Lehekülg 3, kokku 8 EsimeneEsimene 1234567 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 142
  1. #41

    Algupärane Vastus teemale \'Tüdrukute jalgpall eestis\'

    Esiliiga

    18.mai kell 16.00 JK Tammeka - FC Flora 3:1 (2:0) (Merle Alupere 2, Liis Ott)
    18.mai kell 17.00 FC Lootos - JK Piraaja 10:0 (4:0) (Grete Kolbakov 3, Kristel Kotkas 4, Kristiina Raudsepp 2, Gerlit Kahar)
    18.mai kell 16.30 TKSK Visa - Pärnu JK 4:0 (3:0) (Lambin 3, )
    18.mai kell 16.30 EVL Mesuca Nõmme - Põltsamaa Tervis 2:3 (2:1) (Kairi Himanen, Kati Reispass - ...)


    tabel

    299195

  2. #42

    Algupärane Vastus teemale \'Tüdrukute jalgpall eestis\'

    4 voor 25.mai

    Esiliiga

    FC Flora - TKSK Visa 0:10 (Daniela Mona Lambin 7, Marija Mussorina 2, Nadezda Ivanova)
    FC Lootos - JK Tammeka 3:0 (1:0) (Grete Kolbakov 2, Kristiina Raudsepp)
    Pärnu JK - EVL Mesuca Nõmme 0:0
    JK Piraaja - Põltsamaa Tervis 5:1 (Greete Leetmaa 2, Liisi Lantsev 2, Anete Paulus)


    tabel
    299195

  3. #43

    Algupärane Vastus teemale \'Tüdrukute jalgpall eestis\'

    5 voor 1.juuni

    Esiliiga

    EVL Mesuca Nõmme - FC Flora 1:1
    TKSK Visa - FC Lootos 1:12 (0:5) ( - Eneli Vals 4, Kirta Talgre 2, Kristiina Raudsepp 2, Grete Kolbakov 2, Kadi Einola, Signy Aarna)
    JK Tammeka - JK Piraaja 4:0 (0:0) (Merle Alupere 2, Liis Ott, ov)
    Põltsamaa Tervis - Pärnu JK 2:1


    tabel peale 5. vooru
    299195

  4. #44

    Algupärane Vastus teemale \'Tüdrukute jalgpall eestis\'

    6.voor

    Esiliiga

    08.juuni FC Flora - Põltsamaa Tervis 1:1
    08.juuni FC Lootos - EVL Mesuca Nõmme 3:0
    22.juuni kell 17.00 JK Tammeka - TKSK Visa, Tartu Annelinna kunstmuru
    07.juuni JK Piraaja - Pärnu JK 0:0


    299195

  5. #45

    Algupärane Vastus teemale \'Tüdrukute jalgpall eestis\'

    Esiliiga

    VII voor

    15.juuni kell 17.00 Pärnu JK - FC Flora 1:0
    16.juuni kell 17.00 Põltsamaa Tervis - FC Lootos 1:4 (1:2)
    15.juuni kell 16.30 EVL Mesuca Nõmme - JK Tammeka 6:0 (4:0)
    15.juuni kell 17.00 TKSK Visa - JK Piraaja 2:7


    Esiliiga tabel peale kevadringi mänge

    299195

  6. #46

    Algupärane Vastus teemale \'Tüdrukute jalgpall eestis\'

    Küll pisut hilinenud inf, aga siiski.

    Lootosspring turniiril mängiti palli ka kahes tüdrukute vanuseklassis. G-16 (1990 ja nooremad) võitis turniiri soomlaste Tikkurila PS Vantaast, kes alistas allegrod.
    G-14 (1992 ja nooremad) võitsid samuti soomlased (Lahti FC Reipas), kes kogus teiseks jäänud allegrodega sama palju punkte, aga otsustavaks said omavahelised mängud (1:0 ja 0:2).
    Lätlaste Suntaži oli päris hea, kahju, et Gulbene ei saanud tulla, üks võistkond jäi kohe vähemaks.

