320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

    HNK Hajduk! Kahe hooajaga olen võitnud kahel korral horvaatia liiga, karika ja super cupi. Esimene aasta meistrite liigas läbisin edukalt kaks eelvooru, kuid alagrupis jäin kolmandaks. UEFA cupis pääsesin veerandfinaali, kus hävisin Romale. Teisel hooajal meistrite liigas veerandfinaali! Kaotasin Barcale. Põhimõtteliselt kõik Horvaatia supernoored mul: safaric, sablic, bosnjak, miladin, pletikosa jne. Tegu cm 00/01-ga muide :-D.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

      Alati ei pea klubi juhtkonna poolehoiu võitmiseks mängu võitma.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

        on endal ka sellist asja juhtunud
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

          Järjekordselt alustasin siis Swanseaga:P
          2001/02
          Hooaeg algas ilusti, püsisin ilusti liidrite seas, võitlesin kümne küünega lõpuni esikolmiku koha eest, kuid halvem väravate vahe jättis mind siiski 75 punktiga kolmandaks. Playoffides pidin kahe mängu kokkuvõttes 4:3 alla vanduma Carlisle\'ile.
          2002/03
          Ülivõimas hooaeg, esimesed kuus liigamängu võitsin kõiki nulliga, sain kohe 11 võitu järjest ja olin 15 esimest mängu kaotuseta. Lõpuks 113 punkti ja kindel võitja, seejuures lõin 99 väravat.:P Sel hooajal ostsin ka endale Skalidise, kelle tõttu ka nii hästi läks.
          2003/04
          Alustasin enesekindlalt ja olin kindel, et vähemalt playoff koht tuleb kätte. Käis küll tihe rebimine, aga lõpuks võitsin 89 punktiga liiga ära.
          2004/05
          First Divisionis tekkis juba väike kõhkluse hetk, et kas ma ikka suudan nii kõrgel tasemel nende meestega mängida. Hooaeg läks üles-alla, vahest juhtisin, siis olin jälle 15.-ndal kohal jne. Otsustavates mängudes võtsin end kokku ja lõpetasingi liiga teise kohaga. Esikoht jäi paari punkti kaugusele. Kokku siis 83 punkti.
          2005/06
          Hooaja esimesel poolel olin Premieris viimastel kohtadel, lõpp läks juba paremaks ja nii tuli 42 punktiga ka üpris tubli 14.koht. Olin vähemalt kanna Premieris kinnitanud
          2006/07
          Algus oli paljutõotav. Tegelikult on seda vähe öeldud, algus oli super! Olin liidrite seas ja kolm mängu suutsin isegi Premierit juhtida! Lõpuks vajusin ikka nii ära, kui veel võimalik, isegi eurosarja koht jäi kaugele. 49 punkti ja 12.koht. Viimase 24-mänguga sain 15 kaotust, terve hooaja peale oli neid 17!
          2007/08
          Algas väga halvasti, kaotasin alati lõpuminutitel või lasin endale viimasel minutil lüüa viigivärava. Pesitsesin kogu aeg tabeli lõpuosas ja miski ei aidanud. Püüdsin leida erinevaid taktikalisi lahendusi, aga ikka polnud kasu. Lõpuks võtsin tagasi hooaja alguse taktika ja tulemused veidikene paranesid, aga ikkagi olin väljakukkumis tsoonis. Hooaja lõpuga võtsin ikkagi nii palju ennast kokku, et suutsin lõpetada 15.-ndana. Kokku 39 punkti. Suvel peab minema mängijate ostuks!
          2008/9
          Ei mõista siiamaani, kuidas on võimalik lasta endale igas teises mängus viimasel minutil 1-2 väravat sisse. Mitte miski ei aidanud, täielik kaitsev stiil oli lõpuminutitel ikka mõttetu, ründama minnes löödi ikka värav ära, ka normaalses stiilis mängides löödi ikkagi värav. Tänu sellele lõpetasin ka hooaja 14.-nda kohaga. Väravaid lõime me paremuselt kolmandana, kaitse poole pealt olime aga väga taga. Positiivse poole pealt see, et Skalidis hakkas meheks ja skooris kokku 21 korda ja oli Premieri teine väravakütt, teda toetas kõrvalt Tarmo Kink 12 väravaga. 22-aastane vv Thomas Isgren oli ülivõimsalt parim omal positsioonil terves liigas. Sel hooajal oli aga ilmselt minu kõige kuulsam mängija 36-aastane vanameister Zinedine Zidane Oli põhikooseisus ja mängutase oli keskmine.
          Eesti koondis on olnud väga tubli.
          Euro 2004 kvalifikatsiooniturniir lõpetati 3.-ndana, kuid MM 2006 oma teisena! Playoffis võideti kaks korda Ungarit(2:1 ja 2:0) ja saadi MM-ile. Alagrupp oli suht soodne, Peruud võideti 2:1, Nigeeriale kaotati 3:1 ja Bosniat võideti 3:1 2.ringis tuli vastu Rumeenia, seal tegi oma elumängu Ingemar Teever, lüües hat-tricki! Mängu seis jäi 3:3, kuid penaltitega jäi Eesti peale. Veerandfinaali vastane oli ülitugev Itaalia, kes hiljem osutus võitjaks. Eesti tegi järjekordse üllatuse, kaotades vaid 1:0. Turniiri lõpetas kolmanda kohaga Hiina!(eelmine kord oli see olnud Saudi-Araabia!:P) Euro 2008 kvalifikatsiooniturniiri läbis Eesti aga üliedukalt ja Prantsusmaa, Kreeka, Jugoslaavia ja Makedoonia ees lõpetati esimesel kohal! Prantsusmaa jäi maha kolme punktiga(Eesti mängud temaga mõlemad 3:2, üks võit, üks kaotus).
          Finaalturniiri vastasteks tulid Saksamaa, Belgia ja Taani. Seal läks juba halvasti, saadi kätte vaid viik Belgialt ja alagrupis viimane koht.
          Aastal 2005 võtsin vastu ka pakkumise Kameruni koondiselt ja nii olingi lõpuks ka koondise peatreener. Kuigi ega ma erilist tähelepanu sellele ei pööranud, ei viitsind uusi mängijaid otsida. Ilmselt see maksis kätte ka African Nationsil, kui lõpetasin alagrupi kolmandana ja ei saanud edasi. Lõpuks aastal 2007 otsisin ka paremaid mängijaid ja tegin koondises suurpuhastuse, tulemused paranesid kohe. Järgmisel Aafrika Rahvustekarikal võitsin alagrupis kõik mängud, laskmata sisse ühtegi väravat, kuid järgmises ringis tuli üllatuslik 3:0 kaotus Nigeeriale, kes tuli ka kolmandat korda järjest võitjaks.

          2009 aasta suvel kavatsen osta kaitsesse paar kvaliteetset mängijat, rünnakul hetkel probleemi pole.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

            mulle piisab täiesti 3-4 hooajast, siis on kopp ees
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

              Mismis?
              Viisin Kameruni koondise MM-ile, otsustavas mängus võitsin võõrsil Kongo Vabariiki 7:1, peale mida tuli ka uudis, et tähtsad ninad Kameruni Jalgpalliliidus olid õnnelikud tulemuse üle. Paar uudist edasi aga väitsid, et ei ole minuga üldse rahul. Nüüd ripubki töökoht juuksekarva otsas. Kurat küll, mina viin nad MM-ile ja nemad keeravad mulle sitta

              Kommentaar


                Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                neegrid juu!
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                  Algselt postitas zaz
                  neegrid juu!
                  mis nende neegritega on siis?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                    Algselt postitas zidane_5
                    Nüüd ripubki töökoht juuksekarva otsas. Kurat küll, mina viin nad MM-ile ja nemad keeravad mulle sitta
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                      ma saan aru, et vihjad nigeeria neegritele, aga kuidas neegrid ja europiidid või kes iganes siin erinevad?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                        mõtle välja!


                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                          Ma ei tea paraku. Mind lihtsalt häiris see põlastav suhtumine neegrite suhtes, nagu nad maailma häbipunkt oleks. Eita kui tahad, aga nõnda need kommentaarid \"neeger ju\" kõlavad.

