320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    arvutile tegin puhastust ja nüüd alustasin uuesti. Lolli peaga Conferentsis. pappi pole. Müüd mõne mehe maha, aga pappi ikka ei tule. meeskonnaga liitumisest pole keegi nagu eriti huvitatud. Teises, kolmandas divisjonis aga .... Brasiillasi vaatasin. Meestel head näitajad, odavad. Aga mitte ükski ei saa tööluba. Kus riigis nende töölubadega probleeme poleks? äkki keegi aitab. ise tavaliselt mänginud taktikaga 4-3-1-2 . Kui endale normaalse AMC saad, siis ikka mäng kannab. Kunagi sai Oxfordiga mängitud. Premieri jõudsin välja ja Jugode koondise sain ka oma käpa alla, aga siis jooksis arvuti kokku. Praegu olen nagu siga lõhkise küna ees. Kõrgem liiga ei rahulda, teises, kolmandas liigas töölubade probleem, Conferencis papi probleem. Tuleb vist riiki vahetada... Millist soovitate?
    keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

    Kommentaar


      #17
      Orginally posted by vibu
      Aga mitte ükski ei saa tööluba. Kus riigis nende töölubadega probleeme poleks?
      Vibu, kui sa mängid Inglise või Shoti liigat, siis tuleb sul töölubadega probleeme, ning võib juhtuda, et mõni andekas brasiillane/argentiinlane võib meeskonda saamata jääda.

      Hispaania, Prantsuse ja Saksa liigas töölubadega probleeme ei tule, selliseid asju seal lihtsalt ei eksisteeri. Sa võid endale kasvõi kümme lõuna-ameeriklast kokku osta. Probleem tekib aga siis, kui sul on neid liiga palju. Prantsuse ja Saksa liigas saab neid korraga üles antud olla 5, Hispaanias 3 või 4 (ei mäleta täpselt)

      Itaalia ja Hollandi liigas võib sul NON-EU-sid korraga platsil olla kui palju tahes ja mingit töölubadejama ka ei tule. Osta nii palju, kui tahad, pane kasvõi terve meeskond brasiillastest kokku.

      Kui sa armastad brasiillasi, siis soovitaks sulle Itaalia liigat.
      Kui sa tahad tõelist "challenge't", siis võib-olla Horvaatia Lower League oleks sulle parim .Kui sa peaksid Horvaatia liiga valima, mis on küll äärmiselt ebatõenäoline, siis pea meeles, et iga mängija väljaspoolt Horvaatiat on "foreigner"

      Kommentaar


        #18
        ise olen ka suur CMi fänn ning uut cmi otsustasin kohe proovida traditsiooniliselt mulle AJAXIga. Esimese hooaja võis lugeda kordaminekuks: teine koht pärast PSVd. Järgmisel hoojajal tuli paljudel mängijatel tähehaigus peale ning noored talendikad mängijad, nagu Mido, Chivu, Ibrahimovic, Van der Vaart, Knopper ning ka vana kala Machlas tahtsid suuremasse klubisse minna. Machlase müüsin kohe maha, kuna tema vanuse juures polnud enam arenguruumi, teistest vendadest proovin aga igahinnaga kinni hoida. Kuid kui vaadata teise hooaja positsiooni( 2.) pole nagu hullu midagi. Kolmandat hooaega lähen võitma, kuid see saab raske olema.
        jalgpall=elu

        Kommentaar


          #19
          Kui m6ni mees hakkab segast panema - homesick, wants to move to a bigger club, feels it is time to move on, wants to be transfer-listed, is shocked for being substituted jm s22rane siis on parem tast kohe lahti saada. Muidu keerab teistel kah tuju p-sse ja siis asi laguneb. Muidugi tuleb vaadata, et saada 6ige hind. Ehk natuke tasub oodata. Seda muidugi kui tegu on megasummadega (lootus saada ikka tublisti yle 5 milli naela) v6i on raha klubi juures oluline. Noore m2ngija puhul (aga tegelikult yleyldse) tasub nuruda sell-on clause'i - et kui vend hiljem edasi myyakse saad ise ka v2ikese nutsu. Ja siis uus ja parem mees asemele - asendamatuid m2ngijaid pole.

          Aga yks asi - ise pole seda t2heldanud, aga kui m2ngijal tekib "thinks this club is a stepping stone", siis idee poolest peaks see v2hest lojaalsust n2itama. Ebalojaalsus on aga paha-paha elik kas see kiri ka meeste m2ngu kuidagi m6jutanud on?

          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            #20
            Orginally posted by Artur

            Itaalia ja Hollandi liigas võib sul NON-EU'sid korraga platsil olla kui palju tahes ja mingit töölubade jama ka ei tule.Osta nii palju kui tahad, pane kasvõi terve meeskond Brasiillastest kokku.

            Mida sa veel sokid ? Itaalias saab koosseisu kaasata KOLM NON-EUd. Squad listil võib sul neid tõesti rohkem olla aga mingi aeg ütleb et too many foreigners in the squad. CM 3s tuli kunagi ette.
            Vänn

            Kommentaar


              #21
              "thinks this club is a stepping stone",
              MIMIS!!??!??
              Sa mõtled võibolla ''Thinks the club is stepping a stone towards his future''
              Minuteada CM-is mingeid klubisid, kes ka esineksid sammuva kivi funktsiooni all ei ole

              Kommentaar


                #22
                Orginally posted by lell

                Orginally posted by Artur

                Itaalia ja Hollandi liigas võib sul NON-EU'sid korraga platsil olla kui palju tahes ja mingit töölubade jama ka ei tule.Osta nii palju kui tahad, pane kasvõi terve meeskond Brasiillastest kokku.

                Mida sa veel sokid ? Itaalias saab koosseisu kaasata KOLM NON-EUd. Squad listil võib sul neid tõesti rohkem olla aga mingi aeg ütleb et too many foreigners in the squad. CM 3s tuli kunagi ette.
                Ei soki ma sul midagi. Nimelt muudeti Itaalias reegleid ja nüüdsest võib NON-EU mängijaid olla kui palju tahes. Mitte ainult CM-is, vaid ka päriselus. Varasemates versioonides (CM3, 99/00, 00/01) oli, jah, niimoodi, et sa said ainult kolm välismängijat mänguks üles anda, aga mitte enam 01/02-s.

                Kommentaar


                  #23
                  Orginally posted by Artur

                  Orginally posted by lell

                  Orginally posted by Artur

                  Itaalia ja Hollandi liigas võib sul NON-EU'sid korraga platsil olla kui palju tahes ja mingit töölubade jama ka ei tule.Osta nii palju kui tahad, pane kasvõi terve meeskond Brasiillastest kokku.

                  Mida sa veel sokid ? Itaalias saab koosseisu kaasata KOLM NON-EUd. Squad listil võib sul neid tõesti rohkem olla aga mingi aeg ütleb et too many foreigners in the squad. CM 3s tuli kunagi ette.
                  Ei soki ma sul midagi.Nimelt muudeti Itaalias reegleid ja nüüdsest võib NON-EU mängijaid olla kui palju tahes.Mitte ainult CM-is vaid ka päriselus.Varasemates versioonides(CM3, 99/00, 00/01) oli jah niimodi ,et sa said ainult kolm välismängijat mänguks üles anda, aga mitte enam 01/02-s.
                  Selge, sel juhul vabandused. Mul just see 00/01 versioon.
                  Vänn

                  Kommentaar


                    #24
                    jaanile!
                    igyks on muidugi igast asjast omal arvamusel, kuid mina suga jaan eriti nõus ei ole. jah kui on tõesti siuke varjant, et mees viriseb iga asjaga, ja peale selle mängib ka sitasti, siis tuleb talle muidugi kinga anda. aga kui sa mu juttu tähelepanelikult lugesid, siis said aru, et mul viriseb umbes 6 või 5 noort talendikat mängijat, kes on kõik põhimehed ja kellest on paari aastaga kõik tippklubid huvitatud. samas ei ole mu mänguvorm sellest segatud, nii siis, miks peaksin nad maha myyma. kui ma nad kõik transfer listi panex ja põhikoosseisu 5,6 uut meest panex, oleks see klubile suurem pauk. ning veel ytlen, et mul on old palju juhtumeid, kus mees lõpetab oma jonnimise hooaja lõpus ära.

                    aga noh igayks mängib muidugi omamoodi, nii et pohhui.
                    jalgpall=elu

