320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

hea burger roosa kastmega

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    hea burger roosa kastmega

    Tere. Mure selline, et vaja ühte burgerit roosa kastmega ca 1-le inimesele. Tähtis, et oleks kaks kuklit mida süüa ja pihv, roosa kaste oleks hea boonus. Äkki teab keegi soovitada mõnda kohta../oma kogemustest pajatada või midagi taolist.

    palun mitte pakkuda McDonaldsit, Hesburgeri, Söögiplatsi ja Nehatut... seal ma olen juba tavalist burgerit söönud.. roosakastmeburgerit tahaks.

    #2
    Vastus teemale \'hea burger roosa kastmega\'

    Stockmanni taga, Sindbadi sissekäigu juures. Nimetu putka.
    24 h. Öisel ajal keskmisest suurem võimalus boonusena molli saada. Friikad on ka päris head.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'hea burger roosa kastmega\'

      Algselt postitas Darren


      Tähtis, et oleks kaks kuklit mida süüa ja pihv, roosa kaste oleks hea boonus.
      Krt ma pole veel kohand ühtegi burgerit, mis oleks kahe kukliga. Enamasti ikka üks kukkel on pooleks lõigatud. Aga kui see ühe kukli variant peaks sobima, siis kurjad keeled räägivad, et seal Stockmani küljes pidi olema täitsa hea burger. Ma küll ei tea mis värvi kaste seal on...
      “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'hea burger roosa kastmeg

        Mul kodu lähedal ka üks, aga ega see ju ei sobi

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'hea burger roosa kastmega\'

          Mina, kes ma Tallinnas ei ela, tean mainida, et Balti jaama turul on jube hea burger. Salati, kastme ja mingi snitsli/pihvi vms-ga.

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'hea burger roosa kastmega\'

            sellist burgerit ei ole olemas

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'hea burger roosa kastmega\'

              See koht seal Söögiplatsi kõrval ei kõlba? Kiriku taga.

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'hea burger roosa kastmega\'

                Mustamäel Tipi ühikate kõrval Trevexi putkast sai selliseid mahlakaid ja võimsaid ja roosa kastmega burgereid. Täitsa haugatavad olid, vähemalt aastat viis tagasi. Praegu see putka eksisteerib jätkuvalt seal peatuses, aga kas ka samavõimsad hämmid, vot ei tea.
                The other line moves faster.

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'hea burger roosa kastmega\'

                  Algselt postitas Jyrka


                  See koht seal Söögiplatsi kõrval ei kõlba? Kiriku taga.
                  Jaani kiriku juures oleva bussipeatuse putka on tegelikult päris asjalik. Palju parem kui Söögiplats. Ja soust on ka roosa. Kui eriline nälg on saab 4 pihviga burksi ka kätte
                  308

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'hea burger roosa kastmega\'

                    Algselt postitas Raix


                    Mustamäel Tipi ühikate kõrval Trevexi putkast sai selliseid mahlakaid ja võimsaid ja roosa kastmega burgereid. Täitsa haugatavad olid, vähemalt aastat viis tagasi. Praegu see putka eksisteerib jätkuvalt seal peatuses, aga kas ka samavõimsad hämmid, vot ei tea.
                    Ma arvan, et see võib olla see koht, kus on mingi hotell ka (vanast ühikast tehtud vist). Kui jah, siis ma sõin neid hamburdereid. Pärast oli väga sitt olla. Samas õhtul ja öösel sai meeletult joodud kah ja hommik ja päev olid seetõttu niigi viletsad. Kuid see hamburger tegi asja minu arust veel hullemaks.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'hea burger roosa kastmega\'

                      ma kardan, et sa pead küll selle burgeri ise kokku meisterdama
                      jalgpall pole elu, vaid suur osa me elust !!!

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'hea burger roosa kastmega\'

                        see Trevexi putka on täiesti legendaarne. sealt ostetud burgeri uimas on inimesed sattunud sessi ajal Rohelisse Konna või Glehni parki jooma, astunud Keskerakonda või läinud elundidoonoriks. mina näiteks käendasin Erki Elevandi õppelaenu, mille ma ühel ilusal päeval koos intresside ja viivistega ka kinni maksan.
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'hea burger roosa kastmega\'

                          Ega seal Trevexis päris nii ei olnud, et igaseepäev söödav burger oli. Kui üks törts vanem tädike neid keevitas, siis mõtlesime tühja kõhuga, et no hullemaks ikka ei saa enam minna, aga no võta näpust, lendas ikka peale liha ärasöömist prügikasti. Samas üks noorem naine valmistas igati korralikke.
                          Oh jah, olid ajad.. Aga nagu ma mainisin, sellest tükk aega möödas, pole sealt juba ammu ostnud.
                          Ise võtan pärast väikest shnapsuringi koduteepeale kaasa Jaani kiriku bussipeatuses oleva putka toote. Täitsa haugatav.
                          The other line moves faster.

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'hea burger roosa kastmega\'

                            Ok! Täiuslik burger on leitud! Kadaka prisma kõrval on mingi kuradi putka ja sealt saab... MAXIBURGERIT!!! Päriselt... roosa kaste, HEA... päriselt!!!

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'hea burger roosa kastmega\'

                              Tartu Siiriuse purgeritest ei saa nii või naa paremaid olla
                              YR1 Power

                              Kommentaar

                              Working...
                              X