    G-16 Pakett karikatele

    1.TiPS Vantaa (Soome)
    2.FC Lootos/Allegro Põlva
    3.FC Flora Tallinn
    4.SK Tervis Adavere
    5.JK Kalev Tallinn

    Parim mängija: Riikka Hannula (TiPS)
    Parim väravavaht: Signy Aarna (FC Lootos/Allegro)


    G-14 RT Auhinnad karikatele

    1. FC Reipas Lahti 13p.
    2. FC Lootos/allegro 13p.
    3. JFK Suntaži 8p.
    4. FCL Värska 0p.

    Parim mängija: Julia Taulo(FC Reipas)
    Parim väravavaht: Gita Valaine (JFK Suntaži)


    mängude tulemused leiad Lootose kodukalt
    299195

  7. #47

    Algupärane Vastus teemale \'Tüdrukute jalgpall eestis\'

    Esimesena on selle aasta noortemeister selgunud tüdrukute B vanuseklassi arvestuses .

    Tabeliseis kolm vooru enne lõppu




    Head alanud kooliaastat kõigile jalgpallipiigadele !
    299195

  8. #48

    Algupärane

    Laupäev, 30.detsember
    Tütarlaste turniir
    Mänguaeg 1 x 8 minutit

    A B
    FC Lootos EVL Nõmme
    TKSK Visa JK Piraaja
    FCF Tallinn Pärnu JK
    EVL Läänemaa Põltsamaa Tervis

    8.00 TKSK Visa - FCF Tallinn
    8.10 EVL Nõmme - JK Piraaja
    8.20 Põltsamaa Tervis - Pärnu JK
    8.30 EVL Läänemaa - FCF Tallinn
    8.40 FC Lootos - TKSK Visa
    8.50 EVL Nõmme - Põltsamaa Tervis
    9.00 JK Piraaja - Pärnu JK
    9.10 FCF Tallinn - FC Lootos
    9.20 TKSK Visa - EVL Läänemaa
    9.30 Pärnu JK - EVL Nõmme
    9.40 JK Piraaja - Põltsamaa Tervis
    9.50 FC Lootos - EVL Läänemaa
    10.00 A2 - B1
    10.13 B2 - A1
    10.26 3. - 4.koht
    10.39 Finaal
    299195

  9. #49

    Algupärane

    16.-17. detsembril toimunud Girls CUP tulemused tüdrukute vanustes:


    Lõppjärjestus (1990 vanuses)

    Võistkonnad M P VV +/-

    1. FC Lootos Põlva 5 15 14 : 3 11
    2. EVL Kehtna 5 10 13 : 3 10
    3. FC Flora Tallinn 5 9 9 : 11 -2
    4. JK Tammeka 5 6 5 : 10 -5
    5. Pärnu JK 5 4 4 : 5 -1
    6. FC Ajax Tallinn 5 0 1 : 14 -13

    13:00 JK Tammeka - FC Lootos Põlva 0 : 2
    13:20 FC Ajax Tallinn - EVL Kehtna 0 : 3
    13:40 FC Flora Tallinn - Pärnu JK 2 : 1
    14:00 JK Tammeka - FC Ajax Tallinn 3 : 0
    14:20 FC Lootos Põlva - FC Flora Tallinn 6 : 1
    14:40 EVL Kehtna - Pärnu JK 0 : 0
    15:00 FC Flora Tallinn - JK Tammeka 2 : 0
    15:20 FC Lootos Põlva - EVL Kehtna 2 : 1
    15:40 Pärnu JK - FC Ajax Tallinn 2 : 0
    16:00 JK Tammeka - EVL Kehtna 1 : 6
    16:20 Pärnu JK - FC Lootos Põlva 1 : 2
    16:40 FC Ajax Tallinn - FC Flora Tallinn 1 : 4
    17:00 Pärnu JK - JK Tammeka 0 : 1
    17:20 FC Lootos Põlva - FC Ajax Tallinn 2 : 0
    17:40 EVL Kehtna - FC Flora Tallinn 3 : 0

    Väravalööjad:

    7 - Eneli Vals FC Lootos
    6 - Sandra London FC Flora
    3 - Kirta Talgre FC Lootos, Kati Reispass EVL Kehtna, Merle Alupere JK Tammeka, Viivika Viickberg EVL Kehtna, Anete Paulus EVL Kehtna
    2 - Liivi Sõrmus Pärnu JK, Triinu Esken FC Flora
    1 - Katrin Loo FC Flora, Kairi Himanen Pärnu JK, Maali-Liina Kulla JK Tammeka, Keidi Käis FC Lootos, Karolin Virak Pärnu JK, Sirje Roops JK Tammeka, Laura Musting FC Lootos, Jekaterina Išunina FC Ajax


