Vastus teemale \'Tüdrukute jalgpall eestis\'
Tüdrukute 2006 aasta kalender (mänguaegades võib tulla veel muudatusi)
I liiga
Kevadring
I voor
FC Flora - JK Piraaja A.Le Coq MiniArena 04.mai kell 15.00
FC Lootos - Pärnu JK Lootospark, Piiri 1a,Põlva 04.mai kell 17.00
JK Tammeka - Põltsamaa Tervis Tartu Tamme st.kunstmuru 04.mai kell 17.00
TKSK Visa - EVL Mesuca Nõmme Pirita Majandusgümn.st. 04.mai kell 17.00
II voor
FC Flora - FC Lootos A.Le Coq MiniArena 12.mai kell 17.00
Pärnu JK - JK Tammeka Pärnu Raeküla Gümn.st. 11.mai kell 15.00
Põltsamaa Tervis - TKSK Visa Esku staadion 11.mai kell 17.00
JK Piraaja - EVL Mesuca Nõmme Kehra staadion 11.mai kell 17.00
III voor
JK Tammeka - FC Flora Tartu Tamme st.kunstmuru 18.mai kell 17.00
FC Lootos - JK Piraaja Lootospark, Piiri 1a,Põlva 18.mai kell 17.00
TKSK Visa - Pärnu JK Pirita Majandusgümn.st. 18.mai kell 17.00
EVL Mesuca Nõmme - Põltsamaa Tervis Hiiu staadion 18.mai kell 17.00
IV voor
FC Flora - TKSK Visa A.Le Coq MiniArena 25.mai kell 17.00
FC Lootos - JK Tammeka Lootospark, Piiri 1a,Põlva 25.mai kell 15.00
Pärnu JK - EVL Mesuca Nõmme Pärnu Raeküla Gümn.st. 25.mai kell 17.00
JK Piraaja - Põltsamaa Tervis Kehra staadion 25.mai kell 17.00
V voor
EVL Mesuca Nõmme - FC Flora Hiiu staadion 01.juuni kell 17.00
TKSK Visa - FC Lootos Pirita Majandusgümn.st. 01.juuni kell 17.00
JK Tammeka - JK Piraaja Tartu Tamme st.kunstmuru 01.juuni kell 17.00
Põltsamaa Tervis - Pärnu JK Esku staadion 01.juuni kell 17.00
VI voor
FC Flora - Põltsamaa Tervis A.Le Coq MiniArena 08.juuni kell 17.00
FC Lootos - EVL Mesuca Nõmme Lootospark, Piiri 1a,Põlva 08.juuni kell 17.00
JK Tammeka - TKSK Visa Tartu Tamme st.kunstmuru 08.juuni kell 17.00
JK Piraaja - Pärnu JK Kehra staadion 08.juuni kell 17.00
VII voor
Pärnu JK - FC Flora Pärnu Raeküla Gümn.st. 15.juuni kell 17.00
Põltsamaa Tervis - FC Lootos Esku staadion 14.juuni kell 17.00
EVL Mesuca Nõmme - JK Tammeka Hiiu staadion 15.juuni kell 17.00
TKSK Visa - JK Piraaja Pirita Majandusgümn.st. 15.juuni kell 17.00
Sügisring
I voor
JK Piraaja - FC Flora Kehra staadion 10.august kell 17.00
Pärnu JK - FC Lootos Pärnu Raeküla Gümn.st. 10.august kell 15.00
Põltsamaa Tervis - JK Tammeka Esku staadion 10.august kell 17.00
EVL Mesuca Nõmme - TKSK Visa Hiiu staadion 10.august kell 17.00
II voor
FC Lootos - FC Flora Lootospark, Piiri 1a,Põlva 17.august kell 17.00
JK Tammeka - Pärnu JK Tartu Tamme st.kunstmuru 17.august kell 17.00
TKSK Visa - Põltsamaa Tervis Pirita Majandusgümn.st. 17.august kell 17.00
EVL Mesuca Nõmme - JK Piraaja Hiiu staadion 17.august kell 15.00
III voor
FC Flora - JK Tammeka A.Le Coq MiniArena 24.august kell 17.00