                          Aga kuidas siis neegrid ikkagi erinevad meist, annavadki tõesti rutem kinga? Esimest korda kuulen. On sul ka mõnd faktilist tõestust pakkuda? Kõlab igatahes väga huvitavalt.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                            kurrrat mees! Saa rahu sellest!
                            Oleks asi siis olnud palju selgem, kui ma oleks paigutand sinna postituse ka säherduse emtikooni ???
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                              Sai läbi siis 2009/10 hooaeg ja vallutasin 7. tabelirea. Oleks saanud vabalt kuuendaks, kuid viimases mängus ei suutnud kodus Liverpooli võita. Enne hooaega ei olnud muidugi eriti enesekindel, sest klubist lahkus £15mil. eest Tarmo Kink. Eestlase uueks koduklubiks sai Brasside Flamengo. Kuid tähtsa rolli võttis hooaja lõpus enda õlule 23-aastane Dmitri Girishin, kes sai sellega suurepäraselt hakkama! Lõpuks ei suutnud keegi teda peatada ja väravad muudkui tulid Järgmiseks hooajaks on UEFA Cup-i koht käes, kus üritan jõuda vähemalt veerandfinaali, Premieris hakkan aga püüdma CL kohta.
                              Ees ootamas veel MM-finaalturniir Ghaana koondisega

                              Toon ära ka siis mõned mängijad, kes uut mängu alustades on veel noored ja kes hetkel mängus ruulivad:
                              Anastasios Skalidis(Chania) S C, Nicolas Burdisso(Boca) D C, Manolis Ligkos(Olympiakos) S C(soovitan soojalt! ), Portillo(Real Madrid) S C, Sean Cooney(Free transfer) D/M C, Alexis Thebaux(Free Transfer) GK, Dmitri Girishin(Tervis) AM C, Tarmo Kink(Spartak) F L/C, Ingemar Teever(TVMK) F C, Dimos Charisteas(Aris) S C, Nikolaos Tobros(Fostiras) SW/D C, Kostas Mendrinos(Olympiakos) AM R, Alexandros Papadopoulos(Ethnikos Asteras) S C( ), Julius Agahowa(Shakhtar) F R/L/C, Robert Vittek(Slovan Bratislava) F R/C, David Mendes da Silva(Sparta) D/DM C, Mark Kerr(Falkirk) M C, Mido(Ajax) F L/C, Anestis Anastasiadis(OFI) SW/D C, DaMarcus Beasley(Chicago) AM/F L/C, Derek Boateg(PAO) AM C, Jermain Defoe(West Ham) S C, Cherno Samba(Millwall) S C, Andres D\'Alessandro(River) AM C, Inacio Pia(Atalanta) F R/L/C, Leon Knight(Chelsea) F R/C, Edouard Meka(Salangen) S C

                              Kasutan siis update 3.9.68 ja Kaarli Eesti liiga patchi.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                                Üks asi jäi ütlemata. Ingemar Teever oli Serie B suurim väravakütt 18 väravaga. Mängib ta siis Torino võistkonna eest.
                                Ahjaa...Ghaana koondisest vallandati ka, ma vist ei meeldi aafriklastele MM-il läks muidugi metsa, kaotasin Ekuadorile 2:0, siis tegin 0:0 viigi Bulgaariaga ja viimases mängus kodus mänginud Brasiilia vastu läks vaja võitu, esimene poolaeg oli 0:0, teise poolaja keskel hakkasin aga ründama ja löödi üks ära meile. Võitis Inglismaa Saksamaa ees, Taani oli kolmas ja Brasiilia neljas.
                                Otsustasin siis juhtida mõnda Euroopa koondist ja Rumeeniaga näkkasgi. Üritan siis neid rõõmustada ja EM-ile viia.
                                Ja ei saandki UEFA Cup-i kohta, hoopis Inter-Toto Cupi-i, kus sain ka CSKA-lt pähe Mehed olid muidugi väsind, ja ei jõudnud neid veel vormi ajada, kaks päeva pärast teise mängu kaotust oli kõigil konditsioon 100% Aga muidu kaotasin alles penaltitega 8:7!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X