    Lõppjärjestus (1995 vanuses)

    1. FC Ajax Lasnamäe
    2. Pärnu JK
    3. JK Tammeka II
    4. JK Tammeka I

    10:00 JK Tammeka I - JK Tammeka II 1 : 0 (Kädri-Li Ootsing)
    10:20 FC Ajax - Pärnu JK 4 : 0 (Diana Vilotševa 2, Saron Läänmäe, Anna Bulavenko)
    10:40 FC Ajax - JK Tammeka I 4 : 0 (Diana Vilotševa 2, Saron Läänmäe, Anna Bulavenko)
    11:00 JK Tammeka II - Pärnu JK 3 : 5 (Katariina Tammi, Kristiina Feldmann, Heidi Telvar - Gerli Kask 3, Karoliine Maalinn 2)
    11:20 JK Tammeka I - Pärnu JK 0 : 5 (Gerli Kask 3, Karoliine Maalinn, Liisa Tamsaar)
    11:40 JK Tammeka II - FC Ajax 0 : 5 (Anna Bulavenko 2, Saron Läänmäe 2, Diana Vilotševa)

    12:00 Penaltiturniir - parim väravavaht: Olga (Pärnu JK), parim lööja: Saron Läänmäe (FC Ajax)

    13:00 JK Tammeka I - JK Tammeka II 0 : 1 (Kristiina Feldmann)
    13:20 FC Ajax - Pärnu JK 4 : 0 (Anna Bulavenko 3, Diana Vilotševa)

    Väravalööjate edetabel:

    7 Anna Bulavenko FC Ajax
    6 Gerli Kask Pärnu JK
    6 Diana Vilotševa FC Ajax
    4 Saron Läänmäe FC Ajax
    3 Karoliine Maalinn Pärnu JK
    2 Kristiina Feldman JK Tammeka II
    1 Kädri-Li Ootsing JK Tammeka I
    1 Heidi Telvar JK Tammeka II
    1 Katariina Tammi JK Tammeka II
    1 Liisa Tamsaar Pärnu JK
    299195

  10. #50

    Algupärane

    Tüdrukute/neidude meistrivõistlustele registreerus rekordilised 23 võistkonda, mistõttu otsustati selle hooajal korraldada meistrivõistlused kolmes vanuseklassis: A/B ja esmakordselt C ning D vanuseklassidele.

    A/B (1989-1993) meistrivõistlustel osaleb 13 võistkonda. Et EJL otsustas suht arusaamatutel põhjustel loobuda B-klassist (samas ainuüksi eelmisel aastal osales seal 16 võistkonda), jääb valitseval meistril FCL Allegrol oma vanuses tiitel kaitsmata. Eks nad üritavad seda teha siis endast vanemate hulgas, nagu alati

    Esiliiga
    1.FC Lootos/Allegro
    2. EVL Mesuca Nõmme
    3. Kehra JK Piraaja
    4. Tallinna FC Flora
    5. Pärnu JK
    6. Tartu JK Maag Tammeka I
    7. EVL Läänemaa
    8. Viru-Nigula SK

    II liiga
    1. Tallinna FC TVMK
    2. Pärnu JK Vaprus
    3. Tallinna FC Levadia
    5. Tallinna Kalev
    6. Tartu JK Maag Tammeka II

    C vanuseklassi (1993 - 1995.a.) meistrivõistlustel osaleb 5 võistkonda.

    1. FC Lootos/Allegro
    2. Põltsamaa SK Tervis
    3. EVL Kohila
    4. Viru-Nigula Spordiklubi
    5. Tallinna FC Flora

    D vanuseklassi (1995 - 1997.a.) meistrivõistlustel osaleb samuti 5 võistkonda.

