320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Neemelo (Nõmme Kalju, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tarmo neemelo 1
    pronkssõdur 0

    Kommentaar


      Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
      tarmo neemelo 1
      pronkssõdur 0
      see on ju lausa geniaalne!

      Aasta postitus 2007?
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Superettan'i kolmandas mängudevoorus alistas GIF Sundsvall IF Sylvia 1-0. Neemelo sai 87 minutit mänguaega.

        Kommentaar


          87 minutit siis või tuli 87. minutil sisse?
          vist 1 variant ikka,aga segaduste vältimiseks vaatame järgmine kord kas punkt tuleb panna või ei
          ja tegelt ma ei tahtnud üldse norida, vaid hoopis olen rõõmus,et Neemelo sai mängupraktikat

          Kommentaar


            GIF Sundsvall võitis peale 0-1 kaotatud avapoolaega 2-1 BC Häcken'it. Neemelo tuli algkoosseisus platsile, aga vahetati 47. minutil Linus Hallenius'e vastu välja. Hallenius lõi 93. minutil Sundsvall'i võiduvärava.

            Selle võiduga tõusis GIF Sundsvall liigatabelis 4. kohale.

            Neemelol oleks aeg hakata väravaid lööma. Siiani on ta küll kõigis neljas liigamängus algkooseisus olnud, aga kui resultaati pole, siis on varsti ilmselt Hallenius põhis ja Neemelo pingil.

            Kommentaar


              Mulle meeldib lausa Neemelot vaadata, kui ta mängib. Ta on selline Rooney-moodi tüüp. Pole paks vaid jõuline.
              Ja nagu temalgi, kindlasti kui ta palli paneks tuleks üks pomm küll, aga nagu ma olen aru saanud, siis ta ei julge või siis mängib kuidagi kindla peale?
              Urheilukanavas näitab pidevalt Giffi SUndi mänge, ja Neemelot olen ka päris mitu korda näinud.

              Kommentaar


                No Rooneyga võrdlus on ikka väga kohatu, ainult jõulisus vb sarnane. Tehnilisuse,kiiruse ja löömise kohapealt ikka ei sa väga võrrelda.

                Kommentaar


                  Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
                  No Rooneyga võrdlus on ikka väga kohatu, ainult jõulisus vb sarnane. Tehnilisuse,kiiruse ja löömise kohapealt ikka ei sa väga võrrelda.
                  Neid ma ei mõelnudgi muidugi, täiesti kaks erinevat persooni. Tase ka ikka teine. Aga välimuselt.
                  Urheilukanavas räägiti, et Neemelo Giffi eest juba 3 kolli löönud, teate midagi?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Beaf Vaata postitust
                    Ja nagu temalgi, kindlasti kui ta palli paneks tuleks üks pomm küll, aga nagu ma olen aru saanud, siis ta ei julge või siis mängib kuidagi kindla peale?
                    Ma siiralt loodan, et ta ei hakka palli panema...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Bobik Vaata postitust
                      Ma siiralt loodan, et ta ei hakka palli panema...
                      Mul on oma kõnekeel
                      Beafi kõnekeel: PANNA=Ehk lüüa värava poole palliga

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Beaf Vaata postitust
                        Neid ma ei mõelnudgi muidugi, täiesti kaks erinevat persooni. Tase ka ikka teine. Aga välimuselt.
                        Urheilukanavas räägiti, et Neemelo Giffi eest juba 3 kolli löönud, teate midagi?
                        tundub, et sa oled ikka kedagi teist sealt Soome kanalist näinud!

                        ainuke sarnasus on, et mõlemad on ründajad

                        Kommentaar




                          Postimees: Tarmo Neemelol veri väljas

                          Eesti jalgpallikoondise ründaja Tarmo Neemelo sai teisipäevases Rootsi esiliiga kohtumises BK Hä-ckeniga vigastada ja peab seetõttu järgmise mängu vahele jätma.

                          Avapoolaja lõpus sai Neemelo õhuvõitluse käigus vastasmeeskonna kaitsja kuklalöögist näkku nii tugeva löögi, et üks kulm purunes ja verd sealt purskas. Kulmule tehti vaheajal neli õmblust, kuid Neemelo polnud võimeline täisjõuga pingutama ja ta vahetati 47. minutil välja. (PM)
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            üks kulm purunes ja verd sealt purskas

                            krt teil Postimehes on väga poeetiline lauseehitus

                            PS - kuklalöögist on ka lahe sõna. Kuklaga löögi oleks kuidagi ilusam. Praegu jääb mulje, et sihilikult löövad seal Rootsis kuklaga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas malagar Vaata postitust
                              üks kulm purunes ja verd sealt purskas

                              krt teil Postimehes on väga poeetiline lauseehitus

                              PS - kuklalöögist on ka lahe sõna. Kuklaga löögi oleks kuidagi ilusam. Praegu jääb mulje, et sihilikult löövad seal Rootsis kuklaga.
                              tra kui hea

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust

                                Neemelo polnud võimeline täisjõuga pingutama ja ta vahetati 47. minutil välja. (PM)
                                ei usu, et sellel mingi seos nimetatud vigastusega oli.
                                Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

                                http://lisaaeg.wordpress.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X