320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

    westhamiga div1 võidetud, esimesed ostud tehtud enne uut hooaega premieris, enne pold lihtsalt raha ... ää eks näeb kuda premieris läheb, pikemnalt ei viitsi hetkel

    Kommentaar


      Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

      Ma olen sõnatu. Sain Meistrite Liiga veerandfinaali!!! Lisaks eelnevalt nimetatud mängudele võitsin kodus PSG-d kodus 3:1 ja \'pooli võõrsil 2:1!(Lindpere 2 väravat). Viimases mängus oli kodus Roma vastu vaja viiki, juhul, kui \'pool ei suuda enamat viigist võõrsil PSG-ga. Meie kaotasime küll 3:1, aga kuna teine mäng jäi 1:1, saime meie edasi Vastane AC Milan, kodus 3:0 ja võõrsil 3:2(Skalidis mõlemad).
      Kes ei usu, võin screenshotti näidata.
      Praegu otsustasin mitte edasi teha ja alustasin Realiga, aga jätkan kindlasti kunagi.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

        Niisiis nac pikemalt
        Alustasin WHUga, esimene hooaeg mingeid müüke/oste ei teinud.
        Mängisin oma mängijatega ja yldiselt taktikaks 4132 ja 442, taktikatega sai hooaja alguses ka tiba katsetatud, nii et algus oli suht raske.
        Liiga sai siiski võidetud Leedsi(94p) ja Derby(91p) ees
        Div12001/2002 - 100p - 30võitu - 10viiki 6kaotust - Väravate vahe (106 - 56)
        Top skooreriks sai Div1-s Bobby Zamora 32 väravat, keskmise hindega 7,93(ka selles oli ta parim)
        Hooajavahetusel teenitud pappidega läks osturalliks
        Date Player In From Fee
        -----------------------------------------------------------------------
        4.7.02 Joleon Lescott Wolves £250K
        5.7.02 Rory Delap Southampton £2.1M
        5.7.02 Kris Commons Nottm Forest £250K
        6.7.02 Robert Green Norwich £1M
        12.7.02 Ivįn Kaviedes Crystal Palace £2.2M
        16.7.02 Dickson Etuhu Preston £70K
        29.7.02 Chris Sedgwick Rotherham £475K
        18.8.02 Labros Choutos Inter £3.2M
        23.8.02 Robbie Savage Birmingham £4.3M

        Date Player Out To Fee
        -----------------------------------------------------------------------
        4.11.02 Jimmy Walker MK Dons £325K
        19.11.02 Steve Lomas Leeds £1.4M

        Loomulikult olin ma paha ja ostsin Relegatsiooni klausliga odavaid poisse
        Lomase vajadus kadus Delapi tulekuga eelkõige
        Walkeri vajadus jällegi andeka Greeni tulekuga
        Kõik ostud on end õigustanud, eriti kallimad poisid

        Hetkel olen jõudnud Premieri hooaja keskpaika
        Asun 2 kohal(38p), ManU(41p) esimesel, mulle järgnevad tihedalt Chelsea(38p) ja Arsenal(37p), eelmise hooaja võitja Liverpool asub 5ndal kohal 29punktiga
        Ausalt öeldes, on edu mulle üllatav olnud, samuti ka kõigile teistele liigas.
        Äsja sain meedialt uuringu, et ma olen autsaider .
        Leeds asub muidu liigas 8ndal kohal ja Derby ei saanudki edasi ning asub Div1s 8ndal kohal 24 mängu järel.

        League Cupis kukkusin välja neljandas ringies, esimesel aastal kolmanda
        FA Cup on alles sussides eks näeb kuidas läheb, esimesel hooajal jõudsin viiendsse ringi.
        Taktikaliselt on seehooaeg olnud veel rohkem varieeruv 4132, 433, 3142, 2332
        Õnneks on meeskonans piisavalt varieerumisruumi samuti. Noortekast olen saanud 2 andekat AMC-d
        Hetke põhiprobleem on, et tahaks Rebrovi maha müüa, või see hoaoeg ebaõnestunud Zamorat ja ka teised mitte äsjaostetud ründajad on soosingus müügiks. Miks müü, lihtne neid faking ründajaid on liiga palju

        Edasine plaan oleks kindlustada endale koht euroopas ja FA Cupis nac ilma teha
        eks näeb

        kohtumiseni

        Kommentaar


          Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

          sai kunagi mängitud kunagi celticuga. kõik mis saadaval oli tuli iga aasta ära. endalegi yllatusex. lõpux oli mul juba mingi ulme sats nii, et kõik ullud maailma nimed istusid pingil jne. taktikax oli kui ei exi 433 - väikeste modifikatsioonidega. laxisin nii mis kole
          lõpux viskas isegi endale koppaette polnud enam huvitav.. raha oli cm 01/02 jaox roppu moodi - tegin mis tahtsin; mäng lihtsalt tyytas ära. ning saigi teine ära deletitud

          cm02/03 sai oma moodi samu rekordeid korratud deporiga. sellest ajast on meeles valeroni ja diego tristani täitsa meeldiv koostöö... kutt laxin 44 mängus 68 väravat. olex mul vaid need screenshotid alles no jah anyway aeg minna juba...

          praegu muidu cm 4-jaga asjad pooleli... aga asi kisub ebahuvitavax kiusatus mängijaid tasuta osta on tohutu olex hea kui ma seda teada võimalust polex osanud kasutada.
          How does Freddy Kruger wipe his butt?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

            tra mängi siis ausalt, pole ju raske ... tööta oma mehed ylesse

            Kommentaar


              Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

              Nii ma nyyd jätkaks oma West Hami saagat...

              Teine hooaeg on lõppenud ja Premieri võitjaks sai ManU(86p), teine koht Chelsea(74p), ei midagi yllatavat. Aga see, et ma suutsin kolmandana lõpetada on küll üllatus (WHU72p). Arsenal(66p ja neljas) oli küll veel umbes 6 vooru enne lõppu mind juhtimasumbes 6 punktiga, kuid kui 7 viimasest mängust kogud kokku, vaid 3 punkti siis midagi head loota ei saa ...
              Esimese hooaja võitja Liverpool lõpetas viiendana ja 61 punktiga.

              Premier02/03 III WHU - 22võitu, 6 viiki, 10 kaotust -(väravate vahe 72-40)- 72p

              FA cupis langesin kolmandas ringis välja võõrsil Blackburni vastu

              Hooaja top goalscorer WHU eest Labros Choutos 19 väravat(16 liigas)
              Kõrgeim keskmine hinne - väravavaht Robert Green 7,61

              Sisseoste vahepeal teinud pole, hooaja update on äsja ära olnud ja kontol 24M, peaks kuhugi investeerima. Kas statasse või mängijatesse, eks näeb. Kui kedagi osta, siis taklavat DMC-d on vaja Dailly hakkab väsima

              Uuuel hooajal on CLi koht olemas, yritame siis grupiringi jõuda ja par punni saada
              Premieris ... nooh yritame saavutatut korrata, ehk ka kohake kõrgemale tõusta.
              Kui eelmise hooaja alguses klubi soovis ainult püsima jääda, siis seekord tahetakse juba kindlalt euroopasse saada




              Tähendab, ma nyyd mängin uue hooaja algusesse end ja siis läen magama head ööd

              Kommentaar


                Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                Algselt postitas Devil


                tra mängi siis ausalt, pole ju raske ... tööta oma mehed ylesse
                ära nyyd ärritu olen hull cityga ka fa cupi ja premieri kinni pannud aga mingil hetkel tyytab see kõik mind millegi pärast ära ja siis enam ei viitsi.
                How does Freddy Kruger wipe his butt?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                  Nii on lõppenud mu kolmas hooaeg, teine premieris.
                  Tulemust, ei suutnud kyll parandada, kuid suutsime saavutada 5nda koha, millega tagasime taaskord koha euroopas, seekord aga UEFA Cupis.

                  Clis läks see hooaeg kyllaltki hästi, pääsesime(esimese võitsime Betisi(2) Dortmundi(3) ja Sportingu(4) ees) teise grupiringi, kus ootasid ees Barca, Milan ja Porto, vahva nimistu eksju. Teise grupiringi lõpetasime respekteeritava kolmanda kohaga ja 5 punktiga.

