320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Elagu FCF !

    Hakkasin mängima Peterburi Zenidiga , aga vinge on hoopis see et FC Flora sai sellel aastal Meistrite Liigasse !! Tõsi küll alagurpp Roma , Münheni Bayern ja Moskva Spartak ei tõota just head...

    Kommentaar


      #77
      ise mängin realiga, ja läheb väga hästi kasutan 4-2-3-1 taktikat, äärekaitsjad nool edasi, pressing, direct söödud. Olen 4 aastat järjest absoluutselt kõik cupid, liiga jne ära võitnud. Äsja võitsin Valenciat võõrsil 4-0. Päris hea taktika
      miks ei saa - alati saab kui vaja

      Kommentaar


        #78
        Mina ka ei saa aru, mis huvi on suurte ja tugevate klubidega kõik sarjad x korda ära võita. Palju lahedam on ikka mingit suvalist punti turgutama hakata.

        Ise võtsin paar päeva tagasi ette Hollandi tugevuselt teise liiga klubi Telstar. No see on ikka väga mannetu kamp. Kahtlane, kas neist üldse mingit asja saab, aga see just ongi huvitav.

        Kommentaar


          #79
          njaa

          Ise mängin hetkel Leverkuseniga, litsalt selle pärast et pole kunagi Bundesligat mänginud cm-is, 4. aasta 2 esikohta ja üks teine liigas, teiseks jäin esimesel aastal Bayerni järel, **** hapens, esimesel aastal jõudsin vist CL-i poolfinaali, teised 2 olen ära võitnud, German Cupis ka 2 korda võitnud, hmmm
          Taktika mulle äitsa meeldib, 2 keskkaitsjat mõlemad manmarkivad rvastaste ründajaid, muidugi oleneb vastaste taktikast, siis DML ja DMR(neil mõlemal on pikk nool ette AML ja AMR kohale, ning marking on non)Ze Roberto on ideaalne sellise koha mängija, keskmiselt hooaja pealt mingi 45st mängust ca 30 söötu, pole paha või mis?
          Edasi läheb 1 DMC ja 2 MC-d, AMC ning siis kaks ründajat
          Põhimõttliselt näeb taktika välja 2-1-4-1-2, nats ründav või mis?
          mentality on normal, sest normali peal mängib meeskond paremini näieks kui attackingu peal, isegi kodus on normalit kasulikum mängida, passig on direct....
          Päris hea taktika minuarust

          Kommentaar


            #80
            si on selles, et ma ei viici jebida nii kaua nende 3 div jne meeskondadega, pole mul endal kah nii väga aega, ajaviiteks mängin. hetkel on 4 hooaeg läbi ja 24h on nagu kokku ainult mängitud
            miks ei saa - alati saab kui vaja

            Kommentaar


              #81
              Depor on 00/01 -s kõva

              Deporiga suutsin võita kõik juba 2-l aastal
              Esimesel sain vaid CL-i võidu aga Hispaania liigas haaras mult karika celta vigo

              Kaitseliini uuendasin täielikult 2-x aastax
              Thuram-Cannavaro-D.Mills
              Poolkaitsesse haarasin Kily Gonsalese ja Mendieta ja ründesse lisasin Operi

              Nüüd 01/02-s mul on lisaks ka editor ja koostasin Eesti liiga
              tegin ka oma tiimi div1-te
              Esimene aasta lõppes ja ma jäin kolmandax
              Minu mees oli parim mängija
              Ma lõin 36 mängus liiga parimana 136 väravat ja lasin sisse 73(mis on liiga halvim)
              Teise hooaja eel lahkus mu parim mängija ja tiim võttis veel kogu raha endale ka.

              Kommentaar


                #82
                Originally posted by DelPiero


                Mul on üks küsimus kuidas rahvuskoondise treeneriks saab hakata?

                Üks võimalus on ausal teel (mul vaid paar korda õnnestunud)- peale WC või EC ka peale kvalifikatsioone vallandatakse managere nii et vaid paku

                Teine(ebaaus) versioon on selline Kui hakkad klubi valima võtad klubi lahti kuid ei pane take conrol vaid klikid tema rahvuse peal ja siis rahvuskoondise lehel paned take control

                Ise teeen praegu ka Eesti koondisega

                Kommentaar


                  #83
                  Originally posted by Swifty2002


                  Originally posted by DelPiero


                  Mul on üks küsimus kuidas rahvuskoondise treeneriks saab hakata?