    1. Lasnamäe FC Ajax
    2. Pärnu JK
    3. Tartu JK Maag Tammeka
    4. EVL Raplamaa
    5. EVL Käru

    Tuleb kindlasti põnev jalgpalliaasta.
    299195

  11. #51

    Algupärane

    Eile ja täna toimusid Kiili Spordisaalis Nädalise Karikas 2007 saaliturniirid tüdrukutele ja naistele.
    Pühapäevaste turniide kohta saab lugeda http://www.fclootos.ee/article.php?story_id=1118
    299195

  12. #52

    Algupärane

    Tartus toimus 17-18.03 Bio Berry Kevadturniir 2007

    Osalesid tüdrukud sünd. 1989 ja hiljem (mänguaeg 1 x 35 min)


    Laupäev 17.03.2007

    10:00 JK MT I - JK MT II T89 4:0 (Sirje Roops, Marilis Uibo, Maali-Liina Kulla, Merle Alupere)
    10:40 FC Lootos - FC Flora T89 3:0 (ov, Liis Emajõe, Eneli Vals)
    13:00 JK MT I - FC Lootos T89 0:0
    13:40 JK MT II - FC Flora T89 0:3 (Katrin Loo, Merily Toom, Anna Andreas)

    Pühapäev 18.03.2007

    10:00 JK MT I - FC Flora T89 0:0
    10:40 JK MT II - FC Lootos T89 1:5 (Krista Liiv - Kristiina Raudsepp, Eneli Vals, Kaisa Tammik, Liis Emajõe, Signy Aarna)
    13:00 3.-4. koht JK Maag Tammeka II - FC Flora 0:4 (Sandra London, Katrin Loo 3)
    13:40 Finaal JK Maag Tammeka I - FC Lootos 0:2 (Liis Emajõe 2)



    Tüdrukud 89 M V V K VV P
    1. FC Lootos 4 3 1 0 10:1 10p
    2. JK Maag Tammeka I 4 1 2 1 4:2 5p
    3. FC Flora 4 2 1 1 7:3 7p
    4. JK Maag Tammeka II 4 0 0 4 1:16 0p

    Parimad mängijad: Kirta Talgre (FC Lootos), Sirje Roops (JK MT I), Katrin Loo (FC Flora)

    Turniirist saad lugeda ka siit: http://www.fclootos.ee/article.php?story_id=1125
    299195

  13. #53
    Eesti koondislane Kasutaja kaitz avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2003
    Postitusi
    5 849

    Algupärane

    Viljandi JK Tulevik sai Valga FC Warrior Cupil III koha
    Olen see kes olen

  14. #54

    Algupärane

    Eesti meistrivõistlustel hakkavad kevadvoorud läbi saama. Kuidas siis läinud on?



    Tüdrukute A/B vanuseklassis on mängitud neli vooru ja kaotuseta kaks võistkonda - Pärnu JK ja FC Lootos:

    1. voor
    03.05 16:00 EVL Mesuca Nõmme --- Viru-Nigula SK 0 : 8
    03.05 17:00 FC Lootos --- Pärnu JK 0 : 0
    04.05 15:00 JK Maag Tammeka --- EVL Läänemaa 4 : 2
    21.09 15:00 FC Flora --- JK Piraaja A Le Coq kunstmuruväljak

    2. voor
    10.05 15:00 Pärnu JK --- EVL Mesuca Nõmme 14 : 0
    10.05 17:00 EVL Läänemaa --- Viru-Nigula SK 9 : 0
    11.05 17:00 JK Maag Tammeka --- FC Flora 1 : 1
    11.05 18:00 JK Piraaja --- FC Lootos 0 : 2

    3. voor
    17.05 16:00 EVL Mesuca Nõmme --- JK Piraaja 0 : 12
    17.05 17:00 Viru-Nigula SK --- Pärnu JK 0 : 2
    17.05 19:00 FC Lootos --- JK Maag Tammeka 1 : 0
    19.09 15:00 FC Flora --- EVL Läänemaa A Le Coq kunstmuruväljak

    4. voor
    23.05 17:00 JK Piraaja --- Viru-Nigula SK 10 : 0
    24.05 16:00 FC Flora --- FC Lootos 1 : 5
    24.05 17:00 EVL Läänemaa --- Pärnu JK 0 : 1
    25.05 15:00 JK Maag Tammeka --- EVL Mesuca Nõmme 11 : 0

    Tabeliseis:
    1. Pärnu JK 4 3 1 0 17:0 +17 10p.
    2. FC Lootos 4 3 1 0 8:1 +7 10p.
    3. JK Maag Tammeka I 4 2 1 1 16:4 +12 7p.
    4. JK Piraaja 3 2 0 1 22:2 +20 6p.
    5. EVL Läänemaa 3 1 0 2 11:5 +6 3p.
    6. Viru-Nigula SK 4 1 0 3 8:21 -13 3p.
    7. FC Flora 2 0 1 1 2:6 -4 1p.
    8. EVL Mesuca Nõmme 4 0 0 4 0:45 -45 0p.

