320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Öö maagia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'Öö maagia\'

    [Slug]
    Drink it all away, numb it down to none
    Stay awake tonight and wait for the sun
    You say you hate your life, you aint the only one
    Let your frustration out the gate and watch the pony run


    Kannutäis kohvi, kamaluga parimat muusikat ja näpuotsaga segaseimaid mõtteid - päikesetõus, siit ma tulen!

    Kuna päev juhtus olema ääretult frustreeriv ja hoolimata kindlast soovist suutsin ma ka päikeseloojangu maha magada, siis võtsin vastu otsuse, et koit tuleb ära oodata. Ei ole vist midagi toredamat kui öö maagia, mis kandub edasi varahommikusse, mil linn veel ärgata ei ole jõudnud, aga päike hiilib vaikselt juba silmapiiri tagant välja. Vaikus enne tormi niiöelda, püha hetk enne seda jubedat rabelemist, mis kõik segi paiskab.

    Postimees väidab, et päike tõuseb Tartus kell 6:57, aga arvestades minu ebaõnne viimasel ajal, siis tõenäoliselt otsustab ta täna mitte tõusta.:P

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'Öö maagia\'

      Ei saa jätta postitamata Eelsi loo The Other Shoe algust, sest see kõlab lihtsalt liiga kuradi hästi:


      It\'s a beautiful morning
      The sky is black as ink
      The city\'s sleeping still
      And soon they\'ll wake up
      To the stink

      And soon they\'ll wake up
      To the stink of life passing them by
      Wake up and smell the stink of their lives

      The garbage trucks are coming
      To take your shit to the dump
      You\'re smelling pretty now
      Such a pretty little lump
      A pretty little lump of flesh
      Who\'s lost your way
      Another night another day

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'Öö maagia\'

        Võtan omale ainuõiguse siia teemasse väljaspool lubatud aega postitada.

        Päike oli nii viisakas, et otsustas mulle siiski silmarõõmu pakkuda. Meeletult ilus vaatepilt ja täpselt graafikus. Punetav taevas, erkkollane tulekera ja mõned hõredad oran˛ikad pilved - vaimustav vaade üheksanda korruse rõdult.

        Varajaste lindude laulu ja vaikuse kaiku segasid küll kaugustest kõlanud autohääled, nii et päris eraldatuse tunnet ei saanud siiski veel tekkida, aga kui päikesetõusud muutuvad varasemaks ning rõdul läheb veidi soojemaks, siis on ehk veelgi mõnusam.

        Kaks tuvi ei pidanud isegi paljuks mulle natukeseks seltskonda pakkuda. Piip suitses ka kenasti ja kokkuvõttes võib täielikult rahule jääda. Nii hästi kulutatud kümmet minutit ei mäletagi. Järgmine kord võtan fotoka ka kaasa!

        head ööd

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'Öö maagia\'

          Muidu on ööd kihvtid ja maagilised küll aga see öö ma ei saa lihtsalt und. Õnneks on Soccernet!

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'Öö maagia\'

            Täna tõuseb päike kell 6:42. Veerand tundi progressi.

            Fakk kui ilusad võivad ööd ikka olla teinekord.

            Kevad!

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'Öö maagia\'

              Official! Täna hommikul päikest ei tõusnud.

              Over and out.

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'Öö maagia\'

                tra küll,ma ei olnud ju üksi.............
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'Öö maagia\'

                  No pole enam öö aga kuna ma olin öö otsa üleval siis loodan et ei pahandata et siia postitan maagiast niipalju et ikka oli teist veits kuuvalgus on ikka midagi palju kaunimat kui päikese silmipimestav helk.

                  Have you ever danced with the devil in a pale moonlight?

                  Michael keaton oli parim Batman . Westi fännide lohutuseks ütlen et family guys on ta hea
                  The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                  If you're good at something, never do it for free - See above.
                  I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'Öö maagia\'

                    Sinine taevas, punased sääsed, läbipaistvad sõnad ja mustad mõtted.

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'Öö maagia\'

                      sry; see vist ei lahe paris aja sisse aga ma loodan et seda siiski ara ei kustutata

                      igatahes olen praegu sellises kohas nagu XS Arena St. Michel, mingi internetipunkt Pariisis, suht kesklinnas kiviviske kaugusel Seine joest. Siin on nagu oo maagiat tunda, rahvast liigub tanavatal sama palju kui paeval, votsin vaikse hot dogi ja jaatee ning siin ma nuud olengi. ma ei hakka rohken kribama, see on muidugi kirjeldamatu mis siin on , aga loodan et moistate, natuke kiireks laheb ka.

                      Bon soir
                      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'Öö maagia\'

                        Krt und ei ole. Telekast tuli mingi aeg Robocop ja igast muud saasta. Kaine vist...
                        DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                        Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                        AD e. Andekas Disainer...

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'Öö maagia\'

                          Robocop jee!

                          Aga kurat, ööl on täiesti eriline maagia, kui veeta see ihuüksi kottpimedas toas õudusfilmi vaadates. Eriti siis, kui film ei lakka sind üllatamast ja sunnib kell kolm öösel võpatama ja peast haarama. Fakk raisk, ma ei julge kuselegi minna enam.

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'Öö maagia\'

                            .. ega mul olegi midagi öelda, aga need harvad juhused, mil privileeg siia teemasse kirjutada, tuleb ju maksimaalselt ära kasutada.

                            et siis, õõ .. David Bowie - Ziggy Stardust rokib!

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'Öö maagia\'

                              Mõtlesin, et ma pole siin ammu klouni mänginud, nii et otsustasin midagi kribada. Et härra GoodVibration seda teemat ära ei risustaks, siis pidin aga ootama, kuni ta uinub. No offense, düüd.

                              Mitte, et mul endal midagi asjalikku öelda oleks muidugi. Võib-olla ainult niipalju, et võtke asju ikka rohkem südamesse, siis võib vahel tekkida tunne, nagu te oleksite tõepoolest elus. Kurbuses või rõõmus või vihas või milles iganes, vahet pole, parem ikka kui...

                              Igatahes ma loodan, et ma nüüd midagi sellist unes ei näe:

                              jumala vastik oli olin Walker texas ranger ja ajasin pahasi taga - meesstripparid - paljad, vastik pedeunenägu, hullem sitt vend olen.

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'Öö maagia\'



                                Enneaegne ärkamine, kartuses et mu peas elav sitapeade armee ärkab tunnikese enne mind ja tekitab seal midagi katastrofaalset. Ja taas kord tõdesin, et lindude serenaad, vürtsistatud värske kasteheina lõhnaga on ikka ületamatult ilus kombinatsioon.

                                Ega muud, kui kohvioad masinasse ja sisemine mootor käivitub probleemideta...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X