320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Öö maagia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ilusat maailma lõppu.
    Ma magan maha selle arvatavasti. Kirjutage pärast milline see välja nägi.
    Meie suurim hirm on kartus oma mõõtmatu tugevuse ees.

    Kommentaar


      Sa oled mu öö maagia.
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
        Sa oled mu öö maagia.
        Ei ole!

        Tulin teemat otsima ja see vigureeris tipus. harva juhtuv ilus õnnetus.

        Tänaseks tahaks kokkuvõtteks öelda, et sain kutse tantsule.
        Ja ärge kunagi kutsuge sõpru enda juurde piparkooki tegema, sest pärast nad lahkuvad ja piparkoogid jäävad... Ja nad ei lahku ka hiljem.

        Täiuslikus maailmas ei ole kellegi silmavalgetel kollaseid plekke.

        Kommentaar


          MIDA?

          Headust soovib Jõul!

          Kommentaar


            Yo. Kiitke Jumalat pikkade pühade eest. Aamen.

            Kommentaar


              sätid ilusti magama. miskipärast und ei tule. ikka juhtub, küll tuleb.
              *möödub tund*
              aga vat und ei tule. midagi on paigast ära. midagi on teisiti. tunnen, aga ei oska näpuga näidata. teen tiiru ja veendun, et kõik peaks olema normis. küll uni tuleb.
              *möödub teine tund*
              no tra ei tule seda und mitte kusagilt. uuesti arvutisse kasutuid asju uurima. login foorumisse ja enda custom title ütleb - radiaator. VITTU, KÜTE EI TOIMI! norm temp on paigast ära.
              *headbangs desk*
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                sätid ilusti magama. miskipärast und ei tule. ikka juhtub, küll tuleb.
                *möödub tund*
                aga vat und ei tule. midagi on paigast ära. midagi on teisiti. tunnen, aga ei oska näpuga näidata. teen tiiru ja veendun, et kõik peaks olema normis. küll uni tuleb.
                *möödub teine tund*
                no tra ei tule seda und mitte kusagilt. uuesti arvutisse kasutuid asju uurima. login foorumisse ja enda custom title ütleb - radiaator. VITTU, KÜTE EI TOIMI! norm temp on paigast ära.
                *headbangs desk*
                Kas sa jõuludeks hipsteriprillid ikka said?
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar




                  Lihtsalt ilus...

                  Vaatasin just The Lavender Hill Mob'i ära... lootuses näha Audreyt... nägin vaid 3 sekundit teda...

                  Aga film oli siiski hea 8/10
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Kui enam mingite tööde/eksamite tähtaegu pole ja jõul on (veel hilinenult) majas, siis on öö maagia ka kuidagi tagasi kohe. Ümberringi kostub ainult norskamine ja tuled kuusel vilguvad... kohati sulnilt kohati irriteerivalt. Parem ikka kui pimedus.

                    Aga mind tabas täna/eile järjekordne silmade avanemine (ehk kus ma küll enne olin, et sellest midagi ei teadnud hetk)
                    Avajaks oli siis järgnev lugulaul

                    Kommentaar


                      Talv ei veena. Ta teeb selleks küll kõik, kaasaarvatud näkku kleepuvad alustassisuurused lumehelbed ja paksus lumesajus hääletuks muutuv Lasnamäe kanal, aga ta ei veena. Ma ei näe seda ilu, mida ta mulle meeleheitlikult demonstreerib. Ma näen temas vaid kliinilist surma ja eelmängu kevadele, mil ma saan ärgata ja metsa pageda, et seal suve ja sügise jooksul saavutada oma füüsiline ja vaimne tipp. Ja siis ta tuleb jälle, see surm. Nagu tüütu sõber, keda ukse taha tõsta ei saa ja kes rikub ära su rütmi, mille paratamatusest ma olen alateadlik; võtab mult tõeliselt tüütu diivanil seosetult lällutava sõbra kombel võimaluse teha asju, mida olen plaaninud ja mida armastan.

                      Ei mingeid jalgpallimatše. Ei mingeid rattaretki. Ei mingeid pikki päevi kalavetel.

                      Ja ta annab seda suurema rahulduse, kui ta kord jälle läheb.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                        Talv ei veena. Ta teeb selleks küll kõik, kaasaarvatud näkku kleepuvad alustassisuurused lumehelbed ja paksus lumesajus hääletuks muutuv Lasnamäe kanal, aga ta ei veena. Ma ei näe seda ilu, mida ta mulle meeleheitlikult demonstreerib. Ma näen temas vaid kliinilist surma ja eelmängu kevadele, mil ma saan ärgata ja metsa pageda, et seal suve ja sügise jooksul saavutada oma füüsiline ja vaimne tipp. Ja siis ta tuleb jälle, see surm. Nagu tüütu sõber, keda ukse taha tõsta ei saa ja kes rikub ära su rütmi, mille paratamatusest ma olen alateadlik; võtab mult tõeliselt tüütu diivanil seosetult lällutava sõbra kombel võimaluse teha asju, mida olen plaaninud ja mida armastan.

                        Ei mingeid jalgpallimatše. Ei mingeid rattaretki. Ei mingeid pikki päevi kalavetel.

                        Ja ta annab seda suurema rahulduse, kui ta kord jälle läheb.
                        Loen ja mõtlen... nagu oleks solvatud eluaegset sõpra. Rüvetatud kamraadi head nime... eks siis pea käituma nii, nagu sõber ikka käitub - astuma teise eest välja.