                  FA cup - Newcastel lõpetas meie tee veerandfinaalis
                  League Cup - samuti veerandfinaal(pennaldega Evertonile)

                  Premier
                  Chelsea - 85
                  Arsenal - 79
                  ManU - 77
                  Liverpool - 77
                  West Ham - 65 19-8-11 (67-54)
                  Nufc - 62

                  Hooaja parim skooria Choutos - 15
                  Liigas Zamora ja Pazzini 10
                  Parim söötja Dalla Bona - 13(10 liigas)
                  Hooaja parim keskmine 7.43 C.Dailly
                  Liiga parim keskmine 7.83 Repka


                  Siuksed träänsferid siis olid hooajal
                  Date Player In From Fee
                  -----------------------------------------------------------------------
                  14.7.03 Samuele Dalla Bona Milan £4.5M
                  13.8.03 Giampaolo Pazzini Atalanta £1.8M
                  15.8.03 Stefano Seedorf Groningen £5M
                  25.8.03 Ross Hargreaves Free Transfer Free
                  28.8.03 Stephen Warnock Leeds £5.75M
                  18.10.03 Jermaine Jenas Newcastle £2.7M

                  Date Player Out To Fee
                  -----------------------------------------------------------------------
                  4.10.03 Sergei Rebrov Napoli £1.2M


                  Kõik ostud on vägagi tegijad ja noored ... Ross on andekas 17a playa .. eks näeb mis saan

                  Nii ... hooajavahetus kulgeb tõenäoliselt lootuses, et statat suurendatakse :=)
                  uee hooaja põhitaktikaks saab vist 451 aml/r äärtega 3mc-d ylejäänd tavaliselt

                  cya

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                    Hakkasin ka otsast peale, valisin prantsuse liiga ja kõige viimasest divisionist valisin nime meeldivuse järgi endale klubi. Ei läinudki kõige pahamalt, stata on 15 000, millest kõva 3mandik saab nautida mängu istudes. Praegusel hetkel kui staadionile tuleb 2500 pealine publik, saavad kõik nautida mugavusi. Board on ka sõbralik, hooaja eesmärgiks oli stay off relegation, tabelis olen hetkel 6ndal real. Hooaja alul sekjuurisin klubi finantsseisu, kohalikud rahaahned peerud müüsin maha ja skaudid otsisid mulle aafrikast ja skandinaaviast osavamaid noormängijaid. Transfer funds on tervelt 350k. Ühe targa netilehe kaasabiga koostasin endale treeningprogrammi, plaan on kõvasti noormängijaid treenida, kahjuks ei suuda ma siia kolkasse tugevaid treeneried meelitada, hetkel on mul koguni 4 mängivat treenerit Mina olen rahul.

                    Tiimi nimi : La Roche-sur-Yon Vendée

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                      Algselt postitas v6hiv66ras


                      Hakkasin ka otsast peale, valisin prantsuse liiga ja kõige viimasest divisionist valisin nime meeldivuse järgi endale klubi. Ei läinudki kõige pahamalt, stata on 15 000, millest kõva 3mandik saab nautida mängu istudes. Praegusel hetkel kui staadionile tuleb 2500 pealine publik, saavad kõik nautida mugavusi. Board on ka sõbralik, hooaja eesmärgisk oli stay off relegation, tabelis olen hetkel 6ndal real. Hooaja alul kasvatasin sekjuurisin klubi finantsseisu, kohalikud rahaahned peerud müüsin maha ja skaudid otsisid mulle aafrikast ja skandinaaviast osavamaid noormängijaid. Transfer funds on tervelt 350k. Ühe targa netilehe kaasabiga koostasin endale treeningprogrammi, plaan on kõvasti noormängijaid treenida, kahjuks ei suuda ma siia kolkasse tugevaid treeneried meelitada, hetkel on mul koguni 4 mängivat treenerit Mina olen rahul.
                      Aga mis klubi nimi on?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                        Lõppes neljas hooaeg, taaskord, ei suutnud tiitlit saada. Parim võimalus oli UEFA-s aga seal jäen poolfinaalis alla NUFCile
                        UEFA võit läks Tselsile Championsi võit teistkorda järjest Arsenalile.

                        FA Cup - Viies ring
                        League - Veerandfinaal

                        Premier
                        ManU - 80
                        Chelsea - 73
                        Birmingham - 65 :O
                        West Ham - 63(16/15/7 ja 55-41)
                        Bolton - 61

                        Hooaja parim skoorija - Zamora 19
                        Liigas - Pazzini 11
                        Hooaja parim söötja - Stefano Seedorf
                        Hooaja parim reiting - Zamora 7.49
                        Liigas - Dalla Bona 7.45


                        Date Player In From Fee
                        -----------------------------------------------------------------------
                        6.6.04 Stuart Nolan Bolton £650k
                        15.7.04 Inacio Pia Atalanta £2.5M
                        31.7.04 Dennis Birkmann Aachen £1.2M
                        21.8.04 Steven Connor Free Transfer Free
                        22.8.04 Jonas Wieghorst Lyngby Free
                        24.9.04 John Heitinga Ajax £3M
                        15.6.05 Christian Scarlato Roma Bos
                        18.6.05 Billy Dixon Blackburn £10M

                        Date Player Out To Fee
                        -----------------------------------------------------------------------
                        1.7.04 Adam Nowland Free Tranfer Free
                        16.11.04 Robert Green Man City £2.5M
                        24.6.05 Chris Sedgwick Bradford Bosman


                        Viimane ost Dixon on ylitäkk noor kaitsja

                        Uuelt hooajalt nõuab Board Tiitlit :S:S:S
                        Stata suurendati 41k peale ehk siis 6k suuremaks, tahan veel suuremaks teha

                        Uus taktika on 3232 ... millega ka sai viimane hoaoeg siiski edukal lõpule viidud kuigi vahepeal oli karm madalseis.

                        baibai

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                          Alustasin hooaega Sunderlandiga. Board ootas pääsu Euroopasse, mis kahjuks jäi tulemata. Leppisin 7. kohaga. Hooaja algus läks täielikult metsa, keskpaik ja lõpp juba enam-vähem. Tihe rebimine käis Boltoniga, kus lõpuks tulin võitjaks mina. Seda küll väga napilt, vaid parema väravate vahega.
                          1. Liverpool 95
                          2. Arsenal 91
                          3. ManU 83
                          4. Chelsea 73
                          5. Tottenham 72
                          6. Leeds 69
                          7. Sunderland 60
                          8. Bolton 60
                          Liiga suurim väravakütt oli Henry 30 väravaga, kes tegi üldse hiilgehooaja, mängis 53 mängu, lõi 51 väravat, andis 14 väravasöötu ja 21 korda oli mängu parim, keskmine hinne 8.43.
                          League Cup\'is kukkusin välja 4.ringis, kaotasin Arsenalile 5:2. FA Cup lõppes juba 3. ringis, kus tee lõpetas Newcastle.
                          Transferid:
                          In
                          Cherno Samba---Millwall---£2.6M
                          Mark Kerr---Falkirk---£1.2M
                          Isaak Okoronkwo---Shakhtar---£1.5M
                          Labros Choutos---Olympiakos---£2.5M
                          Alexander Farnerud---Landskrona---£1.3M
                          Dean Shiels---Reims---£150k
                          Out
                          Jody Craddock---Blackburn---£1.5M
                          Suurim väravalööja nii liigas kui ka üldsielt oli Matthew Piper, 13 väravat, sööte andis ta samuti parimana, neid oli kokku 11. Kõrgeim keskmine hinne-Phil Babb-7.49. Kõige rohkem Man of Match\'e oli Piperil, 4.
                          Järgmisel hooajal tahab juhtkond liigas respekteeritavat positsiooni.
                          Ahjaa, suurendati ka staadionit, +8000 Nüüd siis Stadium of Light\'il 53600 istekohta.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                            tiri endale uusim update kah http://www.thesawczukupdate.tk

                            sunderland pole ammu ju premieris

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                              YOYOYO!!! 5 Hooaeg läbi
                              Huus söö määster
                              I won it all
                              Ma võitsin kõik 4 tiitlit
                              jippii ma olen kunnnnnnnn ja mul on lahe helin!

