320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

    mängin ainult inglise liigades. seal on aga mõned mehed keda saab tihti odavalt kätte ja kes osutuvad üliheadeks. näiteks:
    Finnan (fulham) on nii madala enesehinnanguga, et tuleb ka teise divisioni
    Duberry (leeds) ei saa mängu ja muutub kurvaks. hiljem tahab suurklubisse edasi minna
    wallwork (manu) mõne aasta pärast free transferist
    johnson (derby) jääb seal mingil põhjusel pingile
    prutton (nott forest) teda alati ei saa kah. koondise tase paari aastaga.
    dickov (manc) tuleb ka div3. lööb seal 30+. üle div 2 ei vea jällegi välja.
    hayles (fulham) sama mis dickov
    kippe (lpool)
    singh (leeds) hea mees kes oma õnnetuseks mängib sama positsiooni kewelliga
    hartson (celtic) shotlased ostavad klubi maailmakuulsusi täis ja john muutub kurvaks
    +veel palju-palju
    need on siiski siuksed mehed kelle saab reeglina heal juhul juba div2\'te ja kes on sageli premieri tasemel mehed.

    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

      lisa juurde xavier ,keda saab evertonist päris võileiva eest

      Kommentaar


        Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

        Ma tavaliselt proovin vôtta mängjaid kellel lôppeb leping ning ei pea nende eest ilgemat pappi välja käima nii saab ka teine kord staare kui oskad neile piisavalt head lepingut pakkuda...... ja hiljem vennast saab ka lahti kui vaja. Ega enamus hetke mängust west hamiga on saadud tasuta... kui leping l6ppema hakkab..

        Kommentaar


          Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

          ma olen nüüd nigeeria koondisega ja kolme aastaga tõusnud 58. kohalt
          4. kohale.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

            Ka mul pole old töölubadega probleeme skaudid ju ütlevad kohe kas võib raskusi tekkida või ei
            Ka pole mul meeste müümisega sellist probleemi old Ma ei tea mis kahtlastega sa diili teed.
            Aga ostmiseks tõesti ei piisa alati 2x suuremast summast vahel ei piisa ka 99mln
            mingi alla 10mln ostmiseks

            Kommentaar


              Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

              Originally posted by Swifty2002


              Ka mul pole old töölubadega probleeme skaudid ju ütlevad kohe kas võib raskusi tekkida või ei
              Ka pole mul meeste müümisega sellist probleemi old Ma ei tea mis kahtlastega sa diili teed.
              Aga ostmiseks tõesti ei piisa alati 2x suuremast summast vahel ei piisa ka 99mln
              mingi alla 10mln ostmiseks
              Ütle see tüüp keda sellise raha eest maha ei müüda??
              Kahtlen sügavalt kas kedagi sellist CM-is ongi!!
              Fc Uuemõisa

              Kommentaar


                Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                ma mängisin newcaslega, eriti uusi mehi juurde ei ostnud, esimene aasta jäin teiseks ja teine aasta sain PL tiitli kätte. Teisel aastal tuli ära ka CL tiitel. FA Cup on ainuke kus mul kahel aastal on õnnetult liverpool ette jäänud. Praegu läheb kolmas aasta, mässavad Gavilan, Cort, Hughes ja dyer. Shearer oskab praegu lüüa aint mõned vajalikud väravad

                Teine pela oli Interiga aga see jamana tundus, kuna kõik kolm esimest hooaega Serie A panin kinni. Kolmanda hooajal on võistkond peaaegu 80% vahetunud.

                Filimonov , Frey
                Gilberto, Cannavaro, Bruno Cirrilo, Ferrari, Zanetti, Candela
                Timm, Seedorf, Ronaldinho, Klose, Keane, Recoba, Di Biagio
                Vieri, Ronaldo, Marco Cirrilo, Anelka


                Seni läheb hästi, taktika on alati erinev, oleneb kes on edurivist olemas
                23215 või 31312 on põhilised.

                Edu teile
                Newcastle - The One And Only

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                  Originally posted by decra
                  Seni läheb hästi, taktika on alati erinev, oleneb kes on edurivist olemas
                  23215 või 31312 on põhilised.

                  Edu teile
                  Minu m2ng ei lubanud 23215 taktikat m2ngida. Ma ei tea miks, mingi bug vist.
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                    Hakasin ajaviiteks Prestoniga tegema - Inglismaa esimene meister. Divisjon 1 panin kinni, Premieris peale esimesi vooru viie hulgas. Koosseis on küll pea täielikult muutunud.