                    Kommentaar


                      #25
                      Orginally posted by Tammist

                      jaanile!
                      igyks on muidugi igast asjast omal arvamusel, kuid mina suga jaan eriti nõus ei ole. jah kui on tõesti siuke varjant, et mees viriseb iga asjaga, ja peale selle mängib ka sitasti, siis tuleb talle muidugi kinga anda. aga kui sa mu juttu tähelepanelikult lugesid, siis said aru, et mul viriseb umbes 6 või 5 noort talendikat mängijat, kes on kõik põhimehed ja kellest on paari aastaga kõik tippklubid huvitatud. samas ei ole mu mänguvorm sellest segatud, nii siis, miks peaksin nad maha myyma. kui ma nad kõik transfer listi panex ja põhikoosseisu 5,6 uut meest panex, oleks see klubile suurem pauk. ning veel ytlen, et mul on old palju juhtumeid, kus mees lõpetab oma jonnimise hooaja lõpus ära.

                      aga noh igayks mängib muidugi omamoodi, nii et pohhui.
                      Tammist, kui tegu on tõesti noorte ja tõsiselt andekate mängijatega, ei ole sul tõesti mõtet neid transfer listile panna.
                      Aga võib juhtuda niimoodi, et need noored andekad mängijad ei taha enam oma lepingud pikendada. Sel juhul on võivad Euroopa tippklubid sinu noored talendid Bosmani määrusega ära võtta ehk teisisõnu nende leping lõppeb ära ja neil on vaba valik ükskõik millisesse klubisse minna. Ja siis sina enam selle pealt midagi ei teeni.

                      Niisiis, kui sa näed, et mängijate lepingud on lõppemas, uut nad ei taha, tuleks nad müügilistile paigutada. Sul on siis võimalus mingigi rahasumma nende eest teenida.

                      Artur

                      Kommentaar


                        #26
                        asi ongi selles, et nende lepingud on kõigil vähemalt kuni aastani2008. teatavsti tahavad enamus normaalsemaid mängijaid kohe mängu alguses uut lepingut ning noorte ja andekatega tegin maximaalselt pikad lepingud, tänu sellele uuele transfer systeemile.
                        jalgpall=elu

                        Kommentaar


                          #27
                          Kui nad sul tõesti hästi mängivad, kui neil on tulevikku ja isegi kui suured klubid neid tahavad, ei soovitaks mina neid ära müüa. Kui su tulemused paranevad, paraneb ka sinu klubi maine, ning need nn. "irisejad" peaksid jälle normaalseteks muutma.

                          Kes need "virisejad" siis on, kui küsida võib?

                          Kuid on ka mõned sellised mängijad, kes vinguvad mis-tahes klubis, mängigu ta siis Barcas või Oxfordis. Need on lootusetud vennad ja parim kiri, mis üldse tulla saab on: "Content to stay at the club". Kuid samas paljud sellised mängijad (Djalminha, Nicolas Anelka) on siiski vägagi talendikad, nende mental skillid (neid mängus ei näe) ei ole lihtsalt piisavalt head. See toob kaasa kehva suhtumise mängu. Tegelikult võib nende õige kohtlemise ja hea õnne korral sul neist palju kasu olla.

                          Artur.

                          Kommentaar


                            #28
                            just anelka, keda sa mainisid, mängis mul pool hooaega, ja hakkas nagu tavaliselt virisema, kuid ta oli yks klubi parimaid väravakytte. tema myysin kohe maha, sest tema virisemine ei piirdund aint"wants to move to the bigger club", tal oli seal ikka neid yks5,6.
                            aga need mängijad on:van der vaart(eriti andekas vend,yks manageri andekamaid),abubakari yakubu(sama siin), christian chivu(superhea noor kaitse), mido(super tulevik, juba algul suht hea), ning zlatan ibrahimovic(ka yks andekas rynde mängija). ka vana kala maclas hakkas peale esimest hooaega plõksima.
                            kui sa nendest midagi ei tea või pole neid vaadand. soovitan sul kindlasti seda teha.
                            jalgpall=elu

                            Kommentaar


                              #29
                              Tammist, võta teadmiseks, et ka mina olen Ajaxiga mänginud, kuid nende noorte staaridega pole ennem probleeme tekkinud. Olen sinuga täiesti nõus.

                              Christian Chivu - üks parimaid noori kaitsjaid CM-is

                              Abubakari Yakubu - samuti noor mängija, väga hea tulevikuga õige treeningu juures.

                              Mido - Mido paistab tõesti olevat Ajaxi kõige lootustandvam ründaja mängus

                              Zlatan Ibrahimovic - mees on endiselt hea, aga mitte nii hea, nagu ta oli 00/01-s. Potential on vist kehvem, aga mängu alguses on ta parem kui eelmises versioonis.

                              Kommentaar


                                #30
                                jah, aga näed minul tekkis, mis sa van der vaardist arvad
                                jalgpall=elu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X