320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Öö maagia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Algselt postitas Even Vaata postitust
      sekundeerin eelmisele postitusele.

      1. Nietzsche seos popkultuuriga (dionüüsiline-apollooniline prinsiip, üleinimene, staari kujutis).
      2. afroameerika tähendus Lääne kultuuriruumis + primitiivsus kategooriad.
      3. mässaja arhetüüp, seos rahulduse konseptsiooniga.
      4. masinlik agressiivsus ja enese distsipliin (kaitse kehaliste nõrkuste vastu, liikumine, sõja konseptsioon)
      5. enese neutraliseerimine (inimlikkusest loobumise strateegia, spinoza, küberneetika)
      6. barthese armudiskursus (eluta armastuse mudel popkultuuris, lacan, zižek, foucault)

      vastake nendele küsimustele palun minu eest.
      Mis jube aine/loeng see on? Filosoofia?
      Samas huvitaks vastused küsimustele 4 ja 6.
      Eriline maagia on homme, kui pärast 2 ööd tööl saab hommikul otse kooli jälle minna. Jehuu

      Kommentaar


        Selle aasta teine kohv hakkab kõrri valguma. Esimene sai natukene aega tagasi ära manustatud.
        Majade aknad on kustu ja ekraan teeb samasuguseid vigureid, nagu actionfilmis lcd ekraanid, kui satelliidil hakkab signaal otsa saama. vms.
        Aga ainult siis, kui ma seda ise tahan.

        Impulssvoolu kasutamist meditsiiniliselt hakati kasutama juba kümneid tuhandeid aastaid tagasi, kui 1 neandertaal kahvli pistikusse lükkas ja 220V-ga mumpsist lahti sai.

        A ja kas päikeseprill-läätsed on olemas? Oleks mugavam, kui raame kanda.

        Kommentaar


          «Ma olin veebruari lõpuks tõeline metallmoor: lihastes, lõuapärad kokku surutud, lumekulguri kõnnakuga ja s***stes roobades,» sõnas Murutar ja lendas aida katusele enda lotti sööma.

          Elu24 ütles täna öösel, et venitamine enne jooksu ei aita. Samas, kui sa oled seda juba tegema hakanud, siis ei tohi lõpetada, sest siis on oht vigastatud saada. Venitusvõõrutusravile minek ei tasu siis järelikult ära.

          3 tunni pärast algab eksam, 3 kohvi joodud. Teoreetiliselt.. kui mul oleks eksamini aega 13 tundi, siis oleks mul 13 kohvi joodud. Jumal tänatud, et seda ei juhtunud. Vastasel juhul ma oleks pidanud punnis silmamunad sügavkülma panema, et silmas olev rõhk langeks ja punnis munad(silma) ennast vaikselt kokku hakkaks pakkima.

          Meetrise läbimööduga seinakell on ka magama läinud ja täiesti juhuslikult on ta uinunud täpselt 00:00. Elu on ikka üllatusi täis. Olen toas, kus on: ameerikajalgpall,euroopajalgpall,prügikast,vaip,to ol,laud,tool,kapp,voodi,aken,sein,sein,sein,sein,s ein,rõduuks,lamp,kõlarid,radiaator,radiaator,kardi n,uks,põrand,lagi,prügikast,kirjapulgad jnejnejne. Õpin edasi.

          Kui väljas on -29`C ja juhuslikult peaks kägu aknast välja kukkuma, siis kas ta: 1)Kukub kildudeks 2) Teeb kukkudes kildu 3)Käob kakkuma 4) Kukub miinuskraadide peale 5) Kakub kukkurit

          Vastused palun saata Marko Reikopi vanematekodu aadressile: Marko Anuvälbagakoosvanaks Reikop, Narva mnt. 214
          Märksõnaks: Kiremõrv lusikaga
          Last edited by plekkpurk; 18.02.11, 04:17. Põhjus: mõte.

          Kommentaar


            Täna oli see päev.. või öö, kui ma pidin projekti projekteerima. Ja nüüd ta saigi valmis. Muidugi on ta nagu Türi linn, mis ei saa kunagi valmis, sest tänavad lagunevad vms.. aga ära ma ta saatsin ja ootan vastukaja. Teoreetiliselt peaks vastukaja tulema negatiivne, sest ma saatsin selle kell 4:31 ära.
            Aga eks elu näitab.

            Kusagil siin korteris liigub ringi potitäis vett... Nimelt unustasin ära, et panin vee keema ja siis kui kööki sattusin lõpuks oli vesi juba lahkunud. Aga kuna korteri uks on lukus, siis väljuda ta ei saa... Loodan ,et ta korterikaaslase voodisse ei läinud.

            Jagan voodit raamatutega. Neid on 5 ja nad on vaiksed.

            Teen magamise. Et maagia järelmõjud päeva ei kanduks.

            Kommentaar


              Rino Gattuso on koer.


              Alexandre Pato on part
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Viimane öömaag tegutses täpselt pool aastat tagasi.

                Mina aga jätan siia lihtsalt märgi maha, kuna mul kalendrit ei ole: "K". Näis, kas aasta pärast mäletan.

                Kommentaar


                  Mitu-mitu kuud juba selline maagia, et ... akent lahti teha ei julge, tuul tuleb tuppa ja varastab mu une.

                  (Jasper, sa ju ikka tead, et su postitused kustutatakse?)
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Mitu-mitu kuud juba selline maagia, et ... akent lahti teha ei julge, tuul tuleb tuppa ja varastab mu une.

                    (Jasper, sa ju ikka tead, et su postitused kustutatakse?)
                    reeglid on selged. olin valmis ajatsooidega bluffima, aga ei suuda hoolida. võib-olla F. Totti aitab hädast välja ja kirjutab 400k sõnalise essee selle teema diktaatorlikest viisidest. FFFFFFFFFFFF. TOTTTTTTTIIIIIIII!
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Tõmmu Hiid joodud. Valge vein joodud ja punane vein joodud. Saunas käidud. Sünnipäev peetud.
                      Nali tehtud ja kõik teised magavad. Viimased 3 inimest tegid youtube.i filmide laulude äratundmise mängu ja see lõppes sellega ,et lõpus lasti Atomic Kittenit ja spekuleeriti, mis filmi see võiks sobida.

                      Head õhtut.

                      Kommentaar


                        Torm võib katusega lahkuga - scary shit.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Play Station on päris tore asi.

                          Kommentaar


                            Öö maagia sunnib kaugustes oleva öö maagia taevasse toomist. Oli võrratu päev. Elu halvim kinofilm miskitest titaanidest ja pooljumalast 3D.s. Õnneks on elu üllatusi täis.

                            Kommentaar


                              Mingid rõvedad elukad ilmutavad end alati ainult öösiti peldiku põranda äärtes sibades. Google ütleb, et ma ei ole aineid tarbinud. Need raiped on "kõige ürgsemad putukad maakeral. Nendega peaaegu identsed eellased elasid Maal koos dinosaurustega ammu enne prussakaid".

                              Tore, kui elus on püsiväärtusi.

                              Soovilugu ka:

                              Kommentaar


                                Riigiõigus on alati huvitav olnud.

                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X