320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino OM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Vastus teemale \'Torino OM\'

    Sachenbacher, Matvejeva ja co siis esimesed hemoglobiiniohvrid. Tea, palju murdmaasuusatajaid üldse pühapäeval rajale lastaksegi. Nalja Torinos ei saa ja dopingulugusid on vist hulgi oodata.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      #62
      Vastus teemale \'Torino OM\'

      Brittidel esimene kuld käes.
      Kahjuks on karta, et ühtegi kullavõitjat enam elus ei ole. Vähemalt pole mainitud igatahes. Imetore uudis igal juhul ja loodetavasti inspireerib tänaseid sportlasi. Elagu Shotimaa curling!
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        #63
        Vastus teemale \'Torino OM\'

        Kardetud Teichmanni võib vist meie meeste konkurentide seast maha kriipsutada..

        Kommentaar


          #64
          Vastus teemale \'Torino OM\'

          Hetkel tahaks ainult seda öelda, et kui Bjorgen peale kopsupõletiku läbipõdemist ja muid vintsutusi kas või ühe individuaalkulla nopib, siis on küll midagi väga valesti. Või on minu teadmised kestvusspordialadest lihtsalt nullilähedased.
          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

          Kommentaar


            #65
            Vastus teemale \'Torino OM\'

            Algselt postitas jyriöö


            Hetkel tahaks ainult seda öelda, et kui Bjorgen peale kopsupõletiku läbipõdemist ja muid vintsutusi kas või ühe individuaalkulla nopib, siis on küll midagi väga valesti. Või on minu teadmised kestvusspordialadest lihtsalt nullilähedased.
            või tohib öelda, et tänapäeva meditsiin teeb imesid

            Kommentaar


              #66
              Vastus teemale \'Torino OM\'

              \"publik möllab siin nagu siis, kui andrei shevtsenko juventuse eest siin värava lööb ... no ei, võibolla mitte päris samamoodi\"

              Kommentaar


                #67
                Vastus teemale \'Torino OM\'

                Algselt postitas dreyd



                Aga õnneks on mõned päevad veel aega ka ärevusel tekkida. Olen optimist ning pakun Eestile 3 kohta esikuuikus. Meie mäesuusalootus katkestab. Hoki finaalis on Kanada ja Venemaa. Janda medalit ei saa ning nendel mängudel on kaks dopingujuhtumit.
                Kui kaks täppi läheb, siis keegi on mulle ühe õlle sees.

                Põhimõtteliselt võin sulle iga õnnestumise eest õlle teha.Mäesuusatamine on nats küsitav, nimelt kumba sa lootuseks pead.Muidugi ootan vastu õllesid ka kui sul sitasti läheb.mu sisetunne näiteks ütleb, et Šmigun võtab umbes 3 medalit,aga õnneks on mu sisetunne 99% alt vedanud.Kui õlled mängus siis on protsent muidugi vastupidine olnud.Drus ka ehk ikka ühe saab.100 õlut,et vähemalt üks medal tuleb.(krt see vist ikka on nali)


                Kommentaar


                  #68
                  Vastus teemale \'Torino OM\'

                  Peotantsu kommentaator ei tohiks ikka jalgpalli koha pealt sõna võtta...

                  Ten points tulesüütamisele
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    #69
                    Vastus teemale \'Torino OM\'

                    Kaljuveer ütles jälle nii: Lumelauasõidu eiramine, see on sama, kui püüda peatada interneti levikut maailmas!

                    Kommentaar


                      #70
                      Vastus teemale \'Torino OM\'

                      Algselt postitas luutik


                      Kaljuveer ütles jälle nii: Lumelauasõidu eiramine, see on sama, kui püüda peatada interneti levikut maailmas!
                      Või AIDSI
                      Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

                      Kommentaar


                        #71
                        Vastus teemale \'Torino OM\'

                        nja, kahevõistluses läheb kõvaks andmiseks, manninen on koos moaniga 1.40 taga
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          #72
                          Vastus teemale \'Torino OM\'

                          Laskesuuskuritel siis 20 kilti ühelpool, meie meestel pole minekuhaisugi. Kõigil 5 trahvi, parim Lessing 63. rea peal. Ja Tom Clemens pani tervele Eesti koondisele ära
                          A muidu oli täitsa tore võistlus, kuigi ma oleks eelistanud kulda Björndaleni kaelas näha, ilm oli ka ilus... Aga kahe vanakese pronksiheitlus meeldis mulle kõige rohkem.

                          Ja Jay Ha(ä)kkinen kolme trahviga kümnes! Müstika!
                          Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                          Kommentaar


                            #73
                            Vastus teemale \'Torino OM\'

                            Mannineniga läks siis nii nagu Ruhpoldingi sprindis, kus ta liidrikohalt mõne kildiga järsku kustus ja lõpuks viiendaks kukkus.

                            Kommentaar


                              #74
                              Vastus teemale \'Torino OM\'

                              päris hea haamer ikka lajatati manninenile esimest korda vist näeb minu silm ,et see mees langeb suusasõidus, 8-lt 9-le siis ja alles 14.aeg rajal, napilt oleks isegi pihkurgi rajal kiirem tast olnud :P
                              päris head üllatused ikka kohe:P
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                #75
                                Vastus teemale \'Torino OM\'

                                Keda huvitab, siis tuli välja ka Torino 2006 arvutimäng. Trailerit saab tõmmata siit.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X