320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Vastus teemale 'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?'

    Punane näitab,et mehe skillid lähevad kehvemaks
    Kollane on neutraalne st. ei muutu
    Roheline töhendab,et mees areneb.



    Mingil ajahetkel ta ikkagi areneb-alaareneb ju.


    Kui uus mängija luuakse,siis tal võib lagul pace olla 10, kuid aja möödudes see tõuseb-langeb.

    Kommentaar


      #92
      Vastus teemale 'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?'

      Algselt tegi selle postituse Swifty2002


      Originally posted by Kaarel


      Üks võimalus on ausal teel (mul vaid paar korda õnnestunud)- peale WC või EC ka peale kvalifikatsioone vallandatakse managere nii et vaid paku
      See ongi tegelikult ainuke aus variant.
      Ma tean seda küll ja ma pole väitnudki et on rohkem võimalusi sest teine on ebaaus nagu ka mul kirjas
      Kuidas see ebaausam on kui mingi klubi manageriks hakkata sama moodi et 'take control'??

      Kommentaar


        #93
        Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

        kuulge ma lugesin siit, et kui netist mingi versiooni tõmbad saad mängida eesti liigat. Kas keegi võiks kirjutada selle aadressi ja selle vrsiooni nime !!! ma oleks äärmiselt tänulik
        puhh

        Kommentaar


          #94
          Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

          On olemas otsingumootorid ning sealt otsigi asja nimi on eesti liiga patch aga selleks peab sul olema cm3.91 vist seega CM2000/01 aasta variant

          Kommentaar


            #95
            Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

            Originally posted by Swifty2002


            On olemas otsingumootorid ning sealt otsigi asja nimi on eesti liiga patch aga selleks peab sul olema cm3.91 vist seega CM2000/01 aasta variant
            Tõsi, Bergi Eesti liiga patch algupärase 3.81 versiooniga ei tööta, aga selleks on vajalik siiski 3.89 versioon.

            Kommentaar


              #96
              Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

              Dugout\'is peaks ta leiduma, seal on see ka serveriks downloadimiseks üleval. Mine lownload sektsiooni, sealt 00-01, siis updates. Seal pead vaatama, kuskil ta on.

              Kommentaar


                #97
                Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                Originally posted by Artur


                Originally posted by Swifty2002


                On olemas otsingumootorid ning sealt otsigi asja nimi on eesti liiga patch aga selleks peab sul olema cm3.91 vist seega CM2000/01 aasta variant
                Tõsi, Bergi Eesti liiga patch algupärase 3.81 versiooniga ei tööta, aga selleks on vajalik siiski 3.89 versioon.
                Kas see Version 3.9.60 ei tööta??

                A keeegi võiks ütelda kas on üldse võimalik International(Rahvus) meeskonna treeneriks hakkata??
                Fc Uuemõisa

                Kommentaar


                  #98
                  Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                  Kas see Version 3.9.60 ei tööta??
                  3.9.60 on juba CM2001-02 versioon. Eesti liiga töötab 2000-01 3.89 versiooniga.

                  Kommentaar


                    #99
                    Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                    Originally posted by Rebu


                    A keeegi võiks ütelda kas on üldse võimalik International(Rahvus) meeskonna treeneriks hakkata??
                    Johhaidii, Rebu.
                    Kas sa üldse lugesid seda, mis eespool kirjas, aga kuivõrd kordamine pidi olema tarkuse ema siis veelkord:

                    1. Olles mingi suvalise klubi treener. Peale suurvõistlusi lastakse üldjuhul mingi posu treenereid lahti. Sul ei jää muud üle, kui kandideerida antud kohale, vajutades paremal ülanurgas olevale nupukesele \"Apply for Job\". Sinu treeneriks saamine sõltub loomulikult sinu reputatsioonist ja teataval määral ka rahvusest. See on niiöelda aus variant.
                    2. Valid Add Manager, edasi sisestad oma uue manageri nimed, värgid, valid rahvusmeeskonna jaklikkad jälle paremal ülanurgas olevale nupukesele \"Take Control\". See on niiöelda ebaaus variant.

