni kell 17.00
    Pärnu JK Vaprus - JK Maag Vändra staadion 15.juuni kell 17.00
    FC TVMK - Viru-Nigula SK Maardu kunstmuruväljak 15.juuni kell 17.00

    Sügisring
    I voor
    Viru-Nigula SK - FC Valga Warrior Viru-Nigula staadion 09.august kell 13.00
    EVL Läänemaa - JK Tallinna Kalev Taebla staadion 10.august kell 17.00
    EVL Käru - JK Maag Käru staadion 10.august kell 17.00
    Pärnu JK Vaprus - FC TVMK Vändra staadion 10.august kell 15.00

    II voor
    JK Tallinna Kalev - FC Valga Warrior Kalevi Keskstaadioni kunstm. 17.august kell 17.00
    JK Maag - EVL Läänemaa Tartu Sepa tn.staadion 17.august kell 17.00
    FC TVMK - EVL Käru Maardu kunstmuruväljak 17.august kell 17.00
    Pärnu JK Vaprus - Viru-Nigula SK Vändra staadion 17.august kell 17.00

    III voor
    FC Valga Warrior - JK Maag Valga Kungla tn. Kunstmuru 24.august kell 17.00
    Viru-Nigula SK - JK Tallinna Kalev Viru-Nigula staadion 24.august kell 17.00
    EVL Läänemaa - FC TVMK Taebla staadion 24.august kell 17.00
    EVL Käru - Pärnu JK Vaprus Käru staadion 24.august kell 17.00

    IV voor
    FC TVMK - FC Valga Warrior Maardu kunstmuruväljak 30.august kell 14.00
    JK Maag - JK Tallinna Kalev Tartu Sepa tn.staadion 31.august kell 17.00
    Pärnu JK Vaprus - EVL Läänemaa Vändra staadion 31.august kell 17.00
    EVL Käru - Viru-Nigula SK Käru staadion 31.august kell 17.00

    V voor
    FC Valga Warrior - Pärnu JK Vaprus Valga Kungla tn. Kunstmuru 06.september kell 17.00
    JK Tallinna Kalev - FC TVMK Kalevi Keskstaadioni kunstm. 07.september kell 17.00
    Viru-Nigula SK - JK Maag Viru-Nigula staadion 07.september kell 17.00
    EVL Läänemaa - EVL Käru Taebla staadion 07.september kell 17.00

    VI voor
    EVL Käru - FC Valga Warrior Käru staadion 14.september kell 17.00
    Pärnu JK Vaprus - JK Tallinna Kalev Vändra staadion 14.september kell 17.00
    FC TVMK - JK Maag Maardu kunstmuruväljak 14.september kell 17.00
    EVL Läänemaa - Viru-Nigula SK Taebla staadion 14.september kell 17.00

    VII voor
    FC Valga Warrior - EVL Läänemaa Valga Kungla tn. Kunstmuru 21.september kell 17.00
    JK Tallinna Kalev - EVL Käru Kalevi Keskstaadioni kunstm. 21.september kell 17.00
    JK Maag - Pärnu JK Vaprus Tartu Sepa tn.staadion 21.september kell 17.00
    Viru-Nigula SK - FC TVMK Viru-Nigula staadion 21.september kell 17.00

    head mänguõnne kõigile
    299195

  17. #37

    Algupärane Vastus teemale \'Tüdrukute jalgpall eestis\'

    Enne järgmisel nädalal algavaid liigamänge käisid Lätis, Spring Cupil, hetkevormi kontrollimas Põlva FC Lootos ja EVL Kehtna tüdrukud. Täpsemalt loesiit !
    299195

  18. #38

    Algupärane Vastus teemale \'Tüdrukute jalgpall eestis\'

    Esiliiga

    I voor
    FC Flora - JK Piraaja 0 : 10
    FC Lootos - Pärnu JK 3 : 0
    JK Tammeka - Põltsamaa Tervis 0 : 2
    TKSK Visa - EVL Mesuca Nõmme 2 : 3

    II liiga

    I voor
    FC Valga Warrior - Viru-Nigula SK 2 : 1
    JK Tallinna Kalev - EVL Läänemaa 3 : 8
    JK Maag - EVL Käru 5 : 0
    FC TVMK - Pärnu JK Vaprus 0 : 4

    Tabelit (ja laiemaid järeldusi) pole vist veel mõtet teha, mängud alles algasid . . .


    299195

  19. #39
    Eesti koondislane Kasutaja Mikusiku avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003
    Postitusi
    2 435

    Algupärane Vastus teemale \'Tüdrukute jalgpall eestis\'

    II Liiga
    EVL Läänemaa - JK Maag 4:0

  20. #40

    Algupärane Vastus teemale \'Tüdrukute jalgpall eestis\'

    II voor

    ESILIIGA

    FC Flora - FC Lootos A.Le Coq MiniArena 0 : 6 (Raudsepp 3, Vals 2, Kolbakov)
    Pärnu JK - JK Tammeka Pärnu Raeküla Gümn.st. 1 : 0 (Viirak)
    Põltsamaa Tervis - TKSK Visa Esku staadion 2 : 2 (Lambin 2 - ...)
    JK Piraaja - EVL Mesuca Nõmme Kehra staadion 2 : 0 (Pedaru, Leetmaa)



    Tabel peale teist vooru
    299195

 
 

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud