320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Janno Kivisild Kasahstanis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'Janno Kivisild Kasahstanis\'

    Algselt postitas ROOTSI KUNN


    Algselt postitas Nuutu


    Algselt postitas ROOTSI KUNN


    Välk ja pauk!!!
    Tahaks loota ,et kaamelikasvatajad ei ole nii lollid nagu grusiinid ,kes igalt uuelt peatreenerilt kohe finaalturniiri kohta nõudma hakkavad. Kui ma sügisel gruusias käisin siis rääkisin Alan Giressiga(nime ma kirjutada ei oska ) ja mees ütles nii mõndagi tähelepanuväärset. Grusiinidel on palju musta raha aga vähe selget mõistust.:P
    Topmüller lendab sealt samamoodi peale paari kaotatud mängu nagu pudrukuul.:P
    Janno ! Kõige ropum sõna kasahhi keeles on -sõktõm
    Mida see \"sõktõm\" eesti keeles tähendab? Või ei ole eesti keeles sellist sõna?
    Otseselt tõlkida ei saa aga aga midagi sellist .... põruta kaamelit või lammast.
    Eeslit ikka!

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'Janno Kivisild Kasahstanis\'

      täiesti vale. see sõna on turkmeeni keeltest tulnud ja sugugi mitte kasahhidega seotud. ja tähendab ta lihtsalt suguühet. selleks et seal ka eesel vms kajastuks peab lausele miskit lisama. näiteks küsimus: sõktõm barma? tähendab - kas sa sooviksid et ma su läbi tõmban?

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'Janno Kivisild Kasahstanis\'

        Ei aitäh. :P

        Aga Janno üleminek on küll väga positiivne. Saabki kogemusi juurde, õpib natukene teistsugust jalgpallikultuuri. Tulevikku vaadates kindlasti kasuks! Arnolt on Jannol veel palju õppida.

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'Janno Kivisild Kasahstanis\'

          Algselt postitas Amadeus


          täiesti vale. see sõna on turkmeeni keeltest tulnud ja sugugi mitte kasahhidega seotud. ja tähendab ta lihtsalt suguühet. selleks et seal ka eesel vms kajastuks peab lausele miskit lisama. näiteks küsimus: sõktõm barma? tähendab - kas sa sooviksid et ma su läbi tõmban?
          Hakkasid kohe sõnaraamatust uurima või?:P
          Võ\'in sulle kinnitada ,et kasahhid saavad sõktõmist täpselt samamoodi aru nagu turkmeenid ,sest nende keeled on võrdlemisi sarnased. Vähemalt vene kroonu ajal oli see nii
          FCF Forever

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'Janno Kivisild Kasahstanis\'

            Algselt postitas ROOTSI KUNN

            Hakkasid kohe sõnaraamatust uurima või?:P
            Võ\'in sulle kinnitada ,et kasahhid saavad sõktõmist täpselt samamoodi aru nagu turkmeenid ,sest nende keeled on võrdlemisi sarnased. Vähemalt vene kroonu ajal oli see nii
            Tegelikult saavad kasahhid sõktõmist samamoodi aru nagu meie saldejumsist. naabrite keel lihtsalt ja tihti kasutatav sõna.

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'Janno Kivisild Kasahstanis\'

              Sealtkandi poiste veregruppi arvestades ei ole vist erilist vahet, kas seda sõna öelda neile lisanditega või ilma, iseenda kiiruslikku vastupidavust saad kohe suupruukimise järgselt testida nii või teisiti

              sry OT
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'Janno Kivisild Kasahstanis\'

                Njah igatahes jääb üle loota, et kivisild saab seal hakkama millegi enama kui karjaloomade põrutamisega. Vahva oleks, et kui ta ka peale em-ile mitte jõudmist kinga saab, jätkaks ta endist viisi koos pijpersiga töötamist, nt hollandis, koguks kogemusi ning panustaks need ühel ilusal päeval Eesti jalgpalli. Edu talle!

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'Janno Kivisild Kasahstanis\'

                  Ma arvan, et läks niisama Kasazhtani kultuuriga tutuvuma.

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'Janno Kivisild Kasahstanis\'

                    See oli hea otsus ning kogemust tuleb 100ga rohkem, kui Eestis ja Floras. Tubli. Saavutage omad eesmärgid ja tule suure kogemustepagasega tagasi või mine mõne välkamaa klubi vms peatreeneriks! Igatahes edu Tema tegemistes!
                    http://muhel.planet.ee/fm

                    EESTI FM (Football Manager) KLANN

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'Janno Kivisild Kasahstan

                      Igatahes kui ta sealt tagasi kunagi tuleb, siis vast hakatakse teda väheke rohkem respekteerima ka. Jõle raske on paljudel respekteerida niisugust treenerit, kellel ei ole ei mängija tausta ning on veel väga noor. Noored staarid kujutavad omale midagi ette ja vanad lihtsalt ei viitsi \"noort\" kuulata. Loodame, et saab seal kõva kooli ja suudab siin ennast ükskord maksma panna, sest ju tas midagi ikka on kui Pohlak teda nii haibib ja Pijpers teda enda kõrvale tahab(peale vene keele oskuse). Edu Jannole praegu ja tulevikus.
                      How does Freddy Kruger wipe his butt?

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'Janno Kivisild Kasahstanis\'

                        Kui nüüd natike tõsisemalt teemasse suhtuda siis on Janno minek päris ootamatu .
                        Üle pingutamata võib seda nimetada Eesti jalgpalli järjekordseks edusammuks,mis näitab ,et vähemalt treenerite ettevalmistamisel ja koolitusel liigume õiges suunas. Ma tean ,et nüüd kohe hakkab mõni tegelane siin kaagutama ,et mis treener see Janno on,pole jalgpalli mänginud jne.
                        Asi polegi niiväga selles ,kes kasahhide juurde läks vaid selles ,et jalgpallimaailma tippriigi treener usaldas oma paremaks käeks Eesti noore treeneri. Me kõik teame ja tunneme ning austame Arno Pijpersit. Ta tegi siin väga head tööd. Hollandlaste maine maailmas on tuntud headuses ja kui keegi neist valib ühe maailma suurima riigi(pindalalt on Kasahhi üks suuremaid )treeneriks eetlase siis tõstab see ka meie jalgpalli ja treenerite aktsiad tervikuna. Endine nõuk.impeeriumi riigid vaevlevad kõik korralike läänekoolitusega treenerite puuduses ning pahatihti ei soovi vene keelt mitte tundvad inimesed taolistesse riikidesse minna.Ning mis treeningutest me räägime ,kui peab suhtlema tõlgi abil.
                        FIFA reitingu järgi on kasad küll justkui tshoobikud aga tegelikult on sealne jalgpallikultuur tunduvalt vanem ,kui meie oma. Alma-Ata Kairat mängis stabiilselt nõuk.kõrgliigas ja mäletame ju kõik ,kui Eesti viimati kasadega kohtus ning sealne staadion oli puupüsti täis. Võib kihla vedada ,et jalgpallistaadionid on seal samuti korras ja nende jaoks ei pea riigilt raha manguma nagu meil. Igatahes on Kasahhi ja temaga sarnased riigid täpselt õiged kohad ,kui meie noored treenerid võiks lähitulevikus tööd leida. Ja ,mis kõige tähtsam! Neil on raha ja jalgpall on seal spordiala nr.1.
                        Kui nüüd teiste spordialadega võrrelda,mõtlen just pallimänge siis on mõned meie treenerid Soomes mingeid naiskondi ju treeneinud.Sõber vist kasvatas omale seal suure kõhu või oli seal veel keegi võrkpallionu ka.Täpselt ei mäleta ja keda see Soome korv ja võrkpall maailmas huvitabki. See ei huvita soomlasigi.
                        Aga riikide jalgpallikoondiste treenerid!!! See on juba midagi muud.Mõnedes riikides on nad presidendi järel tähtsuselt teised mehed. Janno Kivisilla nimi käis täna kindlasti läbi enamiku maailma spordiuudistest.
                        Igatahes soovin Jannole pikka ja kõva (meelt ja närvi) ja las mehistub seal tundras.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'Janno Kivisild Kasahstan

                          Sry Offtopicu pärast, aga mind ajab see veits naerma, et Kunn teeb koguaeg teisi alasi maha. Mis on viga Raudsepal, mis on viga Sõbral? Ok, Sõbra kohapealt jätan su rahule, kuigi Eesti mõistes on ta igati korralik treener, aga Raudsepp on olnud ja on siiani kindlasti väga kõva treener ja see, et ta läks kunagi Soome treeneriks oli suuresti ilmselt raha taga kinni, mis oli hetkel ka kindlasti üks Kivisilda mõjutanud põhjus. Nagu sa ise ütled Kasahhidel on raha ja kunagi ammusel Eesti iseseisvumise ajal oli Soomlastel ka raha(neil on praegu ka)! Raha paneb rattad käima.
                          Ma tunnistan, et Eesti korvi tase on ausalt öeldes suht sitt, aga võrkpall, käsipall, hoki on hetkel kõik tõusuteel. Ja suhteliselt jõudsalt. Oleks nendel aladel oma Pohlak, kes hambad risti oleks algusest peale asju vedanud, siis võiksime me rääkida vb Kunniga, kes austaks ka veits teisi spordialasi ja nende esindajaid - just eesti mastaabis. Korvpall on hetkel veel Eestis nr1 ja vaevalt, et see nii pea muutub! Nii, et ürita endaga hakkama saada.



                          P.S - Soome võrkpall on ikkagi suht hea ja kindlasti huvitab paljusi kaasa arvatud mina!

                          \"The most important thing in the Olympic Games is not to win but to take part, just as the most important thing in life is not the triumph but the struggle. The essential thing is not to have conquered but to have fought well.\"


                          edit: Mulle ei meeldi korvpall üldse, aga ma ei pea seda koguaeg kuulutama!
                          How does Freddy Kruger wipe his butt?

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'Janno Kivisild Kasahstanis\'

                            Elevant!! Rahune maha ja ära tee sääsest teist elevanti!
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'Janno Kivisild Kasahstanis\'

                              Algselt postitas ROOTSI KUNN


                              Elevant!! Rahune maha ja ära tee sääsest teist elevanti!
                              Ei tee ja ma olen ausalt rahulik Peace
                              ma lihtsalt üritasin tähelepanu juhtida.
                              How does Freddy Kruger wipe his butt?

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'Janno Kivisild Kasahstanis\'

                                Ma arvan, et see siin on jalgpallifoorum ja siin käibki põhijutt jalgpallist ning paljudele inimestele on see spordiala nr1 ja see ongi ainumast õigeim koht, kus seda kuulutada ja teisi spordialasid maasse taguda. Kui kusagile korvpalli/hoki vms foorumisse läheks kuulutama, et nende pooldatav ala on p*sk, siis on see mittesobiv...aga siin? Vägagi sobiv.


                                Mitte, et mul lihtsalt nende teiste spordialade vastu oleks. Korv, hoki jne meeldivad mulle, aga siiski on see foorum õige koht jalgpalli lakke tõsta ja teised maha suruda.

                                Ja minu suurimad vabandused OFFTOPICu pärast!
                                http://muhel.planet.ee/fm

                                EESTI FM (Football Manager) KLANN

                                Kommentaar

                                Working...
                                X