320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

    mis krdi patch ja update sul on?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

      tundub, et see kaarli tehtud eesti patch, kui tvmk.ee figureerib.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

        v3.9.68
        Edit=Kaarli tehtud patch jah. Kirjutasin selle lihtsalt sellepärast, et varem pole ma sellist asja näinud:PIsegi mitte Eesti liigat mängides.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

          okei siis

          Kommentaar


            Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

            Jama.Jama.Jama. Sunderlandiga kolmandal hooajal kolm karikat-Premiership, CL ja FA Cup. Igav hakkas. Võtsin nüüd vana hea Swansea. Selles versioonis on ta nõrgem, kui algses, nii et peaks raskem olema Klubil aint üks väravavaht ka:P

            Kommentaar


              Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

              Ise hakkasin Itaalia C2/A mängima San Marino klubiga
              Tahtsin küsida , et kas teil on ka mängus selline imemees nagu Frekky . Tegemist on 21 aastase Mali palluriga ja algul saadav free transferiga . Ma sain ta enda klubisse ja vend on näitajate poolest parem kui Scholes , Deisler jne .

              PS ! mul on sawczuki update peal .
              Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
              When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


              Koss on lahe

              Kommentaar


                Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                Algselt postitas K1ly


                Ise hakkasin Itaalia C2/A mängima San Marino klubiga
                Tahtsin küsida , et kas teil on ka mängus selline imemees nagu Frekky . Tegemist on 21 aastase Mali palluriga ja algul saadav free transferiga . Ma sain ta enda klubisse ja vend on näitajate poolest parem kui Scholes , Deisler jne .

                PS ! mul on sawczuki update peal .
                Saa vaata editori. Seal on kaks täiesti tundmatud meest, kelle potenital ability on 198. Üks on Frekky, ja teine on....Igatahes nime ei tea, aga kuulus mängija ta pole.
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                  Tegelikult mängin ma vaikselt ka kogu aeg 01/02 versiooni. Aga eriti midagi kirjutada pole. Viimasel ajal sai Bayerniga tegeletud aga igav on hakanud. Osta mida tahad ja võida mida tahad. Parim asi on olnud Chalidise maailmaklassi arendamine ja ühe oma lemmikmängija Ševtšenko ostmine. Ja Ballack lõi ühel hooajal kokku 40 väravat - läks päris hulluks kätte ära.

                  Aga hiljuti otsustati üks maarjamaa mees inglise klubi Derby County manageriks määrata.

                  Klubi hiilgus on tänaseks põrmu vajunud. Paremad mehed lahkunud ja klubi 27 miljoni £ võlgades. Klubi juhtkond ja fännid oleksid õnnelikud kui me suudaks liigasse püsima jääda.

                  Alguses hankisin paar noort kohalikku kaitsemängijat, kes esiliiga kohta suht kobedad ja 21a. portugali vv-i Bruno Festase. Esimesed 7 mängu suutsime püsida ilma võiduta . Lisaks veel viik karikasarjas, edasi saime tänu penaltidele.

                  Pööre mängukvaliteeti tuli peamiselt kahele mehele:
                  1. Georgi Kinkladze läks supervormi ja suutis pelgelt individuaalse meisterlikkusega vastase väravat ohustada. Tihti sai see ka väravaga tasutud. Muidugi läks mees sellest nii härga täis, et tahab uut lepingut, mis meie majandusliku seisu arvestades klubile üle jõu käib. Pole viga leping kestab veel kaks aastat. See mees suutis ka ülejäänud meeskonna usku enesesse turgutada ja kogu meeskonna mäng sai uue ilme.
                  2. Meie esivv. Andy Oakes mängis nii kehvalt, et mitmed hooaja kaotused tuli tema arvele kirjutada. Korduvad noomitused vilja ei kandnud. Nii tuligi proovida tulevikumängijat, kelle oskused ei vasta veel täielikult liiga tasemele. Noor Bruno Festas pidi väravasuule asuma. Sellel hooajal seda temalt veel ei oodatud. Igatahes mehel on tahtmist erinevalt Andyst. Kuigi on olnud ka ärakukkumisi oma mees edukam kui Oakes (kes pealegi veel palga üle järsku vinguma hakkas).

                  Praeguseks on võlasumma alanenud alla 20 milli. Juhtkond on teinud kõvasti sissemakse. Ära on müüdud vanamehenäss Fabrizio Ravanelli(32), kelle palk oli teistest kallimatest mängijatest 3korda kõrgem 150k kuus, kuid mängukvaliteet nigel. Sain raharöövlist lahti ja lisaks veel kiirmüügist teenitud 1 milli võrra rikkamaks.

                  Pärast 14 vooru olen liigas 11 kohal. Mängijad rahul ja tuju hea. Viimati sai tabeli liidriga Crystal Palacega võõrsil 1:1 viiki mängitud. Olen rahul. Aga näiteks enne seda tabeli ühe viimasega kodus 0:0 viiki lepitud. Päevad pole vennad. Karikasarjas ootame neljandas ringis külla Chelseat.

                  Sihid on seatud tulevikku. Praeguste mängijatega pole mõtet kõrgliigat isegi üritada. Kõigepealt tuleb võlast lahti saada ja paremaid mängijaid hankida. Praegu noolin bosmaniga järgmiseks hooajaks Leicesteri vv-i Tim Flowersit(34). Jälgin meest suure tähelepanuga. Loodan, et tänu vanusele on huvi tema vastu väike. Hea vv on esimeseks eelduseks kõrgliigasse saamisel. tema tuules oleks ka Festasel aega areneda. Lepingut pikendasin Lee Morrisega(21) (ründav vasak äär), oskused ehk polegi tippklassist, kuid Morris omab ülihead triblamisoskust. Tänu sellele oleme saanud ka mitmaid olulisi väravaid. Veel sai lepingut pikendatud Warren Bartoniga (32). Temas oskused ja kogemused on klubile asendamatud. Lepingut ei soovi pikendada vaatamata heale mängule Marvin Robinsoni ega Richard Jacksoniga(esiliiga kohta igati okeid), kuna sihid on seatud siiski kõrgliigasse. Robert Lee puhul(35) on küsimärk vanus. Mees on meeskonna vaimne liider ja kapten(influence ja determitation 20). Eks aeg näitab.

                  Algkoosseis:
                  Festas(21, Por)
                  Tierney(19), Elliot(23), Parnayi (21), Jackson(19)
                  Morris(21), Burley(30 Sco), Lee(35), Barton(32)
                  Strupar(31, bel), Burton(25, Jam)

                  Lisaks on \"must hobune\" Kinkladze(28, Geo), keda kasutan vahel vasakäärel, vahel ründes või hoopis salarelvana vahetusest. Tema on löönud ka enim väravaid - 7.

                  Tasuks veel tähele panna ülinoort kaitsesüsteemi.

                  Vot nii. Igatahes huvitav on.
                  On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                  I don’t care what you think of me!
                  Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                    Swanseaga esimene hooaeg läbi. Võib rahul olla, pääs teise liigasse olemas. Board lootis liigasse püsima jääda, kuid minu eesmärgid olid muidugi kõrgemad Läks vahelduva eduga, kord läks hästi, kord mitte, vahepeal oli isegi 11 mängu kaotuseta.
                    Meeskonnas oli selline staarmängija Michael Jackson
                    1. Hull 87
                    2. Rushden 86
                    3. Southend 85
                    --------------------
                    4. Oxford 82
                    5. Swansea 79
                    6. Wrexham 79
                    7. Macclesfield 72
                    Playoffid:
                    Oxford-Macclesfield 1:1 ja 2:0
                    Swansea-Wrexham 2:1 ja 2:1
                    Finaal:
                    Swansea-Oxford 2:1
                    League Cup-1. ring
                    FA Cup-3. ring
                    Vans Trophy-1.ring
                    Parim mängija oli klubis Michael Jackson-7.87, kes oli ka liiga parim.
                    Enim skooris Jon Keaveney, 12 korral.
                    Sööte jagasid enim Jackson ja Paul Ried, 15
                    Vahepeal olin juba miinustes, aga nüüd üle 700k plussis
                    Ostud:
                    Jamie Adams---Free Transfer
                    Bobby Gilpin---Free Transfer
                    Adrian Nevins---Free Transfer
                    Romeo Beckford---Free Transfer
                    Adam Muller---Free Transfer
                    Tegin hooaja lõpus ka ühe müügi:
                    Gareths Phillips---Wrexham---£400k(kuna tahtis klubist lahkuda)

