320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Alustasin paar nädalat tagasi R.C. Lens´iga. Esimesel hooajal suutsin isegi meistriks tulla. Tihe konkurents PSG ja Nantesiga. Algul läks päris masendavalt(esimesest 4-st mängust 3 kaotust, 1 viik), pärast seda ei kaotanud hooaja lõpuni ühtegi mängu(30 mängu without losing). Teine hooaeg on umbes poole peal ning olen 3. paar punkti maas 3 mängu rohkem. Esimesel hooajal oli raha u. 6M, ostsin valgevenelasi. Maksim Tsigalko 18 mänguga 20 väravat! Karikates jõudsin ainult maximaalselt 8 hulka. Euroopas võitsin alagrupis ainult ühe mängu Chelseat 5-2. Veel olid alagrupis Ajax ja Bayern Münhen, kes said ka edasi.
    JK Tallinna Kalev Meistriliigasse!!

    Kommentaar


      #62
      ärge mängige ainult Real Madridiga

      rushden & diamond. inglise 3 div. eelmisel aastal conferencist tõusnud. raha on ropult, aga kvaliteetmängijad pole eriti huvitatud klubiga liitumisest. scaudid ei ole kuigi usaldusväärsed ja seetõttu otsin mehi isiklike tutvuste abil. ostsin soomest Paulus Roiha ja eestist läbi raskuste Raio Piiroja. soomlane lööb ropult ja mingi nipiga annab eestlasest keskkaitsja ohtralt väravasööte (15+). olin esimesel aastal div3 esimene (ca110+p) ja nüüd saan teisest ka otse esimesse. II aasta alguses läksin avantüürile ja jõudsin kokkuleppele üliõnnetu Wiltordiga, aga õnneks saatis juhtkond mu üheteistkümnendal tunnil pikalt ning ei luband sellist demoraliseerijat palgata.
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        #63
        [quote]Orginally posted by Tammist

        jaanile!
        igyks on muidugi igast asjast omal arvamusel, kuid mina suga jaan eriti nõus ei ole. jah kui on tõesti siuke varjant, et mees viriseb iga asjaga, ja peale selle mängib ka sitasti, siis tuleb talle muidugi kinga anda. aga kui sa mu juttu tähelepanelikult lugesid, siis said aru, et mul viriseb umbes 6 või 5 noort talendikat mängijat, kes on kõik põhimehed ja kellest on paari aastaga kõik tippklubid huvitatud.


        Siin on tegu ju jälle kerge tedmatuse või lausa võhiklusega! Kui mängid mitte eriti kõrge reputatsiooniga klubiga ning edened (mis ei ole sugugi keeruline), siis on loomulik, et suured ssovivad su mehi neelata ning viimased on tahtjad minema. Suur viga on meest blokeerida, mitte lasta minna. MITTE KUNAGI ära pane pakkumisele "reject" - see mäng on selle suhtes väga tundlik. Samas ei ole kellelgi midagi delay vastu, mis on ju seega selge mängu kala. Ühesõnaga, jälgi, et sa ei seaks meestele min clauslit või kui, siis tõhusa ning suure summa, ning kui clauslit pole, pumpa pideva delay´misega hinda pidevalt üles. Mees ei solvu, väärtus tõuseb - ning sina teenid!

        Kommentaar


          #64
          loen postitusi ja avastan, et olen ikka oparas amatöör veel...
          Äkki keegi vaevuks vastama...
          1. Kuidas paika panna noorte treener? reservi treener? Mina teadsin siiani, et kõik treenerid treenivaid kõiki. Olen vaid aru saanud, et saab panna mingeid kindlaid asju (tactics jne treenima)?
          2. Kuidas jätta resrv assistendile?
          3.Scoutimine? keegi rääkis siin meeskondade scoutimisest. siiani tedsin, et vaid mängijaid saab scoutida, kas ühtlasi scoudib tervet meeskonda?
          4. Statade ehitamine. Minu jaoks täielik tume maa...[/quote]


          Kõige lihtsam lahendus - sul on vana versioon!! Ei tohiks ju muidu suht raske olla. Kui siiski siis algajatel soovitan kõike proovida ning kulutada tõsist aega mängus surfamisele

          Kommentaar


            #65
            No-noh



            See suur, et mul on Arsenaliga suht igav olnud ning lõpuks ma loobusin. 3 aastat olen võitnud premieri, koduseid karikaid ning üllatuslikult CL 2 korda võitnud. Uskumatuim on see, et mul oli vahepeal CLs mingi 10 mänguline võitude seeria (Bayernit ning Reali vastavalt 5:1ing 6:1, 6 mängust esimeses ringis mingi 25 väravat). Meeskonnas on igal positsioonil 2 maailmaklassi venda ning lisaks tulevikutegija. Mängin taktikat mida load´da ei saa, tähendab olen pannu kogu liikumise eraldi tsoonides paika ning seega on kujunenud ka taktika vastavalt sellele. AM on mängus tähtis roll, ning seal peab olema tõsine tegija. Vot!