JK Piraaja - FC Lootos Kehra staadion 24.august kell 17.00
Pärnu JK - TKSK Visa Pärnu Raeküla Gümn.st. 24.august kell 15.00
Põltsamaa Tervis - EVL Mesuca Nõmme Esku staadion 24.august kell 17.00
IV voor
TKSK Visa - FC Flora Pirita Majandusgümn.st. 31.august kell 17.00
JK Tammeka - FC Lootos Tartu Tamme st.kunstmuru 31.august kell 17.00
EVL Mesuca Nõmme - Pärnu JK Hiiu staadion 31.august kell 17.00
Põltsamaa Tervis - JK Piraaja Esku staadion 31.august kell 17.00
V voor
FC Flora - EVL Mesuca Nõmme A.Le Coq MiniArena 07.september kell 17.00
FC Lootos - TKSK Visa Lootospark, Piiri 1a,Põlva 07.september kell 15.00
JK Piraaja - JK Tammeka Kehra staadion 07.september kell 17.00
Pärnu JK - Põltsamaa Tervis Pärnu Raeküla Gümn.st. 07.september kell 17.00
VI voor
Põltsamaa Tervis - FC Flora Esku staadion 14.september kell 17.00
EVL Mesuca Nõmme - FC Lootos Hiiu staadion 13.september kell 17.00
TKSK Visa - JK Tammeka Pirita Majandusgümn.st. 14.september kell 15.00
Pärnu JK - JK Piraaja Pärnu Raeküla Gümn.st. 14.september kell 17.00
VII voor
FC Flora - Pärnu JK A.Le Coq MiniArena 21.september kell 17.00
FC Lootos - Põltsamaa Tervis Lootospark, Piiri 1a,Põlva 21.september kell 15.00
JK Tammeka - EVL Mesuca Nõmme Tartu Tamme st.kunstmuru 21.september kell 17.00
JK Piraaja - TKSK Visa Kehra staadion 21.september kell 17.00
II liiga
Kevadring
I voor
FC Valga Warrior - Viru-Nigula SK Valga Kungla tn. Kunstmuru 04.mai kell 17.00
JK Tallinna Kalev - EVL Läänemaa Kalevi Keskstaadioni kunstm. 04.mai kell 17.00
JK Maag - EVL Käru Tartu Sepa tn.staadion 04.mai kell 17.00
FC TVMK - Pärnu JK Vaprus Maardu kunstmuruväljak 04.mai kell 17.00
II voor
FC Valga Warrior - JK Tallinna Kalev Valga Kungla tn. Kunstmuru 11.mai kell 17.00
EVL Läänemaa - JK Maag Taebla staadion 11.mai kell 17.00
EVL Käru - FC TVMK Käru staadion 11.mai kell 17.00
Viru-Nigula SK - Pärnu JK Vaprus Viru-Nigula staadion 11.mai kell 17.00
III voor
JK Maag - FC Valga Warrior Tartu Sepa tn.staadion 18.mai kell 17.00
JK Tallinna Kalev - Viru-Nigula SK Kalevi Keskstaadioni kunstm. 18.mai kell 17.00
FC TVMK - EVL Läänemaa Maardu kunstmuruväljak 18.mai kell 17.00
Pärnu JK Vaprus - EVL Käru Vändra staadion 18.mai kell 17.00
IV voor
FC Valga Warrior - FC TVMK Valga Kungla tn. Kunstmuru 25.mai kell 17.00
JK Tallinna Kalev - JK Maag Kalevi Keskstaadioni kunstm. 25.mai kell 17.00
EVL Läänemaa - Pärnu JK Vaprus Taebla staadion 25.mai kell 17.00
Viru-Nigula SK - EVL Käru Viru-Nigula staadion 25.mai kell 17.00
V voor
Pärnu JK Vaprus - FC Valga Warrior Vändra staadion 01.juuni kell 17.00
FC TVMK - JK Tallinna Kalev Maardu kunstmuruväljak 01.juuni kell 17.00
JK Maag - Viru-Nigula SK Tartu Sepa tn.staadion 01.juuni kell 17.00