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                      Ka teine hooaeg nüüdseks läbi. Ei tulnd nii hästi, kui lootsin. Board lootis, et suudame vapralt relegatsiooni vastu võidelda ja seda me ka tegime, kuigi erilist ohtu polnud. Lõppkokkuvõttes 17.koht
                      1. Q.P.R. 82
                      2. Northampton 82
                      ----------------------
                      3. Brentford 78
                      4. Rushden 78
                      5. Nottingham Forest 77
                      6. Crewe 75
                      ...
                      16. Wybombe 58
                      17. Swansea 58
                      18. Wigan 58
                      Meeskonna parim mängija reitingu poolest Grigoris Stratigos(8.22), kuid ise pean parimaks Skalidist(8.03), kes mängis 32 mängu ja lõi 27 väravat.
                      Sööte jagas enim Stratigos: kõigest 7
                      Enim Man of Match\'e sai kirja Skalidis: 9
                      League Cup-1. ring
                      FA Cup-1. ring
                      Vans Trophy South-poolfinaal
                      Ostud:
                      Stephen Munn---Coventry---£240k
                      Giorgos Papadopoulos---Agrotikos Asteras---£60k
                      Anastasios Skalidis---Chania---£100k
                      Tim Williams---Free Transfer
                      Joao Paralta---Gouveia---£100k
                      Grigoris Stratigos---Kerkira---£100k
                      Labros Choutos---Olympiakos---£1M
                      Dmitri Girishin---Tervis---£250k
                      Müügid:
                      Jon Keaveney---Free Transfer
                      John Williams---Free Transfer
                      Andrew Mumford---Carlisle---£400k
                      Järgmisel hooajal sihin esikümne kohta, miks mitte ka playoffi Enim loodan muidugi Skalidise peale, aga isegi tema ei suuda kõike üksi ära teha. Kindlasti on vaja osta mõni väravavaht, kuna minu esiväravavaht, õigemini küll ainuke, Roger Freestone on juba 34 aastat vana ja teeb kaasa veel võib-olla paar hooaega. Ta on mänginud kaasa mõlemal hooajal kõik mängud ja minu õnneks, et ta ühtegi punast kaarti ega vigastust pole saanud(ptüi-ptüi-ptüi). Vaja oleks ka kaitsesse mõnda meest, näiteks paremale.
                      Nüüd tagasi mängima