            Kommentaar


              #66
              Mul on üks küsimus kuidas rahvuskoondise treeneriks saab hakata?

              Praegune seis

              Juventus

              2 Serie A
              1 Runner-Up SerieA-s
              1 CL võit
              hulgalist soga

              Barca

              Ebaõnnestus

              ManU

              3 PRM
              2 CL
              3 League C
              2 FA C

              ja veel.

              Kommentaar


                #67
                adp on esimene manchesteri treener, kes liigakarikale t2helepanu p88ras! Barcelonaga eba6nnestumine on muidugi s6nuseletamatu. Rahvuskoondise treeneriks? Kui on vaba koht, siis edasta oma avaldus. Kui ei ole, siis pane add manager, vali vastava rahvuse mees, mine tema kaudu koondise ekraanile ning hops ja ongi valmis.
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  #68
                  Läksin küll Prantsusmaaga võitma. Tahaks veel võita, aga ei lase mänge korraldada, kuigi klubid võimaldavad? Mis viga?

                  Kommentaar


                    #69
                    Tahad ise valida mis m2nge Prantsuse koondisega m2ngid? Nii ei s6ideta rallit, kulla mees. Jalgpalliliit otsustab, kellega m2ngid.
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      #70
                      Orginally posted by Alessandro Del Piero

                      Läksin küll Prantsusmaaga võitma. Tahaks veel võita, aga ei lase mänge korraldada, kuigi klubid võimaldavad? Mis viga?

                      Mul on öelda selle peale vaid üht--> ehita omale auto!
                      Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                      Kommentaar


                        #71
                        Orginally posted by Kosk

                        Mul on öelda selle peale vaid üht--> ehita omale auto!

                        Kommentaar


                          #72
                          Täna alustasin Southamptoniga. Päris huvitav väljakutse. Hooaeg on alanud hästi - peale 6 mängu on 4 võitu ja 2 viiki(võõrsil Manuga 3:3 ja võõrsil Leedsiga 1:1). Olen 3. kohal, liidri Chelseaga võrdselt punkte. Eks näeb, kaua suudan liidritega võrdselt mängida.

                          Meeskonda olen täiendanud Winstone Bogarde'i, Les Ferdinand'i ja Ian Pearce'ga.

                          Kommentaar


                            #73
                            OK, pole küll kaugele jõudnud aga hakkasin Aalborgiga mängima

                            ...ning hooaja kolmandas mängus (5:3 võit) tegi INDREK ZELINSKI HAT-TRICKI

                            nojah, olen ainult 3 mängu jõudnud teha, esimeses tuli täiesti üllataval kombel Brondbylt 1:4 kaotus...

                            ning Oper oli teises liigamängus (viik) parempoolikuna man of the match

                            ok, selline on minu seni lühike Taani-karjäär. Püüan kuhugi ka jõuda...

                            Olen õnnelik,et taas CM-i olen mängida saanud

                            Kommentaar


                              #74
                              IGAVAD OLETE

                              loen siit kes kõik mis suur klubiga mida võitnud on IGAV ,olen seda kõike teinud ja IGAV.Tõeline katsumus on võtta 3liiga klubi ja sellega premiershipi jõuda.tegin seda Sotimaal ,mind palgati 2 liiga klubisse Inverness ja viisin ta 3 hooajaga kõrgliigasse ja lõpetasin seal 4 ja järgmisel hooajal 3 kohal suurte celticu ja Rngersi järel pole paha ah??? siis tahtis min liverpool ja läksin sinna ja võitsin esimesel aastal premiershipi ja järgmisel ka ,lisaks veel fa ja champions cupi.olen ka norras mõtetuid klubisi champions liigasse viinud.
                              Parim takika on 4-3-3 attacking ,tegin sellega real madridile pool finaalis nottm Forestiga 6-1 pähe.
                              I am The BEST

                              Kommentaar


                                #75
                                Kui sina oled õnnelik olen mina õnnelik wall

                                Kommentaar

                                Working...
                                X