EVL Käru - EVL Läänemaa Käru staadion 01.juuni kell 17.00
VI voor
FC Valga Warrior - EVL Käru Valga Kungla tn. Kunstmuru 08.juuni kell 17.00
JK Tallinna Kalev - Pärnu JK Vaprus Kalevi Keskstaadioni kunstm. 08.juuni kell 17.00
JK Maag - FC TVMK Tartu Sepa tn.staadion 08.juuni kell 17.00
Viru-Nigula SK - EVL Läänemaa Viru-Nigula staadion 08.juuni kell 17.00
VII voor
EVL Läänemaa - FC Valga Warrior Taebla staadion 15.juuni kell 17.00
EVL Käru - JK Tallinna Kalev Käru staadion 15.juuni kell 17.00
Pärnu JK Vaprus - JK Maag Vändra staadion 15.juuni kell 17.00
FC TVMK - Viru-Nigula SK Maardu kunstmuruväljak 15.juuni kell 17.00
Sügisring
I voor
Viru-Nigula SK - FC Valga Warrior Viru-Nigula staadion 10.august kell 17.00
EVL Läänemaa - JK Tallinna Kalev Taebla staadion 10.august kell 17.00
EVL Käru - JK Maag Käru staadion 10.august kell 17.00
Pärnu JK Vaprus - FC TVMK Vändra staadion 10.august kell 17.00
II voor
JK Tallinna Kalev - FC Valga Warrior Kalevi Keskstaadioni kunstm. 17.august kell 17.00
JK Maag - EVL Läänemaa Tartu Sepa tn.staadion 17.august kell 17.00
FC TVMK - EVL Käru Maardu kunstmuruväljak 17.august kell 17.00
Pärnu JK Vaprus - Viru-Nigula SK Vändra staadion 17.august kell 17.00
III voor
FC Valga Warrior - JK Maag Valga Kungla tn. Kunstmuru 24.august kell 17.00
Viru-Nigula SK - JK Tallinna Kalev Viru-Nigula staadion 24.august kell 17.00
EVL Läänemaa - FC TVMK Taebla staadion 24.august kell 17.00
EVL Käru - Pärnu JK Vaprus Käru staadion 24.august kell 17.00
IV voor
FC TVMK - FC Valga Warrior Maardu kunstmuruväljak 31.august kell 17.00
JK Maag - JK Tallinna Kalev Tartu Sepa tn.staadion 31.august kell 17.00
Pärnu JK Vaprus - EVL Läänemaa Vändra staadion 31.august kell 17.00
EVL Käru - Viru-Nigula SK Käru staadion 31.august kell 17.00
V voor
FC Valga Warrior - Pärnu JK Vaprus Valga Kungla tn. Kunstmuru 07.september kell 17.00
JK Tallinna Kalev - FC TVMK Kalevi Keskstaadioni kunstm. 07.september kell 17.00
Viru-Nigula SK - JK Maag Viru-Nigula staadion 07.september kell 17.00
EVL Läänemaa - EVL Käru Taebla staadion 07.september kell 17.00
VI voor
EVL Käru - FC Valga Warrior Käru staadion 14.september kell 17.00
Pärnu JK Vaprus - JK Tallinna Kalev Vändra staadion 14.september kell 17.00
FC TVMK - JK Maag Maardu kunstmuruväljak 14.september kell 17.00
EVL Läänemaa - Viru-Nigula SK Taebla staadion 14.september kell 17.00
VII voor
FC Valga Warrior - EVL Läänemaa Valga Kungla tn. Kunstmuru 21.september kell 17.00
JK Tallinna Kalev - EVL Käru Kalevi Keskstaadioni kunstm. 21.september kell 17.00
JK Maag - Pärnu JK Vaprus Tartu Sepa tn.staadion 21.september kell 17.00
Viru-Nigula SK - FC TVMK Viru-Nigula staadion 21.september kell 17.00