                        Ilma näljata ei maitse toit, ilma januta ei väärtusta jooki. Kas pole mitte nii, et suur vaenlane talv muudab hinnatavamaks ka selle aja, mis Sinu jaoks pole surm ? Milles seisneb kulla väärtus - kõlbab ta süüa või saab tast 100% pidavaid tuumavarjendeid ehitada ? Tühjagi. Kalliks teeb pakkumise piiratus. Oleks pidevalt kevad/suvi/sügis siis poleks ju midagi nii erilist. Ei saa oodata neid rattaretki, ega kalastusretki. Ja tead, ega jalkahooaeg kesta ilma talveta riikideski tervet aastaringi. Eks vahepeal pea puhkama ka ju.

                        Samas kui valged suveööd vahel magada ei lase ja vere niimoodi käima panevad, et võiks hommikul kell 4 juba oma stahhanovliku töönormi täitmist alustada, siis äkki talv annab võimaluse millekski muuks. Enamaks tubaseks tegevuseks. Võib-olla mõneks heaks raamatuks, filmiks või muuks kultuuriks.

                        Ja kas talve ilu ei veena või on talve alternatiivkulu lihtsalt Sinu silmis nii suur, et Sa ei anna talle võimalustki ennast veenda. Sest enamasti jääb keskmise lubehelbe läbimõõt Valujevi rusikast ikka tsipa väiksemaks ja kui neid kergeid lumehelbeid kusagil tänavavalgustusega piirkonnas vaikselt langeb siis tundub ju täpselt nii nagu aeg seisaks. Ja kui ka ei saja kuid väljas on siiski mõned külmakraadid siis sädeleb igalt poolt paistev valgus (olgu selleks siis nimetet tänavavalgustite külm tehisvalgus või kuu samavõrd külm peegeldus) maapinnalt vastu ja valgus tekitab omamoodi kasvuhooneefekti. Kui lumi sädeleb puudel, maapinnal ja ka õhus, kui kõik on samal ajal natukene valge ja natukene pime ning samas ka karge. Kui Sinu kulgeb värskelt sadanud lumes tee, mis on täpselt sama rikkumata, kui valge paberileht, siis kuidas see ometigi ei veena ? Eks muidugi inimesed ole erinevad. Aga üldiselt on talv mulle alati meeldinud ja lumevärv mu mälestustes tuhmuda ei kavatse veel niipea. Vähemalt kuni süsi hõõgub, hõõgub tuld.

                        (ohsaraisk kus tuli nüüd alles eepos. igatahes pole see otseselt mõeldud vaidlemiseks või ümberveenmiseks vaid pigem ikka kaitsekõneks oma kaitsetule ja kargele sõbrale kes akna taga võimutseb)

                        Kommentaar


                          Rainis ka ei veena. Case closed.

                          Kuhu lihtsus jäi? Suhetes, olmes, ümbritsevas. Miks teil kõigil nii kiire on? Miks minul kiire on? Miks te peate alati multitaskima? Miks auto on tänapäeval ratastel elektroonikaladu, aga mitte töövahend liikumaks punktist A punkti B? Milleks need miljonid inimesed kõrgetes majades, kelle tööks on tark välja paista ja seda tehes mitte silma paista, sest see tähendab vajadust oma eksistentsi õigustamiseks, milleks aga ei ole olemas mitte mingeid relvi peale kulunud käibedemagoogia? Miks oma kätega luua oskavate ja tahtvate inimeste arv kohutavalt kiiresti kahaneb?

                          Itšukeng fõvaproldže jatšsmit. Õlu sellele, kes selle dešifreerib (jah, mina tean vastust).

                          Kommentaar


                            Üks asi, mille tõttu mulle selline pikem pühadeaeg ei meeldi, on see, et kui ma olen kaua üleval, ärkan ma hilja üles. Ja kui ma hilja üles ärkan, siis lähen ka hilja magama. Ja miskipärast venib see tsükkel aina pikemaks, iga päevaga lähen aina hiljem magama ja hiljem üles. Kella neljaseks ürituseks äratuskella panna on ka nagu veider, täna lähen ausõna enne kella kuut voodisse.

                            Ööpäev võiks vahelduseks näiteks 26-27 tundi pikk olla. Huvitav, kas siis inimesed oleksid selle võrra kauem üleval, magaksid rohkem või oleks mõlemat rohkem? Kas inimeste elutsükkel ongi 24-tunnise ööpäevaga aja jooksul kohanenud? Minu oma küll ei ole...
                            Newton Heath 1878

                            Kommentaar


                              Postita kiirvastus. Esiteks mul pole toas valgustki, et klaviatuurile pihta saada.. ja teiseks?

                              Minu jaoks ei ole lumehelbed midagi muud, kui vesi. Nagu see sama vesi , mis tulev vihmana alla. Aga lumehelbe eeliseks on see, et ta on aeglasem. Ma näen teda kauem... ja kuna ma näen teda kauem, siis ma mõtlen mõnikord tänu sellele rohkem.
                              Lumehelves ja vesi on minu jaoks võrdsed - nad on tulnud sealt samast!
                              Perverssne mõelda et see sama lumehelves kelle jaoks sa oma suu lahti teed, lendab sulle suhu.. on äkki imbunud läbi põhjavee otse surnuaiast ja seal on paljude esivanemate tarkus sees? Jätan hindamise ahvidele.

                              Kell on 5.05 ja selle õhtu ma tõmbaks ikkagi koomale, sest viimased 6päeva ma ei ole enne 3e magama saanud. Kahjuks ei proovigi enne uut aastat rütmi muuta.

                              Kas keegi on veel leidnud, et 0,3l Tuborg lõhnab nagu kanep? (mitte et ma teaks, kuidas kanep lõhnab)

                              Kommentaar


                                jah, ütles e-luger ja jäi vanni magama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X