    Tüdrukute C klassis on kindlaks liidriks EVL Kohila võistkond.

    1. voor
    16.05 18:00 FC Lootos --- EVL Kohila 0 : 2
    19.06 14:00 FC Flora --- Viru-Nigula SK A Le Coq kunstmuruväljak

    2. voor
    20.05 17:00 SK Tervis --- FC Lootos 1 : 2
    22.05 16:00 EVL Kohila --- FC Flora 8 : 3

    3. voor
    14.05 15:30 Viru-Nigula SK --- EVL Kohila 2 : 12
    30.05 15:00 FC Flora --- SK Tervis A Le Coq kunstmuruväljak

    4. voor
    16.05 17:00 SK Tervis --- Viru-Nigula SK 1 : 1
    30.08 15:30 FC Lootos --- FC Flora Lootospark

    5. voor
    13.06 15:30 Viru-Nigula SK --- FC Lootos Viru-Nigula staadion
    13.06 17:00 EVL Kohila --- SK Tervis Kohila staadion

    6. voor
    05.06 15:00 Viru-Nigula SK --- FC Flora Viru-Nigula staadion
    20.09 14:00 EVL Kohila --- FC Lootos Kohila staadion

    7. voor
    02.05 14:00 FC Flora --- EVL Kohila 0 : 2
    05.09 17:00 FC Lootos --- SK Tervis Lootospark

    8. voor
    12.09 17:00 EVL Kohila --- Viru-Nigula SK Kohila staadion
    13.09 17:00 SK Tervis --- FC Flora Esku staadion

    9. voor
    24.05 14:00 FC Flora --- FC Lootos 1 : 3
    30.08 15:30 Viru-Nigula SK --- SK Tervis Viru-Nigula staadion

    10. voor
    25.09 15:00 FC Lootos --- Viru-Nigula SK Lootospark
    25.09 17:00 SK Tervis --- EVL Kohila Esku staadion

    Tabeliseis:

    1. EVL Kohila 4 4 0 0 24-5 +19 12p.
    2. FC Lootos 3 2 0 1 5-4 +1 6p.
    3. Põltsamaa SK Tervis 2 0 1 1 2-3 -1 1p.
    4. Viru-Nigula Spordiklubi 2 0 1 1 3-13 -10 1p.
    5. FC Flora Tallinn 3 0 0 3 4-13 -9 0p.

    tulemused http://www.fclootos.ee/team.php?team=allegro


    D klass

    JK Maag Tammeka - EVL Raplamaa 0 : 10
    Pärnu JK - Lasnamäe FC Ajax 0 : 2
    EVL Raplamaa - Pärnu JK 7 : 0


    1. EVL Raplamaa 2 2 0 0 17-0 +17 6p.
    2. Lasnamäe FC Ajax 1 1 0 0 2-0 +2 3p.
    3. Pärnu JK 2 0 0 2 0-9 -9 0p.
    4. JK Maag Tammeka 1 0 0 1 0-10 -10 0p.
    5. EVL Käru - ????????
    299195

  15. #55
    Asjahuviline Kasutaja tuuli avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007
    Postitusi
    47

    Algupärane

    jaa, meie juhime c-klassi täiega!

  16. #56

    Algupärane

    Tüdrukute A/B klassi sügisringi mängudega alustati siis täna Pärnus.

