320x50 ülemine bänner
Collapse
Teadaanne
Collapse
No announcement yet.
Tüdrukute jalgpall eestis
Collapse
X
-
Algselt postitas INCE Vaata postitustPealkirja peaks muutma: FC Lootose tüdrukud kindlustasid endale A, B ja C klassis meistritiitlidOlen see kes olen
Kommentaar
-
Algselt postitas agne Vaata postitustAbja tüdrukud liigat ka mängima hakkavad?
Selle otsustame uuel aastal jubaOlen see kes olen
Kommentaar
-
Algselt postitas WeThePeople Vaata postitustKuidas toimub liigasse registreerumine?Olen see kes olen
Kommentaar
-
Algselt postitas kaitz Vaata postitustSelle otsustame uuel aastal juba
a hakkaksid nad tüdrukute A-d või naiste esiliigat mängima?
Kommentaar
-
-
Algselt postitas kaitz Vaata postitustEks klubi esindaja täidab vastavad paberid ja saadab EJL tu.
MSN/Email : explosive@jamaicans.comAlgselt postitas JT8055Olge aktiivsemad!
Kommentaar
-
EJL aastalõputurniiril osalevad:
Tütarlapsed A ja B
(L)20.dets kell 8-13
FC Levadia
JK Tallinna Kalev
Tallinna FC Flora I
Tallinna FC Flora II
Viljandi JK Tulevik
Pärnu JK
FC Lootos
EVL Läänemaa
EVL Kohila
Tütarlapsed C ja D
(L)20.dets kell 8-13
FC Ajax Lasnamäe
Pärnu JK
FC Lootos
EVL Raplamaa
EVL Taebla299195
Kommentaar
-
Algselt postitas INCE Vaata postitustEJL aastalõputurniiril osalevad:
Tütarlapsed A ja B
(L)20.dets kell 8-13
FC Levadia
JK Tallinna Kalev
Tallinna FC Flora I
Tallinna FC Flora II
Viljandi JK Tulevik
Pärnu JK
FC Lootos
EVL Läänemaa
EVL Kohila
Tütarlapsed C ja D
(L)20.dets kell 8-13
FC Ajax Lasnamäe
Pärnu JK
FC Lootos
EVL Raplamaa
EVL Taebla
mis see mänguaeg siis tuleb? a´ 4 min? kellele seda vaja on?
Kommentaar
-
Algselt postitas malle Vaata postitustkella 8-13-ni toimuvad kõik tüdrukute vanuseklasside mängud??? :O
mis see mänguaeg siis tuleb? a´ 4 min? kellele seda vaja on?
Ajakava siis ka:
Laupäev 20.detsember Mänguaeg 1 x 10 min
Noorem grupp (N) mängib kõik omavahel läbi. Vanemates mängivad alagruppide võitjad omavahel medalitele.
A
JK Lootos
JK Tallinna Kalev
EVL Kohila
B
Pärnu JK
FC Levadia
FC Flora II
C
FC Flora I
EVL Läänemaa
JK Viljandi Tulevik
8:00 FC Levadia - FC Flora Tallinn II B
8:13 JK Tallinna Kalev - EVL Kohila A
8:26 FC Ajax Lasnamäe - EVL Raplamaa N1
8:39 FC Flora Tallinn I - EVL Läänemaa C
8:52 EVL Taebla - Pärnu JK N2
9:05 Pärnu JK - FC Levadia B
9:18 JK Viljandi Tulevik - FC Flora Tallinn I C
9:31 JK Lootos - JK Tallinna Kalev A
9:44 JK Lootos - FC Ajax Lasnamäe N3
9:57 Pärnu JK - EVL Raplamaa N4
10:10 FC Flora Tallinn II - Pärnu JK B
10:23 EVL Läänemaa - JK Viljandi Tulevik C
10:36 FC Ajax Lasnamäe - EVL Taebla N5
10:49 EVL Kohila - JK Lootos A
11:02 JK Lootos - Pärnu JK N6
11:15 EVL Taebla - EVL Raplamaa N7
11:28 A1 - C1
11:41 Pärnu JK - FC Ajax Lasnamäe N8
11:54 B1 - A1
12:07 EVL Raplamaa - JK Lootos N9
12:20 C1 - B1
12:33 JK Lootos - EVL Taebla N10
12:45299195
Kommentaar
Bottom 300x250
Collapse
Kommentaar