Tüdrukute 2006 aasta kalender (mänguaegades võib tulla veel muudatusi)
I liiga
Kevadring
I voor
FC Flora - JK Piraaja A.Le Coq MiniArena 04.mai kell 15.00
FC Lootos - Pärnu JK Lootospark, Piiri 1a,Põlva 04.mai kell 17.00
JK Tammeka - Põltsamaa Tervis Tartu Tamme st.kunstmuru 04.mai kell 17.00
TKSK Visa - EVL Mesuca Nõmme Pirita Majandusgümn.st. 04.mai kell 17.00
II voor
FC Flora - FC Lootos A.Le Coq MiniArena 12.mai kell 17.00
Pärnu JK - JK Tammeka Pärnu Raeküla Gümn.st. 11.mai kell 15.00
Põltsamaa Tervis - TKSK Visa Esku staadion 11.mai kell 17.00
JK Piraaja - EVL Mesuca Nõmme Kehra staadion 11.mai kell 17.00
III voor
JK Tammeka - FC Flora Tartu Tamme st.kunstmuru 18.mai kell 17.00
FC Lootos - JK Piraaja Lootospark, Piiri 1a,Põlva 18.mai kell 17.00
TKSK Visa - Pärnu JK Pirita Majandusgümn.st. 18.mai kell 17.00
EVL Mesuca Nõmme - Põltsamaa Tervis Hiiu staadion 18.mai kell 17.00
IV voor
FC Flora - TKSK Visa A.Le Coq MiniArena 25.mai kell 17.00
FC Lootos - JK Tammeka Lootospark, Piiri 1a,Põlva 25.mai kell 15.00
Pärnu JK - EVL Mesuca Nõmme Pärnu Raeküla Gümn.st. 25.mai kell 17.00
JK Piraaja - Põltsamaa Tervis Kehra staadion 25.mai kell 17.00
V voor
EVL Mesuca Nõmme - FC Flora Hiiu staadion 01.juuni kell 17.00
TKSK Visa - FC Lootos Pirita Majandusgümn.st. 01.juuni kell 17.00
JK Tammeka - JK Piraaja Tartu Tamme st.kunstmuru 01.juuni kell 17.00
Põltsamaa Tervis - Pärnu JK Esku staadion 01.juuni kell 17.00
VI voor
FC Flora - Põltsamaa Tervis A.Le Coq MiniArena 08.juuni kell 17.00
FC Lootos - EVL Mesuca Nõmme Lootospark, Piiri 1a,Põlva 08.juuni kell 17.00
JK Tammeka - TKSK Visa Tartu Tamme st.kunstmuru 08.juuni kell 17.00
JK Piraaja - Pärnu JK Kehra staadion 08.juuni kell 17.00
VII voor
Pärnu JK - FC Flora Pärnu Raeküla Gümn.st. 15.juuni kell 17.00
Põltsamaa Tervis - FC Lootos Esku staadion 14.juuni kell 17.00
EVL Mesuca Nõmme - JK Tammeka Hiiu staadion 15.juuni kell 17.00
TKSK Visa - JK Piraaja Pirita Majandusgümn.st. 15.juuni kell 17.00
Sügisring
I voor
JK Piraaja - FC Flora Kehra staadion 10.august kell 17.00
Pärnu JK - FC Lootos Pärnu Raeküla Gümn.st. 10.august kell 15.00
Põltsamaa Tervis - JK Tammeka Esku staadion 10.august kell 17.00
EVL Mesuca Nõmme - TKSK Visa Hiiu staadion 10.august kell 17.00
II voor
FC Lootos - FC Flora Lootospark, Piiri 1a,Põlva 17.august kell 17.00
JK Tammeka - Pärnu JK Tartu Tamme st.kunstmuru 17.august kell 17.00
TKSK Visa - Põltsamaa Tervis Pirita Majandusgümn.st. 17.august kell 17.00
EVL Mesuca Nõmme - JK Piraaja Hiiu staadion 17.august kell 15.00
III voor
FC Flora - JK Tammeka A.Le Coq MiniArena 24.august kell 17.00
JK Piraaja - FC Lootos Kehra staadion 24.august kell 17.00