                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                      ma olin algul Inglismaa koondisega ja jäin MM-il neljandaks ning mingi 2004 aastal võtsin üle nigeeria koondise võitsin rahvuste karika ja mingi paari aasta pärast asusin tsehhi koondise eesotsa.Ja siis MÄNG JÄi Savemise peal kinni ja ma lihtsaltmurdsin plaadi pooleks

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                        noh 01 / 02 võitsin Leedsiga kõik ,mis võita annab - 2 hooaega järjest nii Inglismaal kui ka euroopas . Mingeid oste ma praktiliselt ei teinud ( ainult Xavier Evertonist )
                        Samas ei pea ma seda mingiks saavutuseks , sest Leedsi koosseis on 01/02 ropult tugev . Samas oma lõbusaimaks elamuseks peaksin hoopis CM 00/01 Moskva Lokomotivi ülestöötamist - peale kolmandat meistrite Liiga võitu õnnestus mul nende kirbukottide rahakott 10 miljoni naela peale upitada . Maru huvitav oli see ,et mu esiründaja oli seda tehes Zelinski , kes on 00/01 ropult tugev - statid on küll nõrgad aga oi kui palju väravaid lööb - mul tavaliselt vene liigas kolmkend pluss Meistrite liigas kümne ringis ( parimal hooajal 17 ) . proovisin teda ka inglise liigas Arsenaliga ja mees toksis sealgi 25 väravat .

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                          Tegin endale praegu editoriga oma klubi rootsi 1 divisjoni ning ma tühjendasin selle klubi mängijatest.Vot see on huvitav pole ühtki valget mängijat ei põhis ega reservis
                          Raha on null üks skaut ikka on kellega tasuta mehi otsin juba on 4 mängu peetud ja 9 valget meest koos ning esimene võit ka tuli 3-1 kui 1. mäng kui ühtki meest polnud kaotasin kodus 7-0

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                            Noh cm on väga hea mäng ja ma mängis seda palju -a ga kas ka teie olete märganud ,et tegemist on neetult kiusliku asjaga .
                            1) Üleminekud - alati jama kui palju ja ma ei mõtle staaride vaid keskmiste mängijate ostmist . Kõigepealt on kui sa osta tahad , muutub sinu poolt soovitud mängija oma klubile kohe hindamatuks . Kui sul õnnestub klubiga kaubale saada , siis viiel juhul kümnest ei õnnestu see mängijaga - eriti hea nali oli kui Pareiko keeldus tulemast Itaalia Liigasse - ta on Rotoris väga rahul .
                            2) müümine - Kas ei juhtu liigagi tihti , et sul õnnestub oma sõnnik kellelegi maha lükata ja kui tehing peaks sorritatama , siis selgub ,et ostjal pole piisavalt raha ( MUl minu praeguses mängus läks praegu viis üleminekut korraga persse )

                            3) olen küll briti jalgpalli fänn ,aga pole enam tükk aega seda liigat proovinud ,sest mul on sellest töölubade värgist lihtsalt kõrini .

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                              1)tavaliselt pead vähemalt kaks korda rohkem maksma mängija eest klubile.
                              Soovitaks enne ostmist uurida kas mängija on üldse huvitatud sinu klubisse tulekust,sest siis on kindel et ta võtab lepingu vastu,aitab ka kui paned lepingut pakkudes,et ta on hindamatu klubile.

                              2)mul sellist probleemi pole olnud.Kõik mängijad on maha müüdud.

                              3)Inglismaal on probleeme nende töölubadega,kuid näiteks mul anti tööluba Piirojale ja Stepanovile.
                              C’mon Man United!!!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'CM 01/02- Mis klubiga ning kuidas on läinud?\'

                                Noh Hea lüke on otsida suurklubidest unhappysid mängijaid ( eriti kui sul omal raha vähe ) nood saab vahel odavalt (poole hinnaga ) kätte .
                                Aga kaks korda suurem hind pole sugugi kindel taks - mõne venna puhul hakkab alles 4 korda suurema pakkumisega , midagi toimuma ja seda raha ei taha enam maksta .

                                Mul veel oli selline nali - mängin praegu Atletico Madridiga - seal on Valenciast laenatud Diego Alonso - tüüp mängis pool hooaega lõi 17 mänguga 14 väravat . Ostsin ta siis ära ja kõik tema tähtsamad statid vähenesid kophe ühe palli võrra .
                                Üldiselt on ses mängus sigadusi mängija suhtes palju - a ikka lõbus mängida

                                Kommentaar

                                Working...
                                X