320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    shitt
    pelae edukat 6 võidu seeriat, otsustas Cambridge´i juhtkond mind vallandada, kuigi vedasin nad 3-ndast teise, krt
    egas miskit võtsin nüüd kamanada Northampton(oli nii?), kuulsin kuskilt et juhtkond pidi olema kannatlik. olen hetkel 1-ses üks veenev võit ja üks veenev kaotus, rünne on pasa.
    goalie on super

    Kommentaar


      #47
      loen postitusi ja avastan, et olen ikka oparas amatöör veel...
      Äkki keegi vaevuks vastama...
      1. Kuidas paika panna noorte treener? reservi treener? Mina teadsin siiani, et kõik treenerid treenivaid kõiki. Olen vaid aru saanud, et saab panna mingeid kindlaid asju (tactics jne treenima)?
      2. Kuidas jätta resrv assistendile?
      3.Scoutimine? keegi rääkis siin meeskondade scoutimisest. siiani tedsin, et vaid mängijaid saab scoutida, kas ühtlasi scoudib tervet meeskonda?
      4. Statade ehitamine. Minu jaoks täielik tume maa...
      keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

      Kommentaar


        #48
        1. Põhimõtteliselt pole mängus selliseid asju nagu noortetreener ega reservi treener, kõik on dreydi enda fantaasia vili. Kui aga treenimisest rääkida, siis olen teinud selliseid tähelepanekuid, et treeneritest palju tähtsamad on treeningvõimalused e. facilityd. Selle tähelepanekuni jõudsin ma sellisel viisil, et editisin endale free transferist kõiksugu heade näitajatega treenereid madalamate liigade klubidesse. Enamikel nendel klubidel on suhteliselt kehvad treeningtingimused ning ükskõik kui palju sa oma mängijaid ka ei treeniks mingid hiiglaslikku arenguhüpet nad ei tee. Kuid hetkest alates, mil see klubi tõuseb kõrgseltskonda ja tekivad top facilities+youth academy arenevad mängijad palju kiiremini. Tihti olete ju märkanud seda, kui mingi tippklubi ostab mõne andeka nooruki kuskilt madalamast divisjonist siis paari kuuga on tema näitajad suure kiirusega tõusnud, kuid kui sa ise ostad selle mängija, annad talle koha põhirivistuses, treenid teda korralikult - kõik ilma suurema tulemuseta.
        Sellest võib teha mõistagi mitu järeldust, esiteks CMi süsteem annab tahtmatu eelise arvutimängijale, mistõttu sinu enda mängijate näitajad arenevad aegalsemalt. Teiseks - vahe ongi treeningvõimalustes, sest nagu ma juba tõestasin, hea staffi olemasolu ei tähenda tingimata mängijate näitajate kiiremat kasvamist.

        2. Kui treenerite atribuutikast rääkida, siis selle kohta on netis suhteliselt palju juhendeid, niiet soovitan sealt uurida. Näiteks cmgamer.com, thedugout.net võisiis sigames.com foorumit. Reserv jääb assistendile automaatselt, kui sa ise tema üle kontrolli üle ei võta i guess.

        3. Saab ka võistkondi scoutida, kuid mingit suurt praktilist väärtust ma pole sellel siiani leidnud.

        4. Ise sa staadionit ehitada ei saa, vaid requestida vaid kohtade suurendamist. Vahest on klubi täiesti uue staadioni ka rajanud.

        Kommentaar


          #49
          Orginally posted by Darren

          1. Põhimõtteliselt pole mängus selliseid asju nagu noortetreener ega reservi treener, kõik on dreydi enda fantaasia vili.
          mis fantaasia vili, loomulikult mõtlesin selle all assistant manageri, kes automaatselt hakkab treenima sinu reservi.
          vabandust ebatäpse väljenduse pärast

          Kommentaar


            #50
            by vibu

            loen postitusi ja avastan, et olen ikka oparas amatöör veel...
            Äkki keegi vaevuks vastama...
            1. Kuidas paika panna noorte treener? reservi treener? Mina teadsin siiani, et kõik treenerid treenivaid kõiki. Olen vaid aru saanud, et saab panna mingeid kindlaid asju (tactics jne treenima)?
            2. Kuidas jätta resrv assistendile?
            3.Scoutimine? keegi rääkis siin meeskondade scoutimisest. siiani tedsin, et vaid mängijaid saab scoutida, kas ühtlasi scoudib tervet meeskonda?
            4. Statade ehitamine. Minu jaoks täielik tume maa...
            Vastan:

            1. Noorte treenrit praeguses cm-is paika ei saa panna.
            Treenerid treenivad mingeid konkreetseid oskusi, nagu sa ka ise kirjutad.

            See, kes treenib shootingut või skill peaks olema technique-based või general-based. Tal peaks näitaja training outfiled players hea olema. Teised näitajad võiksid kah normaalsed olla.

            VV-de treener siis juba vastavalt hea training goalkeepers näitajaga ning kah techinique või general based.

            Kes on pandud fitness-it treenima, peals olema fitness-based ning samutitraining outfiled players hea olema. tal võisk kah training goalkeepers hea olla, sest minul igatahes on väravahtidel fitness normal pandud.

            See kes sul seal taktikat treenib, sel võiks olla näitaja [/b]tactical knowlidge[/b] heal tasemel.

            2.Mängu alguses ongi reserv assistanti käsutuses, kui reservil mäng on. kui sa aga oled ise reservi üle kah kontrolli võtnud, siis pead ka neid mängude ajal kantseldama.

            3.Sa saad ka scoudi saata mingit meeskonda vaatama. Seda saad teha seal menüüs: player search and transfers.

            4.Cm-is statasid sa ise ei saa ehitada. Kui board näeb vajadust, siis nad suurendavad staadioni mahutavust, lisavad eemaldatava katuse või lasevad murusoojenduse panna.

            Istekohtade suurendamist võid sa ka ise soodustada, kui lähed ja küsid boardilt seda.

            Kommentaar


              #51
              mis taktikaid te inimesed mängite???
              Ma olen Juvega võitnud kolme hooajaga 3 seria A, 2 Champins League, 2 Italian cup ja palju muid väiksemaid tiitleid. Ma küll ei saa öelda, et see kerge on olnud, aga lõpp hea kõik hea. Ja kes arvab, et Juvega suudaks seda igaüks, siis proovige mängida selle näruse Rooma vastu. Või interi, Milani, Lazio, Parma vastu.

              Kommentaar


                #52
                mis taktikaid te inimesed mängite???
                olen algusest peale (s.t. cm 3-st saadik ) mänginud 4-3-1-2 süsteemi, lühikeste passide ja pressinguga. Äärekaitsjad lähevad rünnakutele kah...läheb suht hästi kogu aeg.

                Kommentaar


                  #53
                  Muide see taktika on kuulutautud ametlikult sobi taktikaks ja ma pole seda kunagi mängind. Sõber ütles, et proovis ja tuli sellega Coventriga inglismaa meiriks. Nati naljakas. Nii et ei soovita kui on isu ausalt mängida.

                  Kommentaar


                    #54
                    no cmon, tean ise ka neid jutte, et sobi, aga mina olen mänginud alati sellise taktikaga, mida reaalses elus valeks ei pea. Ja kindlasti pole see midagi ebaraalset.
                    Kuskilt thedugout.com-ist ja mujalt sarnastest kohtadest olen ka vaadanud stiilis 2-1-3-1-3 asju, aga pole nendega mänginud...
                    Ja kui see on nii sobi, siis miks on see taktika töötanud juba ei-tea-kui-mitu aastat ja versiooni...mängu väljalaskja võiks selliste asjade est hoolt kanda minu arvates
                    Niisiis, ma ei tunne küll mingeid süümekaid ja ei kavatse hakata omaenda imeformatsioone aretama ainult sellepärast, et nii on 'õige'

                    Kommentaar


                      #55
                      Mängin eelmist CM-i.
                      Alguses West Hamiga läks kenasti, esimene aasta II koht.
                      Seejärel proovisin midagi raskemat. Võtisn inglaste viimasest liigast suvalise tiimi. Selleks osutus Brigthon and Hove Albion. See oli hea väljakutse. tiimil oli transfer fund 16 tuhat. Selle tiimiga jõudsin lõpuks Premieri välja (5 aastaga).
                      Muide tegelikkuses juhib Brigthon praegu Inglise 2 divisioni ning järgmine aasta on poisid I divisionis. Seal mämgib üks kuum noor ründaja Bobby Zamora, kelle vastu tunnevad huvi paljud Premieri tiimid. Hinnaks pakuatkse 5 miljonit. Tüüp on viimases 9 liigamängus järjest löönud värava

                      Minu CM-i taktika on olnud järgmine 2-3-1-2-2 (GK, 2CD, DML,DMC,DMR,MC, 2AM, 2FC). Lisaks kasutan hard tackling ja offside trap-i.

                      Kommentaar


                        #56
                        Mul taktikaks 3-4-1-2 Ja mingit juratust teemal- et sobi taktika, ei taha üldse kuuldagi. Paljude arvates oleks 3-4-3 "ausam", aga mina leian, et kui ühe ründaja asemel panen AMC siis pole ma veel mingit sobi teinud....
                        keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                        Kommentaar


                          #57
                          Mängisin Blacpooliga. Läks hästi, sellest ei viitsi rääkida. Siis mängisin CM 1998 ga. Palkasin sellise mehe nagu Diego Maradona. Tüüp oli vist 37-38 aastane aga mängis küll veel, üle kolmveerand mängu muidugi vastu ei pidanud. Condition vajus alla 75%.
                          Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                          http://www.jkpiraaja.ee/

                          Kommentaar


                            #58
                            Ma loen siit et enamustel on läinud väga hästi, aga mind on tavaliselt igast klubist peale 1-2 hooaega sackitud.
                            Proovisin ka seda ``sohi strateegiat`` aga see tegi asja veel hullemaks. Minu klubid on siis olnud:

                            Scunthorpe (Eng 3 div) - sackiti peale esimest hooaega kui lõpetasin 17-na

                            Inglismaa koondis - Sellega läks suhteliselt hästi aga ikkagi ei kvalifitseerunud MMle, kuigi tuli vaid 1 kaotus, aga liiga palju viike. Sellelet kohalt mind ei sackitud vaid ma ei viitsinud kuus vaid ühte kohtumist mängida.

                            Liverpool - Kaks hooaega järjest lõpetasin 12. Ja kui ma kolmanda hooaja alguses ka lõppus püsisin sackiti

                            Lazio - Teen praegu esimest hooaega, liigas olen alles 14.

                            Kas kellegil oleks mulle mõni abistav nõuanne öelda?!?
                            Olen proovinud igasuguseid strateegiaid, kuid millestki pole abi.

                            Kommentaar


                              #59
                              Midagi sa teed küll valesti, sest Liverpooliga pole küll mingit raskust liigat võita, esimesel hooajal võibolla kolmandaks tulla küll. Lahti lastakse sind seepärast, et iga hooaja alguses öeldakse sulle tingimus kuidas klubil peab hooaeg minema. Seda tingimust tuleb enam- vähem ikka täita.
                              Lazioga peaks ka kerge olema nagu iga suurklubiga.

                              Kommentaar


                                #60
                                pole juba paar nädalat mänginud sest aewga pole

                                aga mänigin kolumbiaga, läheb 15 hooaeg. taktika 3-4-1-2. natuke sohki ka aga mul pohhui. 2 copa americat ja 2 world cupi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X