                              Enivei

                              League Cup - 2:1 võit Nufci yle
                              FA Cup - 1:0 võit Manu yle 108 min väravaga
                              CL - 1:0 võit Roma yle

                              Premier
                              West Ham - 91p(uus rekord 4 punktiga)(29/4/5 - 82/32)
                              Man Utd - 80p
                              Chelsea - 73p
                              Liverpool - 68p
                              Arsenal - 67p

                              Hooaja skoorer - Choutos ja Zamora 26 kolli kumbki
                              Liiga skoorer - Zamora 22
                              Söötja - Dalla Bona 20
                              Parim keskmine - Choutos 8.02
                              Liiga keskmine - Jenas 8.04

                              Transferid sisse
                              ------------------
                              03.08.05 - Alexander Farnerud - from strasbourg - £10M
                              02.12.05 - Xabi Alonso - Liverpool - £5M

                              Kedagi vahepeal pole müüdud

                              Ajame taga Ronaldinhot, ta on nac vigane olnud, aga kyll me ta endale saame
                              Tra tropid juhid ei suurenda statat ...

                              enivei, eks ajame tiitleid taga edasi, siukest aastat enam vist ei tule
                              yleyldse sai see kõik võimalikuks ylipikale pingile
                              piis
                              20.06.06

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                                Teine hooaeg läbi ja pääs Euroopasse olemas Tiitli võitis seekord ülinapilt ManU, seda vaid paremate väravatevahega Arsenali ees.
                                League Cupis langesin välja 2. ja FA Cupis 3. ringis.
                                Premieri parim väravaht oli ülekaalukalt ei keegi muu, kui eelmisel hooajal enamuse ajast varumeeste pingil istunud, kuid sel hooajal ennast tõestanud eestlane Mart Poom Parimad väravakütid Henry ja Nistelrooy, mõlemad said kirja 23 kolli.
                                1. ManU 90
                                2. Arsenal 90
                                3. Sunderland 78
                                4. Chelsea 77
                                5. Newcastle 66
                                6. Liverpool 62
                                7. Tottenham 61
                                8. W.B.A. 55
                                Meeskonna suurim skooritegija oli Mark Kerr 11 tabamusega, ka väravaga lõppenud sööte jagas ta kõige rohkem, neid tuli 9. Parim mängija oli aga Mart Poom, hindega 7.64 Man of Matche oli enim Kerril, neid sai ta kogu 4.
                                Transferid:
                                In

                                Raio Piiroja---Vålerenga---£2.5M
                                Nikolaos Tobros---Fostiras---£250K
                                Alexandros Papadopoulos---Eth. Asteras---£1M
                                Lee Chun-Soo---Ulsan---£1.5M
                                Anastasios Skalidis---Chania---£250K
                                Dmitri Girishin---Tervis---£230K

                                Out

                                Emerson Thome---Barnsley---£1.5M
                                Jason McAteer---Millwall---£500K
                                Claudio Reyna---Celtic---£8M
                                Darren Williams---Rushden---£1.1M
                                Marcus Stewart---Southampton---£625K
                                Tore Andre Flo---Middlesbrough---£2M

                                Raha on palju, üle 20 milli, ei teagi kohe, keda osta:P Kindlasti on vaja poolikusse veits tugevndust.

                                Ahjaa. Vahepeal ilmus uudis Kevin Phillipsi kohta ja selle avaldaja oli FcTVMK.ee:P
                                Ja minu noor Kreeka staar Alexandros Papadopoulus tegi koondise eest debüüdi, tulles vahetusest väljakule ja lõi 3 väravat Peale seda teda enam koondisse ei kutsutud
                                Ja Moskva Spartaki ründepaar on Kink-Oper
                                Nüüd edasi mängima, millegi pärast ei taha Board suurendada staadionit, kuigi enamus mängudes oli see peaaegu täis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X