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                        Vaikselt Playoff kohast sihtimisest ei tulnd midagi välja...võitsin hoopis liiga ära
                        1. Swansea 105
                        2. Peterborough 77
                        -------------------------
                        3. Cardiff 77
                        4. Reading 76
                        5. Crewe 75
                        6. Hull 74
                        Edasi sai veel Hull.
                        Minu mängijad olid igal positsioonil parimad, väravas tegutses hästi vanameister Roger Freestone, kaitses mängisid kindlalt Stephen Munn ja Jason Smith, keskväljal valitsesid Grigoris Stratigos, Michael Jackson ja Martin Eriksson. Vajeldamatult liiga parim mängija Anastasios Skalidis(8.74) oli rünnakul maagiline. Mängis hooajal üldse kokku 39, neist liigas 38 mängu ja lõi 47 väravat(50 ei jäänd kaugele) Sööte jagasid meeskonnas enim Jackson ja Stratigos.
                        League Cup-2.ring
                        FA Cup-2.ring
                        Vans Trophy South-1.ring
                        Ostud:
                        Martin Eriksson---IFK Göteborg---£210k
                        Stevland Angus---Preston---£240k
                        Gabriel Ucar---Landskrona---£200k
                        Roberto Antolini---Pro Vercelli---£190k(lõpuks ometi väravavaht)
                        Müügid:
                        Michael Howard---Free Transfer
                        Labros Choutos---Middlesbrough---£400k(Minimum fee realease clause)
                        Neil Sharpe---Kidderminster---Bos
                        Dmitri Girishin---Chelsea---£375K(Minimum fee realease clause)
                        Muust rääkides, siis Sundeland pääses CL-i veerandfinaali ja Eesti EM-ile, vastased Portugal, Venemaa ja Hispaania
                        Premier pole enam kaugel!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                          Mõtlesin, et kus ma seda Skalidise nime kuulnud olen. Nüüd lõpuks viskas ette, et aegu tagasi sai ka inglise konverentsist Telfordi nimeline klubi meistrikasse kistud. Ja läbi mitmete divisjonide tõi mulle progressi, seesamune kreeka osavljalg. Choutus käis mul samuti klubist ja kaitseliinis mängis veel üks Euroopa meister. Kreeka on väärt koht kuhu skaute saata, nagu rootsigi saab odava rahaga vennad kohale meelitada. Võrreldes kohalikega on hinna ja kvaliteedi suhe kõvasti esimeste kasuks ja pole FGN-id ka.

                          Väikeste klubidega mängides ongi see häda et kontrahti tehes nõuavad vennad release fee claused. Kedagi palgates jätan ma esialgu tolle rea puutumata, muidu kipuvad rejectima. Endale saades ja eriti kui veel tegemist on osava tüübiga, pakun talle uut lepingut, üritades eemaldada clauset, samas tõstes nädalapalka või makstes raha otse näkku. Kui ikka rejectib tasub üritada clause tõstmist, saab vähemalt korraliku nutsu rikkurite käest välja meelitada.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                            niisugune kysimus, et äkki keegi viitsiks uploadida 01/02 tahax seda eesti liiga asja proovida! endal ainult 00/01-e plaat olemas...
                            How does Freddy Kruger wipe his butt?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                              Algselt postitas v6hiv66ras


                              Mõtlesin, et kus ma seda Skalidise nime kuulnud olen. Nüüd lõpuks viskas ette, et aegu tagasi sai ka inglise konverentsist Telfordi nimeline klubi meistrikasse kistud. Ja läbi mitmete divisjonide tõi mulle progressi, seesamune kreeka osavljalg. Choutus käis mul samuti klubist ja kaitseliinis mängis veel üks Euroopa meister. Kreeka on väärt koht kuhu skaute saata, nagu rootsigi saab odava rahaga vennad kohale meelitada. Võrreldes kohalikega on hinna ja kvaliteedi suhe kõvasti esimeste kasuks ja pole FGN-id ka.

                              Väikeste klubidega mängides ongi see häda et kontrahti tehes nõuavad vennad release fee claused. Kedagi palgates jätan ma esialgu tolle rea puutumata, muidu kipuvad rejectima. Endale saades ja eriti kui veel tegemist on osava tüübiga, pakun talle uut lepingut, üritades eemaldada clauset, samas tõstes nädalapalka või makstes raha otse näkku. Kui ikka rejectib tasub üritada clause tõstmist, saab vähemalt korraliku nutsu rikkurite käest välja meelitada.
                              Üritangi nüüd kõikidel minimum fee realease claus\'lit suurendada või ära kaotada, mõnega on juba õnnestund, mõni punnib vastu, aga alla ma ei anna!:P Ja see Kreeka kaitsja oli äkki Nikolaos Tobros? Endal teda saada ei õnnestund, aga kindlasti üritan veel.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                                Ei välista, aga nimi ei tule meelde, save game-d kadusid koos viimase arvuti crashiga.
                                Paar nime keda tasub mängu alguses uurida:
                                Jay Lucas-16-Australian
                                Oskitz Estefania-16-Spanish
                                Tallan Martin-16-Australian
                                Johan Absalonsen-15-Danish
                                Leo-14-Brazilian
                                Pidavat olema parimad noorukid siin mängus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X