320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Rafael Van der Vaart peaks olema väga hea tulevikuga mees nii CM-s kui ka päriselus, kuid sellel napil ajal, kui ma Ajaxiga mängisin, Van der Vaart ei näidanud just enda parimat mängu. Keskmine rating oli umbes 6.80, pärast see vist isegi natuke tõusis.

    Ise ma praegu Ajaxiga ei mängi, nimelt alustasin paar päeva tagasi mängu Wigan Athleticuga. Darren aga rääkis, et kui ma esimesse divisioni ei tõuse, siis mind vallandatakse.

    Artur.


    Kommentaar


      #32
      Millal see CM 4 tuleb ?Järgmisest hooajast või tehakse veel üks CM3 (02/03 season) ?
      Vänn

      Kommentaar


        #33
        02/03-e ei tule.Järgmine versioon on CM 4 ja niipalju on sellest teada ,et see tuleb aastal 2002.

        Kommentaar


          #34
          Hakkasin siis Itaalia liigat mängima... Ja avastasin õudusega, et ei saagi rohkem, kui 3me Non EU mängijat kaasata (mul 00/01 versioon). Brassidega on muidugi see värk, et raaaaaahaliselt tasuvad nad sitaks ära. Aga läksin ahneks. ostsin mingi viis kuus meest, maksin kõigi eest alla saja tuhhi ja kasseerisin keskmiselt pool milli mehe pealt. Jätsin aga ülejäänud meeskonna lohakile, ja tõmmati vesi peale. Venemaa liiga kallale pole veel asunud, kuid kas seal on ka mingid piirangud? Või kus on kõige lahedam elu Euroopas (minu versiooniga mängust)?
          keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

          Kommentaar


            #35
            no kui sa mõtled laheda eluga seda, et sa saad palju non-eusid platsile viia, siis hakka kindlasti hollandi liigat mängima. seal ei ole mingeid piiranguid töölubadega, kui ka non-eu,de mängitamisega!
            jalgpall=elu

            Kommentaar


              #36
              Samuti pole seda probleemi ka Belgias ning Venemaa Meistrisarjas.
              Not a single booking!
              Koondis: 80 mängu, 48 väravat

              Kommentaar


                #37
                Sel juhul- Belgia, Holland, või Venemaa... Tänud. Hollandit ei võta põhimõtte pärast (porolooni tarvitajad....), Venemaa.... Kuna tööjuures puutun niigi venelastega kokku, siis püüan vähemalt kodus vene nimedest eemale hoida. Jääb üle vaid Belgia...
                keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                Kommentaar


                  #38
                  Vibu!
                  Mis sa seda 00/01-te mängid.Hangi endale parem kuskilt uus 01/02, võta mõni Serie B klubi ja osta endale Brasiillasi nii palju kui tahad.

                  Või siis proovi enda brasside kuisatusest üle olla ja võta näiteks mõni Inglise klubi, jama on siis aga see ,et NON-EU-de ostmine võib sul suht raskes osutuda.Ise mängin praegu ühe Inglise klubiga ning olen suutnud Argentiinlaste/Brasiillaste ostmisest hoiduda.

                  Artur

                  Kommentaar


                    #39
                    alustasin oma "kannatusterada" Inglise DIV.3-s, võtsin kamandada Cambridge UTD-i, esimene hooeag, kohe platseerusin teiseks, seega tõus Div 2-te, nüüd on hoog natukene raugenud, olen hetkel tabeli keskosas. Väravasuul on mul Kirkeland, kes on alles 17!!! kuid kaitseb nagu ämblik keskväljal teeb mehe tegusid Gez Murphy jagab häid sööte nagu Becki ise
                    papi on ka natsa, olen suutnud paar tõsisel thead kaitsjat maha müüa PL mansadele(Arsenal, jne)
                    Viimases liigamängus lõin Fulhami, kuid juhtkond uriseb

                    Kommentaar


                      #40
                      Hetkel mängin Hereford Unitediga. Üpris tõsine "challenge". Alguses pole ju raha ollagi. Kuidagi sain klubisse üpris kõva scoudi, kelle soovituste põhjal hankisin mingid 15 16-19 aastast noort mängijat. Lisaks hankisin väga heade näitajatega noortetreeneri. Conference'ist jõudsin 2 aastaga 3. divisse(seda põhiliselt vanade olijate pealt) ja ühe aastaga teise divisse. . Tundub, et noorte valik oli tõesti hea, kuna praegu moodustavad nad põhikoosseisust tubli enamuse.2. divis olen poole hooaja peal kuues. Play-offidesse peaks vähemalt välja pingutama. Juhtkond ja fännid on (üllatus,üllatus) kogu see aeg täiesti sillas olnud.
                      Enne 2. divisse jõudmist suutsin omanikele ka staadioni laiendamise pähe määrida. Enne oli u. 2000 istekohta, nüüd juba 6000
                      Rise and rise again until lambs become lions!

                      Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                      Kommentaar


                        #41
                        Sai proovitud Saksa amatöörides Meppeniga. Jõudsin 2. bundesligasse, siis andis arvuti otsad

                        Madalamates liigades mängides on põnevam. Raha vähe, enamuse mängust rajad noortele. Uurid pidevalt free agente jne

                        Kommentaar


                          #42
                          Praegu mängin Hollandi liigat Twentega. Suht jamalt läheb. Olen üsna tabeli lõpuosas (13.-14.) ja omanikud hakkavad vaikselt närvi minema. Kui ma nüüd lähemal ajal paari võitu ei saa, siis vist lasevad lahti ka.

                          Aga ega ma eriti palju mänginud ei ole. Oskab äkki keegi midagi kosta sellise küsimuse peale - kas on mõtet ise oma reservmeeskonda kontrollida või mitte?

                          Kui Twentest kinga saan siis võtan ette Rootis liiga ja Helsingborgi meeskonna.

                          Kommentaar


                            #43
                            Orginally posted by Taidur
                            Oskab äkki keegi midagi kosta sellise küsimuse peale - kas on mõtet ise oma reservmeeskonda kontrollida või mitte?
                            eks see oleneb suuresti kui laisk sa oled kui ise näiteks, ei viitsi reserviga jamada, siis selleks on noorte treener, kui tal on oskused paigas, siis ajab ka asja ära.
                            mina nopin ka rohekm võõraid marju, vaatan potensiaasleid "maasikaid" freedena. aga samas poole vasema silmaga ka seiran aeg-ajalt reservi, on kasu olnud

                            Kommentaar


                              #44
                              Ise mängin praegu Aalborgiga Taani liigat.Esimesel aastal panin napilt liiga kinni:kolmel meeskonnal oli sama palju punkte ja väravatevahega võtsin.Järgmisel aastal on läinud juba palju paremini.Liigas juhin mingi 15 punktiga,kui on mängitud 18 mängu ja meistrite liigas sain teise ringi,kus võitsin kodus Rangersit ja võõril Leedsi ning kodus tegin viigi ka Interiga.
                              Meeskonna keskmine vanus on mingi 23 aastat.Põhilised tegijad on noormängijad nagu Lunden,Kallstrom,Madeira,mingi hea Argentiina vv vist Costanzo ja kaitses üks hea 19 aastane rootslane ja 20 aastane taanlane.
                              C’mon Man United!!!

                              Kommentaar


                                #45
                                Mina teen n2iteks niimoodi, et j2tan reservid assistendile. K6ik, kes 16 m2nguks ylesantava mehe sekka ei mahu kupatan reservidesse ja las punnitavad seal. Taktika panen aga reservidele sama, mis p6hile, siis on hea j2lgida aeg-ajalt, kes tegijamad vennad on. Ja yks asi, mida kindlalt soovitan on iga vastase skautimine. P6himehed on niigi teada aga nii v6ib huvitavaid noori avastada. Eriti oluline on see madalamates liigades.

                                Muidu ise m2ngisin Newcastle'ga ja tulin 2. hooajal meistriks, uuel hooajal oli algus n6rk, aga Meistrie liigas j6udsin teise ringi ja liigas olen ManUtd-st maas 3 silmaga, aga 1 m2ng on varus. Krt, kui Meistrite liigasse j6uda, siis saab juba igavesti h2id mehi endale. N2iteks sain Juvest Nedvedi. Aga ega see tipus pysimine ka nii lihtne ole. Samas, kui Newcastle'ga Meistrite liiga 2ra v6tan, siis enam ei viitsi vist. Alustasin ka LEigh RMI-ga conferencist. Eesm2rk on kvalifitseeruda Euroopasse. Liigas olen nii 3., liidrist (Doncaster & Margate) 4 silmaga maas. Kukkusin v2lja Trophy'st ja Vase'st aga FA Cupis olen 4. ringis ja tegin FUlhamiga v66rsil viigi. Kusjuures minu killerid kontrollisid ysna kindlalt keskv2lja, aga 22red ei suutnud tasemel olla. Leigh on p2ris hea challenge. Raha pole, myygiv22rseid mehi pole, m2ngumehi on nii 5-6, neist neli on keskpoolikud. Vv on 41 aastat vana. Arenguruumi aga on ja staadion on ysna suur - 7500. Hooaja keskel sain nutsu v2he juurde, kuna omanikud olid cup-runist sillas ilmselt. Nyyd on juba 40k transferfundi ja v6ib shoppama minna.
                                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                                The Special One

                                Kommentaar

                                Working...
                                X