320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Öö maagia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sõna filosoofia ei tööta. Inimesed, kes nimetavad ennast filosoofideks soovivad olla targad inimesed. Soovida olla tark on rumalus.
    Ja üldse, mis kokkulepe see on ,et me nüüd üritame kõik targad olla?
    Ühiskond on väga palju väärtuseid leppinud kokku väga valesti. Ärge kunagi leppige millestki kokku, kui tee ei ole kindlad, et nii on õige ja nii peabki olema terve elu lõpuni.

    On öö maagia ja lähen varsti õue, sest linnud laulavad heasti ja kell on 3:49 ning on vägagi valge. Eestimaa suved on erilised. Ehk mõni ka hindab seda.

    Kommentaar


      Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
      Eestimaa suved on erilised. Ehk mõni ka hindab seda.
      Hindab ikka.

      Päris ränk on muidugi, kui elad korterelamus ja kusagil käib 24/7 tülitsemine ja karjumine. Isegi kell 4 öösel ei saa rahu. Ega vist muud üle ei jää, kui sobiliku nimega Chalice'i uus ketas pöörlema panna ja nautida
      Chalice - Lärmakas naabrimees
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Uus ÖÖ.

        Kuigi maagilist seisundit ei ole tekkinud, siis veini on meeldiva kaaslasega joodud ja kuna jutunurk sai läbi just, siis jätkasin endaga monoloogi.
        Valge kuiv vein ja hämmastaval kombel heeringamaitseline hallitusjuust... Pole sõnu!
        Ah, aitab sõnadest. Valge on.

        Kommentaar


          Mmmm...magic, head ööd.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana
            Olümpia lõputseremooniaoli nii pask, et läksin hoopis õue langevaid tähti vaatama. ca 40 minuti tulemus oli 9. coool
            ei olnud pask...vähe jooki oli sul hoopis
            Kapten Trumm

            Kommentaar


              Ludovico Einaudi. Tegelikult ta naudib küll ja ta teeb seda maksimaalselt. Kas mõni helilooja on üldse võimeline olema mitte-pianist?
              Igatahes üle väga pika aja on öö maagia tulnud. Seda nähtust on tulnud ennegi, kuid mitte koduselt ja rüpperaaliga.
              On kuulda õuest tulevat undamist, lambi pirni undamist ja arvutite kõlareid, kust Einaudi mängib oma helinägemusi.

              Minu aju on nagu vanad külgkorviga mootorrattad, millel on tagurpidikäik olemas. Öösel kasutan seda tagurpidisõiduks mõeldud käiku ja kõik tundub teine ning mõistlik.

              Öö maagia.

              Kommentaar


                ja nagu ütleb itaalia Tom Waits: ahh, mis mõistatus

                Kommentaar


                  Kui juba nii maagiline öö tuli, siis lisame vaid värvi



                  le ויסרעדאַגירן

                  Teate, öösel tuleb lihtsalt nii palju huvitavaid mõtteid, et mul hakkab lausa kahju, et mu aju ei suuda neid automaatselt arusaadavateks sõnadeks ja mõteteks redutseerida. Siinkohal proovin natukene neid siiski kirja saada. Ehk keegi leiab neist inspiratsiooni ja energiat, et teha homme midagi head. Või siis kui mitte homme, äkki ülehomme või järgmine nädal või ehk millalgi hiljem.

                  Ma usun, et öös on asju.

                  Asju, mille pealt on võimalik nii mõndagi suurt ja ka natuke väiksemat korda saata. Selleks ei pea olema liigselt napsitanud önoloog, korjama psilocybe semilanceata nimelisi seeni Maardu lasteaia kõrval olevalt muruväljakult või mõnda muud meelemürki tarbinud olema, et saada aru, et elu on ilus. Jah, elu on ilus. Aga tegelikult on öised mõtted lihtsalt radikaliseerunud ning hea muutub liiga heaks ning halb liiga halvaks. Kui keegi ennast nüüd ära tappa tahab, siis oota hommikuni. Ilmselt mõtled ümber.

                  Ärge sulguge, avanege. Ärge vaikige, rääkige.



                  Teised aga - kuulake. Kaotage oma eelarvamused. Leidke aega.

                  Abstraheerides klišeelikku fraasi "öös on asju", siis igal ühel meist on just praegusel ajal, ja ma pean silmas kellaaega, mitte anonymuse, kui modernseima demonstratsiooni väljundi tekkimise algusaega, võimalik leida oma tšakra just meile kõige loomulikumal ning lihtsamal viisil. Öised mõtted ei pruugi olla alati kõige selgemad, objektiivsemad ning ratsionaalsemad, kuid vahel on vaja viia mõistus äärmuslikku seisundisse, et saada aru, mida kuradit me õigupoolest sellelt elult tahame. Ja kui me selle vastuse kätte saame, siis ärge hommikuks seda ära unustage.
                   
                  Igaüks meist on võimeline midagi siin maailmas ära tegema. Kas siis endale, lähedastele või ühiskonnale. Olge ainult ise mehed ja tehke!
                  Vaid sedasi ongi võimalik ka selle sisemise energiakeskuseni jõuda. Halamine ei ole edasiviiv jõud.

                  Sa tahad muuta maailma ja teistes näed vigasid vaid.
                  Nii jääd sa kõigest veel ilma, ei tundma saa tõotatud maid.

                  Kui tahad õppida elu, vaata, mis on sinu sees.
                  Seal on sinu maailmavalu, ja sinu vabadus tuleb su seest.

                  Muutuda saad sa vaid ise, teisi sa muuta ei saa.
                  Vaenlasi tappes jääd tapjaks ja maailma ei paranda.

                  Näe oma südame põhja, vea isolaatorid eest.
                  See, millest unistand oled, pääseb siis välja su seest.

                  Ükskord, kui maailm on parem, sa tehtud vigasid näed.
                  Muutuda võib ju ka varem, näiteks täna on sobilik päev.

                  Päev, mil vabaks sa saad.


                  Mõelge veidi, mis, või veel enam, kes, on Teie jaoks oluline.



                  Tehke Ta päev eriliseks. Või veel parem, tehke Ta elu eriliseks. Küllap Ta vastab samaga.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Siin ma olen, öö maagias. Varem või hiljem pidi see juhtuma. Ootamatu talv on viinud meid ajas 2 kuud edasi, kellakeeramisseadus toob tunni võrra tagasi. Kas mu post üldse loeb härra Mazz ? Ehk siiski... kuritegelik kella väntsutamine ei saa rikkuda püha üritust.
                    Karge, tähistaevane ja tuulevaikne öö, see on kõige maagilisem neist, otsekui maagilise tunni üks pidepunkte. Taustaks chillstep ja läbi seina kostuv naabri seosetu mulin, kaaslaseks Manchester Ale...
                    Unistus unistuse järgi kõneleb palmirikkast rannaliivast ja vahutavast veest kesk sooja oleskluselu. Milleks ? Hinnake hetke! Mina ei tahaks olla praegu mitte kusagil mujal...
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      etskae, kell on kolm


                      disco remix


                      seda ka
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Liiga harva on viimasel ajal asja siia.

                        Kommentaar


                          Kui ma kirjutaks siia iga öö, millal ma reaalselt sel ajal ka üleval olen, siis see teema oleks minu isiklik teema.

                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Töötamine öösiti on veider vabadus.
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              THINK THINK THINK

                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Mul siis tekkisid ka teised arusaamad hetkel elust.
                                Panen vanni sooja vett täis ja rilääksin enne eksamit parem.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X