                    Flowers
                    I Pearce - Holovko - Thatcher - Rzasa
                    Szymkowiak - Gregan - Jiang Jin - Duah
                    Gonzo - Katshuro

                    vahetus - Green, Olivares, Donovan, M Keane, Fuller

                    Raha on esimesel hooajal ikka maru vähe ja alguses tuleb aktiivselt free transferid v6tta. Hiljem on juba vähe valikut ka.

                    Flowers j6udis uuesti Inglise koondisessegi.

                    Tegin ka Vladikavkaziga Vene liigat ühe aasta ja v6itsin, ka seal tuleb v6istkond pea täielikult välja vahetada. Kuna raha laekub müügist vähe, tulid uued mehed pea k6ik free transferiga. Peaks CL-s ka käppa proovima.
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                      East Stirlingshire (Shoti 3. div)

                      1. aastal liigavõit (101 punkti, 2 viiki, 1 kaotus ülejäänud võidud), Challange Cup võit.
                      2. aastal liigavõit (100 punkti, 4 viiki, 0 kaotust, ülejäänud võidud), Shoti Cupi võit.

                      Kasutan vaid Shoti päritolu mängijaid ning enamus on mängu alguses free transferiga muretsetud tegelased. Parim väravalööja (Stephen Nicholas 101 väravat 2 hooaja peale) kutsuti Shoti koondisse, mõned mängijad on ka u21 koondises.
                      Näib, et järgmine aasta, ehk siis Shoti 1. divisjon saab kah väga põnev olema, UEFA mängud ka nähtavasti veel ees

                      screenshotte ka: www.hot.ee/darren/1.jpg ning sealt edasi 2.jpg kuni 9.jpg

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                        Mul juhtus ikka täitsa pull asi EESTI pani 2004 a. EM kinni.



                        Finaalis võitis Taanit

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                          Hetkel mängin Inter\'iga 01/02 jäin teiseks ühe punktiga sain Roma käest kotti. Praegu käib 02/03 ja olen jälle teine kuue punniga Roma\'st maas.
                          Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                            Olen mänginud Manu,Liverpooli,Derby,Swansea ja Leyton Orient.

                            Manuga lammutasin igalpool.Esimene hooaeg võitsin kõik karikad mis võimalik.Teine hooaeg jäin ilma Clist ja FA Cupist.3 hooaeg jätkus aga ülihästi kuni.......Tulin CL-i teises grupifaasis esimeseks,aga playoffi mäng ei lasknud.Siis ma vihastasin ja....
                            Liveriga võitsin kolme hooajaga erinevaid karikaid,kuid cl jäigi unistuseks.

                            Madalamate liigade klubidega olen jõudnud lõpuks Premeri ja siis pole enam lihtsalt viitsinud.

                            Hetkel aga käsil DERBY COUNTY Hakkasin kohe alguses klubile tegema suurpuhastust ja olin esimesel hooajal 16.Lihtsalt ei sobinud ei üks taktika,ega ka teina jne.

                            Teisel hooajal tulin kümnendaks.Midagi erilist ei juhtunud.Fa Cupil jõudsin poolfinaali,kus kaotasin Arsenalile 0-1

                            Nüüd siis kolmas hooaeg.

                            Pool hooaega möödas ja Inglise liiga liider.Kuid jah,vahed on esimese kuue vahel väga väikesed(4 punkti)League Cupil kukkusin küll juba esimeses mängus välja,aga Fa Cupil alistasin manu ja liverpooli ning jätkan teed finaali poole.

                            Kooseis järgnev:

                            VV --- Pinheiro,Chioitis
                            Kaitsjad --- Hill,West,Southgate,Wallwork
                            Poolkaitses--- johnson,duff,Stewart(manu reservidest),Djordjevic(tegelt äsja pidin ta Arsenalile müüma 3,7 miljoni naela eest),Källström,Bakircioglü,Selakovic,Barsom,Lunde n,Postiga.

                            2002 FC EBS Team
                            2003 FC Nimeta
                            2004 FC Nimeta
                            2005 FC Nimeta
                            2006 Tallinn United FC
                            2007 Tallinn United FC

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                              võtsin hispaania teisest divisionist cordoba c.f. nyyd 3. aastal saan esmakordselt europokaale jahtida ja juhin ka Primera Divisionat. tegija see, et 6 põhikoosseisu tyypi on samaks jäänud algusest peale.

                              kõige tipp aga, et 01/02 hooaja inglismaa aasta mängija oli - mart poom (tyybi hind 5.5 milli), smiceri ja viduka ees.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                                hetkel mängin cardiffiga ja lõpetan I-st hooaega... võitsin miski vans trophy ja II liiga
                                Pärtel Tomberg

                                isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                                http://www.isepankur.ee
                                info@isepankur.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X