320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Janno Kivisild Kasahstanis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    see teema siis päris ära vajunud.kas Janno sis on see hooaeg klubis juba peatreener või ikka Arno kõrval nr2.sest ju Arno kunagi ise mainis et uuel hooajal klubi juhatab Janno.ehk oskab keegi täpsemalt seda kommenteerida
    Janno juba Eestis tagasi

    Kommentaar


      #77
      Kala, räägid järsku lähemalt?

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas Silver Vaata postitust
        Kala, räägid järsku lähemalt?
        Kahjuks ei oska midagi muud lisada

        Kommentaar


          #79
          Möödanud pühapäeval kuulsin saade Kasahstani jalgpallist. Kasahstani Meistriliiga sisseastumismaksuks-150 000 dollarit (1 700 000 EEK)...

          Kommentaar


            #80
            täpsemalt ei tea aga kuulnud olen et janno ei saanud kohalike juhtidega hästi läbi ja kupatati sellepärast minema sealt.

            Kommentaar


              #81
              Ei oskand kusagile seda uudist postitada, aga Pijpers on palgatud Kasahstani karikavõitja FC Alma-Ata konsultandiks. Klubi osaleb ka uefa cupil.

              UEFA.com is the official site of UEFA, the Union of European Football Associations, and the governing body of football in Europe. UEFA works to promote, protect and develop European football across its 55 member associations and organises some of the world’s most famous football competitions, including the UEFA Champions League, UEFA Women’s Champions League, the UEFA Europa League, UEFA EURO and many more. The site features the latest European football news, goals, an extensive archive of video and stats, as well as insights into how the organisation works, including information on financial fair play, how UEFA supports grassroots football and the UEFA HatTrick funding scheme.
              Wij komen terug met de cup in de hands

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                täpsemalt ei tea aga kuulnud olen et janno ei saanud kohalike juhtidega hästi läbi ja kupatati sellepärast minema sealt.

                Nu nüüd siis oodata et Kivisild Eesti koondise etteotsa koos Kristaliga
                Olen see kes olen

                Kommentaar

                Working...
                X