320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

    Originally posted by Epic


    keegi võiks Ajaxile taktikat pakkuda ,et van der Vaart hakkaks hästi mängima mitte koguaeg rating 6 oleks.
    kõigepealt pole muidugi probleem üldse Ajaxiga mängida aga, et van der Vaart ise hästi mängima hakkaks võiks ta enne mängijaks treenida. ei tohiks üle aasta aega võtta.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

      mängisin Interiga samamoodi karika ja liigade võitmistega. Ainult 2020 nda aastani. Ka mul olid mängijad õnnetud, et mängijaid on vähe. Pane skaudid otsima ja küll sa juurde neid saad.
      ...

      Kommentaar


        Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

        Originally posted by SoccerWorld


        mängisin Interiga samamoodi karika ja liigade võitmistega. Ainult 2020 nda aastani. Ka mul olid mängijad õnnetud, et mängijaid on vähe. Pane skaudid otsima ja küll sa juurde neid saad.
        ma olen ligi 5 aastat mänginud nii, et 80% mängijatest on õnnetud, kuna nende arvates on mängijaid vähe (ligi 30, praegu on üle 40-ne, aga osad on ikka unhappy\'d). Tegelikkuses on nii, et ma ei lähe lihtsalt igasugust saasta sisse ostma, vaid ootan kuni enda akadeemiast noori tuleb (paraku ei tule... ) , et siis nendest midagi kvaliteetset kasvatada.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

          Minu meeskonnas on täis komplekt mängijaid, aga teises klubides, väljaspool inglise liigat, mehi lihtsalt pole. kusjuures ma mängin maksimum võimalustega.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

            ei saa sittagi aru mis te selle zoolazortsi kallal norite , mees viicib vaeva näha ja igaks mängux ette valmistuda , ka siis kui juba võit kindlustatud on. Mul mängudes on selline viga ma võtan liiga palju eestlasi ja noori mängu kui juba võit olemas on

            Kommentaar


              Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

              Originally posted by Epic


              keegi võiks Ajaxile taktikat pakkuda ,et van der Vaart hakkaks hästi mängima mitte koguaeg rating 6 oleks.
              ehhee. ma lasen ajaxiga 3-5-2e ja poiss lükkab suht tihti 9-10
              Pärtel Tomberg

              isePankur.ee - Inimeselt inimesele
              http://www.isepankur.ee
              info@isepankur.ee

              Kommentaar


                Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                Mängisin Yorki meeskonnaga viis hoooaega ja kuuendasse hooaega enam mäng edasi minna ei tahtnud, kuigi ma jõudsin 1 divisjoni ja rahaline seis oli timmis.
                Igal proovimisel mõtles veidi ja lõi mängu täielikult välja.
                Imelik värk?

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                  Hooaeg 2006/2007 mängime koos sõbraga neti vahendusel, mina Celtic tema Rangers :P Esimesed 3 hooaega võitis šotimaal kõik Rangers, kuid edu CLis jäi tulemata! Siis ärkas Celtic võites omakorda järgneval kahel aastal kõik šoti auhinnad, kuid erinevalt Rangersist saatis edu neid ka CLis, mis võideti kahel aastal järjest!! Celticu koosseis: vv - frey, pelizzolli, bizzarri kaitse - woodgate, tobros, chivu, ferdinand kaitsvad keskpoolikud - hargreaves, gattuso, cambiasso, emerton ründavad keskpoolikud - aimar, zidane, bastürk, duff rünne - mpenza, eto´o, van nistelrooy, papadopoulus, ewerthon, torres

                  Järjest võidetud mänge 23
                  Järjest ilma kaotuseta mängud 38
                  Parim väravakütt Mpenza 56
                  Parim liiga väravakütt Mpenza 38
                  Kõige rohkem sööte Aimar 34
                  Hooaja rating Mpenza 8.83 (Larsson saavutas 8.86, ent müüsin maha peale kaht hooaega)

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                    Originally posted by z3ro


                    Celticu koosseis: vv - frey, pelizzolli, bizzarri kaitse - woodgate, tobros, chivu, ferdinand kaitsvad keskpoolikud - hargreaves, gattuso, cambiasso, emerton ründavad keskpoolikud - aimar, zidane, bastürk, duff rünne - mpenza, eto´o, van nistelrooy, papadopoulus, ewerthon, torres
                    mõni šotlane ka meeskonnas oli?

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                      suur mõte mängida soti liigat, osta endale hunniku staare ja hakata kolle lööma liigas, milles pole üldse konkurentsi ainult celtic ja rangers mängivad omaette klassis. ise mängin itaalia liigat 2009 aastas ja 8 võimalikust serie a tiitlist olen võitnud 7.
                      ...

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                        šotlasi pole jah enam klubisse jäänud! :P

                        ja mis puutub teistesse liigadesse siis olen kõik suuremad läbi mänginud, st umbes 10 aastat igal pool! Itaalia liiga on käkitegu, teisel aastal tegin Milaniga 3 viiki hooaja peale!! Muidex šoti liigaga on sitax raskem mängida, sest arvesta nende klubide reputatsiooni, üxki hea mängumees ei vaata sinna poolegi ennem kui sa pole midagi saavutanud, niiet see on palju raskem kui võtta näitex mingi superklubi ja sellega jätkata!!

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                          Mul on ManU-ga käimas hooaeg 2011/2012 Premier League 10 võimalikust tiitlist võitnud 7 , Champions League olen võitnud 2 korda , F.A Cupi 5 korda,
                          League Cupi ka 5 korda siis veel 7 korda võitnud Charity Shieldi ,UEFA Cupi 1 korra, kui Champions League täielikult metsa läks ja 3.kvalifikatsiooni ringist edasi ei saanud,
                          siis veel World Championshipi võitnud 1 korra, Super Cupi võitnud 2 korda, Interconitental Cupi 2 korda.Lisaks olen veel Jugoslaavia koondise eesotsas vahepeal olin ka Nigeeria, Bulgaaria ja Uruguay manager.Kooseissus on vanadest :P tegijatest meeskonnas veel Beckham, Silvestre, Brown ja Richardson aga vahepeal on käinud igasugu staare meeskonnast läbi :Lucio, D\'Alessandro, Aimar, Kluivert, Ronaldinho(Kes on ka praegu meeskonnas ), Laursen, Robben, Toldo(Ikka mängib veel:P ),
                          Ashley Cole, Bonera, Fernando Torres, Yakubu, Chivu(paari kuu pärast läheb Bayernisse ), Georcelin(Northamptonist sirgunud staar, vahepeal mängis Milanis), Alan Smith(mõttetu mees ), jpt(noorema põlvkonna esindajad).Lisaks veel üks täielik leid Dario Zuccarelli argentiinlane praegu 23 aastane koondisesse ei ole veel suutnud ennast murda .

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                            Originally posted by Epic


                            Mul on ManU-ga käimas hooaeg 2011/2012 Premier League 10 võimalikust tiitlist võitnud 7 , Champions League olen võitnud 2 korda , F.A Cupi 5 korda,
                            League Cupi ka 5 korda siis veel 7 korda võitnud Charity Shieldi ,UEFA Cupi 1 korra, kui Champions League täielikult metsa läks ja 3.kvalifikatsiooni ringist edasi ei saanud,
                            siis veel World Championshipi võitnud 1 korra, Super Cupi võitnud 2 korda, Interconitental Cupi 2 korda.Lisaks olen veel Jugoslaavia koondise eesotsas vahepeal olin ka Nigeeria, Bulgaaria ja Uruguay manager.Kooseissus on vanadest :P tegijatest meeskonnas veel Beckham, Silvestre, Brown ja Richardson aga vahepeal on käinud igasugu staare meeskonnast läbi :Lucio, D\'Alessandro, Aimar, Kluivert, Ronaldinho(Kes on ka praegu meeskonnas ), Laursen, Robben, Toldo(Ikka mängib veel:P ),
                            Ashley Cole, Bonera, Fernando Torres, Yakubu, Chivu(paari kuu pärast läheb Bayernisse ), Georcelin(Northamptonist sirgunud staar, vahepeal mängis Milanis), Alan Smith(mõttetu mees ), jpt(noorema põlvkonna esindajad).Lisaks veel üks täielik leid Dario Zuccarelli argentiinlane praegu 23 aastane koondisesse ei ole veel suutnud ennast murda .
                            Pole midagi öelda - ÕPI MÄNGIMA

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                              Originally posted by SoccerWorld


                              suur mõte mängida soti liigat, osta endale hunniku staare ja hakata kolle lööma liigas, milles pole üldse konkurentsi ainult celtic ja rangers mängivad omaette klassis. ise mängin itaalia liigat 2009 aastas ja 8 võimalikust serie a tiitlist olen võitnud 7.
                              On see siis parem näitaja. Üldiselt oli CM3 sedavõrd lihtne, et kui just mingeid kuive run\'e mitte välja tuues või ülivõimasid liigavõite, siis on tulem keskpärane. Suure klubiga saab kõike teha.

                              Mõttekam on mängida soome, venemaa liigat näiteks väikse klubi eest või võtta conference\'st meeskond ja viia ta CL võiduni

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                                kas soovib keegi muidu seda võrgus teha.
                                mailige mulle soccerworld@hot.ee
                                ...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X