                  Üks võimalus on ausal teel (mul vaid paar korda õnnestunud)- peale WC või EC ka peale kvalifikatsioone vallandatakse managere nii et vaid paku

                  Teine(ebaaus) versioon on selline Kui hakkad klubi valima võtad klubi lahti kuid ei pane take conrol vaid klikid tema rahvuse peal ja siis rahvuskoondise lehel paned take control

                  Ise teeen praegu ka Eesti koondisega
                  Ma kahtlen sygavalt et Eesti koondise treeneri eest saab mängida(loomulikult on võimalus siis kui editoriga natuke crakida ... ntx et hispaania asemel teed eesti koondise) teiste eest kyll, ja pealegi see on väga mõttetu postitus
                  delpierole juba vastati ammu sellele kysimusele!!! ... vaata ikka mida postitad pole neid mõttetuid asju vaja!

                  Kommentaar


                    #84
                    Eesti kondisega on võimalik mängida ka õiges alagrupis
                    vähemalt seda 01/02-es
                    ainult U-21 ja B koondist ei saa kasutada

                    Kommentaar


                      #85
                      Üks võimalus on ausal teel (mul vaid paar korda õnnestunud)- peale WC või EC ka peale kvalifikatsioone vallandatakse managere nii et vaid paku
                      See ongi tegelikult ainuke aus variant.

                      Kommentaar


                        #86
                        ma olen 5 aastat absoluutselt kõik asjad ära võitnud (Realiga). On tehtud koondiste treenereid lahti....aga...mind pole ühelegi kohale võetud. manager statsis olen 3ndal kohal - world class.miski lampi on cuper esimene ja ma ei mäleta enam kes too 2 oli...ühesõnaga mina pole veel saanud...CM 00/01 - seal sai kergemalt treeneriks minumäletamist mööda.
                        miks ei saa - alati saab kui vaja

                        Kommentaar


                          #87
                          Originally posted by limp


                          ma olen 5 aastat absoluutselt kõik asjad ära võitnud (Realiga). On tehtud koondiste treenereid lahti....aga...mind pole ühelegi kohale võetud. manager statsis olen 3ndal kohal - world class.miski lampi on cuper esimene ja ma ei mäleta enam kes too 2 oli...ühesõnaga mina pole veel saanud...CM 00/01 - seal sai kergemalt treeneriks minumäletamist mööda.
                          Mis rahvusest sa ise oled? Managerina ma mõtlen :P . Olen täheldanud, et eestlasi või üldse väiksemate riikide esindajaid võetakse koondiste treeneriteks tunduvalt harvemini kui ntx Hispaania või Itaalia kodakondseid.
                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar


                            #88
                            Miks ei võeta koondise eest

                            Koondise eest võtmisel loeb ka sinu taktika
                            näiteks deporiga ei saanud ma ühtki korda manageriks enne kui oma taktika 3-4-3-lt 4-4-2-ks muutsin Kuigi olin nii maailma kui hispaania tabelis esimene

                            Kommentaar


                              #89
                              2:kaarel

                              Originally posted by Kaarel


                              Üks võimalus on ausal teel (mul vaid paar korda õnnestunud)- peale WC või EC ka peale kvalifikatsioone vallandatakse managere nii et vaid paku
                              See ongi tegelikult ainuke aus variant.
                              Ma tean seda küll ja ma pole väitnudki et on rohkem võimalusi sest teine on ebaaus nagu ka mul kirjas

                              Kommentaar


                                #90
                                Vastus teemale 'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?'

                                Kas keegi on nii tark mees ja ytleks kuda ma saan teada kas mesteel treeningutel näitajad paremaks läevad???
                                Seal on mingi värvide värk!
                                Muidu kõik näitajad kollased a osad rohelised ja punased-MIDA NEED TÄHENDAVAD??
                                Fc Uuemõisa

                                Kommentaar

                                Working...
                                X