    Pärnu JK - FC Lootos 1 : 3 (0:1)

    Väravad:
    0:1 22`. Signy Aarna
    1:1 55`.
    1:2 71`. Liis Emajõe
    1:3 80+3`. Signy Aarna

    tabel ka:

    1. FC Lootos Põlva 8 7 1 0 46 - 2 22p.
    2. FC Flora Tallinn 6 4 1 1 34 - 7 13p.
    3. JK Maag Tammeka 7 4 1 2 21 - 5 13p.
    4. Pärnu JK 8 4 1 3 18 - 6 13p.
    5. JK Piraaja Kehra 6 3 0 3 23 - 3 9p.
    6. EVL Läänemaa 6 3 0 3 19 - 10 9p.
    7. Viru-Nigula SK 8 1 0 7 9 - 54 3p.
    8. EVL Mesuca Nõmme 7 0 0 7 0 - 83 0p.
    299195

  17. #57
    Asjahuviline Kasutaja Sarah avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2007
    Postitusi
    4

    Algupärane

    Tsitaat Algselt postitas tuuli Vaata postitust
    jaa, meie juhime c-klassi täiega!
    jap, hetkel küll juhime, aga sügisring on veel ees. niiet ei tea midagi mis juhtuma hakkab

    loodame, et hakkame veel rohkem juhtima;D ajeee me rokime sajaga!

  18. #58
    Moderaator
    Liitus foorumiga
    Mar 2003
    Postitusi
    9 272

    Algupärane

    Paluks 24. augusti U-17 tüdrukute koondisekogunemise nimekirja aitäh.

  19. #59
    Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005
    Postitusi
    8 961

    Algupärane

    Tsitaat Algselt postitas 17 Vaata postitust
    Paluks 24. augusti U-17 tüdrukute koondisekogunemise nimekirja aitäh.
    midagi toimub, aga hoopis 23. augustil, otsi sealt: http://jalgpall.struktuur.ee/2091

  20. #60

    Algupärane

    See nädal kulgemas siis tüdrukute jaoks koondiste kogunemiste tähe all.

    Eile mängis U19 Tallinnas Pärnu JK-ga ja jäi alla 0:2.

    Balti turniiriks kutsuti U19 koondisesse:

    Nimi Klubi
    1. Krista Liiv Tartu JK Maag Tammeka
    2. Maria Sootak Tartu JK Maag Tammeka
    3. Merle Alupere Tartu JK Maag Tammeka
    4. Liis Ott Tartu JK Maag Tammeka
    5. Marianne Kurvits Tartu JK Maag Tammeka
    6. Marija Mussorina Tallinna FC Levadia
    7. Anželika Ahmetšina Tallinna FC Levadia
    8. Inna Zlidnis Tallinna FC Levadia
    9. Anna Andreas Tallinna FC Flora
    10. Annika Pajupuu Tallinna FC Flora
    11. Ruslana Barinova Pärnu JK
    12. Age Alus Pärnu JK
    13. Berle Brant Pärnu JK
    14. Getter Laar Pärnu JK
    15. Signy Aarna FC Lootos
    16. Kristiina Raudsepp FC Lootos
    17. Kati Reispass EVL Kehtna
    18. Viivika Viickberg EVL Kehtna



    Homme koguneb U17 Kehtnas. Nimekirjas 26 tüdrukut, kellest Balti turniiriks valitakse 18.

    Treeningkogunemisele on kutsutud:

    Nimi Klubi
    1. Sirje Roops Tartu JK Maag Tammeka
    2. Kairi Tamm Tartu JK Maag Tammeka
    3. Regina Kolk Tallinna FC Levadia
    4. Daniela Mona Lambin Tallinna FC Levadia
    5. Triinu Esken Tallinna FC Flora
    6. Sandra London Tallinna FC Flora
    7. Maria Luigend Tallinna FC Flora
    8. Kätlyn Ohtla Tallinna FC Flora
    9. Katrin Loo Tallinna FC Flora
    10. Lisanne Lerg Pärnu JK
    11. Liivi Sõrmus Pärnu JK
    12. Nele Nõgisto JK Tallinna Kalev
    13. Laura Einas JK Tallinna Kalev
    14. Saskia Sonnberg JK Piraaja
    15. Anete Paulus JK Piraaja
    16. Nadezda Tallermaa JK Alko
    17. Triinu Olm FC Lootos
    18. Laura Musting FC Lootos
    19. Kristel Kotkas FC Lootos
    20. Kirta Talgre FC Lootos
    21. Keidi Käis FC Lootos
    22. Kadi Einola FC Lootos
    23. Grete Kolbakov FC Lootos
    24. Eneli Vals FC Lootos
    25. Kati Niinemets EVL Nõmme
    26. Ulrika Tülp EVL Läänemaa
    299195

 
 

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud