320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kalamehed

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vastus teemale \'Kalamehed\'

    Algselt postitas Raivo19


    Ma olin alati arvanud,et kalapüük on kummikutes viinavõtt ja nagunii kõik kalamehed luiskavad oma naistele,et kodunt pääseda.Ja mõnede päevade pärast naastes ostavad hoopis \"saagi\" poest,et naine peksa ei annaks tühjade kätega tuleku eest.

    Kuid võta näpust,sel aastal Setumaal vedas mind sõber oma riistadega häässe kohta ja kui siis robinal tuli ,oli hasart päris suur.Nüüd tahab hull mind Peipsile kaasa võtta.Ma ütlesin,et ainult siis tulen,kui Copterline meie retke valvab

    Marko,ütle kumb on tõelisele kalamehele südamelähedasem,kas suvine või talvine püük.Pühajärvel ajavad oma kuldkala taga ja ei teagi mida arvata.

    P.S. Hasartlikust huvist läksin kunagi sõbraga Tõrvamaal jahile ka kaasa.Kutsus,ütles,et ajujaht metsanotsudele,et sa vana trennimees,tõmbame 15-20 kilti metsas.Koormuse saime igatahes vägeva.Ega ma nende hullude küttidega tegelt eluseeski kaasa poleks läinud,kuid too sõber on ise jahilaskja eesti koondislane Andres Kull(olnud MK-etapi viies,ja meeskondlik MM-pronks koos Saaliste ja Jaansaluga).Usaldasin.Isa(või oli see vend Arno) on tal tagajalgadele tõusnud karu maha lasknud.Sõgedad velled.
    kuule,kas sa oled midagi tõmmanud või?

    Kommentaar


      #32
      Vastus teemale \'Kalamehed\'

      sa ei pea isegi tõmbama,piisab nimest ja avatarist
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        #33
        Vastus teemale \'Kalamehed\'

        sa tselsii,tahtsid üelda miskit vää,kuslap
        Kapten Trumm

        Kommentaar


          #34
          Vastus teemale \'Kalamehed\'

          hmmh.. Paunküla veehoidla peale oli endalgi äkkmõte.. kuid teostusest jäi puudu.. ülemus pani isegi kuulutuse et võistlused jne.. mis mul siit minna oleks olnud.. üle maantee ainult

          kalal saab aastas ikka vähemalt korra käidud.. pisik siis samuti isalt päritud/saadud..
          ei mäleta millal viimati talipüüki harrastatud sai.. aga võin öelda, et see on omamoodi kogemus..

          Kommentaar


            #35
            Vastus teemale \'Kalamehed\'

            Tirime teema üles kuna 3 nädala pärast algab loodetavasti suveks õlle kõrvale särgede kakkumine.Saarlased võiks siin teada anda kui Nasva kandis miskit toimuma hakkab
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              #36
              Vastus teemale \'Kalamehed\'

              hmhh.. tegelikult oli mul täna minna plaan kalale.. siia \'samma\' paunküla vh peale.. aga üks sünnipäev ja kontaktivõimetus (üleüldine) tegid sellele huvitavale plaanile otsa peale.. nüüd on mul siin 10 grammi ussikesi (sääsevastseid) ja ma ei tea mida nendega teha.. :P kuid tõenäoliselt tahan need ikka käiku veel lasta sellel nädalal

              Kommentaar


                #37
                Vastus teemale \'Kalamehed\'

                Olukord Paunkülas,Nasval?
                Kala tahab püüdmist
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  #38
                  Vastus teemale \'Kalamehed\'

                  Deem.. ma ei jõudnudki.. sest \"sääselooted\" hakkasid lehkama enne.. aga.. järgmisel aastal kindlasti..kuigi.. inimesed istuvad tänagi järvel (Paunkülas)..küllap hommegi usun.. ja mingid ulakad on käinud autoga peal.. et te uppuksite siia.. krt.. linnainimeste endine joogiveevaru ikkagist siin ju..

                  kevadel/suvel/sügisel aga kindlasti.. tuleb peagi külastada kalastusspordiseltsi ja uuendada liikmelisust

                  Kommentaar


                    #39
                    Vastus teemale \'Kalamehed\'

                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar


                      #40
                      Vastus teemale \'Kalamehed\'

                      Kasari ääres Lümandul sai käidud.Särje klibu ja viidikat,landimehed jäid nullipoisteks.Aga kui kala ei võtnud siis võtsid kalamehed.Justkui polnudki midagi aga näo kukkusin katki.Pasun oli lõhki ja paistes.
                      Kolmapäeval paunakale.
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        #41
                        Vastus teemale \'Kalamehed\'

                        Üleeelmisel laupäeval Soomaal Halliste jõel, võttis haug hästi ja üldiselt kõike, mis liikus. Lühikese aja jooksul 3 haugi kott ja 4 tagasi ujuma. Pisemat sorti ahvenat tuli ka nii, et oli vaid tonka välja kerimise vaev, alati oli otsas. Kahte ahvenat käis ka üks haug kaldavees räsimas, kelle ma suure tõenäosusega ka hiljem kinni püüdsin, saades kätte ta lõugade vahelt ühe oma äraviidud tonkarakenduse konksu.

                        Kommentaar


                          #42
                          Vastus teemale \'Kalamehed\'

                          Kurat eile oli ikka totaalne ebaõnn,muidugi alles esimest korda järve peal ka see hooaeg.
                          Kõigepealt sai lanti loopimas käidud kus 2 tunniga tulin tühjade pihkudega tagasi,sõber sai küll 1 haue raisa lõpuks kätte
                          Hiljem õhtul juba tavalise õngega järgmisele järvele,kust alguses nagu tundus et särgi hakkab tulema kuid edasi kukkusid kõik konksu otsast tagasi vette ja tagatipuks jäi veel kork koos konksu ja tinaga puu latva peale mida päev oli otsa saanud

                          Kommentaar


                            #43
                            Vastus teemale \'Kalamehed\'

                            a ma käisin reedel kalal ja sain 8 pisikest viidikat:P

                            Kommentaar


                              #44
                              Vastus teemale \'Kalamehed\'

                              Kolmapäeval puhus selline mahe tuuleke,et paunakal olid kaseladvad maas ja hirmsad lained.Proovisime hea ja kurjaga aga ei miskit.Lõpuks läksime Tallinna Vee hüdrojaama juurest,sealt vasakule jääb metsa varju väike järveke.Puude varjus täielik tuulevaikus,nii et sai särgiväele võtta.Mina 9 ja sõber 3 särge,nii et kokku 12 millest 6 ujuvad edasi.Kuna mindi latikale siis oli sõber endale \"tutiga\" konksu pannud mida särg ei tahtnud.Võttis ainult tõuku,ussist ei teinud väljagi.Riivsaiaga sai meelitatud.Järgmine nädal jälle,loodetavasti on siis vaikne ja saab ka suurelt järvelt püüda
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                #45
                                Vastus teemale \'Kalamehed\'

                                Täna paunakalt 3 suurt särge,2 keskmist roosärge ja 2 ahvenat ,üks neist paarisaja grammine mis tuli haugipüügi käigus.Uudishimust oli lanti piiluma tulnud ja see sattus lõpuste vahele.
                                Paadilaenutus seal 50 eeku tund,klubiliikmetele 75 eeku päev.
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X