320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Öö maagia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mul oli midagi öelda. oluline on see et ma leidsin teema ülesse.

    Kommentaar


      Ööluöö a.k.a öökoll a.k.a öökull: "Soe kevad on kingituseks EV100 puhul."
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Pole veel päris öö.... aga eksisteerib...

          Kommentaar


            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Read comments
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas ltltl
                Kalju ründetalent Robert Kirss on umbes teist nvd järjest Padas jummala mällis
                Kirss annab endast kõikjal 100%
                Invest In Africa

                Kommentaar


                  Kui midnight on läbi siis on öö.......... (punktid on siin lõpus ainult selleks, et eelnev lause seksikam näiks).

                  Kommentaar


                    Allahu Akbar.

                    Kommentaar


                      jõuluvana mu jaoks alati veits kellaga jope old
                      ei saa aru
                      white ppl
                      noaga ärgem raisakem ööd mis pikk, väga pikk:
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Ka tänane öö läeb arvesse:

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Öö maagia.

                            Päris mitu aastat on möödunud meie kohtingutest.
                            Mina, ja ka sina, oled tugevalt muutunud ja sellest ei ole midagi. See on normaale.

                            Lumine pime Füüsika Instituudi korteri aken, kust õues tatsavaid klaabusid korraks silmitseda, kes Olerexi kell 4.32 burgeri järele sumpavad. Kohvi number viis on sees ja süda mängib arütmilist tantsumussi. Anatoomia eksam tulemas ja inimeste kondid mööda tuba laiali. See oli üks meie kohting, mis vanast ajast meelde tuli.

                            Nüüd, külmas ja tuulises. Riigis, kus autos või jalutades võib ennast mõtisklemas leida: kuidas kurat ma siia sattusin? Tegelt pole ju viga midagi. Isegi töötud saavad paar tuhat eurot miinimumi.

                            Nüüd me siis siin oleme. Öö, pühapäev, vegan friendly vein ja sülearvut. Vaib pole halb, aga asjad on teisiti. Kõrval lebab neiu ja anatoomiat pole enam nii väga tarvis. Hea teada ikka, aga nüüd käib hoopis rõhu all tihedamalt, kui nii mõnigi teine. Vesine, aga mitte nii märg. Selline olukord.

                            Mõnikord ma ikka igatsen maagiat, aga võnked on niivõrd erinevad. Ei tule nii tihti peale, kui vanasti. Äkki peab voolust korra välja võtma ja ootama, kuniks tuled kustuvad ja siis kümneni lugema? Vaatab seda asja. Öö maagia. Island. 2020.

                            Kommentaar


                              Tundub, et Sven Maibaumi "Sinu saade" elab Soccerneti foorumis edasi

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X