Pärnu JK - TKSK Visa Pärnu Raeküla Gümn.st. 24.august kell 15.00
Põltsamaa Tervis - EVL Mesuca Nõmme Esku staadion 24.august kell 17.00
IV voor
TKSK Visa - FC Flora Pirita Majandusgümn.st. 31.august kell 17.00
JK Tammeka - FC Lootos Tartu Tamme st.kunstmuru 31.august kell 17.00
EVL Mesuca Nõmme - Pärnu JK Hiiu staadion 31.august kell 17.00
Põltsamaa Tervis - JK Piraaja Esku staadion 31.august kell 17.00
V voor
FC Flora - EVL Mesuca Nõmme A.Le Coq MiniArena 07.september kell 17.00
FC Lootos - TKSK Visa Lootospark, Piiri 1a,Põlva 07.september kell 15.00
JK Piraaja - JK Tammeka Kehra staadion 07.september kell 17.00
Pärnu JK - Põltsamaa Tervis Pärnu Raeküla Gümn.st. 07.september kell 17.00
VI voor
Põltsamaa Tervis - FC Flora Esku staadion 14.september kell 17.00
EVL Mesuca Nõmme - FC Lootos Hiiu staadion 13.september kell 17.00
TKSK Visa - JK Tammeka Pirita Majandusgümn.st. 14.september kell 15.00
Pärnu JK - JK Piraaja Pärnu Raeküla Gümn.st. 14.september kell 17.00
VII voor
FC Flora - Pärnu JK A.Le Coq MiniArena 21.september kell 17.00
FC Lootos - Põltsamaa Tervis Lootospark, Piiri 1a,Põlva 21.september kell 15.00
JK Tammeka - EVL Mesuca Nõmme Tartu Tamme st.kunstmuru 21.september kell 17.00
JK Piraaja - TKSK Visa Kehra staadion 21.september kell 17.00
II liiga
Kevadring
I voor
FC Valga Warrior - Viru-Nigula SK Valga Kungla tn. Kunstmuru 04.mai kell 17.00
JK Tallinna Kalev - EVL Läänemaa Kalevi Keskstaadioni kunstm. 04.mai kell 17.00
JK Maag - EVL Käru Tartu Sepa tn.staadion 04.mai kell 17.00
FC TVMK - Pärnu JK Vaprus Maardu kunstmuruväljak 04.mai kell 17.00
II voor
FC Valga Warrior - JK Tallinna Kalev Valga Kungla tn. Kunstmuru 11.mai kell 17.00
EVL Läänemaa - JK Maag Taebla staadion 11.mai kell 17.00
EVL Käru - FC TVMK Käru staadion 11.mai kell 17.00
Viru-Nigula SK - Pärnu JK Vaprus Viru-Nigula staadion 11.mai kell 17.00
III voor
JK Maag - FC Valga Warrior Tartu Sepa tn.staadion 18.mai kell 17.00
JK Tallinna Kalev - Viru-Nigula SK Kalevi Keskstaadioni kunstm. 18.mai kell 17.00
FC TVMK - EVL Läänemaa Maardu kunstmuruväljak 18.mai kell 17.00
Pärnu JK Vaprus - EVL Käru Vändra staadion 18.mai kell 17.00
IV voor
FC Valga Warrior - FC TVMK Valga Kungla tn. Kunstmuru 25.mai kell 17.00
JK Tallinna Kalev - JK Maag Kalevi Keskstaadioni kunstm. 25.mai kell 17.00
EVL Läänemaa - Pärnu JK Vaprus Taebla staadion 25.mai kell 17.00
Viru-Nigula SK - EVL Käru Viru-Nigula staadion 25.mai kell 17.00
V voor
Pärnu JK Vaprus - FC Valga Warrior Vändra staadion 01.juuni kell 17.00
FC TVMK - JK Tallinna Kalev Maardu kunstmuruväljak 01.juuni kell 17.00
JK Maag - Viru-Nigula SK Tartu Sepa tn.staadion 01.juuni kell 17.00
EVL Käru - EVL Läänemaa Käru staadion 01.juuni kell 17.00
VI voor
FC Valga Warrior - EVL Käru Valga Kungla tn. Kunstmuru 08.juuni kell 17.00
JK Tallinna Kalev - Pärnu JK Vaprus Kalevi Keskstaadioni kunstm. 08.juuni kell 17.00
JK Maag - FC TVMK Tartu Sepa tn.staadion 08.juuni kell 17.00
Viru-Nigula SK - EVL Läänemaa Viru-Nigula staadion 08.juuni kell 17.00
VII voor
EVL Läänemaa - FC Valga Warrior Taebla staadion 15.juuni kell 17.00
EVL Käru - JK Tallinna Kalev Käru staadion 15.juuni kell 17.00
Pärnu JK Vaprus - JK Maag Vändra staadion 15.juuni kell 17.00
FC TVMK - Viru-Nigula SK Maardu kunstmuruväljak 15.juuni kell 17.00
Sügisring
I voor
Viru-Nigula SK - FC Valga Warrior Viru-Nigula staadion 10.august kell 17.00
EVL Läänemaa - JK Tallinna Kalev Taebla staadion 10.august kell 17.00
EVL Käru - JK Maag Käru staadion 10.august kell 17.00
Pärnu JK Vaprus - FC TVMK Vändra staadion 10.august kell 17.00
II voor
JK Tallinna Kalev - FC Valga Warrior Kalevi Keskstaadioni kunstm. 17.august kell 17.00
JK Maag - EVL Läänemaa Tartu Sepa tn.staadion 17.august kell 17.00
FC TVMK - EVL Käru Maardu kunstmuruväljak 17.august kell 17.00
Pärnu JK Vaprus - Viru-Nigula SK Vändra staadion 17.august kell 17.00
III voor
FC Valga Warrior - JK Maag Valga Kungla tn. Kunstmuru 24.august kell 17.00
Viru-Nigula SK - JK Tallinna Kalev Viru-Nigula staadion 24.august kell 17.00
EVL Läänemaa - FC TVMK Taebla staadion 24.august kell 17.00
EVL Käru - Pärnu JK Vaprus Käru staadion 24.august kell 17.00
IV voor
FC TVMK - FC Valga Warrior Maardu kunstmuruväljak 31.august kell 17.00
JK Maag - JK Tallinna Kalev Tartu Sepa tn.staadion 31.august kell 17.00
Pärnu JK Vaprus - EVL Läänemaa Vändra staadion 31.august kell 17.00
EVL Käru - Viru-Nigula SK Käru staadion 31.august kell 17.00
V voor
FC Valga Warrior - Pärnu JK Vaprus Valga Kungla tn. Kunstmuru 07.september kell 17.00
JK Tallinna Kalev - FC TVMK Kalevi Keskstaadioni kunstm. 07.september kell 17.00
Viru-Nigula SK - JK Maag Viru-Nigula staadion 07.september kell 17.00
EVL Läänemaa - EVL Käru Taebla staadion 07.september kell 17.00
VI voor
EVL Käru - FC Valga Warrior Käru staadion 14.september kell 17.00
Pärnu JK Vaprus - JK Tallinna Kalev Vändra staadion 14.september kell 17.00
FC TVMK - JK Maag Maardu kunstmuruväljak 14.september kell 17.00
EVL Läänemaa - Viru-Nigula SK Taebla staadion 14.september kell 17.00
VII voor
FC Valga Warrior - EVL Läänemaa Valga Kungla tn. Kunstmuru 21.september kell 17.00
JK Tallinna Kalev - EVL Käru Kalevi Keskstaadioni kunstm. 21.september kell 17.00
JK Maag - Pärnu JK Vaprus Tartu Sepa tn.staadion 21.september kell 17.00
Viru-Nigula SK - FC TVMK Viru-Nigula staadion 21.september kell 17.00
Kommentaar