Lehekülg 2, kokku 41 EsimeneEsimene 12345612 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 805
    Professionaal
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

"thinks this club is a stepping stone",
    MIMIS!!??!??
    Sa mõtled võibolla ''Thinks the club is stepping a stone towards his future''
    Minuteada CM-is mingeid klubisid, kes ka esineksid sammuva kivi funktsiooni all ei ole

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Orginally posted by lell

Orginally posted by Artur

Itaalia ja Hollandi liigas võib sul NON-EU'sid korraga platsil olla kui palju tahes ja mingit töölubade jama ka ei tule.Osta nii palju kui tahad, pane kasvõi terve meeskond Brasiillastest kokku.

Mida sa veel sokid ? Itaalias saab koosseisu kaasata KOLM NON-EUd. Squad listil võib sul neid tõesti rohkem olla aga mingi aeg ütleb et too many foreigners in the squad. CM 3s tuli kunagi ette.
    Ei soki ma sul midagi. Nimelt muudeti Itaalias reegleid ja nüüdsest võib NON-EU mängijaid olla kui palju tahes. Mitte ainult CM-is, vaid ka päriselus. Varasemates versioonides (CM3, 99/00, 00/01) oli, jah, niimoodi, et sa said ainult kolm välismängijat mänguks üles anda, aga mitte enam 01/02-s.

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Orginally posted by lell

Itaalia ja Hollandi liigas võib sul NON-EU'sid korraga platsil olla kui palju tahes ja mingit töölubade jama ka ei tule.Osta nii palju kui tahad, pane kasvõi terve meeskond Brasiillastest kokku.

Mida sa veel sokid ? Itaalias saab koosseisu kaasata KOLM NON-EUd. Squad listil võib sul neid tõesti rohkem olla aga mingi aeg ütleb et too many foreigners in the squad. CM 3s tuli kunagi ette.
    Ei soki ma sul midagi.Nimelt muudeti Itaalias reegleid ja nüüdsest võib NON-EU mängijaid olla kui palju tahes.Mitte ainult CM-is vaid ka päriselus.Varasemates versioonides(CM3, 99/00, 00/01) oli jah niimodi ,et sa said ainult kolm välismängijat mänguks üles anda, aga mitte enam 01/02-s.
    Selge, sel juhul vabandused. Mul just see 00/01 versioon.
    Vänn

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

jaanile!
    igyks on muidugi igast asjast omal arvamusel, kuid mina suga jaan eriti nõus ei ole. jah kui on tõesti siuke varjant, et mees viriseb iga asjaga, ja peale selle mängib ka sitasti, siis tuleb talle muidugi kinga anda. aga kui sa mu juttu tähelepanelikult lugesid, siis said aru, et mul viriseb umbes 6 või 5 noort talendikat mängijat, kes on kõik põhimehed ja kellest on paari aastaga kõik tippklubid huvitatud. samas ei ole mu mänguvorm sellest segatud, nii siis, miks peaksin nad maha myyma. kui ma nad kõik transfer listi panex ja põhikoosseisu 5,6 uut meest panex, oleks see klubile suurem pauk. ning veel ytlen, et mul on old palju juhtumeid, kus mees lõpetab oma jonnimise hooaja lõpus ära.

aga noh igayks mängib muidugi omamoodi, nii et pohhui.
    jalgpall=elu

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Orginally posted by Tammist

jaanile!
    igyks on muidugi igast asjast omal arvamusel, kuid mina suga jaan eriti nõus ei ole. jah kui on tõesti siuke varjant, et mees viriseb iga asjaga, ja peale selle mängib ka sitasti, siis tuleb talle muidugi kinga anda. aga kui sa mu juttu tähelepanelikult lugesid, siis said aru, et mul viriseb umbes 6 või 5 noort talendikat mängijat, kes on kõik põhimehed ja kellest on paari aastaga kõik tippklubid huvitatud. samas ei ole mu mänguvorm sellest segatud, nii siis, miks peaksin nad maha myyma. kui ma nad kõik transfer listi panex ja põhikoosseisu 5,6 uut meest panex, oleks see klubile suurem pauk. ning veel ytlen, et mul on old palju juhtumeid, kus mees lõpetab oma jonnimise hooaja lõpus ära.

aga noh igayks mängib muidugi omamoodi, nii et pohhui.
    Tammist, kui tegu on tõesti noorte ja tõsiselt andekate mängijatega, ei ole sul tõesti mõtet neid transfer listile panna.
    Aga võib juhtuda niimoodi, et need noored andekad mängijad ei taha enam oma lepingud pikendada. Sel juhul on võivad Euroopa tippklubid sinu noored talendid Bosmani määrusega ära võtta ehk teisisõnu nende leping lõppeb ära ja neil on vaba valik ükskõik millisesse klubisse minna. Ja siis sina enam selle pealt midagi ei teeni.

Niisiis, kui sa näed, et mängijate lepingud on lõppemas, uut nad ei taha, tuleks nad müügilistile paigutada. Sul on siis võimalus mingigi rahasumma nende eest teenida.

Artur

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

asi ongi selles, et nende lepingud on kõigil vähemalt kuni aastani2008. teatavsti tahavad enamus normaalsemaid mängijaid kohe mängu alguses uut lepingut ning noorte ja andekatega tegin maximaalselt pikad lepingud, tänu sellele uuele transfer systeemile.
    jalgpall=elu

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Kui nad sul tõesti hästi mängivad, kui neil on tulevikku ja isegi kui suured klubid neid tahavad, ei soovitaks mina neid ära müüa. Kui su tulemused paranevad, paraneb ka sinu klubi maine, ning need nn. "irisejad" peaksid jälle normaalseteks muutma.

Kes need "virisejad" siis on, kui küsida võib?

Kuid on ka mõned sellised mängijad, kes vinguvad mis-tahes klubis, mängigu ta siis Barcas või Oxfordis. Need on lootusetud vennad ja parim kiri, mis üldse tulla saab on: "Content to stay at the club". Kuid samas paljud sellised mängijad (Djalminha, Nicolas Anelka) on siiski vägagi talendikad, nende mental skillid (neid mängus ei näe) ei ole lihtsalt piisavalt head. See toob kaasa kehva suhtumise mängu. Tegelikult võib nende õige kohtlemise ja hea õnne korral sul neist palju kasu olla.

Artur.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

just anelka, keda sa mainisid, mängis mul pool hooaega, ja hakkas nagu tavaliselt virisema, kuid ta oli yks klubi parimaid väravakytte. tema myysin kohe maha, sest tema virisemine ei piirdund aint"wants to move to the bigger club", tal oli seal ikka neid yks5,6.
    aga need mängijad on:van der vaart(eriti andekas vend,yks manageri andekamaid),abubakari yakubu(sama siin), christian chivu(superhea noor kaitse), mido(super tulevik, juba algul suht hea), ning zlatan ibrahimovic(ka yks andekas rynde mängija). ka vana kala maclas hakkas peale esimest hooaega plõksima.
    kui sa nendest midagi ei tea või pole neid vaadand. soovitan sul kindlasti seda teha.
    jalgpall=elu

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tammist, võta teadmiseks, et ka mina olen Ajaxiga mänginud, kuid nende noorte staaridega pole ennem probleeme tekkinud. Olen sinuga täiesti nõus.

Christian Chivu - üks parimaid noori kaitsjaid CM-is

Abubakari Yakubu - samuti noor mängija, väga hea tulevikuga õige treeningu juures.

Mido - Mido paistab tõesti olevat Ajaxi kõige lootustandvam ründaja mängus

Zlatan Ibrahimovic - mees on endiselt hea, aga mitte nii hea, nagu ta oli 00/01-s. Potential on vist kehvem, aga mängu alguses on ta parem kui eelmises versioonis.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

jah, aga näed minul tekkis, mis sa van der vaardist arvad
    jalgpall=elu

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Rafael Van der Vaart peaks olema väga hea tulevikuga mees nii CM-s kui ka päriselus, kuid sellel napil ajal, kui ma Ajaxiga mängisin, Van der Vaart ei näidanud just enda parimat mängu. Keskmine rating oli umbes 6.80, pärast see vist isegi natuke tõusis.

Ise ma praegu Ajaxiga ei mängi, nimelt alustasin paar päeva tagasi mängu Wigan Athleticuga. Darren aga rääkis, et kui ma esimesse divisioni ei tõuse, siis mind vallandatakse.

Artur.

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Millal see CM 4 tuleb ?Järgmisest hooajast või tehakse veel üks CM3 (02/03 season) ?
    Vänn

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

02/03-e ei tule.Järgmine versioon on CM 4 ja niipalju on sellest teada ,et see tuleb aastal 2002.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Hakkasin siis Itaalia liigat mängima... Ja avastasin õudusega, et ei saagi rohkem, kui 3me Non EU mängijat kaasata (mul 00/01 versioon). Brassidega on muidugi see värk, et raaaaaahaliselt tasuvad nad sitaks ära. Aga läksin ahneks. ostsin mingi viis kuus meest, maksin kõigi eest alla saja tuhhi ja kasseerisin keskmiselt pool milli mehe pealt. Jätsin aga ülejäänud meeskonna lohakile, ja tõmmati vesi peale. Venemaa liiga kallale pole veel asunud, kuid kas seal on ka mingid piirangud? Või kus on kõige lahedam elu Euroopas (minu versiooniga mängust)?
    keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

no kui sa mõtled laheda eluga seda, et sa saad palju non-eusid platsile viia, siis hakka kindlasti hollandi liigat mängima. seal ei ole mingeid piiranguid töölubadega, kui ka non-eu,de mängitamisega!
    jalgpall=elu

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Samuti pole seda probleemi ka Belgias ning Venemaa Meistrisarjas.
    Not a single booking!
    Koondis: 80 mängu, 48 väravat

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Sel juhul- Belgia, Holland, või Venemaa... Tänud. Hollandit ei võta põhimõtte pärast (porolooni tarvitajad....), Venemaa.... Kuna tööjuures puutun niigi venelastega kokku, siis püüan vähemalt kodus vene nimedest eemale hoida. Jääb üle vaid Belgia...
    keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Vibu!
    Mis sa seda 00/01-te mängid.Hangi endale parem kuskilt uus 01/02, võta mõni Serie B klubi ja osta endale Brasiillasi nii palju kui tahad.

Või siis proovi enda brasside kuisatusest üle olla ja võta näiteks mõni Inglise klubi, jama on siis aga see ,et NON-EU-de ostmine võib sul suht raskes osutuda.Ise mängin praegu ühe Inglise klubiga ning olen suutnud Argentiinlaste/Brasiillaste ostmisest hoiduda.

Artur

Esiisade järglane Kasutaja dreyd avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

alustasin oma "kannatusterada" Inglise DIV.3-s, võtsin kamandada Cambridge UTD-i, esimene hooeag, kohe platseerusin teiseks, seega tõus Div 2-te, nüüd on hoog natukene raugenud, olen hetkel tabeli keskosas. Väravasuul on mul Kirkeland, kes on alles 17!!! kuid kaitseb nagu ämblik keskväljal teeb mehe tegusid Gez Murphy jagab häid sööte nagu Becki ise
    papi on ka natsa, olen suutnud paar tõsisel thead kaitsjat maha müüa PL mansadele(Arsenal, jne)
    Viimases liigamängus lõin Fulhami, kuid juhtkond uriseb

.... Kasutaja Hellik avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Hetkel mängin Hereford Unitediga. Üpris tõsine "challenge". Alguses pole ju raha ollagi. Kuidagi sain klubisse üpris kõva scoudi, kelle soovituste põhjal hankisin mingid 15 16-19 aastast noort mängijat. Lisaks hankisin väga heade näitajatega noortetreeneri. Conference'ist jõudsin 2 aastaga 3. divisse(seda põhiliselt vanade olijate pealt) ja ühe aastaga teise divisse. . Tundub, et noorte valik oli tõesti hea, kuna praegu moodustavad nad põhikoosseisust tubli enamuse.2. divis olen poole hooaja peal kuues. Play-offidesse peaks vähemalt välja pingutama. Juhtkond ja fännid on (üllatus,üllatus) kogu see aeg täiesti sillas olnud.
    Enne 2. divisse jõudmist suutsin omanikele ka staadioni laiendamise pähe määrida. Enne oli u. 2000 istekohta, nüüd juba 6000
    Rise and rise again until lambs become lions!

Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud