Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 40
    pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane Hispaania jalgpalliklubide ajaloo kommentaarid

pange siia siis, krt oosel ei joudnud koike korraga teha
    Catalunya is not Spain!

geenjiaalne miis Kasutaja 2mSööt3mMööda avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2003

Algupärane Vastus teemale \'Hispaania jalgpalliklubide ajaloo kommentaarid\'

Barca loosse oleks võinud selle särgisponsori fakti kusagile sisse panna
    a no vahet pole, seda teavad enamus...keep it coming
    Joga Bonito!!!

Liitus foorumiga
    Dec 2003

tegelt kui kellegil mingi soov on mingis osas-teemas, siis võib kirja panna, võimalusel proovin mingi teksti kokku otsida, aga siin itaalia-Taneli tasemele ma kindlasti ei küündi ja kui kellegil ise mingi teema kohta infi, siis andke aga tuld!

ise proovin siin hetkel hispaania vanima klubiga- Recreativo Huelvaga hakkama saada, eks näis mis järgmisena
    Catalunya is not Spain!

Liitus foorumiga
    Dec 2003

Real Madridist ka \"väike\" ajalugu üleval nüüd..vähe liiga pikk ja lohisev ehk sai teine ja liialt palju fakte ja kuupäevi ka, aga nagu ei osanud ka midagi eriti välja jätta, loodetavasti hispaania jalgpallihuvilistele huvitav siiski, eelkõige Reali fännidele, kel siin just täna õhtul mäng ees
    Catalunya is not Spain!

Super Moderator Kasutaja Saarlane avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Mängu lõpus Real Madridi kapten J.Giralt palus Athleticu kaptenilt Astorquialt revanshi järgmisel päeval.

ei saa aru nagu mis tahad öelda

Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algselt postitas saarlane1234

Mängu lõpus Real Madridi kapten J.Giralt palus Athleticu kaptenilt Astorquialt revanshi järgmisel päeval.

ei saa aru nagu mis tahad öelda
    parandasin ära selle nüüd, ehk nüüd asi selgem
    Catalunya is not Spain!

asdf Kasutaja marrrtin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algselt postitas daywalker

Mina ei tea. Järsku värskendaks mu aju?

geenjiaalne miis Kasutaja 2mSööt3mMööda avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2003

Algselt postitas MaRtin_12

Oled äkki kuulnud, et Barcal pole kunagi särgisponsorit olnud? Isegi hiigelsummad on tagasi lükatud, et seda traditsiooni jätkata. Betandwin.com kihlveokontor pakkus mõni aeg tagasi maailma suuruselt teist särgisponsorlus diili neile näiteks(esikohal on T-Mobile ja Bayerni sponsorlusleping teatavasti).
    Joga Bonito!!!

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Aug 2004

Algselt postitas MaRtin_12

Oled äkki kuulnud, et Barcal pole kunagi särgisponsorit olnud? Isegi hiigelsummad on tagasi lükatud, et seda traditsiooni jätkata. Betandwin.com kihlveokontor pakkus mõni aeg tagasi maailma suuruselt teist särgisponsorlus diili neile näiteks(esikohal on T-Mobile ja Bayerni sponsorlusleping teatavasti).
    Suvel oli jutt, et Barca teeb siiski 5 aastase reklaamlepingu ning kannavad aastani 2008 Pekingi Olümpia mängude reklaami ja peale seda Aasia mängude reklaami. Aga väga hea, et nii ei juhtunud..ei taha, et oma lemmiktiimi särgil mingi Aasia mängude reklaam oleks

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algselt postitas avscol
    Suvel oli jutt, et Barca teeb siiski 5 aastase reklaamlepingu ning kannavad aastani 2008 Pekingi Olümpia mängude reklaami ja peale seda Aasia mängude reklaami. Aga väga hea, et nii ei juhtunud..ei taha, et oma lemmiktiimi särgil mingi Aasia mängude reklaam oleks
    mingi kiri nagu oli kunagi, aga seda vist saja-aasta juubeli auks v miskit. Samas on kuskilt kõrva jäänud et ka Bilbaol pole särgisponsorit olnud.

Liitus foorumiga
    Dec 2003

Deportivo La Coruna fannidele ka midagi nuud olemas..
    Catalunya is not Spain!

- Kasutaja norsk avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2003

Algselt postitas dannar Samas on kuskilt kõrva jäänud et ka Bilbaol pole särgisponsorit olnud.
    Nii ta on. Sel hooajal on neil küll särgil kiri Euskadi(Baskimaa), aga see on siiski teine teema võrreldes igasugu mobailide ja samsungidega.
    Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

Liitus foorumiga
    Dec 2003

Villarreali klubist ka nüüd väike ülevaade üleval
    Catalunya is not Spain!

Liitus foorumiga
    Mar 2005

Muidu kõik väga hea, aga hinga ja pea vahet ka natuke

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

mulle meeldiks lugeda sellest müstilisest faktorist \"mille tõttu\" hispaania koguaeg suurturniiridel ebaõnnestub. klubide ajalugu oleks ka huvitav lugeda piirkondade kaupa.
    saite aru mis ma mõtlesin? aitäh
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Amatöör
    Liitus foorumiga
    May 2005

kas keegi oskab öelda, mis lipp see puna(rist)-valge seal barcelona vapil on (kui on üldse lipp), kolla-punane peaks vist kataloonia olema, kui ma just mööda ei pane

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

inglismaa nagu lähemal vaatlusel näed siis milanil ka selline...asutaja oli inglane aga barca ajalugu ei viicinud vaatama hakata.
    avscol teadis rääkida veel, et kataloonia lipp sai punased triibud kui mingi kutt veriste sõrmedega üle kollase lipu \"määris\".
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane Vastus teemale \'Hispaania jalgpalliklubi

Algselt postitas Jasper

mulle meeldiks lugeda sellest müstilisest faktorist \"mille tõttu\" hispaania koguaeg suurturniiridel ebaõnnestub. klubide ajalugu oleks ka huvitav lugeda piirkondade kaupa.
    saite aru mis ma mõtlesin? aitäh

luhidalt-sa tahad Hispaania meeskonna ajaloost kuulda?
    aga mis puutub klubide ajaloost piirkondade kaupa- sa motled hispaania piirkondade kaupa?
    vat selle peale ma ei moelnud, et voiks neid hoopis piirkonniti valja tuua, kuigi plaan on vahemalt tahtsamate klubide ajalood ara tuua ja mul oli pigem peas see rivaliteet. eks paistab, akki muudan umber midagi. voi mis muidu rahvas arvab?

saarlane, ara muretse, kull ma varsti ka puhkuse valja votan

aga lipu-teooria..ma kaldun ka arvama, et inglased vist selle pohjuseks on, sest eks see jalgpall ikka mandri-euroopasse inglaste poolt toodi
    Catalunya is not Spain!

Liitus foorumiga
    Dec 2003

Barca tanase vastase- Bilbao Athleticu- auks siis ka nende ajalugu nuud ka uleval
    Catalunya is not Spain!

Liitus foorumiga
    Mar 2005

Eriti oleks megamõnus siis lugeda, kui oleks kirjutatud korraliku jutuna. Faktid lihtsalt jätavad suhtkoht külmaks. Aga ise tead ja väga tore on see, et kõik need faktid ikka üles oled viitsinud otsida.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud