320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kalamehed

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'Kalamehed\'

    nooremana sai ikka rohkem maal aega veedetud ja kalal hommikuti ja õhtuti käidud...aga nüüd ...nüüd millegi pärast enam kalale ei kipu...paar korda on ikka suuremat sorti kala ka külge trehvanud..nii umbes 4 kilone...aga jah..iseenesest tore tegevus see kalastamine...võtad paar õlut..ja lähed veedad mõne tunnikese järve ääres
    õlu, jalgpall ja naised

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'Kalamehed\'

      õemehega ikka käidud mitu korda kalal.
      kell 12 minek, siis on pime, võtad tule kaasa, västra ka, ning hakkad sõudma.
      parimatel päevadel sai ikka 15-20 kala. mõnusad mitmekilosed linaskid, haued, kogred.
      üks koht on see, kus paned võrgud sisse ja hommikul on terve persetäis särgesid võrgus. hea kuivatada
      aga suitsulinask on ikka sitaks hea kala

      kõik on seaduslik
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'Kalamehed\'

        Ükskord läksin sõbraga kaasa ja ma ei tea minu kosmopolitaani hing ei luba niimoodi passida tundide viisi...

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'Kalamehed\'

          ta ju tahtis lihtsalt kala
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'Kalamehed\'

            Mina vist küll sündisin siia ilma spinning käes, sest kalal olen käind tõesti vist sünnistsaati. Vanamees võttis ikka peaaegu igale poole kaasa mind ja sealt see pisik alguse saigi. Viimasel ajal pole küll piisavalt aega, et asjag tegeleda kuid vähemalt kord kuus peab kuskil veekogu ääres mõned visked ikka tegema.
            “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'Kalamehed\'

              Kalapüügiseadus
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'Kalamehed\'

                Tõstame aga teema üles jälle:
                Tänu mõnede kanalite kadumisega hakkas STV näitama venelaste stream tv kanaleid millest üks on Jaht&kalapüük.Mina olen häppi,sest discovery pealt pole ammu Rex huntile peale sattunud.

                Ahjaa,kavas minna lutsule(kui millalgi päris terveks saan) ja kui sült hea tuleb,panen siin \"atribuutika ost müük\" müüki
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'Kalamehed\'

                  Kuhu lutsule plaanis minna, Kasari kanti?

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'Kalamehed\'

                    I\'M IN. BRING ON THE FISH-BITCHES
                    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'Kalamehed\'

                      Algselt postitas laurenzo


                      Kuhu lutsule plaanis minna, Kasari kanti?
                      Vist oli kasari suunaks jah.Mõnedel järvedel hakkab lutsupüügi keeld 15 jaan.-5 veebruar,keeld vist jõgedele ei laiene.
                      Maardu järvel käib päevast päeva üks laulupidu,mõnel mehel nii pisikese ahvenad kõrval,et kui ära puhastad ei jäägi midagi järgi.Müstilised taadid
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'Kalamehed\'

                        Vot nii püütakse kala poisid...õppige
                        Joga Bonito!!!

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'Kalamehed\'

                          Ma olin alati arvanud,et kalapüük on kummikutes viinavõtt ja nagunii kõik kalamehed luiskavad oma naistele,et kodunt pääseda.Ja mõnede päevade pärast naastes ostavad hoopis \"saagi\" poest,et naine peksa ei annaks tühjade kätega tuleku eest.

                          Kuid võta näpust,sel aastal Setumaal vedas mind sõber oma riistadega häässe kohta ja kui siis robinal tuli ,oli hasart päris suur.Nüüd tahab hull mind Peipsile kaasa võtta.Ma ütlesin,et ainult siis tulen,kui Copterline meie retke valvab

                          Marko,ütle kumb on tõelisele kalamehele südamelähedasem,kas suvine või talvine püük.Pühajärvel ajavad oma kuldkala taga ja ei teagi mida arvata.

                          P.S. Hasartlikust huvist läksin kunagi sõbraga Tõrvamaal jahile ka kaasa.Kutsus,ütles,et ajujaht metsanotsudele,et sa vana trennimees,tõmbame 15-20 kilti metsas.Koormuse saime igatahes vägeva.Ega ma nende hullude küttidega tegelt eluseeski kaasa poleks läinud,kuid too sõber on ise jahilaskja eesti koondislane Andres Kull(olnud MK-etapi viies,ja meeskondlik MM-pronks koos Saaliste ja Jaansaluga).Usaldasin.Isa(või oli see vend Arno) on tal tagajalgadele tõusnud karu maha lasknud.Sõgedad velled.
                          Kapten Trumm

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'Kalamehed\'

                            Marko,ütle kumb on tõelisele kalamehele südamelähedasem,kas suvine või talvine püük.Pühajärvel ajavad oma kuldkala taga ja ei teagi mida arvata.
                            Talipüügi kohta ütlen sulle veebruaris aga suvine püük super.Või mis suvine,juba maipühade aeg kui särjepoiss kudema hakkab.
                            Hasart tuleb kalapüügist vägev.Kahju,et 88 aastal igasugu seebikarpe ei olnud (oli aga hinnaklass oli ka vastav) millega pilti teha,oleks saanud oma õest,kes tollal oli 10 aastane,hea pildi.Meie sõbraga olime vihma eest paadikuuris aga tema maadles Topu sadamas tohutu roosärjega.Sai kätte lõpuks aga selle porise aga särava näo oleks tahtnud jäädvustada
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'Kalamehed\'

                              Süütus läinud,esimene auk puuritud.Aga männiku karjääris jäin nupumeheks.Sõbral õnnestus läbi isase roomaja suguelundi üks ahven siiski konksu otsa saada.Homme paunakale ja kott kala täis...
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'Kalamehed\'

                                Paunakast üks ahven,laulupidu ei olnud.Kõrvalt kanalist püüdsid mehed kupisid ja allakirjutanu sai sealt katkise põlve ja sinise puusa.
                                Laulupidu toimub TOP-i ees pirita jõel-kes särge,kes vimba ja õnnelikud ka ahunat
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X